Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Sõbrad

Postitas:
Kägu

Pojal ei ole sõpru. Ei oska aidata ka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mu pojal ka mitte, aga teda ei paista see morjendavat ja miks mindki peaks (asperger).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sorti erivajadus lapsel on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

ATH

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu oma tahab, et oleksid tal sõbrad.Minuga midagi valesti on? Miks ma ei meeldi inimestele? Mida ma teen valesti? Need on poja küsimused.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aspergeri jooned.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas need lapsed teraapiat saavad? Rehabilitatsiooni?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arst tegi uuringud.Poja ravi arutelu oli koridoris,teiste vanemate kõrval.Koolist pidime olema eemal 3 nädalat.Uurigute tulemused ei öelnud.Vaid”Rimimite kandidaat”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arst tegi uuringud.Poja ravi arutelu oli koridoris,teiste vanemate kõrval.Koolist pidime olema eemal 3 nädalat.Uurigute tulemused ei öelnud.Vaid”Rimimite kandidaat”.

Teie tekstist ei ole võimalik aru saada, äkki saaks keegi abiks olla mõtete kirjapanekul. Kui tekst pole arusaadav, siis ei ole võimalik sisuliselt vastata. Erivajadusega lapse heaolu sõltub tema vanemast palju rohkem, kui sõltub tavalapse heaolu. Mida võimekam on erivajadusega lapse vanem, seda parem on lapse toimetulek. Ise peate olema tubli ja toimekas.
Lapse uuringute tulemused on nähtavad lapse digiloos aadressil digilugu.ee, lugege sealt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tulemused nägin 3 nädalat hiljem.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )