Esileht Väikelaps Skandaal, jälle

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Skandaal, jälle

Postitas:

Laps värvib mingite kriitidega aeg-ajalt. Oleme ka mingi spreiga 6-aastasel pea oranziks värvinud Pipi peoks. Aga need on sellised ühe pesu värvid. Mingi värvilise triibu võib küll ka püsivärvidega teha, aga tervet pead enne hilisemat teismeiga ei soosiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõgedad vanatädid siin Perekoolis ikka. 😀

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paari korraga maha pestavate värvidega lapse pea värvimine vs üle pea püsivärviga tumelillaks värvimine on täiesti 2 eri asja. Ok, praegu võib äge tunduda aga kui see välja hakkab kasvama… Maril veel suht heledad juuksed ka.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõista, miks seostatakse juuste värvimist seksikusega? Lastele ikka meeldivad värvid ja kõiksugused värvilised asjad. Minu arvates on pisikesed tüdrukud kõige õigem sihtgrupp sinistele, roosadele jms juuksevärvidele. Kui need ainult tervisele kahjulikud ei ole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ju olemas ka öko-juuksevärvid – nendega saab piiratud vahemiku toone (kõiki toone ei saa) ja nende püsivusest pole aimu, aga olemas nad on. Kui laps tahaks juukseid värvida, siis eelistaks neid. Kui näkku “sõjamaalinguid” teha, siis mökerdagu ökopoe kosmeetikaga.

Seksiga 5-aastase juuksevärvimine mulle ei seostuks, vaid lihtsalt tahtmisega katsetada.

Ma ei ütleks ka iial 5a lapsele kleidi või juuste puhul komplimenti nagu: seksikas, sarmikas ega muud sellist “lapspruudile” vihjavat.

PS. Ise käin meikimata ringi. Aga lihtsalt ei näe põhjust täielikuks nulltolerantsiks laste katsetuste suhtes.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ja ise ka ei värvi. Värvitud juuksed on koledad.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

????appi kui naljakas teema ???? ei teadnud, aga vaatasin seda postitust ja midagi hullu ei ole ju, mis lastekaitse, nagu.. miks?!

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püsivärviga kindlasti ei värviks lastel. Küll jõuavad suuremana oma juukseid ise piisavalt kahjustada, ei pea mina seda juba praegu neil tegema. Meil on 5-aastane ja 7-aastane nuianud endale neid eri värvi triipe juustesse, korra sai mingi mahapestav triibutaja ostetud, proovisid ära, rohkem huvi pole olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis suhtumine Delfi kommentaariumis,eriti neiu poolt
‘M- kle vanaema, võta kepp appi ja loiva hetkeks puhkama 😀 “minu ajal” jutud on küll veits vanad juba.’
Vanaema-
’52 on muidugi täiest vanur. Noorim lapselaps on 2a7kuud, vaevalt, et ma nüüd väga võhik olen, suurem sai 11 Ja minu tegevusala on laste hoidmine, suur enamus 6-kuud kuni 3-eluaastat. Lisaks olen vabatahtlik, hooldan vanureid 75+ Ja Te Mariann Treimann olete vist selgeltnägija võimetega, olen tõesti paarile tõsisemale haigusele liikumispuudega, seega olen väga õnnelik, et ma ringi loivan, sest oli aeg, kus ei saanud seda teha. Õnneks suudan nüüd ise liikuda. Aga suur tänu Teile viisaka vastuse eest ???? ‘

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 20:19; 10.02 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh…..mina mäletan, kui ma kuueaastaselt vildikatega endale erinevaid värvilisi triipe juustesse tegin. Nii hirmsasti tahtsin noh!!! Samuti tahtsin nii hirmsasti ühe üleni kuldse ja sätendava jopega käia (mis oli mulle mantli eest ja mille ema oli ostnud mingiks stiilipeks).

Ja mul on siiralt hea meel, et mu ema sellise suhtumisega ei olnud, et kindel ei ja laps nüüd vaja häbiposti riputada, et selliste lollustega tegeleb. Kuigi võib olla vanatädid tänaval vaatasid ka kõõrdi ja ei kiitnud sugugi heaks sellist “harakat”.

Jah, olen nõus, et lapse pead ei pea võõpama püsivärviga aastaringselt roosaks….aga….kui see väike tüdruk tahab nii hirmsasti, siis ma küll ei lööks risti ema, kes siis lubab talle mõned triibud pähe ajutiste värvidega näiteks suveperioodiks, kui lasteaeda pole. Või kui tüdruk väga tahab, las ta siis olla pealegi paar nädalat üleni roosa. Proovib ära, läheb mööda. Loodetavasti ükski kõrvaltvaataja ka minestusse ei sure, kui seda ajutiselt roosa peaga tüdrukut näeb.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mingi keemiaga ei värviks iialgi, aga Hennaga võib mõned vahvad triibud proovida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Väikelaps Skandaal, jälle

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.