Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Teema: .

Postitas:

.

+1
-50
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 12:59; 12.02 13:11; 12.02 13:17; 12.02 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sinu ütlemine enam aitab. Tegu on tehtud. Sisuliselt tõmbasid oma suhtele vee peale ja jäädavalt.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga nad ei ole ju sugulased.

Sobimatu suhe on siiski vereliini sugulaste vahel. Kui nad ei ole bioloogilised sugulased, siis mina sellisest asjast küll suuremat numbrit ei teeks. Kui oleks päris ehtne täditütar, siis tekiks mul selle mehe vastu küll tõrge.

+41
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tahagi olla suhtes inimesega kes selliseid asju normaalseks peab.

Tõmbasin vee peale siis tõmbasin. Jumal tänatud et see sai tehtud enne lapsi ja ühist kodu jne.

+5
-36
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 12:59; 12.02 13:11; 12.02 13:17; 12.02 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ju sugulane, isegi hõimlane mitte.
Pingutad üle.

+40
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 13:15; 12.02 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole ju sugulane. Seega see ONGI täiesti normaalne.
Taevas küll, millest paanikat üles tõmmatakse.

+31
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aus mees, et kõik ära rääkis.
Ja tõesti, sa teed sääsest elevandi.

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et reageerid küll nii nagu oleks mingi verepilastusega tegu.
Nad ju tegelikult pole sugulased.
Näiteks minu onu võttis lapsega naise. Minust ja sellest lapsest (poiss) said väga head sõbrad, mina meeldisin temale hiljem ka romantilises mõttes. Kuna me tundsime lapsest saadik, siis mulle oli ta tõesti nagu sugulane ja mitte rohkem. Oleks mul samad mõtted olnud, siis kes teab. Veresugulased me ju polnud ja tehniliselt poleks midagi valesti olnud.

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui ta oleks olnud kasuõde? Ikka oleks normaalne v?
Mingi moraalsus võiks ikkagi säilida ju.

Saavad lapse ja siis oleks lapse ema ja vanatädi tütar ühes isikus?

+3
-31
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 12:59; 12.02 13:11; 12.02 13:17; 12.02 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ei olnud ju kasuõde ja puht tehniliselt poleks ka siis midagi valesti olnud (kui just ei ole ametlikult lapsendatud vanema poolt).

Mis jamad nüüd? 🙂

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 13:15; 12.02 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasuisa õde pole ühestki otsast tädi ja tema tütar pole täditütar.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu suguvõsas on lausa selline abielu sõlmitud ja kaks last saadud.
Naise eelmisest abielust poeg abiellus mehe õe tütrega.
Naise-mehe ühise lapse jaoks olid mõlemad abiellujad sugulased, aga abiellujad omavahel ei olnud sugulased.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekitasid tühjast tüli, kuna pole ju üldse sugulasega tegemist.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tahagi olla suhtes inimesega kes selliseid asju normaalseks peab.

Tõmbasin vee peale siis tõmbasin. Jumal tänatud et see sai tehtud enne lapsi ja ühist kodu jne.

See oli tema kasuisa õe laps, kirjutad. Minu silmis on kasuisa isa, tema ju kasvatas seda poissi. Seaduse silmis ei ole sugulased, aga tegelikkuses ju on.
Minu vend nt võttis lapsega naise. Pean seda last oma venna pojaks, poiss kutsub meie vanemaid vanaemaks-vanaisaks, ema ja isa võtavadki teda kui lapselast. Valmis teha võib ju igaüks, aga isa on see, kes kasvatab.
Hakake nüüd miinuseid laduma.

+2
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 14:10; 15.02 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No imelik ta oli, aga nad pole esiteks tõesti veresugulased ja teiseks, mis sinu ohhhetamine ikka enam aitab! Mees ei jõua ära kiruda, et sulle rääkis.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 14:10; 12.02 16:06; 12.02 17:29; 13.02 17:31; 14.02 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Woody Allen võrgutas oma naise poolt varem lapsendatud tütre, kes kasvas Alleni ja Farrow peres alates ca 11. eluaastast. Ka pole vereliine. Võigas mu arust ikkagi. Ja nii põhimõtteline olen tõesti, et selle jobu filme ei vaata. Okseleajav. Ehkki mulle pole teada, et Allen oleks teda alaealisena ära kasutanud, omaenda peres kasvanud lapsendatud tütrega abielluda on ikka päris haige.

+9
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 14:32; 12.02 14:56; 12.02 15:02; 12.02 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult pole siin midagi, mille peale heituda. Kasuisa oli su mehele sisuliselt võõras mees, mitte sugulane – välja arvatud juhul, kui ta oleks poisi lapsendanud, aga siis poleks ta enam kasuisa olnud, vaid isa. Kasuisasid on igasuguseid, mõni tõepoolest asendabki lapsele isa igas mõttes, lapsed kutsuvad teda isaks jne, aga on ka neid, kes on kasuisa tiitli saanud ainult sellepärast, et on ema elukaaslane ja elatakse ühe katuse all, siis lihtsam nii tituleerida. Veresugulust kooselust ei teki, bioloogiliselt on võõras kasuisa ise, ammugi tema õde, kasuisa õe tütar on su mehele sisuliselt täiesti võõra naise veel võõrama mehega saadud laps – kust seda sugulust siin näha annab?
Oleks veel tegemist olnud kasuisa enda lapsega varasemast kooselust, kellega su mees oleks ühe perena üles kasvanud – ehkki ka siis poleks nende vahel suguluseraasugi, võiks veel ehk tekkida mingi hämming, et sisuliselt nagu õega semmib, vanaemad-vanaisadki juba ühisteks kujunenud, kuidas siis nii. Aga isegi sel juhul võiks näha ennekõike asja sisu: tegu on siiski kahe selgelt mittesugulasega.
Nii et jah, teemaalgataja – etteheited oleksid küll täiesti alusetud ja ebanormaalseks ei saa seda suhet küll kuidagi pidada.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasuisa õde pole ühestki otsast tädi ja tema tütar pole täditütar.

Ma arvan ka, et teemaalgataja hüsteeritseb üle. Oleks et tegu oleks olnud kasuõega. Ema uue mehe tütrega, kellega on koos kasvatud lapsest saadik. Siis võiks rääkida, et on midagi perversset sest kasvanud ju nagu õde-vend.
Aga kasuisa õde pole ju su mehe jaoks kuskilt otsast tädi!! Oleneb mis vanusest see kasuisa olnud ka. Kui temast sai kasuisa siis, kui su mees veel väike lapsi oli, siis ehk peab tõesti seda meheõde oma tädiks. Aga teismeeas küll enam kasuisa väga isana ei võeta. Ja ema uue mehe vendi-õdesid oma tädi või onuna ammugi mitte.
Kui ema uue mehe õde pole tädi, siis kuidas saab selle kasuisa õelaps olla täditütar?
Tegelikult ju pole. Ei vereliinilt ega ka üleüldse.
Ongi lihtsalt ema uue mehe õelaps.

Teed ikka täiega sääsest elevanti. Ma ei näe midagi rõvedat.
Kui sul praegu näiteks ema või isa leiaks uue kaaslase, kelle poeg tunduks sulle ahvatlev, siis oleks jube rõve verepilastus? Kas tunneksid, et tegu on sinu vennaga? 😀 Tegelt ju pmst sama nagu suvaline inimene, keda kuskilt kohtad.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 14:55; 12.02 14:58; 12.02 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasuisasid on igasuguseid, mõni tõepoolest asendabki lapsele isa igas mõttes, lapsed kutsuvad teda isaks jne, aga on ka neid, kes on kasuisa tiitli saanud ainult sellepärast, et on ema elukaaslane ja elatakse ühe katuse all, siis lihtsam nii tituleerida.

Kas ma saan õigesti aru, et sinu meelest oleks okei, kui juhtumini su abielu puruneb ja aastate pärast sa leiad uue mehe, kes su tütre täiskasvanuks saades sinu maha jätab ja sinu tütrega elama hakkab? Sest “kõigest kasuisa”.

+3
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 14:32; 12.02 14:56; 12.02 15:02; 12.02 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen oma mehega koos olnud 2aastat, kuid alles eile sain teada, et ta oli kunagi suhtes oma täditütrega.

Ma ei ole ise seda naist kunagi näinud kuna ta elab Austraalias ja seetõttu ei ole seda vist ka varem teemaks võetud. Nüüd aga on ta külla tulemas ja mees rääkis ära.

Alguses kohkusin täiega ära sest täditütar on ju sugulane! Seletas ära ka kohe et nad pole tegelikult vereliinipidi sugulased vaid ta on tema kasuisa õe laps. Minu jaoks see olukorda väga ei parandanud sest kasu või päris.. Sugulane on sugulane.

Mees vihastas et ma nii reageerisin ja nüüd olemegi tülis.

Kas ma tähtsustan asja üle?

Sa oled rumal naine ja võiksidki üksi olla ja end harida hoopis.
Kasuisa õe laps ei ole täditütar.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 14:58; 12.02 15:00; 12.02 15:07; 12.02 17:22; 13.02 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii et jah, teemaalgataja – etteheited oleksid küll täiesti alusetud ja ebanormaalseks ei saa seda suhet küll kuidagi pidada.

Arvan sama. Ja pigem hea mehele, kui nüüd shtele vesi peale tõmmatud sai. Enne ühist kodu ja lapsi. Siis teab juba enne seda, et naine igast tühisest asjast hüsteeriat ja tüli tekitab.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 14:55; 12.02 14:58; 12.02 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasuisasid on igasuguseid, mõni tõepoolest asendabki lapsele isa igas mõttes, lapsed kutsuvad teda isaks jne, aga on ka neid, kes on kasuisa tiitli saanud ainult sellepärast, et on ema elukaaslane ja elatakse ühe katuse all, siis lihtsam nii tituleerida.

Kas ma saan õigesti aru, et sinu meelest oleks okei, kui juhtumini su abielu puruneb ja aastate pärast sa leiad uue mehe, kes su tütre täiskasvanuks saades sinu maha jätab ja sinu tütrega elama hakkab? Sest “kõigest kasuisa”.

Just kuulsin sellisest loost, pole väga ebatavaline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 14:58; 12.02 15:00; 12.02 15:07; 12.02 17:22; 13.02 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just kuulsin sellisest loost, pole väga ebatavaline.

Ei, ei ole. Aga imekspandavalt mõistev ema siis, kui seepeale käega lööb ja nendib ” reageeriksin üle, kui pahaks paneksin – ja nad pole isegi mitte sugulased, võib ju ikka”.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 14:32; 12.02 14:56; 12.02 15:02; 12.02 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks te võrdlete asju, mis pole võrreldavad?
Kuidas on seotud teemaalgataja olukord sellega, kui mõni mees oma kasutütrega suhte loob?

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 14:55; 12.02 14:58; 12.02 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ei ole. Aga imekspandavalt mõistev ema siis, kui seepeale käega lööb ja nendib ” reageeriksin üle, kui pahaks paneksin – ja nad pole isegi mitte sugulased, võib ju ikka”.

Need naised on muidugi omavahel tülis, kuid see on sama, kui ma sõbranna mehe endale võtaks. Inimesed on pahased, aga kuidagi ebaseaduslik see pole.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 14:58; 12.02 15:00; 12.02 15:07; 12.02 17:22; 13.02 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult teemaalgataja, asi ei ole ju selles, et nad on kasusugulased, vaid selles, et sinu mehe eks on sinu mehe perekonnaliige ja see häirib mind – mitte kasusuguluse teema, vaid et tema eks on ja jääb perekonnaliikmeks ja muuta seda ei saa, suhtlemist on ühisüritustel võimatu vältida.

Ma kujutan ette, et nii kasusugulasteks said nad ka mitte päris titena, vaid mingi eelteismelisena/teismelisena ja nad ei olegi kunagi üksteisesse kui sugulasse suhtunud.

See on nagu kasuõdede ja -vendadega – suurema tõenäosusega võib ikka suhe tekkida seal, kus kasupereliikmeteks ongi saadud juba suurema lapsena, mitte titena, et koguaeg õe-vennana üles kasvanud

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks te võrdlete asju, mis pole võrreldavad?

Kuidas on seotud teemaalgataja olukord sellega, kui mõni mees oma kasutütrega suhte loob?

No samamoodi – pole ju sugulased. Isegi hõimlased pole. Ja me räägime mitte lapsepilastamisest vaid suhte loomisest oma eksi täiskasvanud tütrega. Mismoodi see äkki teie meelest ei ole ok, kui mõne veresugulase kasutütrega…näiteks venna, isa või isa venna kasutütrega on 🙂 Eksnaine pole ise ka ju veresugulane.

Selgituseks ütlen, et minu meelest pole kumbki ok.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 14:32; 12.02 14:56; 12.02 15:02; 12.02 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

NAD EI OLE SUGULASED.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 14:10; 12.02 16:06; 12.02 17:29; 13.02 17:31; 14.02 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle see sugulane ja Austraalia. Mõtle uus lugu välja.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on seadusega lubatud isegi nõbudel omavahel abielluda. Sellisel juhul on nad ju selgelt veresugulased. Antud juhul seda ju pole, kuigi kui oleksid ka päris nõbud, siis poleks ka seaduse järgi nende suhtes midagi imelikku.

Aga ma arvan ka, et teie suhtes on tegelikult muid probleeme, kui sa sellisest ausast ülestunnistusest elevandi tegid. Kui ei sobi, siis muidugi mine minema.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )