Esileht Pereelu ja suhted Sõbranna mees petab

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 106 )

Teema: Sõbranna mees petab

Postitas:

Lugu on lühidalt selline, et sain teada, et sõbranna mees petab teda ja mitte lihtsalt ei peta, vaid otsib iha.ee-st endale “tasulisi” naisi juba aastaid nagu välja tuleb kui kasutajanime googeldada. Kas räägiksite naisele? See on kestnud juba vähemalt 5 aastat vahelduva eduga ja umbes 5 aastat tagasi said nad ka lapse. Seni tundus musterpere, naine on tore, haritud ja näeb väga kena välja, mees tundus ka tore ja sõbralik, aga nüüd ei tea, kuidas kumbalegi neist otsa vaadata suudan. Samas äkki naine juba teab, sest kuidas on võimalik, et mees selliste asjadega aastaid tegeleb ja naine midagi ei kahtlusta. Äkki teeks siis see, kui ma räägiks lihtsalt minu ja sõbranna edaspidise suhtluse imelikuks? Kas teie räägiksite või suhtleks sõbrannaga lihtsalt edasi nii nagu ei teaks midagi ja ei topiks oma nina teiste pereellu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 15:09; 06.02 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohjah, seda teemat on juba sada korda siin läbi nämmutatud: kui tahad, et sõbranna SIND süüdistama hakkaks ja teie sõprussuhe puruneks, siis muidugi, anna talle oma leiust teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saada anonüümse meili pealt selle mehe iha konto naisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, mis see sinu asi on? Äkki on nad kokku leppinud, et mees võib tasulisi naisi lantida kuna naine ei soovi eriti seksida. Lase vähemalt lapsel veidi suuremaks kasvada, enne kui sa selle üliolulise tõega lagedale tuled. Kui sa teada annad, tunneb naine justkui kohustust lahku minna, kuigi elu väikese lapsega saab siis olema palju raksem, logistika keerulisem. Kui sa midagi ei ütle, saavad nad täiesti meeldivalt ja kenasti veel aastaid ühiseid lapsi kasvatada. Vahel on teadmatus suur õnnistus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.02 15:26; 07.02 07:54; 07.02 12:41; 08.02 08:15; 08.02 13:45; 08.02 14:36; 08.02 15:14; 08.02 16:01; 13.02 09:08; 14.02 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugu on lühidalt selline, et sain teada, et sõbranna mees petab teda ja mitte lihtsalt ei peta, vaid otsib iha.ee-st endale “tasulisi” naisi juba aastaid nagu välja tuleb kui kasutajanime googeldada. Kas räägiksite naisele? See on kestnud juba vähemalt 5 aastat vahelduva eduga ja umbes 5 aastat tagasi said nad ka lapse. Seni tundus musterpere, naine on tore, haritud ja näeb väga kena välja, mees tundus ka tore ja sõbralik, aga nüüd ei tea, kuidas kumbalegi neist otsa vaadata suudan. Samas äkki naine juba teab, sest kuidas on võimalik, et mees selliste asjadega aastaid tegeleb ja naine midagi ei kahtlusta. Äkki teeks siis see, kui ma räägiks lihtsalt minu ja sõbranna edaspidise suhtluse imelikuks? Kas teie räägiksite või suhtleks sõbrannaga lihtsalt edasi nii nagu ei teaks midagi ja ei topiks oma nina teiste pereellu?

Kuidas sa tead, mida inimene mingi konto alt teeb ? Ainus võimalus on sissemurda ja näha kirjavahetust. Lisaks sellele kirjavahetus ei tõesta ka veel midagi. Sul peavad olema väga täpsed faktid, kus see konkreetne mees on ostnud konkreetset teenust. Kui sul seda ei ole, sa ainult eeldad, võid väga suure jama otsa ise sattuda. Mis siis kui konto on olemas juba tükk aega. Mis siis kui sarnast kontot kasutab keegi teine. Sul peab olema täielik ülevaade teise inimese kontodest ja kindlad faktid, et see konto on justnimelt selle isiku oma. Isegi kui see konto on nimepõhine, sa ikkagi ei tea iial, kas selle nime on võtnud keegi suvaline või kasutab inimene ise oma nimelist kontot.
Kui tahad asjast juttu teha, siis tee seda nii, et mõlemad kuuleks. Ja räägi nii, et jääks võimalus, et tegemist pole konkreetse mehe kontoga. Näiteks joote koos kohvi ja saad öelda ,et tegid iha.ee-sse konto ( mis on ju vallaliste puhul ok, aga abielus inimeste puhul mitte) ja nägid seal selle naise mehe kontole sarnasevat kontot. Räägi seda möödaminnes ja pigem kui nalja. Siis oled info edastanud, mida sina täpselt tead. Kui sa aga väidad midagi, mille kohta sul mingeid tõendeid ei ole ( Oled sa ise mehele seksi müünud ,et täpselt tead, et mees ostab ja kasutab), siis ära parem mine torkima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele: mees räägib ühes teises foorumis suht üksikasjalikult, palju maksis naistele, mida täpselt tegi jne. jagab lausa oraalseksi ja kehakuju eest 5-palli süsteemis hindeid. Kui mehe kasutajanimi otsingusse panna, tuleb neid vasteid ikka üle 10 kindlasti erinevate naiste kasutajanimede kohta alates aastast 2012.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 15:09; 06.02 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust sa tead, et selle kasutajanime taga on just see mees?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 16:27; 07.02 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa tahad sõbranna meest endale või. nii täpselt kõik teada ja uuritud. kas mees andis sulle seal kuskil jututoas halva hinnangu ja nüüd vahutad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegid iha.ee-sse konto ( mis on ju vallaliste puhul ok, aga abielus inimeste puhul mitte)

Ei ole ka vallalisele ok teha kuhugi iha.ee-sse konto.
Ehk siis, teemaalgataja, mida sa sealt otsisid? Elu lõpuni kestvat armastust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.02 16:32; 07.02 08:37; 10.02 07:56; 14.02 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nüüd täiesti tüüpiline näide sellest, kuidas mingi sita kokku keeramine on kägude meelest täiesti okei tegevus, aga sellest sitast selle inimese, kellesse see asi kõige rohkem puutub, teavitamine, on kohe tegevus, mis väärib hukkamõistvat näägutamist.
Krdi jaanalinnukari, mitte Käod.

Teemaalgataja, nagu öeldud, saada uuelt meiliaadressilt anonüümselt mehe iha kasutajakonto oma sõbrannale. Ja ühtlasi kuluks ära ka selle foorumi lingi või ekraanipiltide saatmine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 16:49; 07.02 12:40; 12.02 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saatsin sõbrannale anonüümse meili, kui tema mees hakkas kohe päris avalikult teist naist/armukest pidama. Kõik me ümberringi teadsime ja teesklesime, et pole näinud, pole kuulnud. Kes muigas, kes parastas, kes tundis kaasa.
Peale kirja kirjutamist jäi sõbranna jäi mulle alles. Mees ajas kõik tagasi. Keegi, kes on tema peale kade, laimab teda. Loomulikult sõbranna uskus oma meest. Elavad siiani koos ja mehel on sama armuke edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 17:51; 12.02 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, mis see sinu asi on? Äkki on nad kokku leppinud, et mees võib tasulisi naisi lantida kuna naine ei soovi eriti seksida. Lase vähemalt lapsel veidi suuremaks kasvada, enne kui sa selle üliolulise tõega lagedale tuled. Kui sa teada annad, tunneb naine justkui kohustust lahku minna, kuigi elu väikese lapsega saab siis olema palju raksem, logistika keerulisem. Kui sa midagi ei ütle, saavad nad täiesti meeldivalt ja kenasti veel aastaid ühiseid lapsi kasvatada. Vahel on teadmatus suur õnnistus.

Kuidas on võimalik nii haigelt mõelda ja nii nõmedat kommentaari kirjutada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.02 19:40; 07.02 20:34; 09.02 21:57; 09.02 22:06; 11.02 18:53; 11.02 22:49; 16.02 21:16; 17.02 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise arvan, et sõbranna ei pruugi teada, sest ta usaldab ja tal pole aimugi, pigem kisub selliste asjade puhul hoopis sinnakanti ,et selline mees magusal suul koos naisega siunab petvaid mehi taga, et vaata, see pidavat li-site juures käima…

Sa just tsiteerisid seda näidet, kus naine usaldas nii väga, et ei uskunud kedagi ega midagi. Mida sellest näitest siis õppida? Igatahes seda, et kes läheb rääkima, seda ei usuta, ja mees keerab naise veel rääkija vastu üles ka, et kade valetab. Võibolla räägib, et kade tahab ise meest endale, on mehe sõnul juba flirtinud, siivutu ettepaneku teinud, mis rüütellikult tagasi lükati jne. Pole ju raske näha, kuidas need lood ikka lõppevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 19:56; 07.02 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa hakka ise selle mehega seal ihas kirjutama, pane näiteks kuulutus seal üles, et otsid kiilakat sekspartnerit ( juhul kui see mees on kiilakas ) ja vaata kas läheb õnge.
Edasi saad kohtumise kokkuleppida ning jälgi eemalt kas tuleb kohale.
Ilma tõenditeta on tõesti võimalik, et mees ajab kõik tagasi ja naine ei hakka ka lihtsalt foorumi teksti põhjal maha jätma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägi muidugi, see eelpoolmainitud anonüümkiri mehe konto lingiga on hea mõte. Vaene sõbranna võib veel suguhaiguse saada muidu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otse ära ütle.
Kõige õigem oleks hoopis teha ihasse anonüümne konto, võtta mehega ühendust, viia jutt selliseks, et on selge, et mees tõesti ka kohtuda ja seksida soovib – ja siis saata selle konto nimi ja parool sõbrannale, et sõbranna ise näeks, mida mees räägib.
Fakte on vaja, mingi anonüümne kahtlustus ei ole see, mis vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.02 23:41; 07.02 00:27; 07.02 21:18; 07.02 22:48; 08.02 00:43; 08.02 14:58; 08.02 15:12; 08.02 16:04; 08.02 23:59; 09.02 00:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsiks pigem nii kõigilt..mis te ise teeksite kui keegi tuleks teid hoiatama? Lööksite sõnumitooja maha või ikkagi kuulaksite ära..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt 07.02 00:20; 07.02 01:52; 07.02 22:42; 07.02 22:54; 07.02 22:57; 08.02 04:08; 08.02 13:29; 08.02 14:13; 08.02 14:49; 08.02 15:44; 08.02 15:49; 08.02 16:33; 08.02 16:48; 08.02 16:54; 08.02 17:22; 08.02 23:51; 09.02 00:06; 09.02 01:46; 09.02 13:45; 09.02 14:41; 09.02 15:39; 16.02 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsiks pigem nii kõigilt..mis te ise teeksite kui keegi tuleks teid hoiatama? Lööksite sõnumitooja maha või ikkagi kuulaksite ära..

Maha loomulikult ei lööks, aga kui ta tuleks infoga, mis mulle ainult haiget teeb, kuid mina midagi peale hakata ei saa, siis oleks kuri küll. Milleks. Kui tahab head, siis hankigu kõigepealt faktiline tõestus. Mis ma teen selle teadmisega, et mees kolab ihas või isegi et kirjutab kellegagi. Mees ütleb, et suhtleb lihtsalt ja mis ma seepeale teen? Jätan maha? No ei jäta ju, kui ma just ise pole otsinud põhjust mehe hülgamiseks. See tõestus peab ikka olema selge, ümberlükkamatu ja üheselt mõistetav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.02 23:41; 07.02 00:27; 07.02 21:18; 07.02 22:48; 08.02 00:43; 08.02 14:58; 08.02 15:12; 08.02 16:04; 08.02 23:59; 09.02 00:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maha loomulikult ei lööks, aga kui ta tuleks infoga, mis mulle ainult haiget teeb, kuid mina midagi peale hakata ei saa, siis oleks kuri küll. Milleks. Kui tahab head, siis hankigu kõigepealt faktiline tõestus. Mis ma teen selle teadmisega, et mees kolab ihas või isegi et kirjutab kellegagi. Mees ütleb, et suhtleb lihtsalt ja mis ma seepeale teen? Jätan maha? No ei jäta ju, kui ma just ise pole otsinud põhjust mehe hülgamiseks. See tõestus peab ikka olema selge, ümberlükkamatu ja üheselt mõistetav.

No ega siis kohe hädatappu ei mindagi vast tegema..et noh mees, anna nüüd aru mida ihas teed vms. Ma ise jätaks lihtsalt oma teada ja jälgiks mängu..tabamise korraldaks õigel momendil. Haiget teeks sulle ikkagi su oma mees, mitte see teade..Mina oleksin küll tänulik iga vihje eest..eks ma siis ise selgitaks välja, millel see tõepõhi ka all on:) See on minu meelest veel hullem, kui käid justkui kott peas ega tea miskit, samal ajal juba teised asjaga kursis ja teevad nägusid ja muigavad salakavalalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt 07.02 00:20; 07.02 01:52; 07.02 22:42; 07.02 22:54; 07.02 22:57; 08.02 04:08; 08.02 13:29; 08.02 14:13; 08.02 14:49; 08.02 15:44; 08.02 15:49; 08.02 16:33; 08.02 16:48; 08.02 16:54; 08.02 17:22; 08.02 23:51; 09.02 00:06; 09.02 01:46; 09.02 13:45; 09.02 14:41; 09.02 15:39; 16.02 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsiks pigem nii kõigilt..mis te ise teeksite kui keegi tuleks teid hoiatama? Lööksite sõnumitooja maha või ikkagi kuulaksite ära..

Mina isiklikult ei tahaks teada. Asi on selles, et mina kuulun nende hulka, kes ei hakka petmise peale kohe lahkuminekuplaane hauduma, sest minu jaoks on olemas tunduvalt hullemaid asju kui teise inimesega seksimine. Ma oskan väga hästi ette kujutada, mis toimub petva inimese peas (omast kogemusest) ja seega leian, et minul pole kõike vaja teada, elu on lihtsam niimoodi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.02 15:26; 07.02 07:54; 07.02 12:41; 08.02 08:15; 08.02 13:45; 08.02 14:36; 08.02 15:14; 08.02 16:01; 13.02 09:08; 14.02 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oskan väga hästi ette kujutada, mis toimub petva inimese peas (omast kogemusest)

Mis see sinu motiiv meest petta siis oli? Kas sama nagu teemaalgataja mehel, et vaja vaheldust, põnevust või hoopis madal enesehinnang, mida uute “vallutustega” üles saab upitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.02 16:32; 07.02 08:37; 10.02 07:56; 14.02 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab hoopis, et kuskohast sa ise nii kindlalt tead, et see konkreetne kasutaja seal ihas ja foorumis(ilmselt on tegu foorum69ga) on justnimelt sinu sõbranna mees? Esineb seal oma pärisnime all?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli kunagi elukaaslane, kes ühel hetkel hakkas netis teisi naisi nillima. Ühel hetkel sattus ta enese teadmata nillima mu töökaaslast.

Ja minu jaoks polnud nõme mitte sellest teada saamine (ja seejärel kooselu lõpetamine), vaid see alanduse tunne, kui su oma kolleeg saadab sulle meili, et kuule, misasja su mees teeb, äkki palud tal tagasi tõmmata.

Kui sul on faktid ja sa otsustad sõbrannale info saata, tee seda anonüümselt.
Sa ei alanda siis oma sõpra sellega, et tema teab, et sina tead.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 16:27; 07.02 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ta anonüümse kirja puhul ei pea elama teadmisega, et see teadja võib olla ükskõik kes? Tundub hullem kui see, et üks kindel sõbranna vaid teab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsiks pigem nii kõigilt..mis te ise teeksite kui keegi tuleks teid hoiatama? Lööksite sõnumitooja maha või ikkagi kuulaksite ära..

Loomulikult kuulaks ära, loomulikult jääks sõbranna alles ja lisaks oleksin talle aususe eest väga tänulik. Faktid, et käis naisterahvaga kuskil söömas või mõni naisterahvas istus tema autos pole sae käima tõmbamiseks piisavad. Ka minu autos istub aegajalt mõni mees või söön mõnega kuskil lõunat (tööasjad, näiteks).
Ja tean täiesti kindlalt, et minu mees lükkaks kõik süüdistused tagasi ja naeruvääristaks need. Seega peavad faktid petmisest olema ümberlükkamatud, seda esiteks. Ja teiseks, kui mehe süda on endiselt kodus, siis annaks talle lihtsalt rohkem vabadust, mitte ei algataks lahutust.
Nüüd ma juba tunnen, kuidas kanakari mind nokkima laskub, aga ma mõtlen seda päris tõsiselt. Oleme väga pikalt koos olnud, kindlasti tekib tal vahest huvi mõne teise naisterahva vastu, samas oleme ka palju koos üles ehitanud.

Aga see sõbranna, kes mind selliste uudistega valgustaks, oleks sõber surmani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otse loomulikult räägiks ma sellest sõbrannale. Kas rääkida enda sõbrale, et ta mees sisuliselt paneb kõike mis liigub ja maksab ka veel selle eest?
Mul ei ole vaja sõpru, kellega ma ei saa olla aus ja rääkida kõigest vajalikust. Loomulikult mul peavad ikka olema suht vettpidavad tõendid, niisama kahtlusi ei ole mõtet üles kergitada.
Niisama võõraid inimesi ma enda ellu ja koju tolgendama ei soovi:) Kui selle info edastamine viib meid sõpradena lahku, siis järelikult polnudki suurem asi sõprus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeks mehe foorumijuttudest screenshotid ja saadaks need koos konto lingiga sõbrannale. Anonüümselt. Midagi tõestada mul pole vaja, eks sõbranna ise otsustab, mida ta selle infoga ette võtab. Pealegi ta tõenäoliselt nagunii laseb mehel loo mustast valgeks rääkida – et mees käis seal lehel ainult vaatamas ja lolli juttu ajamas ja pole päriselt midagi halba teinud. Sellisel juhul poleks ka konkreetsest videost, kus mees teist naist seksib, kasu. Mees lihtsalt räägiks, et oli purjus ja teine naine ise ronis talle vägisi otsa ja kasutas ära, tema mõtles kogu aja oma kallile naisele ja otsis viisakat põhust lahkumiseks (aga ei leidnud ühtegi, eks..).
Ehk siis sinu asi pole üritada tõestada, et mees on petja ja neid sellega lahku ajada. Sinu asi on anda sõbrannale edasi info ja see, mis ta selle infoga peale haklab, on tema enda probleem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 12:38; 07.02 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saatsin sõbrannale anonüümse meili, kui tema mees hakkas kohe päris avalikult teist naist/armukest pidama. Kõik me ümberringi teadsime ja teesklesime, et pole näinud, pole kuulnud. Kes muigas, kes parastas, kes tundis kaasa.
Peale kirja kirjutamist jäi sõbranna jäi mulle alles. Mees ajas kõik tagasi. Keegi, kes on tema peale kade, laimab teda. Loomulikult sõbranna uskus oma meest. Elavad siiani koos ja mehel on sama armuke edasi.

Jah, aga sellisel juhul on inimesel endal vähemalt valida, keda ta usub. Kui tahab oma pimedale usule kindlaks jääda, siis palun, oma valik.
Ja ühtlasi, see tähendab, et kiri tuleb saata tõenditega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 16:49; 07.02 12:40; 12.02 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see sinu motiiv meest petta siis oli? Kas sama nagu teemaalgataja mehel, et vaja vaheldust, põnevust või hoopis madal enesehinnang, mida uute “vallutustega” üles saab upitada?

Lihtne seletus: huvitav oli, vaheldus ja vahelejäämise võimalus (ning seega kellelegi haiget tegemise võimalus) oli minimaalne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.02 15:26; 07.02 07:54; 07.02 12:41; 08.02 08:15; 08.02 13:45; 08.02 14:36; 08.02 15:14; 08.02 16:01; 13.02 09:08; 14.02 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult teavitaksin sõbrannat. JA KOHE! Küll aga on minul vaid kolm ülilähedast sõbrannat, kelle eraelu muressid ja rõõme üksteisega jagame. Oleme sel teemal ka vestelnud ning kokku leppinud, et meie üksteise eest asju ei varja. Ükskõik kui koledaid. Mis puudutab igasugu “sõbrannadele” (naabrinaised, töökaaslased, trennikaaslased jms) teatamist, siis seda ei pea vajalikuks teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 106 )


Esileht Pereelu ja suhted Sõbranna mees petab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.