Esileht Väikelaps Sisebasseiniga lasteaiad Tallinnas?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Sisebasseiniga lasteaiad Tallinnas?

Postitas:

Millistes Tallinna lasteaedades on sisebassein (ujumise algõppe jaoks eelkõige)? Kas on nendest lasteaedadest kusagil nimekiri või tabel olemas või peab hakkama ükshaaval kõigi suure hulga lasteaedade kodulehti läbi vaatama (ja tundub, et isegi sealtkaudu ei leia seda infot mitte alati niisama lihtsalt).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No Õismäel on nt Järveotsa, Meelespea ja Pääsusilma omas kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustamäel Vesiroosi lasteaed

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla on asjad muutunud paremuse poole, aga nii palju, kui mul on tuttavatel lapsed basseiniga lasteaias käinud, siis ega sinna basseini ei jõuagi eriti. Kord pole õpetajat, kord on basseiniga mingi probleem jne. Parem otsi kevadel algajate ujumiskursus (sügisel alustanud grupid on ilmselt kõik juba täis), kas Haabersti ujulas või Mustamäe ujulas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna Paekaare Lasteaed Lasnamäel. Korrapäraselt 2x nädalas käiakse ujumas; lastele paistab väga meeldivat ja karastamise mõttes on ka väga tõhus.

Aga kas kuskil otseselt kirjas on, millistes lasteaedades bassein on, seda ma ei oska öelda. Ilmselt peab ikka uurima lihtsalt enda elukoha lähedastest lasteaedadest ükshaaval, kas siis kodukalt või helistades.

Ja ujulaga lasteaias on kohatasu mingi viis euri kõrgem ka. Aga see on ikka väike raha võrreldes igasuguste ujumiskursustega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käis basseiniga lasteaias ja ei ole väga rahul sellega. Treener oli halb, paljud said ujumishirmu. Tunnid jäid pidevalt ära tõesti. Pärast ei tahtnudki enam, et laps seal käib, sest õpetaja ei olnud üldse motiveeritud midagi seal tegema. Pärast läks My Fitnessi ujumistrenni ja oli hoopis teine asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps käis Meelespea Lasteaias. Jagan vaid kiidusõnu – aktiivne ja vanemaid kaasata suutev juhtkond, maja on korras ja hea õhkkonnaga. Minu jaoks oli oluline ka “Kiusamisest vabaks!” programm.
Bassein on samuti mõne aasta eest remonditud ja treener tore. Absoluutselt kõik ujumistunnid toimusid. Kui aasta varem tehti kaks lühemat tundi nädalas, siis eelmisel aastal üks pikem – nii kulus vähem aega riietumisele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Sisebasseiniga lasteaiad Tallinnas?