Esileht Pereelu ja suhted Sõbrad ja seks

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Sõbrad ja seks

Postitas:

Kui paljude arvates on täiesti normaalne kui sõpradega mõnikord ka seksitakse?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 16:18; 04.10 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui paljude arvates on täiesti normaalne kui sõpradega mõnikord ka seksitakse?

Sa seksisid jällemingi “sõbraga” we?
Kas tõesti rohkem siis maailmas vastassoost inimesi ei ole ?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 16:45; 05.10 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei pea seda normaalseks, et sõpradega seksitakse. Sellegipoolest on mul olnud elu jooksul üks sõber, kes oli selline nn seksisõber. See ei tähenda, et ma iga sõbraga voodisse kipuks, mul mõned sõbrad lausa sellised, et ei tahaks nendega seksida isegi siis kui peale makstaks (väljend selline, palun mitte sõna-sõnalt võtta). No on toredad inimesed, aga ei kuulu sellesse kategooriasse, kelle peale ma seksuaalselt erutuksin. Ja ega kõiki ei peagi sellisel skaalal hindama, et kas on pandav või mitte.

Mul on ka see kiiks, et kui saan inimesega juba sõbramaks, siis on seks mingist hetkest alates minu jaoks välistatud. No et on juba nagu pereliige või nii. Ma olen pigem selline, et kas tekib kohe mingi säde ja tõmme või siis ei teki seda kunagi. (aga sellest pole midagi katki, kui inimene lihtsalt sõbra kategooriasse maandub)

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kolm paremat sõpra. Me ei seksi kunagi ja seksuaalset alatooni pole ka kunagi olnud, sõbrad aastakümneid. Mina naine ja sõbrad ka naised.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ajendas teemat algatama kaks asja. Esiteks jooksis mõni kuu tagasi meediast läbi uudis ühest uuringust Saksamaal, kus ehmatavalt suur osa, sealhulgas naisi (täpseid numbreid ei mäleta ja ekstra guugeldada ka ei viitsi) vastas, et selles pole midagi imelikku kui sõbraga mõnikord seksitakse.
Ja muidugi teiseks on selgunud, et mu eksnaine arvab samamoodi. See seletab, miks ta oli abielu ja eelneva kooselu ajal väga haiglaselt armukade- et kui mul juba vastassoost sõber, siis küllap seksitakse ka. Ükski katse seda väga väga ammust sõprust tema jaoks läbipaistvaks muuta ei kandnud vilja. Aga see selleks. Nüüd on ta vägagi avameelselt öelnud, et miks ta ei või mõnikord magada ükskõik kellega oma sõpradest kui kedagi kindlat ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 16:18; 04.10 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on meessõbrad kellega on hea rääkida ja pidutseda, kuid seks välistatud. Üks sõber on selline, kellega tutvudes oli ka romantikat, kuid armastajaid ei saanud ja nüüd ainult sõbrajutud.
Vastassoost sõpru oma mehe puhul aktsepteeriks siis kui nad suhtlevad ka minuga ja meid omavahel tutvustatakse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul naisena on mitmeid meessoost sõpru, kellega seks ei tuleks kõne allagi. Mitte et nad ei oleks “pandavad”, aga milleks rikkuda head sõprust mingi küsitava seksiseiklusega? Ei huvita, niisama sõbrad on palju mõnusam olla, saab kõigest rääkida, vahel lollilt flirtida ka.
Seks ilma armastuseta minu jaoks ei päde ja sõpradesse ma ei armu, nad on midagi sugulase-taolist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigi sõpradega ei seksita, aga kui kellegagi seksitakse, siis peab see inimene igal juhul ka sõber olema. Oma mees näiteks. Ei kujuta ette, et ta ei oleks sõber.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ette, et suhe ka pärast seksi mõlemapoolseks sõpruseks edasi jääks. Pigem oleks see selline ootel armastaja suhe, kus üks loodab, et suhe hakkab arenema ja teine ütleb, ei , sa olekd ikka ainult sõber, aga vahel, kui seksi tahab ja paremat võtta pole, on siis selle oma “sõbraga”. Samas need saksa naised v-o pidasid silmas, et see pole midagi perversset, et ikka vahel ju juhtub seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksimine on imimeste seas normaalne. Sõbraga seks on kindlasti turvalisem kui seks võõraga.
Inimestel pole vaja oma vajadusi alla suruda, see on valehäbi. Sõbraga seksimine, sõbra nõusolekul, on sõpruse loomulik osa.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksimine on imimeste seas normaalne. Sõbraga seks on kindlasti turvalisem kui seks võõraga.
Inimestel pole vaja oma vajadusi alla suruda, see on valehäbi. Sõbraga seksimine, sõbra nõusolekul, on sõpruse loomulik osa.

Muidugi. Ainult loomad valivad, inimene seksib igaühega, kes meeldiv tundub.

(Jälle keegi hädaline, kes loodab, et ehk keegi ometi annab.)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksimine on imimeste seas normaalne. Sõbraga seks on kindlasti turvalisem kui seks võõraga.
Inimestel pole vaja oma vajadusi alla suruda, see on valehäbi. Sõbraga seksimine, sõbra nõusolekul, on sõpruse loomulik osa.

Kui sa naine oled, siis see oli päris hea sõpruse definitsioon naise seisukohast.
Sest mehed ju naisi sõpradeks kunagi ei vali – seda tõestab ka see, et mitte kunagi ei taha mees olla KOLEDA naise sõber. Ehk siis mees käsitleb oma “naissoost sõpru” naistena, kellega mingil põhjusel kohe ei saa seksida. Ja on nõus ootama, kuni saab.

Naised siis ilmselt sama või veel räigemalt – “vastassoost sõbrad” on lihtsalt ootele pandud sekspartnerid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 16:45; 05.10 18:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted Sõbrad ja seks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.