Esileht Pereelu ja suhted Sõbranna ebameeldiv mees

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Sõbranna ebameeldiv mees

Tere!

Olen selles eas, kus inimestel minu ümber on väikeste lastega pered. Mul on üks sõbranna, kellel on mees, kes on rohkem keskendunud lastele kui keegi teine, keda ma tean. Aga ta keskendub kahjuks ka teiste inimeste pastele – kommenteerib välimusi, arvustab, kes on armsam, arvustab teiste lapsevanemlusstiile ja kõike muud ning lõppkokkuvõttes läbi selle mõjutab ka sõbranna suhteid teiste inimestega (sõbranna enda pere, sõbrad), sest talle ei meeldi midagi kellegi juures.
Kas kellelgi on sellist kogemust ona elust? Kas selline asi on mööduv nähtus ja see mees võib potentsiaalselt oma senise käitumise jätta kui lapsed suuremaks kasvavad või pigem arvab kogu aeg, et tema võsukesed on kõige paremad ja probleemid muude ümbritsevate inimestega ainult suurenevad?
Saan aru, et te ei saa prognoosida suvalise mehe tulevikku, aga kui kellelgi oma kogemust jagada, siis kuulaks. Mina ei taha selle sõbrannaga tema mehe tõttu eriti enam suhelda, sellest on mul aga kahju.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 19:56; 24.06 23:59; 25.06 10:07; 30.06 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanaisa. Ignoreeri

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee seksi temaga.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi täielik kitsarinnaline tüüp. Kas keegi on talle kunagi öelnud, et see ei ole viisakas ega väärikas teiste lapsi ja elu kommenteerida – kuidas ta enda lapsed küll üles kasvavad sellist (tüli)norivat eeskuju nähes. Ma ei suhtlekski mehega (ega see mees vist tahaks ka minuge erit suhelda, kui olen ta kallal natuke avameelitsenud), suhtleks ainult oma sõbrannaga.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ta on muuseas kõrgelt haritud inimene, kes ise teisi nõustab. Kommentaarid pole onuheinolikult kõva häälega, aga piisavalt arusaadav on tema meelestatus ja eks naise kaudu kuuleb pärast, mis arvas. Kes tema jaoks nunnu oli, kes näeb välja nagu ahv jne.
Kahjuks tema naine probleemi ei näe. See neil isegi ühine hobi teisi arvustada. See mind eemale vaikselt peletabki.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 19:56; 24.06 23:59; 25.06 10:07; 30.06 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul just sarnane kogemus, kahjuks ongi suhted selle sõbrannaga soiku jäänud. Sõbranna ise tegelikult väga tore inimene ja ei arvusta ega kritiseeri ebaviisakalt. Ma ei teagi, kes teine oleks nõus olema sellise mehega, selles suhtes väheüllatav paar.
Kui mõlemad on teiste arvustajad ja ebaviisakad, poleks kahju suhted ära jätta.
Minu sõbranna mehe kommentaarid – näiteks lapse sünnipäevakingi kohta tegi imelikku nägu ja ütles irooniliselt, et sellistest asjadest meil siin majas just puudu ongi.
Minu üks lastest on üsna tagasihoidlik ja tal kulub aega, et soojaks saada. Kord tuli ta meie söögilaua juurde, et õhinal millestki rääkida ja sõbranna mees hakkas kõva häälega kommenteerima, et kuulge ausalt, see on vist esimene kord kui see laps suu lahti teeb, tema küll pole varem kuulnud.
Lisaks see, et kui meie lastel mingi arusaamatus, jäid minu omad kohe süüdi. See mees kes juhtumi ajal hoopis teises toas oli, väitis et minu laps tegi nende omale liiga.
Minu antipaatia läks lõpuks nii kaugele, et kui sõbranna meest toidupoes kaugelt silmasin, vaatasin et ei satuks temaga kõrvuti kassadesse ja üldse ei kohtukski.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks tema naine probleemi ei näe. See neil isegi ühine hobi teisi arvustada. See mind eemale vaikselt peletabki.

Ära tule taas sellest teematama, vaid MINE JA ÜTLE oma sõbrannale. Et see ei meeldi sulle, kui te seda minu kuuldes teete ja et see pole ilus.
Ning vaikselt ja kindlalt tõmbu ajutiselt temast ja sellest ahvmehest (kes teisele ütleb, see ise on!) eemale.
Sõbrannal kah edaspidi küsimusi ei teki.

See nende suhe ei kesta ju elu lõpuni ja varsti saad oma “sõbranna” tagasi.
Pärast seda, kui ta on sellest šimpans-isast lahku läinud.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 09:43; 25.06 10:26; 25.06 19:12;
To report this post you need to login first.

Aitäh vastajatele!
Sõbranna on minu meelest temaga koos muutunud ise ka rohkem arvustavaks, aga eelkõige ta kaitseb oma meest muidugi.
Neil 2 last, kolmas plaanis, vaevalt nad lahku lähevad. Jäävad vast need sõbrad, kes mehele sobivad (kui selliseid on – ei tea).
Ma olengi öelnud sõbrannale tema mehe ütlemiste kohta, seepeale ta kaitseb teda ning me ei suhtle mõnda aega.
Sõbranna ise on rääkinud, et sama on juhtunud ka tema vanematega (mehele ei meeldi midagi ja siis naine hoiab mehe poole, aga vanemad leplikud ja tulevad tagasi).
Naine mehes vigu ei näe.

Muuseas mehe seltskonnas on muidu k väga veider olla. Sõbralikku smalltalki küllakutsudes teeb võõrustav pool, mees vaatab kullipilguga oma lapsi, et jumala eest küllakutsujate lapsed talle “liiga ei teeks” (misiganes see siis tähendab). Ta näitab kõiki mittemeeldivusi kohe kenasti välja ja sõbralikkusega ei hiilga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 19:56; 24.06 23:59; 25.06 10:07; 30.06 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neil 2 last, kolmas plaanis, vaevalt nad lahku lähevad.

Oh, dziisas, see tähendab ju tavamõistes seda, et lahkuminek on üsna varsti käes.

See “kolmas” peaks suhte päästma, aga seda ta kindlasti ei tee.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 09:43; 25.06 10:26; 25.06 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neil 2 last, kolmas plaanis, vaevalt nad lahku lähevad.

Oh, dziisas, see tähendab ju tavamõistes seda, et lahkuminek on üsna varsti käes.

See “kolmas” peaks suhte päästma, aga seda ta kindlasti ei tee.

Miks automaatselt arvatakse, et kolmas laps suhte päästmiseks tehakse? Ma ootan neljandat, huvitav, kas minust hakatakse sama rääkima? Suhted mehega on väga head, midagi parandamist ei vaja…

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks automaatselt arvatakse, et kolmas laps suhte päästmiseks tehakse?

Ei arvata “automaatselt”.
Aga kui su mees on vägivallatseja, muidu nõme, petis, onuheino jne, siis küll.

Kas su mees on mõni neist, et sa oma näitega kohe siia kohale lehvisid?
Kui ei ole ja tegu on normaalse ja armastava mehega, siis on su küsimus täiesti teemasse- või üldse asjasse mittepuutuv.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 09:43; 25.06 10:26; 25.06 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tuttav tunne. Mul oli ka sõbranna, kellel selline mees. Alguses mängisid meie lapsed koos kuna minu laps on üheealine nende lapsega. See sõbranna muudkui pajatas mulle, kuidas tema laps minu lapsest pidi rääkima kui suured sõbrad nad on ja mida kõike veel. Sõbranna oli igati tore ja abivalmis. Mees paistis ka normaalne, sõbralik. Pakkus mu lapsele kommi ja õunu kui enda omale neid toonud oli jne. Viisakas paistis. Proovisin sõbrannaga edasi suhelda, kuid järsku hakkas sõbranna mind vältima. Näost näkku ja üksinda ikka tuli rääkima, kuid mehe ees ütles ainult tere ja läks kiirelt edasi. Sõnumeid, fb-d- kõike ignos. Kokkuvõttes hakati ka mänguplatsil minu lapsesse tegelikku suhtumist näitama: kui nende laps liiga tegema kippus, ei keelatud, pidevalt oli nende laps kiirem, targem jne. Ühesõnaga, sel mehel oli minu ja minu lapse vastu midagi. Naine omakorda põdes mingit alaväärsuskompleksi ja tihti oli kuulda, kuidas ütles: ma kutsuksin küll su lapse oma lapsele külla mängima, aga mees ei luba. Või: ma pean mehega rääkima. Ühesõnaga, mees oli peres esimene viiul ja naine ilmselt kartis teda kaotada või kes teab, mis armukadedust. Tänaseks päevaks pole ma nendega enam suhelda proovinud. Las elab siis mehe talla all ja jumaldab oma lapsi. Mul elu ei jää sellepärast seisma, et mingi imelik paarike nii suhtub.

Kaua koos olnud paarid on minu arvates lahutamatult üks tervik. Sestap suhtu sellesse nii, et probleem pole ainult sõbranna mehel, vaid sõbrannal ka. Mees lihtsalt ütleb seda, mida naisega koos mõtlevad. Lapsik, aga osadel ongi lapsik mõttemaailm. Umbes kui astusid kunagi minevikus sõbrannale varbale, nüüd mees üritab naise eest tagasi teha. Või on sõbranna armukade ja ebakindel tüüp, kes arvab et sa salamisi lööksid talt tema mehe üle ja et seda ei juhtuks, keerab meest üles sinu vastu. Seda ju ei tea, mis kellegi peas toimub. Ilma põhjuseta ei toimu midagi. Kindlasti pole põhjus su lapses, vaid lapse kohta halvasti ütlemine mõjub ju igale vanemale. Mina tõmbaks kriipsu peale suhtlemisele inimesega, kes arvab et minu laps näeb välja nagu ahv. Ma ei lubaks sellise pere lastega mängida ka.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

naise kaudu kuuleb pärast, mis arvas.

ehk siis naine klatsib hoopis ja ajab selle mehe süüks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

naise kaudu kuuleb pärast, mis arvas.

ehk siis naine klatsib hoopis ja ajab selle mehe süüks?

Naine ikka räägib, kuidas mees “positiivseid” asju rääkis – et mees ütles, et küllakutsuja laps oli kümnest lapsest üritusel teisel kohal armas peale nende last ja teised eriti polnudki vms (jah, täpselt nii imelikke asju räägivadki onavahel ja esitavad seda siis konplimendina).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 19:56; 24.06 23:59; 25.06 10:07; 30.06 10:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Sõbranna ebameeldiv mees