Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )

Teema: .

Postitas:

1. Tädiks kutsub mees teda ise mitte mina ei mõelnud seda tiitlit talle välja.
2.kasuisa on lapsest peale olnud ja tädi on olnud tädi lapsest peale. Samuti on täditütar lapsest peale olnud lähedane isik.
3. Täditütar on minu mehest 5a noorem.
4. Perekond on selle suhte vastu koguaeg olnud. Rääkisin ta emaga täna ja too valgustas mind veidi

See ei ole okei seis kahjuks minu arust

+4
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 12:59; 12.02 13:11; 12.02 13:17; 12.02 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Woody Allen võrgutas oma naise poolt varem lapsendatud tütre, kes kasvas Alleni ja Farrow peres alates ca 11. eluaastast. Ka pole vereliine. Võigas mu arust ikkagi.

See on teine asi, seal olid ka nn võimusuhted mängus. Vanema rollis isikul on paratamatult võim.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Tädiks kutsub mees teda ise mitte mina ei mõelnud seda tiitlit talle välja.

2.kasuisa on lapsest peale olnud ja tädi on olnud tädi lapsest peale. Samuti on täditütar lapsest peale olnud lähedane isik.

3. Täditütar on minu mehest 5a noorem.

4. Perekond on selle suhte vastu koguaeg olnud. Rääkisin ta emaga täna ja too valgustas mind veidi

See ei ole okei seis kahjuks minu arust

Aga mine lahku tõesti, kui sa nii haige inimene oled.
Imelik ei oleks asi isegi siis, kui mehe isal oleks olnud naine, kellesse mees ära armunud oleks.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 14:58; 12.02 15:00; 12.02 15:07; 12.02 17:22; 13.02 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No saad sa aru, et ta IKKA ei ole talle tädi ega täditütar vaid ilma igasuguse suguluseta naine, kutsugu mees teda kuidas tahes, kasvõi vanaemaks!
Aga kui sa kuidagi sellest üle ei saa ja kunagi minevikus olnud asi nii üle pea käib, siis tuleb lahku minna jah.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 14:10; 12.02 16:06; 12.02 17:29; 13.02 17:31; 14.02 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Tädiks kutsub mees teda ise mitte mina ei mõelnud seda tiitlit talle välja.

2.kasuisa on lapsest peale olnud ja tädi on olnud tädi lapsest peale. Samuti on täditütar lapsest peale olnud lähedane isik.

3. Täditütar on minu mehest 5a noorem.

4. Perekond on selle suhte vastu koguaeg olnud. Rääkisin ta emaga täna ja too valgustas mind veidi

See ei ole okei seis kahjuks minu arust

Aga mida sa siis passid, tõmba minema. Eriti lame oli ta emaga sellest rääkima minna. Nagu mingi seebiooper. Kui tahad seda meest, siis võta teda nagu on. Ilmselgelt sa ei armasta seda meest, kui sellisest asjast probleemi teed.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei noh, täitsa toredasti elame kui päris probleeme ei ole. Mul näiteks võttis vana-vanaisa oma lihase onu tütre naiseks ja sai sellega päris korraliku arvu lapsigi. Läks hästi, kõik on terved ja nende järeltulijatelgi on üsna hästi läinud.
Aga tõesti, väga hea kui inimesed elavad nii hästi, et neil tõelisi probleeme pole.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Tädiks kutsub mees teda ise mitte mina ei mõelnud seda tiitlit talle välja.

2.kasuisa on lapsest peale olnud ja tädi on olnud tädi lapsest peale. Samuti on täditütar lapsest peale olnud lähedane isik.

3. Täditütar on minu mehest 5a noorem.

4. Perekond on selle suhte vastu koguaeg olnud. Rääkisin ta emaga täna ja too valgustas mind veidi

See ei ole okei seis kahjuks minu arust

Jättes kõrvale selle, et antud juhul pole tegu sugulastega, siis Eestis pole keelatud nõbude abielu. Ehk isegi kui oleks tegu sugulastega, siis poleks tegu millegi kriminaalsega.
Nõbude vahel abiellumist on läbi aastasadade praktiseeritud. Nt. kuninganna Victoria ja Albert olid nõod. Muidugi toob see pikemas perspektiivis kaasa tervislikke probleeme, aga vaevalt et tänapäeval sellised abielud enam nii levinud on.
Aga kui see lugu teemaalgatajat ikka häirib, siis tuleb suhtele lõpp teha. Mina nt. ka ei kujutaks ette, et minu laps oleks suhtes mu venna lapsega.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 11:50; 13.02 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mida teemaalgataja tahab, et mees nüüd teeks? Keeraks aega tagasi? Laseks ennast kividega loopida? Pole vahet, kas see tundub kellelegi normaalne või ebanormaalne, aga see on ju vana asi ja midagi ses asjas muuta ei saa.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu venna lapsega.

Mitte venna lapsega vaid su ema/isa uue kaaslase poja lapsega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 14:58; 12.02 15:00; 12.02 15:07; 12.02 17:22; 13.02 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mida teemaalgataja tahab, et mees nüüd teeks? Keeraks aega tagasi?

Teemaalgataja lihtsalt otsib mingit motiivi või õigustust, et oma mehest lahku minna.
On see siis seksimine mingi mitteveresugulasega või peti joomine, tema jaoks ilmselt pole vahet – vaja lahutada on.

No siis tuleb ju lahku minna, milleks mingit draamat teha?
Naiste värk, niisama ei sobi ju mehele öelda, et lõpetame ära.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No imelik ta oli, aga nad pole esiteks tõesti veresugulased ja teiseks, mis sinu ohhhetamine ikka enam aitab! Mees ei jõua ära kiruda, et sulle rääkis.

Mine tea, mees äkki ei jõua end just mõttes ära tänada…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tuleb hiljem 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 14:10; 12.02 16:06; 12.02 17:29; 13.02 17:31; 14.02 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kasuisa. Kasuisal on õde. Õel on minuvanune poeg (ja tütar), kellega sai lastena iga suvi paar nädalat veedetud kasuvanavanemate juures. No ma ei tea, mina antud vennapojaga ei klapi, kuid ma ei tunne küll, et ta mu ~sugulane~ oleks. Seega jah, kui me üksteisele meeldinud oleks, siis ma ei oleks selles midagi imelikku näinud. Keegi poleks ka kätt ette pannud, sest selleteemalisi nalju tuli vanematelt sugulastelt omajagu. Ta (ja ta õed-vennad) on mu jaoks sama palju sugulased, kui mu vanemate sõprade-sõbrannade lapsed.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu venna lapsega.

Mitte venna lapsega vaid su ema/isa uue kaaslase poja lapsega.

Justnimelt venna. Kuigi seadus ei keela.
Kui teemaalgataja jaoks on mehe kasuisa samahea kui mehe isa, siis on kasuisa õde samahea kui tädi ja kui see teda häirib, siis polegi miskit teha. Mis siis, et bioloogiline sugulus puudub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 11:50; 13.02 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd aga on ta külla tulemas

Mõtle hästi järgi, võib-olla ei häiri sind mitte kaudne sugulus, vaid see, et too naine on varsti Eestisse tulemas ja kohtub tõenäoliselt ka su mehega.

Kas tõesti kõlblus ja moraal või hoopis armukadedus?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

noh, mind häiriks ka ilmselt, mitte sugulus, aga see et ta ta on pereliige ja temaga suheldakse edasi, kui juba suhe oli, siis ta oleks minu jaoks eelkõige eks, ja eksi külla tulekut heaks ei kiidaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Norime: rohkem aega oli ta ikka “täditütar” ja ainult suhteliselt lühikest aega elu jooksul suhtepartner, niiet kumb siis külla tuleb? Eks või sugulane? 🙂 armukadeduse rohelised kõrvad paistavad nagunii selle teemaalgatuse juurest kaugele, see on see, mis pole ok, mitte kõrged kõlbelised normid.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 14:10; 12.02 16:06; 12.02 17:29; 13.02 17:31; 14.02 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teema tundub olevat väljamõeldis. Meil on tutvusringkonnas lugu, kus 15-aastase tütre ema võttis endale 18-aastase pojaga mehe. 5 aasta pärast olid noored koos ja kasvatasid ühist last. Isegi siis ei mõistnud keegi neid hukka, kuigi sinu mõistes täiesti perversne, eks, lausa õde ja vend?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda minagi,et õdede-vendade lapsed tohivad abielluda ja lapsi saada. Ilmselt sellepärast, et geneetiline sarnasus on nii väike, et tõenäosus selle tõttu vigaseid lapsi saada on väike.

Nii et minu meelest on tore, et mees sihukesest närvipuntrast ja draamakuningannast õigel ajal lahti sai.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 01:35; 15.02 01:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

noh, mind häiriks ka ilmselt, mitte sugulus, aga see et ta ta on pereliige ja temaga suheldakse edasi, kui juba suhe oli, siis ta oleks minu jaoks eelkõige eks, ja eksi külla tulekut heaks ei kiidaks.

Austraalias elav eks tõenäoliselt jääbki Austraalias elavaks eksiks. Minu jaoks pole küll kunagi oma meeste eksidegs suhtlemine probleem olnud. Aga nad on muidugi meeldivad naiseda ka. Miks ma peaksin muretsema – tema on minevik, mina olevik.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 01:35; 15.02 01:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on tutvusringkonnas lugu, kus 15-aastase tütre ema võttis endale 18-aastase pojaga mehe. 5 aasta pärast olid noored koos ja kasvatasid ühist last. Isegi siis ei mõistnud keegi neid hukka, kuigi sinu mõistes täiesti perversne, eks, lausa õde ja vend?

Mul analoogne lugu teada.
Naine abiellus mehega, kel varasemast poeg. Mehe poeg abiellus naise õe tütrega.
Naise õe poeg lahutas oma abielu. Tema eksnaine hakkas hiljem koos elama oma õe eksmehega.
Kuna see minu peret ei puuduta, siis ei lähe korda. Puudutaks, siis minu arvates väga ok ei ole, kui üks naine hakkab elama oma õe eksmehega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 14:10; 15.02 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind häiriks ka, mis sest, et mõistusega saan aru, et nad pole sugulased. Sul on õigus tunda seda, mida sa tunned. Kui see jääb sind häirima, siis polegi muud teha, kui minna lahku.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )