Esileht Kodunurk Sleepwell Red pocket madratsi omanikud

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Sleepwell Red pocket madratsi omanikud

Postitas:

Kuna praeguses olukorras kuskile madratseid proovima minna ei ole võimalik, siis küsin siit nõu. Ei suuda otsustada, kas tellida Red pocket pehme või jäik variant. Oleme mehega mõlemad ca 180 cm pikad ja kaalud 75 ja 85.  Soov oleks saada selline hästi toekas, aga samas mõnusalt pehme madrats. Ei taha, et  istudes madrats auku vajuks, aga samas plangu peal ka magada ei tahaks. Tore oleks kui sarnase pikkuse/kaaluga inimesed annaks nõu, kumma variandi nemad valisid ja kas ollakse valikuga rahul. Kniks juba ette 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.03 21:03; 31.03 08:41; 01.04 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Red Pocket Memory, mis on jäigemat sorti ja minu kehakaalule (60kg) natuke liiga jäik. Istudes on mõnus pehme, aga pikali olles mitte väga.
Proovige kindlasti poes pikutada ja kohe pikalt. Ainult istumisest või käega katsumisest ei ole kasu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Sleepwell red pocket jäigem variant (ca 8 aastat tagasi ostetud, kas nüüd veel samad müügis, ei tea) ja selle peal pehmemat sorti kattemadrats. Nii tundub voodi pehme, aga madrats ei vaju läbi. Mina 56, mees 78 kg. Mul on seljaprobleemid, ei kannata üldse, kui madrats läbi vajub, kuskil külas või hotellis peale ööd kehval madratsil olen täiega sant. Mees alguses vingus, et kõvavõitu, aga nüüd juba aastaid pole teemat teinud. Mina olen mingi aeg elust selja tõttu üldsegi põrandal õhukesel kattemadratsil maganud, mulle tundub mu praegune voodi väga mõnus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi kui valid jäigema, siis kattemadrats annab pehmust juurde. Meil on katteks lateks-madrats, väga hea on.
Meil on Black-seeria ja just sellepärast, et me ei suutnud isegi poes korduva  proovimise peale otsustada, kas tahame jäika või pehmemat. 8 h järjest ju ei lama poes, seal tundusid mõlemad mugavad. Blackil on 7 tsooni ja valikus madratsid, millel üks pool pehme, teine jäik, saad kodus ise valida, kumma poole peale keerad.
Praegu on jäigem pool peal ja minu jaoks kattemadrats annab piisavalt pehmust.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi kui valid jäigema, siis kattemadrats annab pehmust juurde. Meil on katteks lateks-madrats, väga hea on.

Meil on Black-seeria ja just sellepärast, et me ei suutnud isegi poes korduva proovimise peale otsustada, kas tahame jäika või pehmemat. 8 h järjest ju ei lama poes, seal tundusid mõlemad mugavad. Blackil on 7 tsooni ja valikus madratsid, millel üks pool pehme, teine jäik, saad kodus ise valida, kumma poole peale keerad.

Praegu on jäigem pool peal ja minu jaoks kattemadrats annab piisavalt pehmust.

Kusjuures ma eelmise madratsi valisin ka nii, et poes enne proovisin ja tundus väga mugav, aga hiljem selgus, et siiski liiga kõva madrats sai ostetud- ehk on need madratsid poes juba nii ära proovitud või lihtsalt ei saa selle korraks proovimisega õiget tunnetust kätte.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.03 21:03; 31.03 08:41; 01.04 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pehme red etno (lateksi kihiga). Aasta hiljem enam kindlasti nii pehmet madratsit ei valiks. Aga kattemadratsiga voodit enam kõvemaks ei saa. Võtaks kas tavalise pehme madratsi või isegi kõva madratsi lateksi kihiga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pehme variant. Selg on haige ja sobib väga hästi. Jäik oli minu jaoks liiga kõva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Tellisin siis kõvema madratsi, kui jääb kõvaks, siis saab kattemadratsi peale osta nii nagu eespool soovitati.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.03 21:03; 31.03 08:41; 01.04 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sleepwell on Red sarja mudelit aastate jooksul mitu korda uuendanud. Viimati oli 2018 kui madratsid läksid 2 cm paksemaks ja tulid juurde pehmemad verduplokid. Pigem võtta see aeg ja käia proovimas lemmikud mudelid ära, kui hiljem kahetseda, et ei läinud.

Üks asjalik lugemine kui otsida madratsit.

https://www.pesapuu.ee/et/n/top-5-vedrumadratsit

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Sleepwell Red pocket madratsi omanikud