Esileht Väikelaps Smuutide retseptid

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Smuutide retseptid

Postitas:

Ostsin korduskasutatavad toidutuubid, et aastasele teinekord smuuti/püree kaasa teha. Nüüd peale paari katsetust vaevlen ideede kriisis.

Palun jagage tervislikke ja maitsvaid retsepte.

Eriti head oleks retseptid, mis sisaldavad näiteks keefirit, spinatit või nt mõnda köögivilja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panen smuuti sisse:
– peotäie külmutatud marju (vahel üht sorti, vahel segu)
– paar supilusikatäit jogurtit
– ühe banaani
– piima

Vahel lisan ühe avokaado (kui juhtub enam-vähem küps kodus olema) või peotäie spinatit. Avokaado teeb mõnusalt kreemiseks nagu ka banaan (panen siiski mõlemat, ilma banaanita jääks vähem magus). Spinati maitset ei jää minu meelest üldse tunda, aga tervislikum on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tegin omal ajal püreesid nii, et põhimõtteliselt sama toit, mis teistel pereliikmetel (hakklihakaste kartulitega, aedvilja ja kanasupp, ühepajatoit vmt), ja siis lihtsalt nuimikseriga lasin püreeks. kui liiga paks jäi, siis lisasin mikserdamisel keedetud vett või piima juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Baasretsept on:
* banaan või pirn või arbuus
* mingi köögivili (porgand, kõrvits, kurk, spinat vms, valin enam-vähem värvi järgi :))
* mingid marjad (mustikad, jõhvikad, sõstrad, misiganes – jälle värvi järgi)
Maitset siis timmin – banaan/pirn/arbuus annavad magususe, köögivili mahtu ja marjad maitset.
Viimasel ajal panen üleüldse jäätisevormi ja külmutan ära, siis pole vedelikku vaja lisadagi. Niisama joomiseks-söömiseks panen vett või mahla või vahel ka keefiri juurde. Piima baasil asjadega ma külmutada ega kaua hoida ei julgeks, taimse piimaga isegi võiks.
Kui nendesse tuubidesse paned, siis konsistents nõuab natuke timmimist – kui on liiga vedel, on oht, et tuleb ka ilma imemata tuubist välja. Kui on liiga paks, siis ei saa laps hästi kätte (mustsõstar on nt selline, mis kipub ära kallerduma, pidi ikka päris kõvasti tõmbama, et midagi tuleks).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Smuutide retseptid