Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sire sai, olete proovinud?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Sire sai, olete proovinud?

Postitas:
Kägu

Eesti Pagari uus toode Sire on ikka täielik ämber.
Ei saa aru, kas pakendamises läksid svammid ja saiad segi, aga no sellist uskumatut ollust ei tasu ikka saia pähe müüa küll.
Kas läks tootmises retsept segi või paisati praak müüki, aga kuidas saab üks saiatoode selline vesine, õhku täis, nätske ja hamba all kohati kriuksuv olla. Süües jäi tunne nagu poleks tegemist toiduainega!!!! Tõsi, pakend on ilus ja ka sai näeb ilus välja ja käe all pehme, aga mis sellest kasu, kui süüa ei kõlba.
Ei kõlba see supi kõrvale ega ka võileiva tegemiseks. Väga õudne toode. Ei soovita vaenlasele ka mitte!

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Sire sai, olete proovinud?

No see on rohkem tervisesõpradele mõeldud toode, kuna makronäitajad on super. Maitse muidugi parim just ei ole, aga kui valida ükskõik, millise teise saia ja Sire vahel, siis valiksin alati viimase. Toitume ikkagi selleks, et end energiaga varustada, mitte pelgalt maitse pärast.

Please wait...
Postitas:
andur

Minu jaoks jällegi on oluline, et toit, mida sisse söön, MAITSEKS hästi ja oleks tervislik. Seega, tänan hoiatamast! 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ükskõik.Kui hind jääb alla 0,40 euro senti siis ostan ikka.Peaasi,et hind odav on.Kõhus läheb nagunii kõik segi ja üleliigne tuleb tagant ja ülevalt välja.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ükski sai ei saa tervislik olla.
Ostke parem sepikut.
Sai peaks üldse lettidelt kaduma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja – keegi ei käsi sinul seda saia osta. Uue asja puhul oleks mõttekas kõigepealt pakendilt natuke infot lugeda, mitte Perekoolis hüsteeriat tekitada.
See ei saagi tavasaiana maitsta, sest gluteeni (ehk nisu kleepvalgu)sisaldus on viidud miinimumini.

On päris palju gluteenitalumatusega inimesi, kelle jaoks see toode on äärmiselt teretulnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on väga hea meel et Sire müügile tuli. Ostan seda just sellepärast, et tegemist pole saia ega sepikuga tavamõttes, vaid oluliselt väiksema süsivesikute ja kõrge kiudainete sisaldusega saia(leiva, sepiku) aseainega. Ma ei oodanudki et see maitseks nagu sai, sest ma ei taha eriti süüa saia ega leiba ega sepikut. Vahepeal siiski tekib võileiva isu. Nüüd saan endale vabalt mõne lubada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

issand, ma ostsin täna ja krt see ei läinud alla enam, mõtlesin, et jääbki suus keerama nagu näts – millest see tehtud on, vahtkummist või??

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei,liimhermeetikust.Vaata,et sa vetsu ei lähe.Kui see tagant välja tuleb võid liimuda poti külge.Siis aitab vaid päästeameti kiirreageerijad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Varjatud

Ju ma olen imelik, aga mulle küll maitseb 🙂

Please wait...
Postitas:
nööbikoguja

Ma ostsin ja mõtlesin, et kas tõesti võiks olla inimesi, kes seda ostavad sellel põhjusel, et see maitseb (meeldib). Tavasaiaga võrrelda ei anna, tekstuur ja maitse on ikka hoopis teisest ooperist. Aga ostan ja söön ka edaspidi. Teised kriteeriumid kaaluvad väikesed miinused üles.

Muidu saia ei söö, leivast eelistan ainult rukkijahust tehtuid ning sedagi söön harva.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hindan ka väga tervislikku toitumist, aga Sireda tekstuur on täiesti üle mõistuse. See nagu polekski toit, vaid mingi kosmoseollus: kriuksuv, nätske kumm, mida isegi hammustada peaaegu ei saa. Iuuu.

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sire sai, olete proovinud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.