Esileht Kodunurk Skano nahkkattega kirjutuslaud ja kass?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Skano nahkkattega kirjutuslaud ja kass?

Postitas:

Kas kellelgi on kodus Skano nahkkattega kirjutuslaud? Kuidas see nahk vastu peab?
Olen kahevahel, kas osta või mitte. Kuna mul on kass, siis ei kujuta ette, äkki tal tekib uitmõte selle naha peal küüsi teritada… 😀
Nad võiks samasugust lauda ka ilma nahast katteta teha, oleks mure kohe murtud.

SKANO kirjutuslauad

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 15:42; 14.08 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

peab ikka raha peale tige olema, et sellist lauda osta.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mul on kass, siis ei kujuta ette, äkki tal tekib uitmõte selle naha peal küüsi teritada… ????

Osta ära, saad teada.
Asi see nahk seal siis ära vahetada lasta on, kui kass ta ära kraabib. Siis edaspidi kassi enam kabinetti ei lase.
Ja kassid on ju erinevad, mõni kraabib ja mõni mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seal kohapeal poes saad tellida oma soovi järgi ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loom on ikka loom. Mul on 3aastane kass, üldjoontes nagu arvan, et ma tean, mida ta teha võib ja mida mitte ning siis lihtsalt ühel päeval läheb ja närib kontoritooli käepideme kogu ulatuses katki (selline must paks tihe kumm). Nüüd on sellest mitu kuud möödas ja pole näha, et ta seda (no teine pool on ju veel terve, saaks närida küll!) veel närida tahaks. Mine võta kinni!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 07:57; 15.08 08:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui loom(ad) on majja vöetud, siis peab paratamatult sellega arvestama, et midagi vöib nässu minna, ja siis oleks kindlam eriti kalleid esemeid mitte soetada. Ise elan praktiliselt keset metsa ja kassid käivad vabalt, aga kas kyynte löikamine toakassil mitte ei pärsi seda teritamis vajadust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle naha peale tõmbab kenad kriimud ja paremal päeval saab lõhed ka sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise küsin, ise vastan… 🙂
Uurisin ja õnneks saab kõiki laudu tellida ka ilma nahkkatteta, kuigi kodulehel seda võimalust välja pakutud pole. 🙂
Ja ühele eelmisele vastajale vastuseks, et ma just ei olegi raha peale vihane, sellepärast tahangi Skano lauda. Mulle lihtsalt meeldib, et asjad on vastupidavad, kestavad kaua ja on nn pärismaterjalist tehtud, mitte suvaline saepuruplaat ega plastmass. Skano raamaturiiulid on juba 10 aastat mind väsimatult teeninud ja nendega mingit MDF-lauda just ei sobita, eks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 15:42; 14.08 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis puidust need lauad on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas raamaturiiul üldse kuluda saab? 😀

Vaatasin ise ka Skano lauda ja just naha tõttu loobusin ostust. Seal peal ei ole ju mugav kirjutada.

Seda varianti, et saab ka ilma nahata, ei pakutud.

Aa, tegelikult sai määravaks veel ka see, et oleme mehega pikad inimesed ja see lauaplaadi alune sahtel oli suht täpselt põlvedeni meil. Ei tea, miks nii palju laudu selliselt tehakse..

Ostsime laua Unolikist. Kallim veel, aga mis siis ikka.. üldiselt on jah kirjutuslaudade valik kohutav, kui tahad ilusat ja klassikalises stiilis lauda. Lastele otsin juba paar aastat, ei leia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kas kyynte löikamine toakassil mitte ei pärsi seda teritamis vajadust?

Lõikan kassi küüsi üle 2 nädala, aga ta ikka mõnuga kraabib oma poste. Ma ei oska hinnata, kui palju ta muidu kraabiks, aga küüntelõikamine kraapimisvajadust päris ära kindlasti ei võta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 07:57; 15.08 08:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Skano nahkkattega kirjutuslaud ja kass?