Esileht Pereelu ja suhted Sõbranna mees petab

Näitan 16 postitust - vahemik 91 kuni 106 (kokku 106 )

Teema: Sõbranna mees petab

Postitas:

Minu meelest on alati parem, kui kõik välja öelda

Minu meelest ka, aga elu on näidanud, et kõik, kes seda kuulutavad, ei käitu oma põhimõtte järgi.

Esiteks võtab see ära pere raha,teiseks aega ja kolmandaks ei suuda tavaliselt mees ennast kodus tavaseksiga tegelema enam sundida, ammugi oma naist rahuldada

Klišeed. Elu on mitmepalgelisem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.02 20:07; 08.02 23:30; 09.02 23:18; 10.02 08:40; 11.02 19:47; 11.02 23:20; 12.02 05:49; 12.02 11:41; 13.02 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sul on seksi vallas mingid erihuvid, siis võiks oma partnerit kohe, algusest peale valida selliselt, et huvid kattuksid. Ei ole vaja luua suhet naisega, kellega puudub seksuaalne sobivus. Tänapäeval on väga lihtne leida sarnase huviga partner.

Esiteks ei pruugi need seksuaalsed erisoovid üldse mitte kohe selged olla, vaid välja settida aja jooksul.
Teiseks – suhe ei seisne ainult seksis. Lahe seks ei tähenda seda, et muu toimiks hästi ja siingi foorumis on küllalt lugusid, kus kõik muu peale seksi toimib hästi.
Teoreetiliselt on tõesti kerge leida sarnase huviga partner, st kui partnerlus piirdub ainult teatud tegevusega. Aga ei ole nii, et see, kellele on mõnus alluda kindlas mängus, sobiks ka muus mõttes.

Võid üsna kindel olla, et enamus mehi teeb sellistesse kohtadesse naise teadmata konto.

Muidugi. Naised ka. Sest tegelikult, olgem ausad, oleks mu mees ju ka võinud minu küsimustele ise vastata – aga näe, põnnama lõi. Enamik inimesi lööd põnnama, kui nad peavad enda haavatavust näitama. Ja seksi vallas on suurem osa inimesi haavatavad, eriti kui neid seob peale seksi veel midagi muud.

Kõik naised ei soovi enda meest teistega jagada

Selge see. Mehed samamoodi. Kahjuks taandub asi sageli omanditundele, mitte millelegi muule.

kuulake nüüd juttu! see, et mees mööda ilma trööpab, on normaalne! aga see, et oma naine peaks/vôiks teada on pigem ebanormaalne. ehk siis, mehel on ôigus petta, aga naisel pole ôigust seda teada.

ja seda “emalikku tarkust” jagab teistele naisterahvas, mitte loll perekooli revolver!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 06:55; 12.02 07:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on alati parem, kui kõik välja öelda

Minu meelest ka, aga elu on näidanud, et kõik, kes seda kuulutavad, ei käitu oma põhimõtte järgi.

Esiteks võtab see ära pere raha,teiseks aega ja kolmandaks ei suuda tavaliselt mees ennast kodus tavaseksiga tegelema enam sundida, ammugi oma naist rahuldada

Klišeed. Elu on mitmepalgelisem.

klišeelik on hoopis jahvatada elu mitmepalgelisusest ja omanikutundest. eranditult alati heietavad samad tegelased omamisest. ja vaat see on rumal, ajupestud ja odav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 06:55; 12.02 07:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, ega siis mõne petmise pärast pea veel lahkuminema – loomulikult ei pea, aga on petmisi, pikaajalisi kõrvasuhteid, kuhu mees lisaks seksile panustab ka päris palju raha, hüvesi, mis peaks perekonnale minema. Teeb armukesele tänutäheks kalleid kingitusi, reise, kulutab aega (ettevõtja 24/7). Siin ei saa küll väita, et mees käib lihtslt niisama tundetult teise naisega seksima, see aeg endal kodus ootamas naine keda mees “palavalt armastab ja austab”. Paraku on vastupidi, oma naisega ollakse koos ainult majade, laste, mugavuse pärast, isegi oma saun on kallim ja kodus rohkem väärt elama, kui oma naine. Igaljuhul armukesel on parem positsioon, paraku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 17:51; 12.02 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

igaüks teab, kas tema abielus on selged piirid või ei

Anna andeks, aga ei tea. Ei tea keegi enne, kui on selles olukorras. Siinsamas PK-ski tuleb ette.

Ma ei õigusta meeste kõrvalhüppeid ega hüpete tegijaid, aga iga hüpe on erinev ja iga mees on erinev. Siin PK-s kiputakse kõik ühte patta panema sarnaselt nende meestega, kes kirevad, et kõik naised on rahamaiad litsid. Ei ole. Ja sellest ma räägingi.

Seksuaal- ja intiimsuhetel on rohkem kui 50 varjundit ning näha kõike vaid mustvalgelt on värvipimedus ja rumalus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.02 20:07; 08.02 23:30; 09.02 23:18; 10.02 08:40; 11.02 19:47; 11.02 23:20; 12.02 05:49; 12.02 11:41; 13.02 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksuaal- ja intiimsuhetel on rohkem kui 50 varjundit ning näha kõike vaid mustvalgelt on värvipimedus ja rumalus.

Muidugi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas sa räägid ilma oletusi lisamata ning emotsioonitult, et “ahah, su mehel on Tinderis konto, ma ei teadnudki”, seda ma ette ei kujuta.

Miks ei kujuta ette?
Kui oletused ja muu vaht välja filtreerida, siis on tegelikult võimalik täiesti neutraalselt öelda: “Ma käisin täna Tinderis ja sattusin seal sinu mehe konto otsa.” Edasi võib seda sõbranna mehe kontot juba sõbrannale näidata, kui ta huvi tunneb. Või jutt mujale viia, kui ta ei tunne huvi.
Samas, kui faktide tõestuseks midagi ette näidata ei ole, siis muidugi ei maksa plõksida.
Ja kes on väga häbelik või oma emotsioone ei kontrolli, võib siis anonüümkirjaga saata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 16:49; 07.02 12:40; 12.02 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vot. Sina kannataksid välja, kui su mees sinu kõrvale seksuaalpartnerit otsib iha.ee-st. Naised, kel on vähegi eneseväärikust, seda ju ei teeks.

Jälle keegi, kes arvab, et naise eneseväärikus sõltub tema mehe litsakusest. Ja nõuab, et kõik teised peavad ka sama moodi arvama, sest kui ei arva, siis on neid mõistlik mõnitada ja nimetada madala eneseväärikusega inimesteks. Minu eneseväärikus küll minu mehest ei sõltu. Minu eneseväärikus baseerub minu enda võimetel. Mees on mul mitte selleks, et teistele väärikas tunduda vaid seepärast, et temaga koos on mul mõnus olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.02 15:26; 07.02 07:54; 07.02 12:41; 08.02 08:15; 08.02 13:45; 08.02 14:36; 08.02 15:14; 08.02 16:01; 13.02 09:08; 14.02 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, SUl on mõnus olla mehega, kellele sinust ei piisa ja kes otsib ka teist seksuaalpartnerit. Sind ei sega vähimatki anduda mehele, kes tegelikult soovib (ka) teist seksuaalpartnerit, sest sinu oskused/keha teda täielikult ei rahulda.

Kogu su jutt on üks egomaania.

Kullakene, teine inimene on teine inimene ja mees (või ka naine) ei lähe jahile mitte sugugi ainult sellepärast, et talle oma partneri oskustest või ilust või millestki muust ei piisa.

Kui kulinaariaga võrrelda, siis jah, on mehi, kellele piisab veiselihast, eriti kui seda erineval viisil töödelda. Ja neid, kellele kunagi ei piisa veiselihast, tahab kana, kalkunit ja erinevaid kalu ka. See ei tähenda, et talle veiseliha ei meeldiks. ta võib isegi eelistada veiseliha argiroana, aga vot avatlevat kana nähes kohe tuleb kanaisu peale. Ja veiseliha ei saa kunagi kanaks ega kalaks muutuda. Küsimus on selles, mida sellises olukorras tehakse. Petmine on see, kui see vaheldusearmastaja kinnitab, et talle piisab veisest ja käib mujal nillimas, mitte et see, et talle veisele lisaks muud liharoad ka meeldivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.02 20:07; 08.02 23:30; 09.02 23:18; 10.02 08:40; 11.02 19:47; 11.02 23:20; 12.02 05:49; 12.02 11:41; 13.02 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kullakene, teine inimene on teine inimene ja mees (või ka naine) ei lähe jahile mitte sugugi ainult sellepärast, et talle oma partneri oskustest või ilust või millestki muust ei piisa.

Mull-mull-mull. Sel juhul tuleb enne suhet, hiljemalt enne kõrvalsuhet, oma primaarse partneriga kokku leppida, et vot, kui minul tahtmine tuleb, lähen magan mina teise inimesega. Sest sinust ei piisa. See ei käi selja taga ja salaja. Jah, aeg on edasi läinud ja üks pool paarist pole enam rangelt teise poole oma, aga see ei tähenda, et petmine oleks okei. Need asjad lepitakse ENNE kokku.

On igati mõistlik, kui üksteist hoitakse. Ma ei saa aru, mis kolepahapatt su meelest teineteisega aus olemine on. ENNE teo toime panemist. Siis saab teine pool otsustada, kas talle sobib selliste maitseeelistustega inimesega koos olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 19:07; 13.02 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõnumitooja on karm olla, omadest kogemustest teada. Sõbranna mees üritas mind sebida, muidugi andsin sõbrannale teada, et mida mees üritas – tulemuseks sõbranna lõpetas suhtlemise minuga nagu ma oleks tema meest taht üle lüüa. Aastaid hiljem tuli vabandama, et oleks pidanud mind kuulama, sest hiljem mees järjest pettis teda teiste naistega. Teisel korral kogemata avastasin, et teise sõbranna mees sebib internetis naisi. Alguses ma ei tahtnud sõbrannale öelda ja varjasin, kuid kui aina rääkis, et kui halvasti mees käitub, siis plahvatasin ja mainisin, et mees sebib netis naisi voodisse. Muidugi mees keerutas ennast välja ja mina jäin süüdlaseks nagu oleksin laimanud. Sõbrannaga enam ei suhtle. Nende kogemuste põhjal enam ei taha olla sõnumitooja ja parem hoian suu kinni. Muidugi nüüd on jälle teisti tobe, teades asju on raskem suhelda.
Siin soovitati anonüümseid kirjasid, see on ka nii ja naa. Kas ma ise tahaks saada sedasi anonüümselt kirja koos põhjaliku infoga? Kindlasti kohati oleks mul selle üle hea meel, ikka parem kui pimeduses istuda, samas mind jääks piinama küsimus, et kes see anonüümselt saatja oli, kas minu tuttav või mehe mingi naine? Ise ma ei saadaks, sest kindlasti sõbranna räägiks mulle sellest kirjast ja kõigest, siis ju jällegi oleksin varjaja, et mina saatsin. Samas ma oleks tänulik, kui sõbranna mulle annaks infot ja ei lööks sõnumitoojat risti. Aga inimesed ongi nii erinevad ja käituvad nii erinevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, SUl on mõnus olla mehega, kellele sinust ei piisa ja kes otsib ka teist seksuaalpartnerit. Sind ei sega vähimatki anduda mehele, kes tegelikult soovib (ka) teist seksuaalpartnerit, sest sinu oskused/keha teda täielikult ei rahulda.

Kogu selle teadmisega on sul selle mehega mõnus koos olla. Sest sinu eneseväärikus baseerub sinu enese võimetel (nagu sa ise kirjutad). Sa tead täpselt, et sellised sinu võimed selles paarisuhtes ongi, et uue seksuaalpartneri otsimine partneri poolt on okei ja ehk isegi paratamatu.

Päris aus eneseletunnistus sul tõesti su oma võimetest.

Nii nagu ma arvasin, inimene, kes tunneb vajadust teist põlgusega üle valada asjades, mis teda ennast ei puuduta. Kuidas sind küll minu peremudel peaks puudutama? Ja kuidas minu seksuaalsed võimed sind peaksid puudutama? Ja mis siis kui ma juhtuksingi olema seksuaalselt puudega, võimetu seksist naudingut tundma, kas selline sinupoolne mõnitamine ei kvalifitseeruks sel juhul kiusamiseks? Sa tahad igal viisil mulle selgeks teha kui alaväärne ma ikka olen, kui ma ei ole seksis hea? Milleks? Sul on ilmselt endal mingi vajakajäämine suhtes? Mina näiteks ise ei ole ka üdini truu, ei tahagi olla. Ja mitte seepärast, et mees ei ole voodis hea vaid seepärast, et vaheldus on värskendav. Meile kaasaga nii sobib ja me ei palu sinul samasugust elu elada. Küll aga arvan ma, et teisel inimesel ei ole õigust otsustada, millal mina end alaväärsena peaksin tundma.

Muuseas ma arvan, et see on üks põhjuseid, miks paljud nased jäävad halba suhtesse kinni ja seda varjavad. Seepärast, et inimesed kannavad abikaasa teod üle naisele ja peavad tagaselja ka naist vastutavaks selle eest, milline tema mees on. Ehk siis, tee milline valik tahes, keegi ikka leiab põhjust sind seepärast halvustada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.02 15:26; 07.02 07:54; 07.02 12:41; 08.02 08:15; 08.02 13:45; 08.02 14:36; 08.02 15:14; 08.02 16:01; 13.02 09:08; 14.02 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõnumitooja on karm olla, omadest kogemustest teada. Sõbranna mees üritas mind sebida, muidugi andsin sõbrannale teada, et mida mees üritas – tulemuseks sõbranna lõpetas suhtlemise minuga nagu ma oleks tema meest taht üle lüüa.

No selge see, et sellistel polegi sõbrannasid. On mingid kanad, kellega mingi aeg koos on oldud ja siis mõeldaksegi, et need on need õiged “sõbrannad”.
Inimestel on sõbrasuhtest ikka VÄGA erinev arusaam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.02 16:32; 07.02 08:37; 10.02 07:56; 14.02 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vot. Sina kannataksid välja, kui su mees sinu kõrvale seksuaalpartnerit otsib iha.ee-st. Naised, kel on vähegi eneseväärikust, seda ju ei teeks.

Jälle keegi, kes arvab, et naise eneseväärikus sõltub tema mehe litsakusest. Ja nõuab, et kõik teised peavad ka sama moodi arvama, sest kui ei arva, siis on neid mõistlik mõnitada ja nimetada madala eneseväärikusega inimesteks. Minu eneseväärikus küll minu mehest ei sõltu. Minu eneseväärikus baseerub minu enda võimetel. Mees on mul mitte selleks, et teistele väärikas tunduda vaid seepärast, et temaga koos on mul mõnus olla.

Lihtsalt ei kujuta ette, kui tume ja tühm see inimene peab olema, kes ei mõista, mida eneseväärikuse all siinkohas silmas peetakse.

Sa ei pea võtma vastutust mehe tegude eest. Mitte, et mehe tegu peaks sind alandama. Sind alavääristab see, et aktsepteerid ja lepid mehe käitumisega. Ja et jääd selliselt käituva mehega kokku. Eneseväärikusega naine ei lubaks endaga niimoodi käituda. Ah, õige jah! Sulle just niimoodi meeldibki! No mida muud sul öelda ongi! Neelad alla ja lepid! Peaasi, et mees oleks alles.

Kui sinule ja sinu mehele liiderlik eluviis meeldibki, siis palun ära ürita teistele selgeks teha, et see ongi normaalne ja et nii peabki olema! Ja et kõikidele naistele peab niimoodi meeldima! Samuti ära plärise midagi omamisest, kontrollimisest jne. Meie ühiskonnas on normaalne elada monogaamses kooselus. Kui keegi eelistab midagi muud, siis palun väga. Kuid ei ole vaja ühele keskmisele naisele selgeks teha, et iga naine peab leppima sellega, et mees ringi tõmbab. Mina olen oma mehega koos elanud 32 aastat ja võin kõrvaltvaataja pilguga öelda, et sinu elustiil on pealiskaudne. Sinusuguste suhted on ajutised. Kui see ongi eesmärk, siis ok. Stabiilset pereelu sellist stiili viljeledes üleval ei hoia.

Jõudu sulle HPV, seenhaiguste, hepatiidi, herpeste ja muude toredustega, mis levivad ka kummi kõrvalt!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.02 19:40; 07.02 20:34; 09.02 21:57; 09.02 22:06; 11.02 18:53; 11.02 22:49; 16.02 21:16; 17.02 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle keegi, kes arvab, et naise eneseväärikus sõltub tema mehe litsakusest. Ja nõuab, et kõik teised peavad ka sama moodi arvama, sest kui ei arva, siis on neid mõistlik mõnitada ja nimetada madala eneseväärikusega inimesteks. Minu eneseväärikus küll minu mehest ei sõltu. Minu eneseväärikus baseerub minu enda võimetel. Mees on mul mitte selleks, et teistele väärikas tunduda vaid seepärast, et temaga koos on mul mõnus olla.

Eneseväärikus põhineb inimese enda käitumisel ja sellel mida ta aktsepteerib, mida mitte. Kui naine ise petmisega nõus, siis loomulikult ei saa me rääkida siinkohal teab mis kõrgest eneseväärikusest. Ükski väärikas inimene endaga nii ei lase käituda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt 07.02 00:20; 07.02 01:52; 07.02 22:42; 07.02 22:54; 07.02 22:57; 08.02 04:08; 08.02 13:29; 08.02 14:13; 08.02 14:49; 08.02 15:44; 08.02 15:49; 08.02 16:33; 08.02 16:48; 08.02 16:54; 08.02 17:22; 08.02 23:51; 09.02 00:06; 09.02 01:46; 09.02 13:45; 09.02 14:41; 09.02 15:39; 16.02 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin üks väike näide, misk EI PEAKS MÖÖDA KÜLA RINGI AELELMA https://foorum.perekool.ee/teema/sain-teada-et-mul-on-poolode/

Ei no, aga muidugi, mul on nii tark ja suure kaliibriga mees, kes teab, kuidas mitte lapsi küla peale teha… Kõigest nussivad natukene! Kui mingi mutt mingi titeteemaga tuleb, siis see on sügavalt tema enda probleem!

Öäk!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.02 19:40; 07.02 20:34; 09.02 21:57; 09.02 22:06; 11.02 18:53; 11.02 22:49; 16.02 21:16; 17.02 19:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 91 kuni 106 (kokku 106 )


Esileht Pereelu ja suhted Sõbranna mees petab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.