Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sisustusalast nõu/arvamust paluks

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Sisustusalast nõu/arvamust paluks

Postitas:
Kägu

Kodus remont. Kohe läheb diivaniostuks. Lühidalt- toas tumepruun parkett, seinad elevandiluu valged, ühes seinas valgel taustal kuldsete ornamentidega tapeet. Mis värvi diivani ostaksid sina? Iseenesest on minu valikus heledam beez, tumepruun või tumehall. Mis võiks kõige paremini sobida? Tumedad muidugi praktilisemad, kuna laps ka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Sisustusalast nõu/arvamust paluks

Mis värvi mööbel on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
andur

Tumehall, mille padjad kas beezid või hoopis rohelised oleksid. Kui viitsiksid vaeva näha, siis mõned padjad võiksid olla tapeedi ornamendi mustriga (tuleks käia ringi ja otsida riiet sarnast ja õmmelda).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Unustasin:) Diivanilaud tamm, telekalaud veidi heledam kui tamm (kask äkki). Söögilaud heleda peitsiga.

Please wait...
Postitas:
poco a poco

Kui on tegemist bee¸ide ja pruunide toonidega, siis minu jaoks selle juurde hall ei sobi mitte kuidagi.

Mulle meeldiks mõni bee¸i ja pruuni vahepealne toon (tumedast kuldbee¸ist erinevate pruunideni on palju variante – oleneb, mida tootjatel pakkuda on).

Võib ka olla hoopis mitte päris ühetooniline kangas – kerge toonide erinevusega säbru või triibuga. Samuti meeldiks eelpool soovitatud tapeediga sobitatud diivanipadjad.

Võib ka tuua sisustusse sisse aksessuaaridena mõni kärtsum värv ja osad diivanipadjad seda tooni teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma kaaluks terrakotat või sügavat punast. Oleks ilus ergastav.

Please wait...
Postitas:
Lady_Red

Koorekohvivärv on ka väga popp praegu 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

tumehall ja pruun sobivad väga hästi kokku. aga igasuguste ornamentidega mina üle ei pakuks, see matcy matchy stiil on kuidagi väikekodanlik. pigem ikka erinevad asjad kokku sobitada tervikuks.

ma valiks, ilma tuba nägemata, kas tumehalli või üldse helerohelise diivani.

Please wait...
Postitas:
Rabakana

Röökivalt roheline diivan tapeedi- või parketikarva ilupatjadega.
😀
Mul on, tead, sedasorti maitse, et kõige selle kaunilt sobituvaga kohe PEAB tuppa ka mingi täiesti segane asi tulema.

Please wait...
Postitas:
Tiit Eru

ostks rohelise. tumerohelise, sooja tooni. padjad oran¸id, punased, nat. valged ntks. mitte mingil juhul ei ostaks toon-toonis diivanit. maru igav on nii 😛

Please wait...
Postitas:
Kägu

ostaksin värvilise diivani. sügavat, mahlakat, ligikutsuvat ja sensuaalset värvi, et see kohe kutsuks istuma oma patuse mugavusega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kodus remont. Kohe läheb diivaniostuks. Lühidalt- toas tumepruun parkett, seinad elevandiluu valged, ühes seinas valgel taustal kuldsete ornamentidega tapeet. Mis värvi diivani ostaksid sina? Iseenesest on minu valikus heledam beez, tumepruun või tumehall. Mis võiks kõige paremini sobida? Tumedad muidugi praktilisemad, kuna laps ka. [/tsitaat]
Mina võtaks heledama bee¸i ja seal mängiks patjade ja katetega. Üks nt oran¸ aktsendiks, siis parketist heledam tasakaaluks ja siis veel mõned rõõmsad padjad. Pruunid padjad maas istumiseks nt. Sa muidugi jätsid mainimata, et kui suure toaga tegu on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

roosa. mulle meeldib eklektiline stiil. kindlasti peaks olema mingi huvitav katteriie ka. reljeefne jmt… yhte seina soovitan veel panna värvilise tapeedi, v siidist vmt. ja maha kirju vaip. sul endal hakkab igav kui asi on yleharmoniseeritatud

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kodus remont. Kohe läheb diivaniostuks. Lühidalt- toas tumepruun parkett, seinad elevandiluu valged, ühes seinas valgel taustal kuldsete ornamentidega tapeet. Mis värvi diivani ostaksid sina? Iseenesest on minu valikus heledam beez, tumepruun või tumehall. Mis võiks kõige paremini sobida? Tumedad muidugi praktilisemad, kuna laps ka. [/tsitaat]

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nii, viimane võimalus veel värvi muuta, kuna andsime diivani tellimuse täna sisse:) Tellisime musta diivani. Hiljem siis juurde ploomilillad ja (võib olla) valged padjad. Kuidas teile tundub? Krt, olen nii kahtlev värvi osas, disain kõik paigas, aga see värv!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul sai tumepruuni mööbli juurde tumepruun diivan, ja tundus liiga tume kõik (sein elevandiluu ja põrand tamm).
Sul on põrand tume, samas sein ja mööbel hele, seega võib-olla ei saa liiga sünge. Oleneb ka ruumi suurusest, diivani suurusest, kui domineeriv ta selles ruumis on jne. Eks sa ikka ise saad seda kõige paremini ette kujutada.
Värvilised padjad annavad palju juurde, ja musta diivani puhul saad neid vastavalt tujule vahetada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul sai tumepruuni mööbli juurde tumepruun diivan, ja tundus liiga tume kõik (sein elevandiluu ja põrand tamm).
Sul on põrand tume, samas sein ja mööbel hele, seega võib-olla ei saa liiga sünge. Oleneb ka ruumi suurusest, diivani suurusest, kui domineeriv ta selles ruumis on jne. Eks sa ikka ise saad seda kõige paremini ette kujutada.
Värvilised padjad annavad palju juurde, ja musta diivani puhul saad neid vastavalt tujule vahetada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Please wait...
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sisustusalast nõu/arvamust paluks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.