Esileht Pereelu ja suhted Sõbraga teatrisse

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Sõbraga teatrisse

Postitas:

Teine teema ajendas küsima. Kui paljud teist päriselt normaalseks peab, kui teie partner, elukaaslane, abikaasa lähev vastassoost sõbraga kahekesi teatrisse, kontserdile, restorani, jalutama?

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.03 18:33; 03.03 18:47; 03.03 19:15; 03.03 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

täiesti ok. kui mind see etendus või kontsert ei huvita, siis ei ole üldse probleemi. kui tahaks ise ka minna, siis tõmbaks küll sae käima.
ise olen kõvasti teiste naiste meestega igal pool käinud. sõbranna näiteks oli väga rõõmus, et ma ta meest kaasa kutsusin. leidis, et tore, kui keegi tema mehega tegeleb sel ajal, kui ta kuskil komandeeringus on 🙂

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis asja, mis asja? Mis vastassoost sõber kellega teatrisse minnakse… aga mina?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pean, aastaid juba.
Ma saan pidevalt pileteid, mida vaja kasutada. Kui ise ei saa koos või üldse mitte minna, jagame laiali või käime vajadusel ka eraldi oma sõpradega.

Söömas käin ka vastassoost sõpradega või ühe kindla lapsepõlvesõbraga. Ta nimelt ei ela Eestis ja kui tuleb, siis kulutan temaga “hängimisele” kindlasti mitu päeva ja oma mees peab sellega “leppima” aga võib ka koos meiega ringi kolistada mida ta teha ei viitsi.
On mu hinge inimene. paljud on muidugi veendumusel et hingesugulane peab elukaaslane olema… arvake edasi.

Aga paraku just sellist teemat provotseerivat äärmust- vastasoost kaaslane, esineb oluliselt harvem, kui samasoolistega ringi patseerimine, seega ei tasu seda tõlgendada nii, et kõik väljas käimised on vaid vastasoost sõpradega.

Julgen väita, et sõpradel pole sugu aga seda mõistavad ilmselt need, kelle endal on hingeinimesed 🙂

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te vastate enda kohta, aga küsimus oli teistpidi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.03 18:33; 03.03 18:47; 03.03 19:15; 03.03 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidasin normaalseks ja pean siiani. Kahjuks mees ei osanud seda usaldust hinnata ja hakkas selle sama sõbrannaga ringi tõmbama.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te vastate enda kohta, aga küsimus oli teistpidi.

Aga see peabki toimima mõlemat pidi. Mina võin suvalisest soost sõbraga kylastada yritust, mis mu meest ei huvita, & tema võib suvalisest soost sõbraga käia kohas, kuhu mina minna ei viitsi. Esitex oleme piisavalt vanad, et olla ammu selgex rääkinud & ihulikult kogenud, mida teineteisele tähendame. Teisex, mul on ehk kujutlusvõime puudujäägid, aga ma tõesti ei mõtle välja, kuidas toimux tegelik abielurikkumine teatripubliku hulgas, suusamaratonil või keset rahvarohket restorani.

+14
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te vastate enda kohta, aga küsimus oli teistpidi.

Aga see peabki toimima mõlemat pidi. Mina võin suvalisest soost sõbraga kylastada yritust, mis mu meest ei huvita, & tema võib suvalisest soost sõbraga käia kohas, kuhu mina minna ei viitsi. Esitex oleme piisavalt vanad, et olla ammu selgex rääkinud & ihulikult kogenud, mida teineteisele tähendame. Teisex, mul on ehk kujutlusvõime puudujäägid, aga ma tõesti ei mõtle välja, kuidas toimux tegelik abielurikkumine teatripubliku hulgas, suusamaratonil või keset rahvarohket restorani.

Nii kipub see olema ainult teoorias. Sama käib näiteks armukesepidamsie kohta. Ise ringitõmbav mees on ülimalt šokeeritud, kui tema naine sama teeb (lits sihuke!).
Ona ka selline variant, et ainult üks partneritest tahaks vastassoost sõbraga väljas käia.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.03 18:33; 03.03 18:47; 03.03 19:15; 03.03 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te vastate enda kohta, aga küsimus oli teistpidi.

Aga see peabki toimima mõlemat pidi. Mina võin suvalisest soost sõbraga kylastada yritust, mis mu meest ei huvita, & tema võib suvalisest soost sõbraga käia kohas, kuhu mina minna ei viitsi. Esitex oleme piisavalt vanad, et olla ammu selgex rääkinud & ihulikult kogenud, mida teineteisele tähendame. Teisex, mul on ehk kujutlusvõime puudujäägid, aga ma tõesti ei mõtle välja, kuidas toimux tegelik abielurikkumine teatripubliku hulgas, suusamaratonil või keset rahvarohket restorani.

Siis ei toimugi, aga sellistest kooskäimistest saavad aeg-ajalt petmised alguse. see vastassoost sõber pole ju selline, kes ei meeldiks või kellega klappi poleks. Ikka minnakse ju inimesega, kellega hästi läbi saadaks, nii et potentsiaali on kõigeks.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.

Aga miks peaks just vastassoost sõbraga minema?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teisex, mul on ehk kujutlusvõime puudujäägid, aga ma tõesti ei mõtle välja, kuidas toimux tegelik abielurikkumine teatripubliku hulgas, suusamaratonil või keset rahvarohket restorani.

Hea tahtmise korral kempsus saaks (maratonil, kui on ainult need plastmassist putkad, siis ilmselt mitte). Aga tõenöolisem on muidugi, et abielurikkumine pandaks toime samal ajal, kui kaaslasele öeldakse, et käidi teatris. Tegelikult nt võetakse tuba või käiakse selle pool, kel on vaba pind või kasutatakse autot. Selle ette kujutamiseks ei pea üldse palju fantaasiat olema.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 19:16; 03.03 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te vastate enda kohta, aga küsimus oli teistpidi.

Aga see peabki toimima mõlemat pidi. Mina võin suvalisest soost sõbraga kylastada yritust, mis mu meest ei huvita, & tema võib suvalisest soost sõbraga käia kohas, kuhu mina minna ei viitsi. Esitex oleme piisavalt vanad, et olla ammu selgex rääkinud & ihulikult kogenud, mida teineteisele tähendame. Teisex, mul on ehk kujutlusvõime puudujäägid, aga ma tõesti ei mõtle välja, kuidas toimux tegelik abielurikkumine teatripubliku hulgas, suusamaratonil või keset rahvarohket restorani.

Sul on väga kitsas arusaam petmisest vist. Ka see on petmine (reetmine), kui oma naine tahaks teatrisse minna, kutsub meest kaasa, aga tema ütleb, et aaah, ma ei viitsi sellistes kohtades käia, ja läheb siis hoopis mõne vastassoost sõbraga. Või naine tahaks maratonile kaasa tulla, aga mees, et ma ei taha sind sinna, sa oled liiga aeglane suusataja, ja siis veedab maratoni mõnd sõbrannat tuules vedades, et too ikka finisini jõuaks. Näiteks.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teisex, mul on ehk kujutlusvõime puudujäägid, aga ma tõesti ei mõtle välja, kuidas toimux tegelik abielurikkumine teatripubliku hulgas, suusamaratonil või keset rahvarohket restorani.

Hea tahtmise korral kempsus saaks (maratonil, kui on ainult need plastmassist putkad, siis ilmselt mitte). Aga tõenöolisem on muidugi, et abielurikkumine pandaks toime samal ajal, kui kaaslasele öeldakse, et käidi teatris. Tegelikult nt võetakse tuba või käiakse selle pool, kel on vaba pind või kasutatakse autot. Selle ette kujutamiseks ei pea üldse palju fantaasiat olema.

Et siis ainult seks on abielurikkumine? Käest kinni hoidmine, põlvesilitamine, kuumad pilgud, intiimne vestlus mitte? Teid tõesti ei häiriks, kui partner seda kellegi teisega teeks?

+11
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.03 18:33; 03.03 18:47; 03.03 19:15; 03.03 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teisex, mul on ehk kujutlusvõime puudujäägid, aga ma tõesti ei mõtle välja, kuidas toimux tegelik abielurikkumine teatripubliku hulgas, suusamaratonil või keset rahvarohket restorani.

Hea tahtmise korral kempsus saaks (maratonil, kui on ainult need plastmassist putkad, siis ilmselt mitte). Aga tõenöolisem on muidugi, et abielurikkumine pandaks toime samal ajal, kui kaaslasele öeldakse, et käidi teatris. Tegelikult nt võetakse tuba või käiakse selle pool, kel on vaba pind või kasutatakse autot. Selle ette kujutamiseks ei pea üldse palju fantaasiat olema.

Et siis ainult seks on abielurikkumine? Käest kinni hoidmine, põlvesilitamine, kuumad pilgud, intiimne vestlus mitte? Teid tõesti ei häiriks, kui partner seda kellegi teisega teeks?

Põlvesilitamine häiriks küll. Aga igast kuumast pilgust draamat teha ka ju ei saa, armukadedale tundub kuumana iga pilk, mis partneril vastassoost isendile langeb. Käest hoidmise puhul oleneb asjaoludest, nt suures rahvamassis vastassuunas liikudes või mägironimisega sarnases olukorras on see väga praktiline ja süütu. Intiimse vestluse puhul ka oleneb ju teemast, abielurikkumiseks ma seda ei nimetaks siiski.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 19:16; 03.03 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nyah nyah, tõenäosus töötab paraku sinu astu.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nyah nyah, tõenäosus töötab paraku sinu astu.

Tõenäosus töötab paraku minu poolt. Kõik oleneb kokkulepetest.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul suva. aga hiljuti oli juhus, et mees käis ühe tuttavaga teatris (mina olin haige, ei saanud minna ja uue muusikali piletit raisku lasta oli kahju). Ja see naisterahvas pani fb-sse vastava teate üles, et X on koos Y-ga Ugala teatris. Vaat see oli küll veider.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on paar meessõpra, ühega käin kinos-teatris-jalutamas, teine on hobiga seotud ja käime koos võistlustel (ja teeme trenni). Aga ma olen ka vallaline.

Ma arvan mulle ei meeldiks kui mu elukaaslane käiks naissõpradega kahekesi. Ja seetõttu ma ka ise ei käiks enam teatris oma sõbraga (kahekesi), võtaksime teisi sõpru kaasa. Tõenäoliselt see spordisõber jääks, muudmoodi ei saaks.

Tahaksin et mu elukaaslane teeks mulle sama.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui paljud teist päriselt normaalseks peab, kui teie partner, elukaaslane, abikaasa lähev vastassoost sõbraga kahekesi teatrisse, kontserdile, restorani, jalutama

Ei pea normaalseks.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.03 00:38; 04.03 08:33; 04.03 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas üldse saab kellegagi koos elada, kui teda nii vähe usaldatakse, et näiteks tema ühisele teatriskäigule kellegi teisega põhjusel, et elukaaslane/abikaasa ei soovi või ei saa minna, mõeldakse kohe juurde kuumad pilgud ja põlvesilitamised vähemalt, kui mitte veel ka kähkukas kempsus? Mis elu see niisugune on, kui teist pidevalt lühikese keti otsas tuleb hoida ja kullipilgul valvata?

+9
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea normaalseks. Ma tegelikult ei kujuta sedagi ette, et mu mehel selline vastassoost sõber oleks, keda teatrisse või kontserdile või veel imelikum – restorani või jalutama – kaasa kutsuda.
Kui teatrit ja kontserti saab põhjendada sellega, et kahju piletit raisku lasta, siis restoran ja jalutuskäik on kindlasti sellised, mida saab vajadusel ka üksinda teha või üldse tegemata jätta.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin öelda, et kui minu kungine peika tagasi eestisse tuli ja asus minuga ühte linna elama, siis käisime küll temaga väljas söömas, õhtul dringil jne. Ta käis ka meil, sai mehega tuttavaks. Ütlesin mehele ka – et kui sind see häirib, siis ma ei lähe välja, meest ei häirinud, kuna usaldab mind. Seega ei näe ma midagi imelikku, kui käitakse väljas vastassoost kaaslasega ise olles suhtes.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 07:57; 05.03 08:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas üldse saab kellegagi koos elada, kui teda nii vähe usaldatakse, et näiteks tema ühisele teatriskäigule kellegi teisega põhjusel, et elukaaslane/abikaasa ei soovi või ei saa minna, mõeldakse kohe juurde kuumad pilgud ja põlvesilitamised vähemalt, kui mitte veel ka kähkukas kempsus? Mis elu see niisugune on, kui teist pidevalt lühikese keti otsas tuleb hoida ja kullipilgul valvata?

Kuidas saab kellegagi koos elada ja siis mõelda, et aga täna lähen kinno hoopis naabrinaisega ja homme võiks töölt selle Pillega jalutama minna? Kui mu mees hakkaks tegema tegusid, mida ma juba kullipilgul peaksin vaatama, siis ta ei olekski varsti enam mu mees. Kui mina olen järjekorras viies, kellega võiks välja minna, siis kui väärtuslik see suhe üldse on?

+7
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.03 00:38; 04.03 08:33; 04.03 10:52;
To report this post you need to login first.

Võin öelda, et kui minu kungine peika tagasi eestisse tuli ja asus minuga ühte linna elama, siis käisime küll temaga väljas söömas, õhtul dringil jne. Ta käis ka meil, sai mehega tuttavaks. Ütlesin mehele ka – et kui sind see häirib, siis ma ei lähe välja, meest ei häirinud, kuna usaldab mind. Seega ei näe ma midagi imelikku, kui käitakse väljas vastassoost kaaslasega ise olles suhtes.

Hahahaa! Su mees on lihtsalt kaval. Ju tal on endalgi vanu pruute kellest unistada ja keda kohates silm uuesti särama lööb. Eks ta vaikselt loodab, et nüüd tohib temagi oma teiste silmarõõmudega kohtumas käia.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pean imelikuks kui mees läheb ainult ühe vastassoost sõbraga ettekavatsetult teatrisse ja mind ei kutsugi. Kui kutsub ja ma ei saa minna, siis on ok. Sööma minekut pean normaalseks, ise käin ka vastassoost kolleegide ja sõpradega lõunal, kui võimalus tekib. Muul ajal pole aega juttu ajada. mees mul suhtleb küll naistega ka, aga enamasti lähevad nad välja siiski suurema seltskonnaga mitte tete a la tete.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sööma minekut pean normaalseks, ise käin ka vastassoost kolleegide ja sõpradega lõunal, kui võimalus tekib

Ma usun, et teemaalgataja pidas silmas õhtust restorani minekut, mitte töist lõunat kolleegidega.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.03 00:38; 04.03 08:33; 04.03 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea normaalsesks, sest mu mehel polegi selliseid sõbrannasid, kellega teatrisse minna. Kui mina ei saaks minna, siis oleks ju küll lähedasi, kellega ta minna saaks – lapsed, õde, ema, isa, õemees, mõni sõber.
Kui mu mees ütleks, et läheb mõne naistuttavaga teatrisse või kinno, siis oleks see märk, et meie suhe on lõppenud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pere puhul oleks imelik, kui me oma vastassoost sõpradega ei saaks läbi ega käiks kusagil. Nii minul kui ka mehel olid enne tutvumist väga head vastassoost sõbrad, kellega oleme tulest ja veest läbi käinud ja vaimselt väga lähedased. Minu meelest oleks äärmiselt kurb, kui oma sõbrad peaks hülgama, lihtsalt sellepärast, et nad on sobimatust soost.
Käin ise iga paari kuu tagant vastassoost sõbraga kohvitamas, messengeris suhtleme mitu korda nädalas. Ka mu mees kohtub endiste kursusekaaslastega, kes on juhtumisi naised.
Olen ise soovitanud mehel mõni sõber või sõbranna kaasa kutsuda, kui piletid on mõnele üritusele, kuhu ma ise ei saa või ei taha minna.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selline töö, et saan kingiks väga sageli mingeid pileteid. Kui mind ei huvita, küsin mehelt, kas teda huvitab. Kui teda huvitab, küsib ta töökaaslastelt üle toa, et kas keegi siis ja siis minuga seda ja seda vaatama tuleb. Kuna ta töötab peaaegu täielikus naistekolektiivis, ikka satub sageli, et käib koos mõne hea töökaaslasega.

Ja vastupidi, kui mina tahan minnna, aga mees ei viitsi, sõbranna ka ei saaa või on lihtsalt RSVPga kiire, siis küsin mina oma kolleegidelt, kas ja kes tahaks minuga tulla. Kuna mina töötan puhtsas meestekollektiivis, siis on see alati mees, kellega me läheme.

Oma abikaasaga külastame koos vast pooli üritusi. No ma tõesti jälestan jalgpalli, tema armastab, väga tore ju kui saab minna ja teine pilet ka ei lähe raisku.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 21:29; 05.03 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, mu mees käib enamasti tööl rongiga. Mõnikord juhtub tööle sõitma koos tuttava Mallega või koju koos Kallega. Kui ma hakkax pead murdma, ega ta ometi selle yhise rongisõidu käigus Mallele või mix mitte ka Kallele liiga sygavalt silma ei vaata, lähexin joonelt lollix. Ei taha, eelistan usaldada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Sõbraga teatrisse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.