Esileht Pereelu ja suhted Sinu, minu, meie lapsed. Kuidas pärandada vara kärgperes?

Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )

Teema: Sinu, minu, meie lapsed. Kuidas pärandada vara kärgperes?

Postitas:

Ei tarkust kuskil. Mina abiellusin nimme mehega, kel polnud eelnevalt lapsi. Ühine 1 laps meil on. Mul eelnevalt üks laps, kes pärib oma isa maja ja võimalik, et ka minu poolt pool korterit, mida tulevikus ühise lapsega jagada. Meil on ühisvara. Hea lihtne otsus oli, sest kumbalgi polnudki siis mingit vara. Abikaasaga ostetud maja jääb mõlemale lapsele kahepeale.

Kui see isa nüüd uue naisega lapse saab, siis ei pruugi su laps pärida enam mingit maja.

Vast ilma ka ei jääks, aga siis peaks hakkama jagama jah.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 22:44; 14.02 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pärisid nii oma isa kui ema seksisemu vara, samas kui ema ja seksisemu ühised lapsed said sinu osa võrra vähem. See ei tundunud nende suhtes “sandistav ja saagitud”?

Saetud.

Loomulikult saetud. Seetõttu ongi jutumärkides, et tsiteeritu kirjutas sõna valesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 16:49; 14.02 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema pere puhul ei ole tegu kärgperega. Minul on sama, ka minu ema abiellus teist korda ja ema uus mees on mind kasvatanud koos meie pere nooremate lastega kui täiesti oma last. Minu lapsed nimetavad teda vanaisaks ja mina isaks.

Klassikaline kärgpere, kus lapsed edasi-tagasi rändavad, on küll okse. Okse nii laste kui nende vanemate ja vanemate uute kaaslaste jaoks.

Ok. Oletame, et oli lahkumine. Nüüd on kaks võimalust:

Üks vanem jääb last kasvatama (ja – NB! – teine vanem nõustub sellega või isegi soovib nii) – siis on kõik viks ja viisakas (nagu sinu emal). Siis ei pea lapsed lugema foorumitest ja kuulma koolikaaslastelt (kes oma jutud kodudest kaasa võtavad), kuidas tema pere on OKSE. Tema pererõõmud on õiged, muredele elatakse kaasa – olgu siis kasuvanemana või ilma.

Teine vanem oleks ka valmis üksi last kasvatama, aga ei ole võimalik. Kui teine pool on lapse kasvatamisest huvitatud (olgu kas või selleks, et mitte elatist maksta), siis seda võimaldama peab. Igal juhul. Vajadusel määratakse kohtus suhtluskord.

Selle pere lapse pererõõmud ja peremured on siis OKSE. Ja tema pere OKSE. Seda tal kas või siinsed Käod unustada ei luba.

Siis ei ole okse, kui teine vanem ei taha enam lapsi nähagi, paremal juhul maksab raha, ja laseb esimese vanema uuel kaaslasel oma lapsed rahulikult lapsendada. Need on need õiged peresuhted.

Kui vanema uus kaaslane võtab last kui oma last ja lapsel on temaga usalduslik lapse ja vanema suhe, siis on lapsendamine ju normaalne. Kui pärisvanem on vähegi inimene, ta lapsele võimaluse normaalseks eluks ju annab? Saab laps omale sama perekonnanime, mis ülejäänud perel, ja jääb ära rändamine.

On siingi lugeda saanud lapsendatud laste, tänaseks siis täiskasvanute, arvamusi. Kas nende elus on midagi halvasti?

Sina oled see, kes “oksendas” siin kõik kärgpered täis. Sellised, kus mõlemal vanemal on säilinud huvi lapse kasvatamises osaleda. Sellega oled sa kõige-kõige-kõige viimane, kes võiks peremudelite halvustamise kohta moraali lugeda.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 15:49; 14.02 19:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Sinu, minu, meie lapsed. Kuidas pärandada vara kärgperes?