Esileht Pereelu ja suhted Sõbranna ei hooli.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Sõbranna ei hooli.

Postitas:
Kägu

Olen hakanud viimasel ajal tõsiselt kahtlema oma sõbranna hoolivuses. Kui temal on abi vaja, olen ma alati olemas ja oleksin valmis tegema mida iganes, et tema enesetunnet parandada (kui tal oleks selliseid probleeme ja ta räägiks neist). Siiani on peamiselt tal olnud tööalaseid abipalveid mulle, et ma lepiksin tema eest kohtumisi kokku jne. Suhtlemisprobleeme tal pole tegelikult- eluaeg töötanud klienditeenindajana ja kõnekeskustes jms. Kuna töötame samal alal, siis ma muidugi olen seda kogu aeg ka teinud.
Nüüd aga on mul eraelus olukord, kus ainus, kes saaks kõige hullemat ära hoida (õigemini saanuks, sest osaliselt on katastroof juba toimunud) oleks tema. Ja see ei eeldaks mingit pikaajalist sekkumist ega midagi sellist, mille järel ma saaks teda süüdistama hakata mittesobiva tulemuse korral… lihtsalt üks kiri vaja saata ja nõuda selgitust, et mis toimub. Sõbranna teab mu unetuid öid, mu pisaraid ja meeletut valu selle teadmatuse pärast, aga ta lihtsalt ei aita mind. Ma tegin ennast lolliks lihtsalt sellepärast ,et ta ei aidanud mind. Ja rikkusin kõik ära.. Veel saaks ta olukorda siluda, aga ta ei tee seda ka.
Hooliv sõbranna ju nii ei käituks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mingi armukeseteemas sudimine? Ma ka ei oleks nõus kellelegi kirjutama ja midagi nõudma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole armukeseteema. Lihtsalt on vaja saada paar vastust, mida ma olen ise püüdnud küsida ja pole reageeritud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa palusid sõbrannalt otse, et ta seda teeks, või ainult vihjasid kuidagi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palusin otse. Ja ta ei põhjendunud isegi, miks ta seda ei tee. Tal oleks väga võimalik olnud isegi mu elu päästa, sest olukord on mulle juba suitsiidiplaane tekitanud ja ma tõesti ei tea kas tulen sellest üldse välja.
Proffesionaalset abi olen püüdnud saada, aga see pole mõjunud. Lahendus peitubki lihtsalt selles, et keegi mu lähedane (kes tunneb ka seda teist inimest, ehk siis ainult see sõbranna) küsib tõtt. Oleks õige olnud ,kui ta oleks seda juba mitu päeva tagasi teinud, enne kui ma ise hakkasin uurima ja vastust ei saanud. Aga võimalik oleks tal veel ka praegu lihtsalt kontakteeruda selle inimesega ja küsida, et mida see mittevastamine konkreetsele küsimusele nüüd pidi tähendama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli ka selline sõbranna, kes iga jama peale tahtis, et ma teda kuskil kaitseks või päriks aru ja kuidagi sekkuks. Oli selline sõbranna, enam pole. Ükskõik kui kallis inimene ka oleks, peab ta oma jamadega ikka ise hakkama saama ja nende eest ise vastutama. Kui ei saa, siis järelikult ei pidanudki saama. Saa üle.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Palusin otse. Ja ta ei põhjendunud isegi, miks ta seda ei tee. Tal oleks väga võimalik olnud isegi mu elu päästa, sest olukord on mulle juba suitsiidiplaane tekitanud ja ma tõesti ei tea kas tulen sellest üldse välja.

Proffesionaalset abi olen püüdnud saada, aga see pole mõjunud. Lahendus peitubki lihtsalt selles, et keegi mu lähedane (kes tunneb ka seda teist inimest, ehk siis ainult see sõbranna) küsib tõtt. Oleks õige olnud ,kui ta oleks seda juba mitu päeva tagasi teinud, enne kui ma ise hakkasin uurima ja vastust ei saanud. Aga võimalik oleks tal veel ka praegu lihtsalt kontakteeruda selle inimesega ja küsida, et mida see mittevastamine konkreetsele küsimusele nüüd pidi tähendama.

Ise ka saad ju aru mida mittevastamine tähendab, kui just mingi täielik naiivitar ei ole.

Lisaks – on äärmiselt alatu panna kellelegi kohustus sinu “elu päästa” või vastutus sinu elu jätkumisel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen hakanud viimasel ajal tõsiselt kahtlema oma sõbranna hoolivuses. Kui temal on abi vaja, olen ma alati olemas ja oleksin valmis tegema mida iganes, et tema enesetunnet parandada (kui tal oleks selliseid probleeme ja ta räägiks neist). Siiani on peamiselt tal olnud tööalaseid abipalveid mulle, et ma lepiksin tema eest kohtumisi kokku jne. Suhtlemisprobleeme tal pole tegelikult- eluaeg töötanud klienditeenindajana ja kõnekeskustes jms. Kuna töötame samal alal, siis ma muidugi olen seda kogu aeg ka teinud.

Nüüd aga on mul eraelus olukord, kus ainus, kes saaks kõige hullemat ära hoida (õigemini saanuks, sest osaliselt on katastroof juba toimunud) oleks tema. Ja see ei eeldaks mingit pikaajalist sekkumist ega midagi sellist, mille järel ma saaks teda süüdistama hakata mittesobiva tulemuse korral… lihtsalt üks kiri vaja saata ja nõuda selgitust, et mis toimub. Sõbranna teab mu unetuid öid, mu pisaraid ja meeletut valu selle teadmatuse pärast, aga ta lihtsalt ei aita mind. Ma tegin ennast lolliks lihtsalt sellepärast ,et ta ei aidanud mind. Ja rikkusin kõik ära.. Veel saaks ta olukorda siluda, aga ta ei tee seda ka.

Hooliv sõbranna ju nii ei käituks?

Kas nagu vahest arusaad? Üks on TÖÖalane palve, mis võiks öelda,et toetate üksteist tööalaselt. Töö tulemuseks on sissetulek. Ja sinu palve on ERAelu puudutav. Toetan ka kõiki oma lähedasi inimesi kõigis neis küsimustes, mis puudutavad inimest ennast. Aga kui inimene ootab, et klaarisiksin tema eest tema suhteid, siis keelduv väga järsult. Olen üsna kindel, et sa oled ületanud igasuguse mõõdutunde ja palunud sõbrannalt võtta sinu ema roll. Aga sõbranna ei ole ema, kes silitab ja tormab tütre eest lahingusse. Kui sul on aega mõelda, et kes kõik sind ei aita, siis pole veel häda midagi. Saab veel hullemaks minna. Tõeliselt hädas on inimene siis, kui olukord matab teda nii enda alla, et pole võimalik isegi jälgida, mida keegi teeb. Sul on väga hooliv sõbranna, kui ta keeldub võtmast vastutust sinu kui täiskasvanud inimese eest. Kui peaksid olema alaealine, siis mine räägi emaga. On rohkem abi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mees ei vasta sulle, siis sa ei meeldi talle. Ei aita siin sõbranna ka midagi. Kui see mees on kuidagi sõbrannaga sugulussidemega seotud, siis võibki olla, et sõbranna juba teab nagunii, et see mees ei hooli sinust, aga ei taha sulle seda öelda. Kui see mees on sõbranna kolleeg, siis ilmselgelt leiab sõbranna, et pole tema asi teie suhetesse kuidagi sekkuda. Ma ka ei tahaks kellegi teise armuasju ajada. Nii palju võib ju teha, et aidata teil kuidagi ühisesse ruumi jõuda, kus ise saate asjad selgeks rääkida, aga isegi see ei pruugi olla sõbranna võimuses või sooviks. Kui oled suitsiidne, otsi abi. Sõbrannadest ei pruugigi siin piisata, vahel on vaja professionaalset abi, et pind jalge alla ja meelerahu tagasi saada. Ükski mees ega sõbranna ega muu jama pole väärt, et käe enda külge paned. Hoia ennast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mees ei vasta sulle, siis sa ei meeldi talle. Ei aita siin sõbranna ka midagi. Kui see mees on kuidagi sõbrannaga sugulussidemega seotud, siis võibki olla, et sõbranna juba teab nagunii, et see mees ei hooli sinust, aga ei taha sulle seda öelda. Kui see mees on sõbranna kolleeg, siis ilmselgelt leiab sõbranna, et pole tema asi teie suhetesse kuidagi sekkuda. Ma ka ei tahaks kellegi teise armuasju ajada. Nii palju võib ju teha, et aidata teil kuidagi ühisesse ruumi jõuda, kus ise saate asjad selgeks rääkida, aga isegi see ei pruugi olla sõbranna võimuses või sooviks. Kui oled suitsiidne, otsi abi. Sõbrannadest ei pruugigi siin piisata, vahel on vaja professionaalset abi, et pind jalge alla ja meelerahu tagasi saada. Ükski mees ega sõbranna ega muu jama pole väärt, et käe enda külge paned. Hoia ennast.

Just see ongi, et sõbrannalt ootan ma praegu seda, et ta organiseeriks kohtumise või vähemalt selle, et mees mulle ütleks tõtt. Ma olen inimene, kes ei saa asju lõpetada nii, et pole selgelt välja öeldud, mis ja miks nii läks.
Profesionaalset abi juba olen otsinud ja pole neist ühestki selles olukorras abi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Issand jumal. See mees ei hooli sinust / pole sinust huvitatud, mis sul veel vaja teada on? Kuidas sa saad sõbrannale panna vastutuse organiseerida mingi kohtumine? Kui seda meest huvitaks, oleks ta sinuga ise ühendust võtnud. Argpüks mees on, mis teha. Sõbranna pole selles süüdi. Tundub, et sa elad oma viha mehe peale sõbranna peal välja hoopiski. Sõbranna pole süüdi, et see mees sust huvitatud pole. Kui sa läbi sõbranna hakkad seda meest taga ajama, siis sa jätad endast veelgi hüsteerilisema mulje kui sa juba seni jätnud oled.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sõbranna peab mingi mehega sulle kohtumist kokku leppima? Või on see nii, et sõbranna lepiks kohtumise kokku, kuna mees on tema sõber ja sõbranna asemel ilmuksid üllatuslikult kohale sina? Kui nii, siis ei teeks mina ka seda. Igasugustesse teiste inimeste vahelistesse suhetesse enda nina toppimine maksab valusalt kätte. Su sõbranna on tark naine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust oled vastik manipulaator. Sõbranna oleks võinud teha seda ja teist, sina oled tema pärast suitsiidne ja mida veel. Ma ei hakkaks ka oma sõbranna eest mingile töllile kirju saatma, see oleks ikka ülinõme. Õnneks minu sõbrannad selliseid asju ka ei palu. Sõbrannade hala meeste pärast kuulan hea meelega, aga no mingeid kohtumisi kokku leppima, kirju kirjutama või mida iganes päris kinlasti ei hakkaks iialgi. Lisaks ei oleks sellest ka sinu probleemi korral vähimatki kasu. Tule mõistusele, mitte ära ähvarda oma sõbrannat suitsiidiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei noh, mis inimesi on olemas..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu sõbrannal oli kahtlus, et kaaslane petab ja palus, et ma helistaks ning kontrolliks, kas mees on kodus. Keeldusin – pean valeks teha selliseid vastamata kõnesid, natuke ka solvus.
Tõesti – panen õla alla, kui on raske – aga mingeid kirju saatma jne -ei hakkaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tule taevas appi! Ega muud ei oskagi öelda sellise jura peale. Tõesti on ikka uskumatuid inimesi olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just see ongi, et sõbrannalt ootan ma praegu seda, et ta organiseeriks kohtumise või vähemalt selle, et mees mulle ütleks tõtt.

Selliseid “teeneid” sõpradelt ei paluta. Sõbranna võib sulle organiseerida arsti vastuvõtu või kontserdipileti, aga mingi armudraama vahele ta end toppima ei peaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ah et siis sina oled selline inimene, kes ei saa asju lõpetada ilma selgitust saamata. No aga mees on ju asja sinu eest juba ära lõpetanud! Mida sul enam nõuda on? Täiesti mõttetu teguviis ja teedki ennast sellega lolliks. Saa sõbrannast ka aru, tema ei soovi ennast koos sinuga lolliks teha, vaid oma maine säilitada.

Mõnes mõttes saan ma sinust aru, sest olin ise ka 16-17-aastasena selline. Ülioluline oli mingi pikk selgitus ja analüüs saada, et mõista. Ometi kasvasin sellest välja, kui sain aru, et kui mul on probleem, siis ongi see ainult minu probleem ja kui kellelgi teisel on minuga probleem, siis on see nende, mitte minu probleem. Ignoreerimine võib tõesti maruvihaseks teha ja tunduda väga ebaõiglane, aga sinu tunded on ainult sinu enda teha ja ma soovitan sul soojalt õppida lahti laskma. Minu elu läks küll poole kergemaks, kui seda koormat enam kandma ei pidanud ja usun, et sinu oma läheb ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühtegi meest pole mõtet taga ajada. Kui suhe on mehe poolt lõpetatud, siis nii on. Mida rohkem end peale pressid ja selgitusi nurud, seda rohkem ebameeldivaks muutud. Enesetapuplaanid mingi mehe pärast??? Iga armastus läheb üle. Muidugi on valus ja paha kui maha jäetakse, aga elu läheb siiski edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On tüüp inimesi, kelle elul on jumet ainult siis, kui see on võimalikult keeruliseks ja seebiooperlikuks elada. Kujutan ette, et sel mehel, kelle vastust ootad, sai lihtsalt nii kõrini igasugusest draamast, et ta tunneb, et ei suudaks niikuinii sind rahuldavat vastust sulle anda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just see ongi, et sõbrannalt ootan ma praegu seda, et ta organiseeriks kohtumise või vähemalt selle, et mees mulle ütleks tõtt. Ma olen inimene, kes ei saa asju lõpetada nii, et pole selgelt välja öeldud, mis ja miks nii läks.
Profesionaalset abi juba olen otsinud ja pole neist ühestki selles olukorras abi.

Jäta sõbranna ja see mees rahule ja tegele lihtsalt sellega, et lahkuminekust üle saada.
Vaata algatuseks seda seda videot Kuidas parandada murdunud südant

Lühikokkuvõte:

1. Kui sind maha jäetakse, siis meenuvad sulle tahes-tahtmata sellest inimesest väga tihti ainult head asjad ja ilusad ajad. Kuid mida sina peaks tegema on see, et teha võimalikult pikk nimekiri selle inimesega seotud ebameeldivustest ja seda nimekirja koguaeg endaga kaasas kandma, näiteks telefoniga üles pildistama. Nii kui tuleb jälle mõni “hea” mälestus, võtta kohe nimekiri välja ja seda lugeda.

2. Täida tühimikud oma elus, mis on lahkuminekust jäänud millegi muuga. See on raskem ülesanne aga samuti tehtav.

Omalt poolt veel lisaks, et ära suhtle temaga vähemalt 3-4 kuud, isegi kui ta ise ühendust võtab. Ära passi tema fb kontot, kui sõbralistist ei raatsi välja visata, pane unfollow ja sõnumitele ignore. Siis hakkab ta sind vähemalt tagantjärgi paremas valguses nägema (ei ole enam see hull meeleheitlik klammerduja)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sõbranna ei ole sinu suhtedraamas ega järgnevas suitsiidsuses süüdi ega osaline, tema ei peakski mingeid kirjakesi saatma jne. Klati ise oma jamad ja kui ei saa vastust, siis sa tegelikult said vastuse! Ja õnnetu armastus sakib ka kõige tugevamate inimeste jaoks ja teeb elu kibedaks, tuleb lihtsalt välja kannatada.
Tegelikult ei muuda see pikk ja sõnaohter selgutus mitte midagi, sa lihtsalt ei taha nii lihtsa asjaga leppida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just see ongi, et sõbrannalt ootan ma praegu seda, et ta organiseeriks kohtumise või vähemalt selle, et mees mulle ütleks tõtt.

Miks sa arvad, et see on sinu sõbranna võimuses?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saa üle. See mees ei taha sinuga mingit pistmist enam omada. Mis vormis sa seda siis tahaksid kuulda? See on ju selge, et kui ta ei ole nõus sinuga kohtuma ja arutlema, teda ei huvita ja kõik. Mis ta peab tegema, et sulle see ajudesse jõuaks? Roppustega sind kuhugi saatma?

Ole nüüd tark tüdruk, võta teadmiseks ja liigu edasi. Seda olukorda ei saa sa mingi susserdamise või kombineerimisega pöörata selle mehe palavaks armastuseks sinu vastu. Seda ei juhtu. Sa võid ta end ainult (veel rohkem) põlgama panna.

Mida elegantsemalt sa nüüd sellest olukorrast väljud – vähemalt väljast vaadates – seega tõenäolisem on, et 15-20 aasta pärast see mees võibolla tõesti armub sinusse. Kui sa nüüd korraliku kadumistriki teed ja ta rahule jätad. Mitte homme, KOHE.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alati ei ole olukorrad üks-ühele! Kummutan kõigepealt väited mahajätmistest ja armukestest- suhet üldse polnudki (veel!). Oli vaid mees, kellessse olen armunud hullupööra ja kes lihtsalt ei suhelnud minuga nädal aega, kuna oli tööga hõivatud. Lollisti lihtsalt kukkus välja see, et olin vahetult enne seda talle oma tundeid reetnud.
Sõbranna kirjutas talle, mees võttis minuga ühendust ja ütles, et kui mu sõbranna poleks meelde tuletanud, et veel on mõned vastamata küsimused sellel hullumeelsel nädalal, siis oleks ta vbolla vastanud alles mitme kuu pärast (kui kirja taasavastanud oleks).
Ja siinkohal ma tahaksingi tegelikult öelda, et suhtumine- ma ei topi oma nina sõbranna suhetesse- ei ole alati õigustatud! Mina sain elu mõtte tagasi, sest suhtlen selle mehega nüüd veel vabamalt ja tihedamalt kui varem!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et mehel tuleks meelde oma tüdrukuga ühendust võtta, tuleb sõbrannalt meeldetuletuskiri tellida. Unistuste suhe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui vanad te olete? Normaalne täiskasvanu kirjutab oma kirjad ja küsib oma küsimused ise. Ma su sõbranna asemel oleks keeldunud. Ilmselt oli tema selles situatsioonis kõrvalseisjana objektiivsem ja sai aru, et mingid kirjad-selgituste otsimised, kohtumiste lunimised ei aita. Päästis su enda lollikstegemisest.

Kui ma oleks mees ja mingi naine mind sõbrannade kaudu taga hakkaks ajama, siis laseks küll sellisest inimesest nii kaugele eemale jalga, kui vähegi võimalik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mehega, kes sulle nädal aega ei vasta, sest tal läks meelest ära, ei ole sul küll mingit suurt õnne ja armastust loota.
Hetkel ta suhtleb sinuga ilmselt kas viisakusest, soovist uut draamat vältida või mõtleb lihtsalt et oled kerge saak kellega meelt lahutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mehe ekspertarvamus: huvipakkuvat naist ei ole võimalik “kiire töönädala” käigus ära unustada. Tead, mida mees tahab peale pingelist tööpäeva? Ta tahab suhelda selle inimesega, kes tema tuju tõstab ja tööpäeva nõmedused unustama paneb. Pigem ehmus tüüp sinu armastusavalduse peale ja lootis, et ignoreerimise peale saad vihjest aru.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina sain elu mõtte tagasi, sest suhtlen selle mehega nüüd veel vabamalt ja tihedamalt kui varem

Kui su elu mõte sõltub mingi mehega suhtlemisest/mittesuhtlemisest, siis siin lõhnab ikka endiselt selle järele, et sinu poolt võib asi ikka päris hüsteeriliseks kiskuda… Otsi endale tegevus ja eneseväärikus ja selline elu mõte, mis ei seisne üheski mehes!

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Esileht Pereelu ja suhted Sõbranna ei hooli.