Esileht Pereelu ja suhted Sõbraga teatrisse

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Sõbraga teatrisse

Postitas:

Ma ei kujuta ette, et mu mehele tuleks üldse pähe mõte minna mõne naissoost sõbraga teatrisse, kinno või õhtust sööma. Ise ka seda ei teeks. Töökaaslasega lõunatamine on hoopis teine asi, selles midagi imelikku ei leiaks. Samas ei peaks ma imelikuks seda, kui mees kõnnib koeraga ja mõne naissoost koeraomanikuga metsa alla, kus koerad saavad koos mängida. Või sõidaks mees mõne naisjooksjaga koos 50 kilomeetri kaugusele maratoni jooksma – see oleks minu jaoks ka pigem ‘töine’ üritus.

Ei oskagi täpselt öelda, kust see piir jookseb, aga mõni üritus tundub rohkem ’deitimise’ moodi kui teine.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõni üritus tundub rohkem ’deitimise’ moodi kui teine.

Ja see, mis ühe jaoks on deitimine, võib teise jaoks töö või kohustus olla.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 01:13; 05.03 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on juhtunud, et piletid on kahele, aga üks mingil põhjusel minna ei saa, anname tavaliselt mõlemad piletid ära või läheb see, kes minna saab, üksi. On ette tulnud ka seda, et olen otsinud endale kaaslaseks teise naise, aga tuttavaid mehi läbi helistama ma küll selle jaoks päris kindlasti ei hakka. Asi pole isegi selles, et mis mees arvab (mis ta ikka arvaks, kui ise kõrvalt kuuleks, kuidas ma inimestele helistan), aga mul on endal imelik kutsuda ja veel hullem, kui mõni tuttav või sugulane näeks mind võõra mehega teatrikoridoris ringiratast jalutamas või puhvetis kohvi ja kooki nautimas. Ma ei pane ju rinda silti “Palun ärge haletsega mu meest, ma ei ole siin litutamas”.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 04:17; 05.03 08:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele – nii madala enesehinnanguga ei saa ka elada, et mida teised küll minust nüüd mõtlevad. Minule teeks selline asi nalja hoopis, et näe on selliseid, kitsalrinnalisi inimesi.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 07:57; 05.03 08:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna aega on niikuinii vähe, siis ma tahan oma mehega erinevatel üritustel käia.
Meil mõlemal on vastassoost sõpru ja mõlemad oleme ka üsnagi armukadedad ja meil on kujunenud nii, et vastasdoost sõpradega kohtutakse päevasel ajal ja nii, et see ei tule ühise aja arvelt. Mees nt lõunatab sõbrannaga koos või siis kohe peale tööd. Kinos on paar korda käinud, sest mulle ei meeldi õudukad. Samas kui ma oma meessoost sõbraga kinos käisin, siis see talle ei meeldinud.
Meie pere põhimõte on see, et vaba aja veedame omavahel või lastega. Niikuinii oleme mõlemad töönarkomaanid. Sõprade jaoks jääbki vähem aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele – nii madala enesehinnanguga ei saa ka elada, et mida teised küll minust nüüd mõtlevad. Minule teeks selline asi nalja hoopis, et näe on selliseid, kitsalrinnalisi inimesi.

Küsimus ei ole ju minus. Küsimus on selles, et ma ei taha, et mu meest sarvekandjaks peetaks.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 04:17; 05.03 08:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea normaalseks. Minu mehe suhtumist kuulates on just tema see, kes eriti ei pea selliseid sõpruseid normaalseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehe suhtumist kuulates on just tema see, kes eriti ei pea selliseid sõpruseid normaalseks.

Sisemine ebakindlus, mis muud.
Enesekindlad inimesed ei karda, et partner kasutab iga juhust kellegi teisega seksimiseks või mingi suhte loomiseks. Kui juhtub, siis juhtub, kui just lausa keti otsas ei hoia – ja ka siis: unustab hoidja, tabab püüdja.
Enesekindel inimene ei tuleta kogu oma elu õnne partnerist, vaid teab, et õnn on suuresti iseenda teha (eelkõige just suhtumise poolest).

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 01:13; 05.03 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele – nii madala enesehinnanguga ei saa ka elada, et mida teised küll minust nüüd mõtlevad. Minule teeks selline asi nalja hoopis, et näe on selliseid, kitsalrinnalisi inimesi.

Küsimus ei ole ju minus. Küsimus on selles, et ma ei taha, et mu meest sarvekandjaks peetaks.

Kui sind ei peeta litutajaks, ei pea keegi su meest sarvekandjaks. Käitu nagu inimene, kes seda pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 21:29; 05.03 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui paljud teist päriselt normaalseks peab, kui teie partner, elukaaslane, abikaasa lähev vastassoost sõbraga kahekesi teatrisse, kontserdile, restorani, jalutama?

See oleneb tegelikult kõige rohkem sellest, kuipalju ta minuga antud kohtades käib ja kas mina tahaksin temaga minna. Kui ei tahaks (nt mind ei vea ükski vägi mingit õudukat vaatama) ja tema tahab, siis mingu rahus kellega tahes. Kui tema läheb sõbraga kohta, kuhu mina tahaksin ka minna, siis oleksin ikka solvunud. Ja sõbrad on meil sõbrad, mitte mingid kahtlased suhtele ohtlikud elemendid 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Sõbraga teatrisse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.