Esileht Ajaviite- ja muud jutud Smart ID ei toimi 90% juhtudest!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Smart ID ei toimi 90% juhtudest!

Postitas:
Kägu

Harva kui õnnestub sisse logida. Kas midagi ei anna selles osa ära teha?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul toimib pea alati.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen tähele pannud, et kui telefoniäpiga panka lähen, siis toimib Smart ID päris hästi.
Kui aga arvutiga netipanka tahan minna, siis on Smart ID tõesti paras ikaldus ja tuleb mitu korda proovida, enne kui sisenemine õnnestub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul töötab 100% juhtudest, nii telefonis kui ka arvutis. Kasutan pea iga päev.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen ainult telefonis kasutanud ja esimest korda kuulen, et on üldse võimalus, et ei toimi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

hakkasin smart id-d kasutama kohe kui see võimalus tekkis ja täiesti normaalselt saan kogu aeg igale poole sisse. Mõnikord telefonipangas veidi venib, siis avan smartid eraldi, saab kiiremini. Aga et üldse ei töötaks, seda pole olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaid korra on telefonis olnud, et kood ei tule ega tule. Helistasin, soovitati avada äpp ja pärast seda toimis jälle nagu õlitatult. Kasutan nii telefonis kui arvutis iga päev. Kõige kiirem, töökindlam, mugavam asi üldse.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul ei ole ka kordagi probleeme olnud ja login pea kõikidesse pankadesse igapäevaselt sisse (töö tõttu). Täna aga oli just juhus, et MobiilID ei toiminud, kui Luminori sisse üritasin saada. Võttis ikka päris palju katseid, kuni lõpuks kood tuli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle ei meenu ainsatki korda, kui Smart ID ei oleks toiminud. Kasutan seda juba aastaid, enam-vähem iga päev korra, lisaks pangale ka e-poodides ja muudes registreerumist nõudvates kohtades.
Sul on ilmselt seadistustes midagi valesti või on netiühendus nii halb, et info ei liigu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Uskumatu, miks mul siis ei toimi?? Enamasti venib, venib ja jääbki venima, 10x või enam pean proovima kuni lõpuks suvatseb toimida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uskumatu, miks mul siis ei toimi?? Enamasti venib, venib ja jääbki venima, 10x või enam pean proovima kuni lõpuks suvatseb toimida.

No alusta internetiühenduse kontrollist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No alusta internetiühenduse kontrollist.

Kuidas ma seda kontrollin? Mul ilmselgelt on ühendus kuna kirjutan siin ja muudki rakendused töötavad laitmatult.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul toimib ka alati, sajaprotsendiliselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaid korra on telefonis olnud, et kood ei tule ega tule. Helistasin, soovitati avada äpp ja pärast seda toimis jälle nagu õlitatult. Kasutan nii telefonis kui arvutis iga päev. Kõige kiirem, töökindlam, mugavam asi üldse.

Kui see on soovitus, mis nad annavad, siis seda olen isegi teinud. Praegugi olen äppis sisse logitud, kuid panka ikka ei saa, kerib, kerib …

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on üksikud korrad tõrkunud, kui olen maakodus, seal on meil internet väga kõikuva kvaliteediga, nii et võib juhtuda, et tuleb mitu katset teha, enne kui Smart ID ka toimib. Aga mujal pole probleeme olnud, kiire ja mugav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võta mobiil-id, see ei toimi 80% juhtudest.
Väike võit ikka ju 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võta mobiil-id, see ei toimi 80% juhtudest.

Väike võit ikka ju 😉

🆒👏

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul toimib ka 100%. Välja arvatud siis, kui ma vale kasutajanime panen, siis jääb küll kerima. (mul ühes pangas on kasutaja EesnimiPerenimi, aga nimekaimul Eesnimi.Perenimi ja siis panen alailma valesti)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui see on soovitus, mis nad annavad, siis seda olen isegi teinud. Praegugi olen äppis sisse logitud, kuid panka ikka ei saa, kerib, kerib …

No aga helista ise siis ise nende kasutajatoele ja kuula, mida sulle soovitavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis telefon on? Mul Samsungiga ei olnud kordagi probleeme aga vahetades hiinaka vastu ka pidevalt jupsib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alati töötab (saan sisse logida), vahel olen ise äpi avanud, mitte ta ei hüppa ise lahti, aga sisselogimise või muude toimingutega pole kunagi probleemi olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No aga helista ise siis ise nende kasutajatoele ja kuula, mida sulle soovitavad.

Miks helistada kasutajatoele kui saab PK-s hädaldada ja vastuseid/lahendusi oodata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul töötab ka 99% juhtudest, kasutan tihti, muidu ei saakski, ID-kaart ei tööta enamasti 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul toimis kuni eelmise nädalani 99,99%, siis läks lolliks – küsis tavalise X kohalise pini asemel y kohalist. Ei aidanud muu kui äpp maha ja uus konto teha. Kasutama hakkasin, sest ID-kaardiga oli õnnemäng- toimib/ei toimi, enamasti see viimane (küll ei tulnud pinide sisestamise aken ette või siis ilmus suvalisel hetkel hiljem ning siis enam lehega ühedust ei olnud jms). Aga kui muud ei aita, võib alati proovida maha installida ja siis uuesti tagasi ning uus konto teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul sama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul pole õnnestunud smart id-d installidagi 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul oli ka smart-idga kunagi probleeme, aga siis selgus, et seda ei saa kasutada samal ajal kui telefonikõne käib. kui nüüd seda meeles pean, siis muid tõrkeid pole olnud, kasutan igapäevaselt.

smardiga seostub mul vaid üks jama: kellelgi on pangas kasutajanimi väga sarnane ja ta eksib tihti ühe tähega, nii et smart-id päring saabub minu äppi. algul oli päris kõhe tunne, et keegi üritab pidevalt mult pini valja meelitada ja minu arvele ligi pääseda…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pean mainima, et peale selle teema tegemist olen hakanud jälle esimese katsega sisse saama. Tundub, et nende it-vend istus töö tegemise asemel perekoolis ja aktiveerus mu teema peale.📱

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul pole õnnestunud smart id-d installidagi 🙁

Sama siin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tundub, et nende it-vend istus töö tegemise asemel perekoolis ja aktiveerus mu teema peale.

Kindel see.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Smart ID ei toimi 90% juhtudest!