Esileht Ilu Sinsay?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Sinsay?

Postitas:

Kui kvaliteetne see on. Kas nagu HM v pepco?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga ebakvaliteetne, umbes jah nagu see pepco. Aga ega ei saagi oodata kvaliteeti, vaadates neid hindu.

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei ütleks, et väga ebakvaliteetne, vähemalt need lasteriided (peamiselt retuusid), mida ma sealt ostnud olen on küll täitsa head. pesus suurusnumber ei muutu, kuidagi viltu ei kisu, katki pole ka läinud. Mõnede teiste rõivastega on seda juhtunud (näiteks seven lemon). Endale olen Sinsayst ostnud odavaid T-särke, täiesti korralikud. Muidugi ei tasu oodata, et need aastaid vastu peaks, aga 6 kuud saab rahulikult trööbata (no ja lapsele on nagunii selle aja jooksul juba uusi vaja).

Õueriideid ei oska kommenteerida. Tubased riided on küll HM samal tasemel, ma ütleks, et retuusid on Sinsayl paremad.

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 09:23; 03.12 10:37;
To report this post you need to login first.

ei kurda üldse. täitsa ok. teismelisele, kes kiiresti kasvab eriti ideaalne. teksad, t-särgid, kampsunid on kõik olnud normaalsed ja tulnud ka pesust eluga välja.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa ka väga kurta lasteriiete koha pealt. Pepci püksid on kõik meil peale esimest pesu vildakate õmblustega aga Sinsay omad ei ole.
Ainult numbreid peaks jälgima. Või siis vähemalt proovima selga/mõõtma/võrdlema.
Paar paari dressipükse poisile näiteks suuruses 122 olid üksteise peale pannes silmnähtavalt erinevad. Kümnest kaks paari olid mõõdust natuke mööda(väiksemad ehk lühemad).

Voodipesul pole ka häda midagi. Kuigi neil hästi suured padjapüüdrid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kvaliteetne see on. Kas nagu HM v pepco?

HM ja Pepco on ju sama kvaliteediga, kuidas neid võrrelda saab?

+1
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, ma esmalt alustan sellest, et mul on sel sügisel ostetud tütrele Pepcost mingi 6-7 paari retuuse ja ei ole neil kvaliteedil midagi viga. Endale olen ostnud mõned dressid lastega õues käimiseks ja väga mugavad ja ei ole pesus topiliseks läinud jne, lisaks ka üks villasem kontorikõlbulik kleit raseduse ajaks sealt.

HM kvaliteedi kurtmisest ei saa ma üldse aru, nende riietega pole mul veel kunagi midagi juhtunud 😀 Vist pigem teemaalgatajal mingi eelarvamus, raha pole, et kallist osta, aga loeb siis rikkurite jutte, kuidas HM on päh ja tahab ka end rikkalt tunda 😀

Sinsayst on mul pojal hetkel kasutuses 4 T-särki ja kõik on väga korralikud, umbes 2-3 kuud kasutuses olnud ja igal õhtul järel liiguvad pessu, st on korralikult pesumasinas käinud  (laps 3-aastane). Punastel pluusidel on värvid igati erksad.

Sinsay põhiteema minuarust on riiete suurused. Eriti just lasteriietel. Tuleb võtta suurem suurus. Kleitidega võib aga siis juhtuda, et on väga laiad.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi ostetud jakil oli turja pealt esimene päev õmblus kärises (ja ma olen S/M mitte Hulk Hogan ja villasel mantlil (allahindlusega oli 15 eur aga nii minulik lõige) teisel kandmiskorral pepu pealt õmbluse juurest pikalt lahti. Hullult koonerdavad õmblusvarudega. Jah olid odavad küll aga mõtlesin, et ühe hooaja ikka saab käia. Aga selle raha eest olen vaid piinlikkust saanud. ei ole hakanud tagasi ka viima.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinsay põhiteema minuarust on riiete suurused. Eriti just lasteriietel. Tuleb võtta suurem suurus.

Minu lapse puhul see ei kehti, eriti pükstega väga hea, et saab osta õiges suuruses, muidu mõne teise firma puhul on õige suuruse püksid nii laiad, et peab kohe hakkama kitsamaks õmblema, muidu kukuvad alla. No retuuse ju traksidega ei kanna 😀 Muidu oli pidevalt see häda, et kui on laiuselt paras, siis pikkuselt kukekas ja kui pikkuselt paras, lötendavad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 09:23; 03.12 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ûhesõnaga môni toode ok ja suurem osa mitte..

Pepcos on haruharva midagi ok. Suht kräpp. Dresse olen paar korda ostnud ja peale esimest pesu topilised, peale kolmandat juba sellised, et prûgisse. Aluspûksid hargnesid peale 1 pesu…Pepco on ikka jubeda klaliteediga. Imikule vbl tõesti, need kasvavad hirmkiirelt

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 09:01; 03.12 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ebakvaliteetsed, täiesti okei asjad on. Olen sealt lastele palju asju ostnud, kõik on ilusad, isegi pärast mitmendat pesu.

Endale sain sealt teksapüksid, mis istuvad väga hästi ja ei ole välja veninud ega narmenda, erinevalt Tommy Hilfigeri pükstest, mis peale esimest pesu nägid kaltsud välja.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma poiste dressipükse tellinud – üle keskmise korralikud, pole väga laiad, pikkusnumber tähendab minu omade puhul “kuni” või “kuni -2”, aga see ei häiri.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole SinSay või H&M või Zara vastu midagi! Normaalsed, taskukohaste hindadega tooted, mis vähemalt meie pere lastel on pidanud vastu vähemalt nii kaua, kui lastel on olnud soovi neid kanda.

Ma ei tahagi osta mingeid saja-euroseid retuuse, mis väidetavalt peavad vastu 3 põlvkonda – milleks? Moed ju muutuvad, ja lisaks võib riide enda kvaliteet olla nii hüper-super kui tahes, ent vääramatu jõu vastu ei saa seegi. Ka sajaeurosed rõivad võivad vastu pidada ainult ühe päeva – kui puu otsa roninud laps need seal ribadeks tõmbab, nt.

Ja kui isegi on õnnestunud need kallid firmakad hoida nii heas seisukorras, et kõlbavad pärast oma lapsele väikseksjäämist veel edasi müüa, siis fakt on, et müümine on lihtne vaid üleriiete puhul; seevastu väikseid riidepudinaid (pluusid jne) ei taha eriti keegi.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samad sõnad, kasvaval lapsel pole selga ära lagunenud ei pepco, ei hm ega sinsay (kallimad ka mitte, c&a jms), need on suht sama pulga peal kõik, pesus pole hävinud, topiliseks ja luituvaks lähevad lõpuks nad kõik, aga selleks ajaks on nad juba väiksed (mõni asi jääb ka nooremale) ja 2-3.- pärast ei saa paremat loota. Eks kui vähegi silma on, peab jah vaatama, et T-särk pole diagonaalselt kokku õmmeldud, et õmblused juba poeriiulil ei seisa ausõna peal koos jms, on paremaid ja viletsamaid asju igas neis poodides.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen rahul. Mul poisid 14, 13, 3, 1. Suuremad sealt aluspesu, sokke, t särke leidnud aa ja mingid nõmedad “moepüksid” ka 😀 Väiksematele ostan ka palju sealt särke, pükse, pidzaamasi, aluspesu ja sokke. Olen rahul. Suurustega laste riietel on nii ja naa, kolmene mul hästi peenike, tal sobib oma kasvuga sama suurus, väiksem meil mõnus rullbiskviit, tal 2 numbrit suuremad riided(ka kõikide teise firmade omad).  Pepco kvaliteet minu jaoks nirum, aga ka sealgi väga oleneb, seal ka öko-tex kangast riideid. Väga meeldib Pepco kodukaup – riidepuud, küünlad alustega, mitmed jõulukaunistused sealt 🙂

Kui tööl käisin, olid mu mõned kontorikleidid sinsayst ja pepcost pärit. Täitsa terved alles, ainult rinnad sisse ei mahu enam 😛

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riided & Jalanõud E-Pood – https://aliexpress.com tellisin ja 15päevaga tuli kaup…toodi otse koju…ja jäin kaubaga väga rahule

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinsay naiste riiete kohta pole halba öelda. HM samuti…riideid seal palju ostetud nii endale kui lastele. Laste T-särgid kannatavad kõik edasi andmist väiksematele sugulastele.

Zara kohta on mul küll kiruda. Kaks korda saanud toote, millel konkreetselt õmblus lahti. Verbipoest tellitud sellise asja saatsin tagasi. Teine asi sai ostetud tavapoest. Ma ei proovinud selga, sest mul on sama mudel sama suurus kampsun olemas. Kodus ka ei proovinud. Lõikasin hinnasildi ära ja viskasin kohvrisse, läksin reisile. Reisil oli pettumus väga suur, kui selgus et esiteks on tutikal kampsunil varruka alt õmblus 20cm ulatuses lahti ning lisaks jookseb käe pealt ühes kohas koesilm ehk sisuliselt tootes on auk. Otse prügikasti. Edaspidi vaatan Zaras tooted enne maksmist kriitilise pilguga üle.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teine asi sai ostetud tavapoest. Ma ei proovinud selga, sest mul on sama mudel sama suurus kampsun olemas. Kodus ka ei proovinud. Lõikasin hinnasildi ära ja viskasin kohvrisse, läksin reisile.

Milline naine nii teeb? 😀 😀 😀

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinsay naiste riiete kohta pole halba öelda. HM samuti…riideid seal palju ostetud nii endale kui lastele. Laste T-särgid kannatavad kõik edasi andmist väiksematele sugulastele.

Zara kohta on mul küll kiruda. Kaks korda saanud toote, millel konkreetselt õmblus lahti. Verbipoest tellitud sellise asja saatsin tagasi. Teine asi sai ostetud tavapoest. Ma ei proovinud selga, sest mul on sama mudel sama suurus kampsun olemas. Kodus ka ei proovinud. Lõikasin hinnasildi ära ja viskasin kohvrisse, läksin reisile. Reisil oli pettumus väga suur, kui selgus et esiteks on tutikal kampsunil varruka alt õmblus 20cm ulatuses lahti ning lisaks jookseb käe pealt ühes kohas koesilm ehk sisuliselt tootes on auk. Otse prügikasti. Edaspidi vaatan Zaras tooted enne maksmist kriitilise pilguga üle.

Miks sa lihtsalt kinni ei õmmelnud ja silma üles ei võtnud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kvaliteetne see on. Kas nagu HM v pepco?

HM ja Pepco on ju sama kvaliteediga, kuidas neid võrrelda saab?

Heldeke, ta ei võrdle ju HM-i ja Pepcot omavahel, vaid Sinsayd HM- i või Pepcoga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poiste dressipüksid tõmbuvad kuivatis kokku. Tüdrukute aluspükstel säärekumm soonib, kuigi muidu nagu kasvuruumi oleks ja kõhn tütar. Kogemus tüdrukute kleitidega, et lv kleidid väga paksust materjalist ja ikka kanda jama.

Naiste retuusid on ok.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimestel on kvaliteedist väga erinev arusaam.
Sinsay on on tõepoolest ebakvaliteetne, osad riided on juba poes topilised ja viledad.
Laste retuuse ehk kannatab osta, aga muud küll mitte.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin oma pojale sealt t-särke. Pärast paari kandmiskorda pisikesed augud sees. Alguses sai ta mu käest pahandada, et riideid lõhub, ostsin uued, aga siis sain aru, et tema polegi süüdi. Riie on nii vilets, et peale pesus käimist tulevad augud sisse.

Endale olen sealt ühe triiksärgi ostnud, mis siiani viisakas. Saa siis aru.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun linki kasvõi ühtedele Sinsay dressipükstele, mis topiliseks ei lähe.
Olen vist oma 5 korda õnge läinud- pessu ei jõua ükski paar, juba pärast paaritunnist kandmist on topilised. Hullemal juhul on juba poes mõned proovitumad mudelid toppe täis.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on üks 4a tagasi Pepco-st ostetud hommikumantel. Maksis vist kas 9 eurot umbes. Olen sellega läbi käinud kõik spaad ja kandnud ja pesnud seda väga palju kordi. Just praegu eile tulin spaast ja see teema tuli meelde, kui oma hommikumantli pesumasinast välja võtsin. Ta on täpselt sama pehme, kohev ja lumivalge nagu ostmise hetkel.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun linki kasvõi ühtedele Sinsay dressipükstele, mis topiliseks ei lähe. Olen vist oma 5 korda õnge läinud- pessu ei jõua ükski paar, juba pärast paaritunnist kandmist on topilised. Hullemal juhul on juba poes mõned proovitumad mudelid toppe täis.

Miks sa neid ebakvaliteetseid dressipükse siis viis korda järjest ostad?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun linki kasvõi ühtedele Sinsay dressipükstele, mis topiliseks ei lähe. Olen vist oma 5 korda õnge läinud- pessu ei jõua ükski paar, juba pärast paaritunnist kandmist on topilised. Hullemal juhul on juba poes mõned proovitumad mudelid toppe täis.

Miks sa neid ebakvaliteetseid dressipükse siis viis korda järjest ostad?

Et saaks Perekooli vinguma tulla?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on üks 4a tagasi Pepco-st ostetud hommikumantel. Maksis vist kas 9 eurot umbes. Olen sellega läbi käinud kõik spaad ja kandnud ja pesnud seda väga palju kordi. Just praegu eile tulin spaast ja see teema tuli meelde, kui oma hommikumantli pesumasinast välja võtsin. Ta on täpselt sama pehme, kohev ja lumivalge nagu ostmise hetkel.

Mingi 100% polüestrist jubedus, mis on libe nagu tatt?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi 100% polüestrist jubedus, mis on libe nagu tatt?

Odavates poodides võib ka häid leide olla. Mina ostsin hommikumantli mingist teisest odavketist, siin vist polegi seda, Hispaaniast ostsin. Maksis 5 eurot, on puuvilla ja viskoosi segu. Siiamaani kannan, väga mõnus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okei, ma esmalt alustan sellest, et mul on sel sügisel ostetud tütrele Pepcost mingi 6-7 paari retuuse ja ei ole neil kvaliteedil midagi viga.

Palun seletust – miks on vaja lapsele 6-7 paari retuuse? (palun võtta mu küsimust, kui siirast huvitundmist) Kas ta käib ainult retuusidega ja iga päev paneb uued?

 

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Ilu Sinsay?