Esileht Lapse ootamine Sobilik antidepressant rasedale

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Sobilik antidepressant rasedale

Postitas:

Antidepressantide kasutajad, kes on ravi ka raseduse(planeerimise) ajal jätkanud – millist leebemat AD-d on arst teile raseduse ajal määranud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 11:56; 03.12 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antidepressantide kasutajad, kes on ravi ka raseduse(planeerimise) ajal jätkanud – millist leebemat AD-d on arst teile raseduse ajal määranud?

Minule määrati Sertraline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 14:15; 03.12 19:45; 06.12 08:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antidepressantide kasutajad, kes on ravi ka raseduse(planeerimise) ajal jätkanud – millist leebemat AD-d on arst teile raseduse ajal määranud?

Minule määrati Sertraline.

Milline AD Sertralinega asendati? Juhul, kui beebi on juba sündinud, siis kas on ravimi mõjusid lapsel tunda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 11:56; 03.12 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antidepressantide kasutajad, kes on ravi ka raseduse(planeerimise) ajal jätkanud – millist leebemat AD-d on arst teile raseduse ajal määranud?

Minule määrati Sertraline.

Milline AD Sertralinega asendati? Juhul, kui beebi on juba sündinud, siis kas on ravimi mõjusid lapsel tunda?

Mul juhtus nii, et samal ajal kui jäin rasedaks, kaotasin oma ainsa 15 aastase tütre. Langesin kliinilisse depressiooni ja olin 2 kuud haiglas. Ravi määramisel tegid koostööd nii psühhiaater kui naistearst ja nende ühine otsus oli et Sertralinega on neil kõige rohkem ja kauem kogemusi ja siiamaani ei ole seostatud ühtegi neg. toimet lapsele. 100% keegi garanteerida muidugi ei saa, sest rasedatega katseid ei tehta, seega võetakse arvesse senist kogemust. Praeguseks olen võtnud AD 5 kuud, tähtaeg on märtsis aga kuna ootan kaksikuid, siis arvatavasti sündivad veebruaris. Ja Sertralini pean praeguse seisuga võtma umbes 1.5 aastat. Ehk siis imetamise ajal ka. Arstide sõnul on ema depressioon lapsele kahjulikum kui ravi. Niipalju olen rohkem jälgimise all, et arsti juures käin iga 2 nädala tagant, alati tehakse ka UH ja praegu on küll kõik hästi, arenenevad ja kasvavd justkui õpiku järgi 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 14:15; 03.12 19:45; 06.12 08:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antidepressantide kasutajad, kes on ravi ka raseduse(planeerimise) ajal jätkanud – millist leebemat AD-d on arst teile raseduse ajal määranud?

Minule määrati Sertraline.

Milline AD Sertralinega asendati? Juhul, kui beebi on juba sündinud, siis kas on ravimi mõjusid lapsel tunda?

Mul juhtus nii, et samal ajal kui jäin rasedaks, kaotasin oma ainsa 15 aastase tütre. Langesin kliinilisse depressiooni ja olin 2 kuud haiglas. Ravi määramisel tegid koostööd nii psühhiaater kui naistearst ja nende ühine otsus oli et Sertralinega on neil kõige rohkem ja kauem kogemusi ja siiamaani ei ole seostatud ühtegi neg. toimet lapsele. 100% keegi garanteerida muidugi ei saa, sest rasedatega katseid ei tehta, seega võetakse arvesse senist kogemust. Praeguseks olen võtnud AD 5 kuud, tähtaeg on märtsis aga kuna ootan kaksikuid, siis arvatavasti sündivad veebruaris. Ja Sertralini pean praeguse seisuga võtma umbes 1.5 aastat. Ehk siis imetamise ajal ka. Arstide sõnul on ema depressioon lapsele kahjulikum kui ravi. Niipalju olen rohkem jälgimise all, et arsti juures käin iga 2 nädala tagant, alati tehakse ka UH ja praegu on küll kõik hästi, arenenevad ja kasvavd justkui õpiku järgi ????

Küll on hea kuulda, et sul hästi läheb ja rasedusega kõik ilusasti on kulgenud. Lugesin ühes teises teemas sinu läbielamisest ja hoian sulle sellest ajast pöialt. Ole hoitud!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antidepressantide kasutajad, kes on ravi ka raseduse(planeerimise) ajal jätkanud – millist leebemat AD-d on arst teile raseduse ajal määranud?

Minule määrati Sertraline.

Milline AD Sertralinega asendati? Juhul, kui beebi on juba sündinud, siis kas on ravimi mõjusid lapsel tunda?

Mul juhtus nii, et samal ajal kui jäin rasedaks, kaotasin oma ainsa 15 aastase tütre. Langesin kliinilisse depressiooni ja olin 2 kuud haiglas. Ravi määramisel tegid koostööd nii psühhiaater kui naistearst ja nende ühine otsus oli et Sertralinega on neil kõige rohkem ja kauem kogemusi ja siiamaani ei ole seostatud ühtegi neg. toimet lapsele. 100% keegi garanteerida muidugi ei saa, sest rasedatega katseid ei tehta, seega võetakse arvesse senist kogemust. Praeguseks olen võtnud AD 5 kuud, tähtaeg on märtsis aga kuna ootan kaksikuid, siis arvatavasti sündivad veebruaris. Ja Sertralini pean praeguse seisuga võtma umbes 1.5 aastat. Ehk siis imetamise ajal ka. Arstide sõnul on ema depressioon lapsele kahjulikum kui ravi. Niipalju olen rohkem jälgimise all, et arsti juures käin iga 2 nädala tagant, alati tehakse ka UH ja praegu on küll kõik hästi, arenenevad ja kasvavd justkui õpiku järgi ????

Küll on hea kuulda, et sul hästi läheb ja rasedusega kõik ilusasti on kulgenud. Lugesin ühes teises teemas sinu läbielamisest ja hoian sulle sellest ajast pöialt. Ole hoitud!

Aitäh Sulle! ❤

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 14:15; 03.12 19:45; 06.12 08:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul määrati raseduse keskel süvenenud depressiooni tõttu ravimiks sertraliin. Tarvitasin seda ka imetamise ajal. Lapsel probleeme ei olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka sertraliin, mul eelnevalt oli pikki aastaid fluoksetiin ja nüüd pool aastat enne rasedust kasutasin mingid uut mille nimi ei meenu. Eks kui beebi sünnib siis mais näha mis saab. Muidugi arstid räägivad sama et depressioon/toitumishäire hullem kui rohi. Aga mul ka ravimita suht jama seis. Ravimiga olen täitsa inimene. Esinese lapse ajal võtsin fluxi ja lõpu kolm kuud tegin pausi sisse. Ei juhtunud midagi, kui et sõi tavapärasest beebidele etteantud kogusest rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Lapse ootamine Sobilik antidepressant rasedale

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.