Esileht Pereelu ja suhted Sõbrann

Näitan 20 postitust - vahemik 91 kuni 110 (kokku 110 )

Teema: Sõbrann

Postitas:
Kägu

Aga muidugi mitte nii, et sa ei huvita mind enam. Vaid et kui keegi küsib sõbrannalt nõu, mida ei järgi, ongi kaks võimalust. Kas küsid otse, milleks sulle minu nõuanded, kui sa neid ei järgigi? Miks sa küsid neid? Või naljaga pooleks, et kui veel küsid mult nõu, mida sa ei järgi, saad kinga ja 😀

Või et miks sa pidevalt hädaldad selle mehe üle minu ees, kas sa juba aru ei saa, et te ei sobi ja minge lahku? Või siis kaudsem, et kui veel hädaldad selle mehe pärast mulle, selle asemel et ta maha jätta, ma enam ei suhtle sinuga ja 😀

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga muidugi mitte nii, et sa ei huvita mind enam. Vaid et kui keegi küsib sõbrannalt nõu, mida ei järgi, ongi kaks võimalust. Kas küsid otse, milleks sulle minu nõuanded, kui sa neid ei järgigi? Miks sa küsid neid? Või naljaga pooleks, et kui veel küsid mult nõu, mida sa ei järgi, saad kinga ja ????

Või et miks sa pidevalt hädaldad selle mehe üle minu ees, kas sa juba aru ei saa, et te ei sobi ja minge lahku? Või siis kaudsem, et kui veel hädaldad selle mehe pärast mulle, selle asemel et ta maha jätta, ma enam ei suhtle sinuga ja ????

Aga kui seda kõike on tehtud juba korduvalt ja mitmes variandis, aga teine pool ei saa aru, et ta muutub järjest tüütumaks. Mis lõpuks teed siis. Viskab kopa ette, paned ukse kinni, tänad mõttes heade aegade eest ja igaveseks tsau-pakaaa.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Midagi ei tee rohkem mõistagi. Elad edasi, aga ei otsi ühendust ja ei ole ka ise kättesaadav. Käitud ise ka nagu räägid ja nagu teiselt ootad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldse tuleks teistega alati suhelda ja käituda nii, nagu sa tahad, et sinuga suheldaks ja käitutaks. Poleks mingeid jamasid. Või kui soovid muutust kellegi käitumise osas, muuda ennast esimesena. Alusta vestlust esimesena, naerata esimesena jne. Näita eeskuju kaudu, mida ootad teistelt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui seda kõike on tehtud juba korduvalt ja mitmes variandis, aga teine pool ei saa aru, et ta muutub järjest tüütumaks. Mis lõpuks teed siis. Viskab kopa ette, paned ukse kinni, tänad mõttes heade aegade eest ja igaveseks tsau-pakaaa.

Vaevalt, et on üldse on tehtud. Pigem käib ju sõpruse “lõpetamine” stiilis, et ma-ei-helista-sulle-sa-ei-helista-mulle.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui seda kõike on tehtud juba korduvalt ja mitmes variandis, aga teine pool ei saa aru, et ta muutub järjest tüütumaks. Mis lõpuks teed siis. Viskab kopa ette, paned ukse kinni, tänad mõttes heade aegade eest ja igaveseks tsau-pakaaa.

Vaevalt, et on üldse on tehtud. Pigem käib ju sõpruse “lõpetamine” stiilis, et ma-ei-helista-sulle-sa-ei-helista-mulle.

Pigem siiski, et teine pool ei saa aru. Pausidest, ohetest, veiniklaasi taga otseütlemistest, küsimustest et miks sa jälle samas kohas oled. V noh tal ei keri eas ahelat kokku. Siis ongi ühel hetkel blokk.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui seda kõike on tehtud juba korduvalt ja mitmes variandis, aga teine pool ei saa aru, et ta muutub järjest tüütumaks. Mis lõpuks teed siis. Viskab kopa ette, paned ukse kinni, tänad mõttes heade aegade eest ja igaveseks tsau-pakaaa.

Vaevalt, et on üldse on tehtud. Pigem käib ju sõpruse “lõpetamine” stiilis, et ma-ei-helista-sulle-sa-ei-helista-mulle.

Pigem siiski, et teine pool ei saa aru. Pausidest, ohetest, veiniklaasi taga otseütlemistest, küsimustest et miks sa jälle samas kohas oled. V noh tal ei keri eas ahelat kokku. Siis ongi ühel hetkel blokk.

Siis tuleb osata märke lugeda, mis viitavad juba eos probleemile, ja võrrelda, kuidas käitub teiste sõbrannadega samal ajal. Näiteks minuga teeb pausi, teise sõbrannaga samal ajal rõõmsalt suhtleb. Näiteks minuga koos ohkab tüdinenult, teise sõbrannaga on lõbusas tujus. Näiteks mulle nähvab, teisele naerab kaasa. Selge ju, et tõmban oluliselt tagasi suhtlust, mitte ei lähe veiniklaasi taha juttu puhuma ja blokki saama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis tuleb osata märke lugeda, mis viitavad juba eos probleemile, ja võrrelda, kuidas käitub teiste sõbrannadega samal ajal. Näiteks minuga teeb pausi, teise sõbrannaga samal ajal rõõmsalt suhtleb. Näiteks minuga koos ohkab tüdinenult, teise sõbrannaga on lõbusas tujus. Näiteks mulle nähvab, teisele naerab kaasa. Selge ju, et tõmban oluliselt tagasi suhtlust, mitte ei lähe veiniklaasi taha juttu puhuma ja blokki saama.

Aga just. Sa siis saad aru, et sina pole talle enam huvitav ja ei hakka ennast pähe määrima. Põed natuke, teed omad järeldused, mõtled enda üe ja elad edasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga just. Sa siis saad aru, et sina pole talle enam huvitav ja ei hakka ennast pähe määrima. Põed natuke, teed omad järeldused, mõtled enda üe ja elad edasi.

Ma ei ole TA, aga ma ei soovi hullult huvi tundmist enda vastu. Kui keegi nii teeks, oleks kohe blokk ja ei suhtleks üldse sellise inimesega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta ei ole kunagi öelnud, et teda tüütan. Pole kunagi ohanud ega silmi pööritanud. Pole kunagi öelnud, et teen või mõtlen midagi valesti. Me ei teinud kunagi teineteist maha. Mõtlesime ja käitusime hästi sarnaselt. Tülitsenud, isegi vaielnud, pole me mitte kunagi.

Eks aeg annab arutust.

Teemaalgataja

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta ei ole kunagi öelnud, et teda tüütan. Pole kunagi ohanud ega silmi pööritanud. Pole kunagi öelnud, et teen või mõtlen midagi valesti. Me ei teinud kunagi teineteist maha. Mõtlesime ja käitusime hästi sarnaselt. Tülitsenud, isegi vaielnud, pole me mitte kunagi.

Eks aeg annab arutust.

Teemaalgataja

Sa pole viitsinud seda lihtsat märgata.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise arvan, ja olen seda ka oma suurte sõbrannatamise aastate jooksul noorena palju kogenud, et kui sõprade vahel on intensiivne suhtlus, siis paratamatult see mingi hetk hääbub.  Täiskasvanud inimesed tegelikult otsivad enamasti enda kõrvale kaaslast, kellega igal tasandil lähedane olla, seega intesiivne sõprus täiskasvanueas on enamasti asendustegevus. Mis ei tähendaks aga, et seal taga pole lähedast sõprust! Lihtsalt suured inimesed ei peaks nii intensiivsed sõbrannatajad olema.

Mõni talub seda hääbumist paremini kui teine – mõni ei suuda neid tundeid taluda ja eelistab üldse mitte tegeleda (nt su sõbranna), ära kaduda. Sest ta ei suuda sulle otsa vaadata samamoodi nagu vanasti, ja ta ei oska sinuga mingit “uut suhet” alustada, seega ta lihtsalt ignoreerib. Kuna sinu sõnutsi on ta seda ka enne teinud, siis pole ju midagi imestada.

Ükskõik, kas see on ebaõiglane või mitte sinu suhtes, siis paratamatult on teie suhted muutunud. See tähendab, et sina pead ka muutuma, juhul kui teie sõprus peaks jätkuma. Sõbranna ilmselt leidis oma ellu paljud asjad, millest tal enne puudus oli, ja kuna sina võib-olla esindad tema jaoks vana elu, siis ta pigem tahakski seda unustada. Võib-olla on hea, kui teie vahel on selline pikem paus – siis on ka suurem võimalus, et leiate sõpruse jälle üles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise arvan, ja olen seda ka oma suurte sõbrannatamise aastate jooksul noorena palju kogenud, et kui sõprade vahel on intensiivne suhtlus, siis paratamatult see mingi hetk hääbub. Täiskasvanud inimesed tegelikult otsivad enamasti enda kõrvale kaaslast, kellega igal tasandil lähedane olla, seega intesiivne sõprus täiskasvanueas on enamasti asendustegevus. Mis ei tähendaks aga, et seal taga pole lähedast sõprust! Lihtsalt suured inimesed ei peaks nii intensiivsed sõbrannatajad olema.

Mõni talub seda hääbumist paremini kui teine – mõni ei suuda neid tundeid taluda ja eelistab üldse mitte tegeleda (nt su sõbranna), ära kaduda. Sest ta ei suuda sulle otsa vaadata samamoodi nagu vanasti, ja ta ei oska sinuga mingit “uut suhet” alustada, seega ta lihtsalt ignoreerib. Kuna sinu sõnutsi on ta seda ka enne teinud, siis pole ju midagi imestada.

Ükskõik, kas see on ebaõiglane või mitte sinu suhtes, siis paratamatult on teie suhted muutunud. See tähendab, et sina pead ka muutuma, juhul kui teie sõprus peaks jätkuma. Sõbranna ilmselt leidis oma ellu paljud asjad, millest tal enne puudus oli, ja kuna sina võib-olla esindad tema jaoks vana elu, siis ta pigem tahakski seda unustada. Võib-olla on hea, kui teie vahel on selline pikem paus – siis on ka suurem võimalus, et leiate sõpruse jälle üles.

Sõbranna ei taha ju enam sõbranna olla. Kuidas saab sealt veel sõprus jätkuda, kui sõbranna ei hooli enam sõprusest, mida see eemalehoidmine ja väga harva mööda minnes suhtlemine ju tähendab? Sõprus püsib, kui mõlemad pooled sellest huvitatud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui ollakse millestki või kellestki väga huvitatud, püütakse selle jaoks aega leida pigem rohkem kui vähem pidevalt, ja kindlasti mitte vaid kord kuus. Sõbrannat ei huvita sa enam, miks sina oled huvitatud inimesest, kes ei ole huvitatud sinust? Miks küll mitte joon alla tõmmata sellele sõprusele, mida enam ei ole ja leida endale uued sõbrad, kes tahavad suhelda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need uued sõbrad ei pea ju tingimata just sõbrannad olema. Võivad ka mehed olla, meestega ongi üldjuhul kergem suhelda, kui sõbrannadega ja mees võib ka truum sõber olla ja pikas plaanis isegi parem sõbrana kui mõni naine.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna ei taha ju enam sõbranna olla. Kuidas saab sealt veel sõprus jätkuda, kui sõbranna ei hooli enam sõprusest, mida see eemalehoidmine ja väga harva mööda minnes suhtlemine ju tähendab? Sõprus püsib, kui mõlemad pooled sellest huvitatud on.

See küll õige ei ole. Kui vanemaks saad, mõistad. Mõne sõbraga ei suhtle ega kohtu 8 aastat, aga kui kokku saame, algab jutt kohe sealt, kus pooleli jäi. Oma ühe parima sõbrannaga pole me suhelnud 4,5 aastat va FBs sünnipäevaõnnitlused ja mõned laigid. Vahepeal kohtusime kaheks päevaks ja enne seda ei suhelnud 5 aastat. Olen täiesti kindel, et me mõlemad peame teineteist top-viisikusse oma sõbrannadest. Õigemini ma tean tema suhtumist teiste, ühiste tuttavate kaudu. Absoluutselt kindlasti võiksin ma talle iga hetk näiteks helistada mingi suure abipalvega ja absoluutselt kindlasti jätaksin ma kõik pooleli ja tõttaksin talle appi, kui ta seda vajaks.
Tõeline sõprus ongi selline tore asi, et see kestab üle aegade, kui ka tegelikult ei suhelda. Me saame teineteise peale alati kindlad olla. Ja see ongi sõprus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise arvan, ja olen seda ka oma suurte sõbrannatamise aastate jooksul noorena palju kogenud, et kui sõprade vahel on intensiivne suhtlus, siis paratamatult see mingi hetk hääbub. Täiskasvanud inimesed tegelikult otsivad enamasti enda kõrvale kaaslast, kellega igal tasandil lähedane olla, seega intesiivne sõprus täiskasvanueas on enamasti asendustegevus. Mis ei tähendaks aga, et seal taga pole lähedast sõprust! Lihtsalt suured inimesed ei peaks nii intensiivsed sõbrannatajad olema.

Mõni talub seda hääbumist paremini kui teine – mõni ei suuda neid tundeid taluda ja eelistab üldse mitte tegeleda (nt su sõbranna), ära kaduda. Sest ta ei suuda sulle otsa vaadata samamoodi nagu vanasti, ja ta ei oska sinuga mingit “uut suhet” alustada, seega ta lihtsalt ignoreerib. Kuna sinu sõnutsi on ta seda ka enne teinud, siis pole ju midagi imestada.

Ükskõik, kas see on ebaõiglane või mitte sinu suhtes, siis paratamatult on teie suhted muutunud. See tähendab, et sina pead ka muutuma, juhul kui teie sõprus peaks jätkuma. Sõbranna ilmselt leidis oma ellu paljud asjad, millest tal enne puudus oli, ja kuna sina võib-olla esindad tema jaoks vana elu, siis ta pigem tahakski seda unustada. Võib-olla on hea, kui teie vahel on selline pikem paus – siis on ka suurem võimalus, et leiate sõpruse jälle üles.

See on ilus vabandus iseendale, et sõbranna ei suuda otsa vaadata ja ignoreerib. Nagu ka see, et tal on nii kiire ja palju tööd. Igasugused vabandused kõlbavad siis, kui ise ei taha endale tõde tunnistada, et sõbrannal pole enam huvi sinu vastu ega teie sõpruse vastu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna ei taha ju enam sõbranna olla. Kuidas saab sealt veel sõprus jätkuda, kui sõbranna ei hooli enam sõprusest, mida see eemalehoidmine ja väga harva mööda minnes suhtlemine ju tähendab? Sõprus püsib, kui mõlemad pooled sellest huvitatud on.

See küll õige ei ole. Kui vanemaks saad, mõistad. Mõne sõbraga ei suhtle ega kohtu 8 aastat, aga kui kokku saame, algab jutt kohe sealt, kus pooleli jäi. Oma ühe parima sõbrannaga pole me suhelnud 4,5 aastat va FBs sünnipäevaõnnitlused ja mõned laigid. Vahepeal kohtusime kaheks päevaks ja enne seda ei suhelnud 5 aastat. Olen täiesti kindel, et me mõlemad peame teineteist top-viisikusse oma sõbrannadest. Õigemini ma tean tema suhtumist teiste, ühiste tuttavate kaudu. Absoluutselt kindlasti võiksin ma talle iga hetk näiteks helistada mingi suure abipalvega ja absoluutselt kindlasti jätaksin ma kõik pooleli ja tõttaksin talle appi, kui ta seda vajaks.

Tõeline sõprus ongi selline tore asi, et see kestab üle aegade, kui ka tegelikult ei suhelda. Me saame teineteise peale alati kindlad olla. Ja see ongi sõprus.

Siis sa ei lugenud teemat. TA sõbranna ei kohtu temaga juba ammu, ei kutsunud sünnipäevale, ei tulnud tema lapse sünnipäevale ja heal juhul helistab kord kuus, et enda elust rääkida, küsimata TA elu kohta. See pole võrreldav sellega, et ei suhelda pikalt ja kui suheldakse, on kõik endine.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna ei taha ju enam sõbranna olla. Kuidas saab sealt veel sõprus jätkuda, kui sõbranna ei hooli enam sõprusest, mida see eemalehoidmine ja väga harva mööda minnes suhtlemine ju tähendab? Sõprus püsib, kui mõlemad pooled sellest huvitatud on.

See küll õige ei ole. Kui vanemaks saad, mõistad. Mõne sõbraga ei suhtle ega kohtu 8 aastat, aga kui kokku saame, algab jutt kohe sealt, kus pooleli jäi. Oma ühe parima sõbrannaga pole me suhelnud 4,5 aastat va FBs sünnipäevaõnnitlused ja mõned laigid. Vahepeal kohtusime kaheks päevaks ja enne seda ei suhelnud 5 aastat. Olen täiesti kindel, et me mõlemad peame teineteist top-viisikusse oma sõbrannadest. Õigemini ma tean tema suhtumist teiste, ühiste tuttavate kaudu. Absoluutselt kindlasti võiksin ma talle iga hetk näiteks helistada mingi suure abipalvega ja absoluutselt kindlasti jätaksin ma kõik pooleli ja tõttaksin talle appi, kui ta seda vajaks.

Tõeline sõprus ongi selline tore asi, et see kestab üle aegade, kui ka tegelikult ei suhelda. Me saame teineteise peale alati kindlad olla. Ja see ongi sõprus.

Siis sa ei lugenud teemat. TA sõbranna ei kohtu temaga juba ammu, ei kutsunud sünnipäevale, ei tulnud tema lapse sünnipäevale ja heal juhul helistab kord kuus, et enda elust rääkida, küsimata TA elu kohta. See pole võrreldav sellega, et ei suhelda pikalt ja kui suheldakse, on kõik endine.

Ma vastasn konkreetsele mõtteavaldusele, mida ka tsiteerisin. Tegin selle sinu jaoks boldiks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna ei taha ju enam sõbranna olla. Kuidas saab sealt veel sõprus jätkuda, kui sõbranna ei hooli enam sõprusest, mida see eemalehoidmine ja väga harva mööda minnes suhtlemine ju tähendab? Sõprus püsib, kui mõlemad pooled sellest huvitatud on.

See küll õige ei ole. Kui vanemaks saad, mõistad. Mõne sõbraga ei suhtle ega kohtu 8 aastat, aga kui kokku saame, algab jutt kohe sealt, kus pooleli jäi. Oma ühe parima sõbrannaga pole me suhelnud 4,5 aastat va FBs sünnipäevaõnnitlused ja mõned laigid. Vahepeal kohtusime kaheks päevaks ja enne seda ei suhelnud 5 aastat. Olen täiesti kindel, et me mõlemad peame teineteist top-viisikusse oma sõbrannadest. Õigemini ma tean tema suhtumist teiste, ühiste tuttavate kaudu. Absoluutselt kindlasti võiksin ma talle iga hetk näiteks helistada mingi suure abipalvega ja absoluutselt kindlasti jätaksin ma kõik pooleli ja tõttaksin talle appi, kui ta seda vajaks.

Tõeline sõprus ongi selline tore asi, et see kestab üle aegade, kui ka tegelikult ei suhelda. Me saame teineteise peale alati kindlad olla. Ja see ongi sõprus.

Siis sa ei lugenud teemat. TA sõbranna ei kohtu temaga juba ammu, ei kutsunud sünnipäevale, ei tulnud tema lapse sünnipäevale ja heal juhul helistab kord kuus, et enda elust rääkida, küsimata TA elu kohta. See pole võrreldav sellega, et ei suhelda pikalt ja kui suheldakse, on kõik endine.

Tsiteeritav Kägu tõi näite, et ei suhelda aastaid ja kui kohtutakse, jätkub jututeema sealtsamast. See oligi võrreldav, et tingimata ei pea sünnipäevale minema, selle asemel soovitakse FB õnne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 91 kuni 110 (kokku 110 )


Esileht Pereelu ja suhted Sõbrann