Esileht Hobinurk Slotimängud

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Slotimängud

Postitas:

Tere! Kas keegi siin mängib vahel slotimänge? Ma toksin vahel näiteks Kreisiraadiot ja mõnda veel, enamasti tasuta variandina ja vahel ka pärisraha eest. Viimast küll mitte nii väga, rahast hakkab kahju, alati jääb ikka veits miinusesse ju. Hakkasin mõtlema, et kuidas need mängud on üldse ehitatud. Vahel tuleb võitu kolinal ja siis järgmine nädal üldse mitte, no kohe üleüldse! Aga nii on jube igav mängida. See ilmselt ei saa ikkagi juhus ja õnn olla, mu arvates muudetakse aeg-ajalt mingeid seadeid vms.?

Teab üldse keegi kedagi, kes mõne suurema kui paarisajase võidu saanud?

0
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Loll küsimus aga millised need tasuta slotimängud on?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kuulnudki sellistest asjadest.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kreisiraadio Paf’ is näiteks, demoversioon

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõiki slotimänge saab onlines mängida “mängu rahaga”

Võin ka slotimängude ehitusest ja toimimisest natuke rääkida. Sellist asja neis kohe kindlasti ei ole, et keegi sul seal ekraani taga sätteid muudab, kui sul liiga hästi minema hakkab. Seda teha oleks illegaalne – ja online kasiino tööstus on üks kõige karmimalt reguleeritud tööstuseid maailmas.

See on tüüpiline, et jääb selline mulje, et peale mingit nö “hot streaki” kus oled järjest ainult võitnud-võitnud-võitnud ja siis kaotad, tekib ajus kohe pilt, kuidas keegi sellele seal keskuses tähelepanu pööras ja igaks-juhuks kraani kinni keerab (ja siis mängid kuni raha otsas).

Tegelikult sellist asja ei juhtu. Mis juhtub, on see, et nendes mängudes on nii palju kombinatsioone võimalik, et paratamatult tekivad mingid mustrid ja rütmid – meie endi ajud on nii kärmed seda kõike tajuma, sest evolutsioonilises mõttes on mustrite märkamine meile elulise tähtsusega – see tähendab, et me kipume kordama jääma käitumist, mis on meid premeerinud, ja vältima käitumist mis on meid karistanud.

Online sloti mängudel on selline asi nagu RTP – return to player. Enamikes online mängudes, mida me siit eestist saame mängida, jäävad nii 92-96 % vahele. Mõned üksikud on ka 98 või näiteks 86. Mida tähendab RTP: seda, et miljardite spinnide puhul jõuab mängijateni tagasi näiteks see 96% rahast, ja 4% jääb kasiinosse.

Aga siin tuleb arvestada sellega, et miljardite spinnide statistika ei rakendu mitte kuidagi sellele, kuidas sina seda mängu koged. Mitte ükski mängija ei tule kasiinost välja 96%-ga sellest rahast, millega ta sinna sisse läks. Juhtub hoopis nii, et enamus mängivad oma balansi nulli, ja mõned harvad võidavad ja oskavad õigel ajal lõpetada. Väga harva võidetakse ka suuremaid summasid (on täiesti olemas slotid, kus eksisteerivad mitme miljoni eurosed jackpotid – ja see on ka antud juhul siis välja reklaamitud).

Raha kasvatamiseks on sloti mängud ääretult halvad. Need on üsna kulukad mängida, ja kui kõige väiksema panusega mängid, on ka võidud nii pisikesed, et see ei avalda erilist muljet. Kõige rohkem mängitakse slotte just selle kogemuse pärast, mida ta tekitab emotsionaalselt – see on natukene nagu ameerika mägede atraktsioon. Sa võidad midagi, tunned ärevust – kaotad, tunned kahetsust.

Päris rahaga mängimisel on su emotsioonid hoopis teistsugused, kui mängu raha või nö “maja rahaga” mängimisel (sest see on tasuta saadud, sa ei kuluta ise sinna alla midagi). Oma rahaga mängimisel on emotsioonid väga palju tugevamad.

Tean sellest, kuna olen tööstuses töötanud ning slotimängude arendust algusest lõpuni näinud ja kaasa teinud. Olen ka mänginud – enamasti just selleks, et mõista mängija emotsioone. Olen proovinud ka vaba aja veetmiseks järgi, kuid ma olen selleks esiteks vast liiga impulsiivne (kui mingi ime läbi sisse pandud 20st eurost saab 70, tõstan panust ja põletan selle algstaadiumisse kiiresti tagasi :)) – ja teisest küljest on millegipärast seda raha raske välja võtta. Nagu ma oleks mingi paha inimene (jällegi imelik psühholoogiline efekt, mida keegi teist ei saa mõista enne, kui selles situatsioonis osaleb), kui kasiinolt raha ära võtan 🙂

Lootusega sealt mingit suuremat raha võita – EI soovita mängida. Slotid on liiga kallid, nende max võidud on üsna nigelad. Odavam on lihtsalt lotokolmapäeval 1 pilet osta ja ära unustada. Aga kui soovid saada seda emotsionaalset elamust – miks enamus inimesi seda mängivad (seda kõike on põhjalikult uuritud), siis suhtu sellesse kui kinos või lõbustuspargis käimist – enne alustamist pane VÄGA KINDLALT PAIKA – mitu eurot sa oled nõus selle jaoks kulutama.

Sest kui sa juba ühe korra üle piiri lähed – kaotad oma esimesed sisse pandud 20 eurot ära, aga sisemuses nagu kihiseb midagi, et kui veel proovid, siis kindlasti võidad, sest sul see esimesed 100 spinni läksid ju nii halvasti – siis unusta ära. Pane arvuti kinni ja tee midagi muud. Hasart on väga kole probleem ja sinna on uskumatult lihtne sattuda.

+27
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh viimasele kommenteerijale nii põhjaliku ja sisuka kommentaari eest!

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka väga tänan! Just see, mida ma vajasin! 🙂 Poleks lootnudki siit nii konstruktiivset vastust saada, pigem ootasin, et saan sõimata.

Ja see psühholoogiline paha inimese tunne, no üks ühele!

Ma muidugi ei arvanudki, et keegi sedasi üks ühele minu tagasihoidlikku isikut jälgiks – selleks on mu panus ilmselgelt liiga väike – pigem, et mingid mustrid seal on ja nägemismäluga inimesed neid teavad ja kasutavad. Ja arvan, et teatud aja tagant siis neid jälle muudetakse.

Kui ükskord päris algul sõnum oli vastutustundliku mängimise infoga, siis küll käis mõte peast läbi, et oot! mis ma nüüd nii hullusti tegin 😀 Aga ilmselt saadetakse neid siiski kõigile, kes ise pole piiranguid seadistanud.

Aitäh veelkord! Väga hea vastus!

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, neid sõnumeid näidatakse kõigi ekraanil – regulatsioonid on selle ette kirjutanud. Ka siis, kui näiteks oled juba tund aega mänginud, tuleb vastav teade jne – ehk siis kasiinod peavad omalt poolt kõik tegema, et nende nügimise süül inimene oma raha maha ei mängiks!

Need slottide ribasi muudetakse (automaatselt) osades mängudes siis, kui saad näiteks vabad mängud või mõni featuur tuleb – aga sealgi on need juba varem tarkade matemaatikute poolt paika pandud. Ehk siis mitte kuidagi need ei muutu olenevalt meie eelnevatest võidu-kaotus tulemustest (nagu ükski mündiviske tulemus ei mõjuta su järgmist mündiviske tulemust).

Kaardilugemist tehakse pokkeris, slotis pole sellest erilist kasu, sest peale seda, kui spin vajutad, ei ole sinu kontrolli all enam midagi – mäletad sa neid ribasid peast või mitte – vahet pole!

Need psühholoogilised efektid on ikka ilmatuma huvitavad – isegi kui ma tean, et keegi neid tulemusi seal kontrollida ei saa, või et sellest esimesest sajast spinnist ei sõltu kuidagi mu järgmised 100 – mu mõistus paratamatult hakkab mingit sellist lugu peas mängima, see on nüüd nii sellepärast, et… Ja peale seda olen muudkui mõelnud, ei tea, kui tihti see ajufunktsioon meid tavaelus lollitab! Aga eks sellest nähtusest ole ka kõiksugu vihmatantsud, esoteerika, sõltuvused ja käitumismustrid tekkinud.

PS! Mängige ainult selle rahaga, mis teil üle on! Suure tõenäosusega jääte sellest ilma 😛 Üks kõige tobedamaid situatsioone ongi see, kui mängid seal mingi raha maha, näiteks 100 eurot – ja siis paned veel 100 sisse lootuses, et suudad selle eelmise 100 ka tagasi teenida.

See võib tunduda nagu mingi rumala inimese käitumine – aga te ei kujuta ettegi, kui tavaline see on, kui seal ringis sees juba olla. Emotsionaalne värk!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mõista, miks inimesed tegelevad sellise lollusega? Olen varasemaltki perekoolist lugenud, kuidas keegi tõsimeeli kirjutab, kuidas mängib hasartmänge ja on täiesti veendunud, et saab neid mängides rikkaks. Ja siis tõsimeeli imestab, ja enamasti ka ei usu, kui keegi neile selgitab, et see nii ei ole.

Mis selliste inimeste peas toimub?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mõista, miks inimesed tegelevad sellise lollusega? Olen varasemaltki perekoolist lugenud, kuidas keegi tõsimeeli kirjutab, kuidas mängib hasartmänge ja on täiesti veendunud, et saab neid mängides rikkaks. Ja siis tõsimeeli imestab, ja enamasti ka ei usu, kui keegi neile selgitab, et see nii ei ole.

Mis selliste inimeste peas toimub?

Siin ei ole keegi väitnud, et neid mängitakse rikastumise mõttel.

Ma ei tea, kas käid, aga paljud inimesed käivad – miks sa kinos käid?

See on lihtsalt üks meelelahutuse vorm. Kinoskäimine ei tule ka tasuta. Kasiinos käimine samamoodi – vahe on selles, et kui sa ise piiri pidada ei oska, läheb see ohtlikult kalliks.

See ei olegi kõigile sobiv meelelahutuse sort. Kui ei meeldi, keegi ei sunni mängima! Ega teised lollid sellepärast ei ole, et sul on mingi naiivne ettekujutus sellest, miks sellega üldse tegeletakse 🙂

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pokkeri küll keegi kaarte ei loe. Kaarte loetakse Blackjackis, aga selleks peab muidugi päris võimekas ja hea mäluga inimene olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pokkeri küll keegi kaarte ei loe. Kaarte loetakse Blackjackis, aga selleks peab muidugi päris võimekas ja hea mäluga inimene olema.

Kaardimängudes on hetkel juba ka keerulisem, sest setis on mitu pakki.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mõista, miks inimesed tegelevad sellise lollusega? Olen varasemaltki perekoolist lugenud, kuidas keegi tõsimeeli kirjutab, kuidas mängib hasartmänge ja on täiesti veendunud, et saab neid mängides rikkaks. Ja siis tõsimeeli imestab, ja enamasti ka ei usu, kui keegi neile selgitab, et see nii ei ole.

Mis selliste inimeste peas toimub?

ma pole küll lugenud, et ollakse veendunud, et saab mängides rikkaks ja tõsimeeli imestatakse, et teised ei usu

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pole küll lugenud, et ollakse veendunud, et saab mängides rikkaks ja tõsimeeli imestatakse, et teised ei usu

Siin teemas pole seda tõesti välja toodud, kuid hiljaaegu oli üks sarnane teema, kus keegi küsis kasiino mängude kohta. Kui talle soovitati mitte mängida, siis hakkas inimene teistele selgeks tegema, et nad ei tea, millest kõigest heast nad ilma jäävad, kui ei mängi.

Oma raha lihtsalt mängulusti pärast maha mängida on rumalus. Usun siiski, et kõik, kes selliseid mänge mängivad, loodavad sisimas võita.

Hiljaaegu oli Kuuuurijas saade mehest, kes mängis mingis neti-kasiinos. Kuna ta ei võitnud, siis kutsus Kuuuurija kohale, korda looma. Mehikesel oli lausa päevik sisse seatud, mitusada eurot oli panustanud ja kui palju oli võitnud. Mõistagi olid panused sadu kordi suuremad kui võidud. Aga mehele oli kasiino klienditugi ju lubanud, et võiduvõimalus on 80%. Ehk siis vennikese loogika alusel oleks pidanud ta juba ammu miljonär olema.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pole küll lugenud, et ollakse veendunud, et saab mängides rikkaks ja tõsimeeli imestatakse, et teised ei usu

Siin teemas pole seda tõesti välja toodud, kuid hiljaaegu oli üks sarnane teema, kus keegi küsis kasiino mängude kohta. Kui talle soovitati mitte mängida, siis hakkas inimene teistele selgeks tegema, et nad ei tea, millest kõigest heast nad ilma jäävad, kui ei mängi.

Oma raha lihtsalt mängulusti pärast maha mängida on rumalus. Usun siiski, et kõik, kes selliseid mänge mängivad, loodavad sisimas võita.

Hiljaaegu oli Kuuuurijas saade mehest, kes mängis mingis neti-kasiinos. Kuna ta ei võitnud, siis kutsus Kuuuurija kohale, korda looma. Mehikesel oli lausa päevik sisse seatud, mitusada eurot oli panustanud ja kui palju oli võitnud. Mõistagi olid panused sadu kordi suuremad kui võidud. Aga mehele oli kasiino klienditugi ju lubanud, et võiduvõimalus on 80%. Ehk siis vennikese loogika alusel oleks pidanud ta juba ammu miljonär olema.

Ent, spetsiifilisest näidetest inimeste kohta üldistusi teha on eksitav ainult sinule endale.

Need ekstreemsetest näidetest räägitakse alati rohkem, siis võib ka ekslikult jääda mulje, et ekstreemseid näiteid on pärismaailmas rohkem, kui neid tegelikult on.

Üks väike asi, mida elu elamisel ja inimeste arvustamisel meeles pidada, et kellelegi (ja eelkõige iseendale) liiga ei teeks 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama efekti muuseas kasutatakse ära füüsilistes mängupõrgutes. Kui vegasesse lähed, on suures saalis alati kuulda, et keegi võidab midagi palju – kell teeb kõrr ja valgused vilguvad. Alateadlikult tekib inimesele sellest ka mulje, et nii võib ka tema ju võita.

Tõsi on see, et kasiinomänge mängides inimesed tihti hindavad oma võimalusi üle. Selleks, et sellest välja tulla, peab natukene mõtlema. Probleem ei ole selles, et “kasiino võidab alati” või et su võiduvõimalused on väiksemad, kui sa arvama kipud.

Jah, parem on sellesse suhtuda üldse nii, et ei puutu seda teemat – mure lahendatud. Aga panuseid teeme me kõik ka muudel elu aladel, kui peame langetama mingeid valikuid. Seal on abiks ikka, kuidas need tõenäosused siis töötavad, mida me neist kipume arvama… Ja kuidas meil oleks selles situatsioonis kõige arukam käituda.

Kui sul on ees pakkumine, et 1 euro panustamisel võid võita 1oo ooo – ja sul sellest 1st eurost kahju pole – siis vaatamata sellele, kui väike on võimalus see 100 000 võita – on sinu maksimaalne kaotus 1 eurot, maksimaalne või 100 000.

Kui juba väljaminekuteks pead arvestama suuremate summadega, tasub ettevaatlikumalt kaaluda. Paljud inimesed, kellel nüüd 20 kilo käes – kas siis kodusistumisel tekkinud või pensioniraha väljavõtmisel, on kindlasti mõelnud, et peaks kinnisvaraspekulaatoriks hakkama (ostad korteri ja siis üürid välja, ja pensioniks on tasuta lisasissetulek olemas, loed veel Kiyosaki ka läbi ja tunned, et maailm on sinu päralt) – aga seal on selle 1 eurose sinu panuse asemel kõik su kogutus 20 kilo + veel 30 aastat (või mis iganes variandi te valite) tööd ja makse sinu poolt – ja keegi ei garanteeri, et see korter sulle selle tegelikult tagasi toob, et sa sealt rohkem tagasi teenid jne… Inimesed ei mõtle sellele, et korter/maja on tegelt üsna suured kulud, kui nad ei tee nii nagu Kiyosaki tegigi (ostis, vb vuntsis midagi üles, ja siis müüs võimalikult kiiresti kõrgema hinna eest maha – tema tegi seda süsteemselt, tal oli selliste asjade peale päris hea nina – ja kindlasti ka tagavara raha, juhuks kui mõned tehingud peaks katastroofiliselt untu minema. Enamusel meist, ma eeldan, sellist raha ei ole :)).

Teine valdkond, kus inimesed tunnevad, aga tegelt sisulist vahet pole – kus toimuvad samad vead, mida tehakse ullikestena kasiinos – investeerimine. Oma positsioone ei osata kindlustada, algajad ei oska arvestada kaasnevate maksude/kuludega, ja nad õpivad erinevate finantsvahendite iseärasusi läbi väga kallite vigade (ostad nafta väärtpaberit, kui see on jube odav – aga ülla ülla, see nafta kusagil reaalselt ka eksisteerib ja vajab transportimist – võib juhtuda, et pead ise peale maksma :)).

Jah, kasiinosse ja finantsmaailma, aga ka muidu ärisse satub mingi % inimesi, kellel on tugevad impulsiivsushäired (väga tugev bipolaarsus – nõnda, et maania faasides hakkavad nad igasugu asju ette kujutama). Sellised on need, kes nii või teisiti, ükskõik kui kõrgel tipus nad ära käinud pole, lõpetavad pankrotis.

Sest miks öeldakse, et kasiino võidab alati? Sest kasiinol (või turul, või teistel teistel kinnisvara müüjatel/ostjatel terve ansambli peale kokku (kuigi see ei tähenda, et nad kokku mängivad – arvesta lihtsalt kollektiivi käes oleva rahapadaga – nendestki üksikud kukuvad välja, aga sellepärast turg pankrotti ei lähe)) on pea lõpmatu tagavara raha, millega uuesti ja uuesti sinu vastu mängida – sinul aga üks hetk saab see raha otsa.

Sellest kõigest on päris palju kirjutatud ka. Ehk aitab endalgi raha asju kontrolli all hoida, kui nendest mõtetest rohkem teadlik olla.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pole küll lugenud, et ollakse veendunud, et saab mängides rikkaks ja tõsimeeli imestatakse, et teised ei usu

Siin teemas pole seda tõesti välja toodud, kuid hiljaaegu oli üks sarnane teema, kus keegi küsis kasiino mängude kohta. Kui talle soovitati mitte mängida, siis hakkas inimene teistele selgeks tegema, et nad ei tea, millest kõigest heast nad ilma jäävad, kui ei mängi.

Oma raha lihtsalt mängulusti pärast maha mängida on rumalus. Usun siiski, et kõik, kes selliseid mänge mängivad, loodavad sisimas võita.

Hiljaaegu oli Kuuuurijas saade mehest, kes mängis mingis neti-kasiinos. Kuna ta ei võitnud, siis kutsus Kuuuurija kohale, korda looma. Mehikesel oli lausa päevik sisse seatud, mitusada eurot oli panustanud ja kui palju oli võitnud. Mõistagi olid panused sadu kordi suuremad kui võidud. Aga mehele oli kasiino klienditugi ju lubanud, et võiduvõimalus on 80%. Ehk siis vennikese loogika alusel oleks pidanud ta juba ammu miljonär olema.

mitte siin teemas, vaid üldse pole kuskilt lugenud ja see 1, kes kunagi väitis ja se 1 Kuuuurijas, neid on ikka nii vähe, et ei pane tähelegi

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vana kasiinohundina olen päris mitmeid kuulnud tõsimeeli arvavat, et mängides peavadki selle protsendi(osadel mängudel isegi näiteka 98%) tagasi võitma. Nad ei arvesta, et nemad võivad ka 500% miinusesse jääda aga kokkuvõttes keegi võidab ja kasiino maksab võitudena välja see 98%

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vana kasiinohundina olen päris mitmeid kuulnud tõsimeeli arvavat, et mängides peavadki selle protsendi(osadel mängudel isegi näiteka 98%) tagasi võitma. Nad ei arvesta, et nemad võivad ka 500% miinusesse jääda aga kokkuvõttes keegi võidab ja kasiino maksab võitudena välja see 98%

Noh, teoreetiliselt, kui nad miljardeid panuseid teeks, siis võib juhtuda jah 😀

Aga ühe inimese elu jooksul on see suht välistatud.

Tõesti, suurem osa jääb nulli, vähesed võidavad natukene, mõned üksikud saavad need ulme jackpotid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti, suurem osa jääb nulli, vähesed võidavad natukene, mõned üksikud saavad need ulme jackpotid.

See valem ei tööta, enamus peab jääma miinustesse, et üksikud saaks need ulme jackpotid.

Millest tuleneb algaja õnn? Filmides/raamatutes ikka mainitakse seda.

Olen isegi seda kogenud, üle 20 aasta tagasi esimesi kordi Bingot ja veel mingeid selle aegseid Eesti Loto pileteid ostes võitsin 2 nädala jooksul 1800, 780, 500 eesti krooni. Kõik! Hiljem ehk korra-paar olen pileti raha tagasi võitnud, ei rohkem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti, suurem osa jääb nulli, vähesed võidavad natukene, mõned üksikud saavad need ulme jackpotid.

See valem ei tööta, enamus peab jääma miinustesse, et üksikud saaks need ulme jackpotid.

Millest tuleneb algaja õnn? Filmides/raamatutes ikka mainitakse seda.

Jah, siin on nüüd terminites möödarääkimine – ma ei pidanud silmas, et enamus inimesed “tulevad tasa” – vaid et tõesti, see raha, mida nad mängimiseks kasutavad, ei tule neile tagasi.

Nullitulek on ta selles mõttes, nagu sa käid kinos – sa maksad pileti eest, et vaadata filmi. Sa paned mängu sisse raha, et sealt seda emotsionaalset kogemust saada.

Kasiino pakub samuti selle külje pealt natuke enamat kui raha-sisse-raha-välja 😛 Muidu võiks ka ratsionaalselt mõelda, et kinos ja kohvikus käimine on täielik raha raiskamine – sest sealt ei tule kunagi sulle mingit raha tagasi. Aga sa käid seal teistel põhjustel.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pole küll lugenud, et ollakse veendunud, et saab mängides rikkaks ja tõsimeeli imestatakse, et teised ei usu

Siin teemas pole seda tõesti välja toodud, kuid hiljaaegu oli üks sarnane teema, kus keegi küsis kasiino mängude kohta. Kui talle soovitati mitte mängida, siis hakkas inimene teistele selgeks tegema, et nad ei tea, millest kõigest heast nad ilma jäävad, kui ei mängi.

Oma raha lihtsalt mängulusti pärast maha mängida on rumalus. Usun siiski, et kõik, kes selliseid mänge mängivad, loodavad sisimas võita.

Hiljaaegu oli Kuuuurijas saade mehest, kes mängis mingis neti-kasiinos. Kuna ta ei võitnud, siis kutsus Kuuuurija kohale, korda looma. Mehikesel oli lausa päevik sisse seatud, mitusada eurot oli panustanud ja kui palju oli võitnud. Mõistagi olid panused sadu kordi suuremad kui võidud. Aga mehele oli kasiino klienditugi ju lubanud, et võiduvõimalus on 80%. Ehk siis vennikese loogika alusel oleks pidanud ta juba ammu miljonär olema.

Ent, spetsiifilisest näidetest inimeste kohta üldistusi teha on eksitav ainult sinule endale.

Need ekstreemsetest näidetest räägitakse alati rohkem, siis võib ka ekslikult jääda mulje, et ekstreemseid näiteid on pärismaailmas rohkem, kui neid tegelikult on.

Üks väike asi, mida elu elamisel ja inimeste arvustamisel meeles pidada, et kellelegi (ja eelkõige iseendale) liiga ei teeks ????

Ja mitte ekstreemsed näited võidavad?

PS Ikka tasub arvustada, kui see aitab kedagi mõnd lolli sammu astumast!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pole küll lugenud, et ollakse veendunud, et saab mängides rikkaks ja tõsimeeli imestatakse, et teised ei usu

Siin teemas pole seda tõesti välja toodud, kuid hiljaaegu oli üks sarnane teema, kus keegi küsis kasiino mängude kohta. Kui talle soovitati mitte mängida, siis hakkas inimene teistele selgeks tegema, et nad ei tea, millest kõigest heast nad ilma jäävad, kui ei mängi.

Oma raha lihtsalt mängulusti pärast maha mängida on rumalus. Usun siiski, et kõik, kes selliseid mänge mängivad, loodavad sisimas võita.

Hiljaaegu oli Kuuuurijas saade mehest, kes mängis mingis neti-kasiinos. Kuna ta ei võitnud, siis kutsus Kuuuurija kohale, korda looma. Mehikesel oli lausa päevik sisse seatud, mitusada eurot oli panustanud ja kui palju oli võitnud. Mõistagi olid panused sadu kordi suuremad kui võidud. Aga mehele oli kasiino klienditugi ju lubanud, et võiduvõimalus on 80%. Ehk siis vennikese loogika alusel oleks pidanud ta juba ammu miljonär olema.

Ent, spetsiifilisest näidetest inimeste kohta üldistusi teha on eksitav ainult sinule endale.

Need ekstreemsetest näidetest räägitakse alati rohkem, siis võib ka ekslikult jääda mulje, et ekstreemseid näiteid on pärismaailmas rohkem, kui neid tegelikult on.

Üks väike asi, mida elu elamisel ja inimeste arvustamisel meeles pidada, et kellelegi (ja eelkõige iseendale) liiga ei teeks ????

Ja mitte ekstreemsed näited võidavad?

PS Ikka tasub arvustada, kui see aitab kedagi mõnd lolli sammu astumast!

Ma ei tea, mida siin täpselt öelda taheti.

Ekstreemsuseid võib olla positiivseid ja negatiivseid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti, suurem osa jääb nulli, vähesed võidavad natukene, mõned üksikud saavad need ulme jackpotid.

Mõtle nüüd natukene, mida sa räägid. Sinu loogika järgi on kasiinod heategevusasutused, kus enamus jääb nulli, vähesed võidavad ja üksikud saavad jackpoti. Huvitav, kust sinu arvates siis kasiinode kasum tuleb? Sinu jutu järgi peaks kasiinod inimestele peale maksma.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti, suurem osa jääb nulli, vähesed võidavad natukene, mõned üksikud saavad need ulme jackpotid.

Mõtle nüüd natukene, mida sa räägid. Sinu loogika järgi on kasiinod heategevusasutused, kus enamus jääb nulli, vähesed võidavad ja üksikud saavad jackpoti. Huvitav, kust sinu arvates siis kasiinode kasum tuleb? Sinu jutu järgi peaks kasiinod inimestele peale maksma.

Nagu ma juba ühes varajasemas postituses täpsustasin – “nulli jäämine” selles näites ei tähenda, et nad saavad oma 20 sissepandud eurot tagasi. Nad See oli halb sõnastus.

Mulle ei ole mõtet loengut pidama hakata kasiino rahavoost. Viga oli valesti tõlgendatavas sõnastuses. Ma tean siiski päris hästi, kuidas see kasiinotööstus toimib.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen isegi pannud ühe õhtu jooksul 20 eurot sisse ja 1000 eurot välja võtnud ja nii korduvalt. Rikkaks just nii ei saa, aga midagi ikka.

Kes siin enne kirjutas, et slotte mängitakse ainult emotsioonide pärast – jah, aga need inimesed on ikka üksikud, kes suudavad internetikasiinodes sellisele tasemele jääda.

Iseenesest pole selles midagi halba, kui näiteks eraldataksegi 100 eurot kuus mängudele – see on samasugune meelelahutus, nagu teatris käimine või sõpradega baaris istumine. Paraku enamus inimesi käib kasiinos ikkagi selleks, et parandada oma rahalist seisu või oma endised kaotused tagasi saada ning siis ei piirduta kuus mingi kindlaksmääratud summaga. Netikasiinod on ka sadades kordades ahvatlevamad ja ilusamad kui meie maapealsed kasiinod oma ajast ja arust puuviljaslottidega.

Teemaalgataja käib, nagu ma aru saan Pafis? Seal polegi väga võimalik midagi võita, ainus lohutus on see, et kogu panustatud raha läheb heategevusse.

Ja kasiinod ikka jälgivad su kontot küll – palju keegi sisse paneb ja välja võtab, isegi kui mäng iseenesest su võite algoritmipõhiselt ei jälgi (nagu siin miski progeja ennist kirjutas).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku enamus inimesi käib kasiinos ikkagi selleks, et parandada oma rahalist seisu või oma endised kaotused tagasi saada ning siis ei piirduta kuus mingi kindlaksmääratud summaga…

Kuna kasiino, eriti online slots on nii kuum, on seda ka väga kõvasti reguleeritud, ja väga palju ka igasuguseid uuringuid tehtud. Ei ole see “enamus”, kes käib oma rahalist seisu parandamas – see on vähemus 🙂 Nendest me lihtsalt kuuleme palju rohkem, sest nende majade jm varade mahamängimised, võlgadesse sattumised jne on üsna märkimisväärsed lood. Aga see ei ole kaugeltki “enamus”!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paraku enamus inimesi käib kasiinos ikkagi selleks, et parandada oma rahalist seisu või oma endised kaotused tagasi saada ning siis ei piirduta kuus mingi kindlaksmääratud summaga…

Kuna kasiino, eriti online slots on nii kuum, on seda ka väga kõvasti reguleeritud, ja väga palju ka igasuguseid uuringuid tehtud. Ei ole see “enamus”, kes käib oma rahalist seisu parandamas – see on vähemus ???? Nendest me lihtsalt kuuleme palju rohkem, sest nende majade jm varade mahamängimised, võlgadesse sattumised jne on üsna märkimisväärsed lood. Aga see ei ole kaugeltki “enamus”!

On-on see enamus, ma ei tea, kust sa võtad seda arvamust, mida sa kirjeldad. Kui sa ei kuulu nende hulka, siis palju õnne muidugi ja ka selliseid inimesi on hulgaliselt olemas. Ma ei räägi ka inimestest, kes mängivad maha sadu või isegi kümneid tuhandeid eurosid – jutt käib lootusest/vajadusest võita kasvõi sada eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Hobinurk Slotimängud