Esileht Pereelu ja suhted Sinu mehe palganumber

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Teema: Sinu mehe palganumber

Postitas:

Ta on mulle seda väga korduvalt öelnud, aga kuna eriti ei huvita, siis ei püsi ka meeles. Tean, et minust mõnevõrra vähem, seega ehk 1800-1900 bruto. Meil on küll ühine rahakott ja majandame täiesti ühiselt – õigemini meil majandab rahaga maksude jms püsikulude asjus mees, sest mina ei viitsi, aga sissetuleku number pole mulle kunagi oluline olnud. Oluline on ostujõud. Kas siis, kui on vaja või soov midagi suuremat osta, meil on ostujõudu või pole. Palganumber ei näita seda, kas saame järgmisel kuul näiteks paadi osta või majal katuse vahetada, seega on see minu jaoks ka äärmiselt vähetähtis info.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline, et osad naised ei tea ja peavad seda isegi nagu uhkustamiseks, palju nende mees teenib. Minu meelest elementaarne, et selliseid asju teatkse, kui on ühine pere. Ma ei pea silmas, et igat eurot peab meeles pidama, aga et kummagil ei ole õrna aimugi palju teine teenib….

Minu mehe bruto palk on 8000 kopikatega, lisanduvad preemiad. (Ei ela Eestis)

Minu jaoks on see ka üliveider. Kui elatakse perena ja majandatakse koos, siis ei teata palju raha perele sisse tuleb.

vaata, sellega ongi nii, et kui oled nt 20+ aastat koos elanud, siis on kuidagi rutiin tekkinud, kes mis kulud maksab. Meil nt ostan mina toidu ja majandan lapsi, ülejäänu sööstan. Mees maksab maksud, ostab kütust ja kui on vaja midagi remontida-ehitada, auto asju.
Reisidega on tavaliselt nii, et tema kontolt lähevad lennupiletid (mul pole krediitkaarti), mina maksan koha peal jooksvad asjad.

Ja nii ma ei teagi, kui palju mees täpselt teenib. Lihtsalt pole huvi tundnud.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 15:43; 05.07 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

3500€ bruto (+lisatasu igakuiselt), erasektoris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline, et osad naised ei tea ja peavad seda isegi nagu uhkustamiseks, palju nende mees teenib. Minu meelest elementaarne, et selliseid asju teatkse, kui on ühine pere. Ma ei pea silmas, et igat eurot peab meeles pidama, aga et kummagil ei ole õrna aimugi palju teine teenib….

Minu mehe bruto palk on 8000 kopikatega, lisanduvad preemiad. (Ei ela Eestis)

Veidrat pole siin midagi ju, aastate jooksul kujuneb peres välja, kes mingid kulud tasub, kummalgi puudu ei jää, ei ole ju mingit põhjust muudkui seda infot uuendada, et palju sa nüüd teenid. Suurusjärk on teada, elu sujub niigi, võlgu ei ole ja puudu ei jää, teame, palju kummalgi enam-vähem sääste arvel on, palju investeeritud kuhugi jmt. Teame, missuguseid lisakulusid pere võib endale lubada. Täpse palganumbri teadmine ei muuda ju kuidagi pereelu rohkem väärtuslikuks. Me näiteks oleme koos elanud 12 aastat, abielus veidi vähem aastaid olnud, aga pere kulude koha pealt on oma rütm kujunenud, ei ole mingit vajadust rahaasju muudkui üle nämmutada.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 20:10; 04.07 21:55; 05.07 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel ta saab kontole iga kuu umbes 3500-3700. Ei ela Eestis ja tuleme ots-otsaga kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aasta tagasi oli 2000 bruto aga nüüd ei tea kuna 2 korda palk tõusnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna sissetulek sõltub suures osas müügimahust, siis varieerub 3000-7000 neto.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpset palka hetkel ei tea (igal aastal tõstetakse), aga umbes 7500 brutos. Nö ühist rahakotti küll pole, aga teineteise palka teame ning suuremad ostud koordineerime.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.07 14:55; 08.07 15:12; 08.07 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpset palka hetkel ei tea (igal aastal tõstetakse), aga umbes 7500 brutos. Nö ühist rahakotti küll pole, aga teineteise palka teame ning suuremad ostud koordineerime.

Milleks te neid välismaal teenitud paljasid siia üles loete. Pole ju tähtis kui palk on 7500 aga üür kuus 2000 ja muud elamiskulud 4000.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 17:35; 08.07 14:59; 08.07 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpset palka hetkel ei tea (igal aastal tõstetakse), aga umbes 7500 brutos. Nö ühist rahakotti küll pole, aga teineteise palka teame ning suuremad ostud koordineerime.

Milleks te neid välismaal teenitud paljasid siia üles loete. Pole ju tähtis kui palk on 7500 aga üür kuus 2000 ja muud elamiskulud 4000.

Me ei ela välismaal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.07 14:55; 08.07 15:12; 08.07 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpset palka hetkel ei tea (igal aastal tõstetakse), aga umbes 7500 brutos. Nö ühist rahakotti küll pole, aga teineteise palka teame ning suuremad ostud koordineerime.

Milleks te neid välismaal teenitud paljasid siia üles loete. Pole ju tähtis kui palk on 7500 aga üür kuus 2000 ja muud elamiskulud 4000.

Me ei ela välismaal.

Jaa kindlasti saad sa Eestis kõrgemat palka kui president.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 17:35; 08.07 14:59; 08.07 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpset palka hetkel ei tea (igal aastal tõstetakse), aga umbes 7500 brutos. Nö ühist rahakotti küll pole, aga teineteise palka teame ning suuremad ostud koordineerime.

Milleks te neid välismaal teenitud paljasid siia üles loete. Pole ju tähtis kui palk on 7500 aga üür kuus 2000 ja muud elamiskulud 4000.

Me ei ela välismaal.

Jaa kindlasti saad sa Eestis kõrgemat palka kui president.

Mina ei saa, mu mees saab. Minu palk jääb riigikoguliikme palgaga samasse kanti. Juhid erasektoris teenivadki rohkem kui president, ka riigifirmade juhid teenivad rohkem. Seda võiks Eestis elav inimene ometi teada, et meie presidendi palk pole Eesti kõrgeim.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.07 14:55; 08.07 15:12; 08.07 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Netos igakuiselt 3500-4000€, mõnikord ka üle 5000€. Töötab Eestis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saame naisega ühiselt loodud äriettevõttest dividende.
4-50 tuhat aastas, mõlemal ka päevatöö.

Lapsed on teel heasse ülikooli ja ise saame hakkama.
Veider, kuidas tahame ohverdada oma elutöö laste hariduse nimel. Tahaks sportautot, Prantuse rivierat ja näha lehvivat rätikut naise juustes, mitte laste haridust 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhid erasektoris teenivadki rohkem kui president,

Ja palju su alamad teenivad?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu töökohta pluss oma firma, seega sissetulekud kuude lõikes erinevad. Kodulaenu jaoks sai just aasta keskmine välja arvutatud ja see tuli 4500 neto. Aga inimene töötab ka palju ja on doktorikraadiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu töökohta pluss oma firma, seega sissetulekud kuude lõikes erinevad. Kodulaenu jaoks sai just aasta keskmine välja arvutatud ja see tuli 4500 neto. Aga inimene töötab ka palju ja on doktorikraadiga.

Kui inimene teenib kuus 4500 neto pluss abikaasa (sinu) palk ja tuleb ikka laenu võtta, siis on need suured palgad ikka paras udujutt teil.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina tean: sel ja järgnevatel kuudel 0€, kuna tuli just eelmisest töökohast ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )


Esileht Pereelu ja suhted Sinu mehe palganumber

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.