Esileht Kodunurk Snäkid, mida saab teha eelmisel päeval valmis

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Snäkid, mida saab teha eelmisel päeval valmis

Postitas:

Tulemas pidulik oleng minu juures, aga jama on see, et saabun koju koos külalistega, midagi enne ette valmistada ei saa. Ainuke variant on eelmisel päeval või enne tööleminekut midagi valmis teha ja kandikutele valmis panna. Muidu on menüüs salatid ja grill-liha, neid hakkame siis koos tegema, aga kohe peaks olema võtta mingeid snäkke, et seni vastu peaks, kui toit valmis saab. Praegu tulevad pähe ainult lavashirullid, mida saaks eelmisel päeval valmis teha, aga need mulle väga endale ei maitse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 00:59; 01.07 15:40; 02.07 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Snäkke ei oskagi kahjuks väga soovitada – mini(viineri)pirukad, dipivaagen (köögiviljad saad õhtul valmis panna ja kastme lisad vaagnale vahetult enne serveerimist. Kartulikrõpsud, küpsised. Soolalõhe (nt sidruni vms) ja paned saia ka lauale ja igaüks saab niisama süüa või endale saia valmistada. Saia võid ka röstida ja kolmnurgaks lõigata – see läheb ruttu ja samas on selline veits pidulikum.
Pole küll snäkk, aga saad valmis teha eelmisel päeval ja ideaalne minu arvates esimese nälja kustutamiseks on võileivatort vms

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võileivatort
singirullid
täidetud munad
täidetud tomatid
Soolalõhest saab teha hea salati, mida panna saiale. Selleks tee nii:
Soolalõhest lõikad ribad kaussi või karpi, paned õhukesed sibula viilud, küüslauk viilutatud, tavalist oliivõli, sidrunit ja vajadusel soola, pipart. Järgmiseks päevaks on see mõnusalt maitsestunud ja viib keele alla.
Siis saab veel soolalõhest või suitsulõest toorjuustuga rulli teha. Netis on selle kohta õpetusi.
Quiche on ka hea valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juustulõigud, mozzarellaviilud, tomatid, lõhe, ciabatta… AGA, miks peab kõik ette olema valmistatud? Kõige mõnusam koosviibimine ongi see, kui saab koos külalistega natuke lõikuda ja taldrikutele asetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ma arvan ka, et sellisel puhul mingeid snäkke küll ei pea olema. milleks isu ära ajada?
joogid võiksid külmas valmis olla, nii et saaks kohe võtta. toidu teete koos.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 18:35; 02.07 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Quiche maitseb mulle külmalt. Samuti igasugused juustu, viinamarja jms valikud on head eelroaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head eesti soolaoad õlle või miks ka mitte veini kõrvale.
Oliivid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Snäkke peab olema selleks, et põhiroa valmistamisega läheb aega ja inimesed tulevad töölt, kõhud on tühjad. Salateid ja grilli hakkamegi kolleegidega koos valmistama, aga midagi võiks ikka kohe ka olla suhu pistmiseks. Kui kõik koos kohale jõuame, mõtlesin pakkuda jooke ja väikests näksimist, küll siis edasi teeme liha ja kõike muud. See jutt oli siis vabanduseks, miks üldse snäkke pakkuda ja isu rikkuda või miks mitte kõike koos teha. Külalised on mulle võõrad, seega ma väga ei eelda, et nad igal alal ennast appi pakuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Snäkke peab olema selleks, et põhiroa valmistamisega läheb aega ja inimesed tulevad töölt, kõhud on tühjad. Salateid ja grilli hakkamegi kolleegidega koos valmistama, aga midagi võiks ikka kohe ka olla suhu pistmiseks. Kui kõik koos kohale jõuame, mõtlesin pakkuda jooke ja väikests näksimist, küll siis edasi teeme liha ja kõike muud. See jutt oli siis vabanduseks, miks üldse snäkke pakkuda ja isu rikkuda või miks mitte kõike koos teha. Külalised on mulle võõrad, seega ma väga ei eelda, et nad igal alal ennast appi pakuks. [/tsitaat]
Seda enam on põhjust teha rõõmsalt ettepanek üheskoos snäkivaagnad valmis sättida, saategi kiiremini tuttavaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]

Seda enam on põhjust teha rõõmsalt ettepanek üheskoos snäkivaagnad valmis sättida, saategi kiiremini tuttavaks :)[/tsitaat]

Nuuh, see sõltub nüüd küll sellest, millised inimesed külla tulemas on. Minul nt mitu kolleegi sellist, kes saaks ilmselt kergemat sorti vaimse trauma, kui ma paluks neil lauda katma hakata…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidu nüüd möödas, aga teema lõpetuseks tahaks seda öelda, et ikka päris imelik, et teed teema mingi konkreetse küsimuse peale ja siis üle poole teemadest on tehtud selleks, et sulle öelda, su mõte on jumala vale. Pole snäkke üldse tarvis ja oma võõrad külalised pane süüa tegema. Kui ma oleks nii arvanud, poleks siia ju teemat teinudki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 00:59; 01.07 15:40; 02.07 18:19;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pidu nüüd möödas, aga teema lõpetuseks tahaks seda öelda, et ikka päris imelik, et teed teema mingi konkreetse küsimuse peale ja siis üle poole teemadest on tehtud selleks, et sulle öelda, su mõte on jumala vale. Pole snäkke üldse tarvis ja oma võõrad külalised pane süüa tegema. Kui ma oleks nii arvanud, poleks siia ju teemat teinudki.[/tsitaat]

Mingi naljamees oled?
Ise kirjutasid: \”Muidu on menüüs salatid ja grill-liha, neid hakkame siis koos tegema\”
Kelle idee see külaliste süüa tegema panemine nüüd ikka oli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 18:35; 02.07 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mingi naljamees oled?
Ise kirjutasid: \”Muidu on menüüs salatid ja grill-liha, neid hakkame siis koos tegema\”
Kelle idee see külaliste süüa tegema panemine nüüd ikka oli?[/tsitaat]

Põhjendasingi alguses, et nagunii teeme salateid ja grilli koos õues, aga midagi võiks ka enne olla suhu pista. Selle peale hakkas jutt, et pole mingeid snäkke tarviski, neid tehke ka koos. Ei jõudnud kõike koos teha, polnud nii tuttavad inimesed, et kama kaks kaua aega läheb. Grilli õues mõni õlu kõrval ikka vaatab. Aga mis seal enam, pidu oli tore ja tänu vastajatele heade ideede eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 00:59; 01.07 15:40; 02.07 18:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Snäkid, mida saab teha eelmisel päeval valmis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.