Esileht Pereelu ja suhted Sinu mehe palganumber

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )

Teema: Sinu mehe palganumber

Postitas:

Kõige tähtsam on ikkagi mehe palganumber (mitte kinga suurus ega pikkus!).

Minu mees teenib 3000 bruto.

+2
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 15:13; 04.07 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi, naised arutavad MEESTE palganumbrit… Kõrvutage iseoma palkasid, mis te oma mehe rahakotti peate ronima!
Teemasse kusjuures ma isegi tahtmise korral ei oska vastata, sest ma ei tea oma mehe palganumbrit. Imelik pere vist, juba 10+a abielus, aga siiani pole huvitanud. Küllalt on, puudu pole tulnud.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kõige tähtsam on ikkagi mehe palganumber (mitte kinga suurus ega pikkus!).

Minu mees teenib 3000 bruto.

Minu jaoks algab kõik ikkagi pikkusest, kuna olen ise sihvakas ja tahan ka kontsi kandes mehele alt üles vaadata. Raha oskan ka ise teenida, kuigi .. kedagi üleval pidama ka ei hakkaks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4200 bruto

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vau! Lausa 3000. Tubli!
Ma ei teagi, palju mu mees teenib vist. Kuskil 1300-1500. Kuna ise teenin sarnast summat või rohkemgi, siis pole kunagi puudu jäänud…

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 15:43; 05.07 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel 1500 bruto, minul 1200 bruto. Rikkad ei ole aga hakkama saame!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga imelik, et naised ei tea palju nende mehed teenivad. Mida te veel enda mehest ei tea?

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 17:35; 08.07 14:59; 08.07 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

700 bruto
sissetulek, netoväärtus ja palk on väga erinevad asjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige tähtsam on mehe palganumber? Ma raha pärast ei viitsi meest pidada. Ühesõnaga, pole meest pole tema palganumbrit.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiliskevad – Suvi – sügis = 2500-3000, aga rabab ka nii mis kole
Talvine periood 1500-2000, sel ajal on väga palju kodus.
Mina ise madalapalgaline poole kohaga töötaja(minu peal laste sõidutamised jne enamasti), hakkan kohe vh saama (700 kanti)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina saan 8000 neto

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina saan 8000 neto

Minu mees oled ja siin foorumis käid trollimas? Vahele jäid

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

150 eur töötu abiraha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees teenib 3000 bruto.

Nii vähe? See on ju pigem keskmise Perekooli naise palk, enamus mehi saavad ikka tunduvalt rohkem…

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 19:53; 04.07 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi, kui palju mu mees palka saab. Umbes 8 a tagasi võtsime koos kodulaenu, siis panga jaoks sai need numbrid kirja pandud, aga mis ta palk praegu on, pole õrna aimugi. Perega seotud ja ühiste kuludega on aastate jooksul välja kujunenud, mis maksab tema, mis mina. Üksteise palkadest pole põhjust olnud rääkida, saame mõlemad hakkama oma palgaga ja jääb säästudeks ka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 20:10; 04.07 21:55; 05.07 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teenida võib ju palju, aga oluline on, et kui palju lõpuks järgi jääb. Kui laenud võetud, siis laen tuleb ju tagasi maksta. Ja tagasimaksmine ja suured igapäevased kulud tähendavad, et tööd ei tohi kaotada. Sealt tuleb lisapinge. Nii et minu meelest pole õige küsida, kui palju keegi teenib, vaid kui palju ta selle teenitud raha eest endale vabadust saab kinkida. Kas mees näiteks võiks võtta pool aastat palgata puhkust, ilma et pereelu kannataks. Kui ei, on see suur sissetulek täiesti mõtetu. Elu kvaliteedi mõttes mõttetu. Mees ei saa vabalt töötada, vaid peab koguaeg mõtlema ja vaevalt läheb ta selleks joogatrenni, et mitte mõtelda. Ikka kasutatakse teisi võimalusi. Nii et kas mees saab pool aastat võtta palgata puhkust? Kui ei saa, oled probleemi ees sina naisena. Sest kui peaks haigust või midagi juhtuma, tuleb see 3000 ju naisel teenida, et elukvaliteet ei kannataks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on nii mõttetu, et ei saagi palka.
Saab aga juhatuse liikme tasu ja dividende. Mina ise samasugune 😀

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on nii mõttetu, et ei saagi palka.

Saab aga juhatuse liikme tasu ja dividende. Mina ise samasugune ????

Tundub, et mõistust pole sulle eriti antud.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 15:13; 04.07 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga imelik, et naised ei tea palju nende mehed teenivad. Mida te veel enda mehest ei tea?

Arvatavasti väga paljut ei tea. Ära loo endale illusioone, et sina tead.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga imelik, et naised ei tea palju nende mehed teenivad. Mida te veel enda mehest ei tea?

See, palju mees täpselt teenib, on ilmselt oluline peredes, kus ots otsaga kuidagi kokku tullakse, üksteise sissetulekutest nö auke klapitakse jne.

Muidu pole ju tõesti kuidagi oluline näpuga järge ajada, palju mees täpselt raha sai, eriti kui näiteks sissetulekud eri kuudes erinevate lisatasudega põhitöökohas ja ka enda firma alt on erinevad. Samamoodi on mu enda palganumber kuude lõikes erinev, oleneb, palju projekte ette võtan, palju veel vabakutselisena lisaks teen jne. Kui puudu millekski ei jää, siis pole põhjust üksteise pangakontol kullipilguga liikumisi jälgida. Sissetulekute suurusjärk on ju enam-vähem teada, muud pole ju vaja, kui tead niigi, et on sedasorti inimene, kes rahaasjades selline, et kogu pere elujärge halvendavaid lükkeid ei tee ja rahaasjad on kontrolli all.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 20:10; 04.07 21:55; 05.07 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees teenib 3000 bruto.

Nii vähe? See on ju pigem keskmise Perekooli naise palk, enamus mehi saavad ikka tunduvalt rohkem…

Mis vähe? Aastapalgana ju kena number 😛

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

150 eur töötu abiraha

Sama. Äärmiselt ebameeldiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees teenib 3000 bruto.

Nii vähe? See on ju pigem keskmise Perekooli naise palk, enamus mehi saavad ikka tunduvalt rohkem…

Mis vähe? Aastapalgana ju kena number ????

Seda küll, kui mehe põhisissetulek on kuus 150 eurot töötutoetust, siis on ta 3000-eurose aastapalga saamiseks tõesti 100 eurot kuus kenasti juurde teeninud:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 19:53; 04.07 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest te võiks ikka teaduse huvides need teised numbrid ka panna. Kuigi, mul hea öelda, endal hetkel polegi mingit meest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga imelik, et naised ei tea palju nende mehed teenivad. Mida te veel enda mehest ei tea?

Ma isegi ei tea, mida ma ei tea. Palka ei tea, kinga- ja särginumbrit tean, toru pikkust pole mõõtnud…Aga kuna 20+ aasta jooksul pole vaja läinud neid numbreid, ju siis polegi oluline.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

umbes 850 eurot neto. Aga see-eest on ta tööl ainult 3 päeva nädalas.

Mina teenin rohkem, aga nii mugavat töökohta kui mu mehel, vist ei leiagi. Õnneks saan enamuse tööst kodukontoris teha.

ots otsaga kuidagi kokku tullakse

Hea ju, kui tullakse, jama on siis, kui palga”ots” on lühem kui kulude”ots”.
Meil on see viimane õnneks lühike, nii et siinse rahvaga võrreldes madalapalgalistena elame täiesti kenasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõne inimese jaoks ongi raha see eesmärk. Me naisega oleme leidnud töö, v õigemini suuna elus, mida meeldib teha ja raha/sissetulek on kogu selle tegevuse boonus/tulem. On naisi (ja mehi), kes mõõdavad partnerit rahakoti järgi. Me kui naisega kokku elama hakkasime, siis olime mõlemad suht võrdses, väheste võimalustega seisus. 22a jooksul aeg-ajalt ikka tean naise sissetulekut, kuid sellega see teadmine ka lõppeb. Üle võimaluste me ei ela, lastele oleme ka õpetanud, mis on raha ja kuidas see ringleb ning mis tuleb teha, et sellest ringlusest ka midagi endale pudeneks.
Öeldakse, et ega raha õnnelikuks tee, a õnnetuks teeb küll, kui seda üldse pole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline, et osad naised ei tea ja peavad seda isegi nagu uhkustamiseks, palju nende mees teenib. Minu meelest elementaarne, et selliseid asju teatkse, kui on ühine pere. Ma ei pea silmas, et igat eurot peab meeles pidama, aga et kummagil ei ole õrna aimugi palju teine teenib….
Minu mehe bruto palk on 8000 kopikatega, lisanduvad preemiad. (Ei ela Eestis)

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline, et osad naised ei tea ja peavad seda isegi nagu uhkustamiseks, palju nende mees teenib. Minu meelest elementaarne, et selliseid asju teatkse, kui on ühine pere. Ma ei pea silmas, et igat eurot peab meeles pidama, aga et kummagil ei ole õrna aimugi palju teine teenib….

Minu mehe bruto palk on 8000 kopikatega, lisanduvad preemiad. (Ei ela Eestis)

Minu jaoks on see ka üliveider. Kui elatakse perena ja majandatakse koos, siis ei teata palju raha perele sisse tuleb.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal polegi palka. Me pole paägatöölised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )


Esileht Pereelu ja suhted Sinu mehe palganumber

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.