Esileht Kodunurk Sinimerekarbid (kust saab kõige värskemaid/kvaliteetsemaid)

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Sinimerekarbid (kust saab kõige värskemaid/kvaliteetsemaid)

Postitas:

Väga tahaks osta sinimerekarpe, kuna aga riknevad väga kiiresti, siis väga huvitaks, kust olete seni kõige värskemaid/kvaliteetsemaid saanud, Tallinnas?
Kodule lähim Marienthali Selver, kuid kuidas seal nende kvaliteet on? Või kuidas Selveris üldse nende kvaliteet on olnud? Selverist osta pisut pelgan, kuna neil seal tihti müügil riknenud kaupa. Samuti olen lugenud, et mõni ostnud Rimist ja üle poolte karpide minema visanud, kuna karbid olid vanad.
Kas keegi ostnud Kalakala & Pojad, Pepekala – kuidas seal kvaliteet? Või on mõni veel parem koht, kust kindla peale värsket saaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usun, et otse edasimüüjate kalapoest saad parimad. Olen ostnud ka Delice/Solarisest sooduspakkumiste ajal, ei ole palju pidanud ära viskama.
Selverist olen 1 kord saanud parajat räpmsu (katki, lahtised peaaegu pooled) ja teine kord väga korraliku paki (värsked ja terved). Selverist on kahjuks jah eriti soodushinna korral kahtlane neid osta, tuleb üle vaadata pakk, kuidas tundub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üldiselt on karpide puhul ju võimalik visuaalse vaatlusega tuvastada, kui palju on katkisi, lahtisi. olen korduvalt jätnud ostmata nii selverist kui ka rimist, kuid samas olen rimist saanud selliseid võrke, et kaks-kolm karpi tuleb ainult ära visata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 11:59; 06.06 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled Tallinna inimene? Pead helistama Mati Kalapoodi, asub Õismäe taga. Ütled, mitu võrgutäit ja mis päevaks soovid. Nad hoiavad neid selle päevani enda juures jää peal. Sul kodus pole ilmselt selliseid tingimusi, et tood karbid juba kolmapäeval koju, kui laupäeval tahad pakkuda. Olen aru saanud, et karbid tulevad neil korra nädalas. Kalakalast olen ka toonud ja seal on ka kvaliteetne. Süsteem on sarnane, helistad, paned soovitud koguse kinni ja lähed õigel päeval (kui tahad karpe valmistada) järele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole Eestist ostes veel halvaksläinud karpe saanud ja valmistanud olen neid ikka omajagu. Ostnud olen Kaubamajast, Rimist, Coopist.

Koju valmis osta neid ei saa – ostad, lähed koju ja teed ära.
Ning nagu juba eespool öeldi, on võimalik peale vaadates tuvastada, kas on palju katkiseid karpe.

Sellist asja, et “pidin pooled ära viskama, kuna olid vanad”, ei ole olemas. Värskus on neil ikka kõigil üks, lihtsalt katkiseid on teinekord rohkem (mis ei tähenda, et seal katkises karbis ei võiks olla elus loom endiselt sees – seda tuvastatakse karbile koputades).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eile ostsin nõmme turult pärnu kalamajaka poest, kolme võrgu peale tuli ära visata kõigest 10-12 tk.

Sellist asja, et “pidin pooled ära viskama, kuna olid vanad”, ei ole olemas.

pole palju vahet, kas öelda vanad või surnud, söögiks kõlbmatud igatahes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 11:59; 06.06 14:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Sinimerekarbid (kust saab kõige värskemaid/kvaliteetsemaid)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.