Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sinu lemmik söögikoht Tallinna…

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Sinu lemmik söögikoht Tallinna…

Postitas:
Kägu

Rull, so sushi restoran Roosikrantsi tänaval

Please wait...
Postitas:
Kägu

Asian Aroma Süda tänaval, kui ainult sööma minna, siis väga hea. Suured portsud normaalse hinnaga. Lendav Taldrik Telliskivis ka meeldib söögi poolest, aga teenindus oli aeglane ja asukoht pole just päris kesklinnas. Chakras hea toit ja hea atmosfäär.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Reval Cafe Müürivahe on okei. Aga enamasti satume kesklinna Kompressori pannkookide pärast aga pooltel kordadel me sinna ei mahu. Ei ole kesklinn aga Pirital Patric on väga okei nii sisustuse, teeninduse, söökide ja eriti asukoha tõttu, lemmik!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Asian Aroma Süda tänaval, kui ainult sööma minna, siis väga hea. Suured portsud normaalse hinnaga. Lendav Taldrik Telliskivis ka meeldib söögi poolest, aga teenindus oli aeglane ja asukoht pole just päris kesklinnas. Chakras hea toit ja hea atmosfäär.

chakras ei ole käinud, aga kaks esimesena nimetatut ei kõlba söögi osas kuskile. kui peaksin valima tühja kõhu ja asian aroma vahel, siis iga kell on tühi kõht mu eelistus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See, kes ütleb, et Lendavas taldrikus on hea söök, ei ole ilmselt normaalset aasia sööki saanud. Vilets söök, vilets teenindus ja veel viletsam miljöö.

Asian Aroma. Urgas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga ma ju seda ütlesingi…õpi lugema..ainult targutab…
Tallinnas ma veel sellist kohta pole leidnyd, kuhu söögi pärast minna. Buttwrflys oli üsna hea creame brulee

Oled teismeline? Nii lolli juttu ajad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

NOK NOK – hea Tai toit

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sinu lemmik söögikoht Tallinna…