Esileht Pereelu ja suhted Sõbranna solvus

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Sõbranna solvus

Postitas:

Olen selle olukorra läbi elanud. Saan Sinust suurepäraselt aru mida tunned.
Mina tegin nii, et lasin olukorral rahuneda, umbes nädala pärast võtsin sõbrannaga ühendust ja rääkisime asjad sirgeks. Nüüd ta teab et mulle tema juures ei meeldi käia , planeerisime oma kokkusaamised ja peod ringi. Kas siis minu juures või väljas neutraalsel pinnal. Asi toimib, saame siiani läbi ja selliseid olukordi ei ole juhtunud enam
Asja võti on rääkimine, rääkimine ja veelkord rääkimine.
Kui sind häiris joomine nende pool siis tea et suurem osa eesti inimestest olid pühade aeg purjus. Pühad mööduvad ja saadakse taas kaineks ja minnakse tööle.
Aga veelkord soovitan Sul Kallis teemaalgataja oma sõbrannaga ühendust võtta oma nädala möödudes ja temaga rahulikult arusaamatus ära klattida, usun et toimib. Tean mida räägin.
Edu sulle!

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.Ma küsisin sõbralt ja tema oli nõus mind ära viima.Kogu lugu.

Selle “sõbra” kohta ilmselt öeldakse friends with benefits.

Mina küll ei viitsiks öösel kell üks kuhugi “väga mitme kilomeetri kaugusele” sõita, et mingit udu kuskilt koju tuua.

Kes ei saanud aru, et tal seal nagunii ei sobi olla, aga ikka ronis sinna kohale. Ja magama ei tahtnud seal minna.

“Mina ei viitsiks..” see näitab, kui vähe sa oma sõprade jaoks valmis tegema oled!!

Teemaalgatajal on vähemalt üks Hea sõber!

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 06:18; 26.06 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajal on vähemalt üks Hea sõber!

Nunu.

Selle asemel, et “sõbraga” minna kaasa sinna ebameeldivasse kohta ja teda seal toetada, istus kodus ja ketras pöidlaid.
Ise ju nagunii midagi muud tarka ei teinud.

Aga see muidugi võib ka olla selline “meessõber” nagu paljudel naistel on, et naine kujutab ette, et on sõber, aga mees lihtsalt istub tagapingil ja ootab jah sõna.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.06 10:58; 23.06 12:58; 23.06 13:19; 23.06 17:09; 23.06 19:17; 25.06 08:34; 26.06 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajal on vähemalt üks Hea sõber!

Nunu.

Selle asemel, et “sõbraga” minna kaasa sinna ebameeldivasse kohta ja teda seal toetada, istus kodus ja ketras pöidlaid.

Ise ju nagunii midagi muud tarka ei teinud.

Aga see muidugi võib ka olla selline “meessõber” nagu paljudel naistel on, et naine kujutab ette, et on sõber, aga mees lihtsalt istub tagapingil ja ootab jah sõna.

Vingudki ainult vä?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 06:18; 26.06 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sind häiris joomine nende pool siis tea et suurem osa eesti inimestest olid pühade aeg purjus.

Mida ma just lugesin???

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 06:46; 26.06 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile

Lugu selline, et mu parim sõbranna kutsus mind koos tema ja tema mehega nende juurde suvilasse.

Et su parim sõbranna kutsus sind koos endaga (kutsuja ise) ja tema mehega nende eneste suvilasse. Ma ei taha tähenärija olla, aga kuda saab jutus selliseid vigu tekkida?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaanitulel tehakse tavaliselt tuld ja grillitakse liha, teie aga istusime toas ilma söögita ja mehed mängisid arvutimängu? Väga imelik viis jaanipäeva tähistamiseks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma analoogilisi kirjutisi loen, siis mu esimene mõte on, et mis tööd need inimesed teevad, kes neid palkab ja kui palju nad teenivad?

Küüne või ripsmetehnikud muidugi. Mis sa siis arvasid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tee ikka juhiload ära, kuidas sa oma titega ringi liikuma hakkad?

Nii teemaväliselt – ega juhiluba sind ringi sõidutama ei hakka ja keegi sellega koos autovõtmeid ka ei ulata 😀

Vaevalt rase ja veidravõitu seltskonnas ringi liikuv tulevane üksikema endale autokooli ja autoostu lubada saaks.

Teemasse: mina ka ei saa aru, kust tulevad sellised “parimad sõbrannad”, kellega mitte midagi ühist ei ole, seljataga ainult klatšitakse üksteist. Ma ei ole selliseid reaalelus kohanud, võimalik vist vaid Perekoolis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei jaksanud küll rasedana kusagil sõbrannadega ringi traalivaalitada. Mäletan, et tundsin end pidevalt väga kehvasti, pidevalt oksendades. Eriti hull oli öösiti. Teise osa ajast lihtsalt sõin ja magasin.

Väga tubli, et sina ikka end kohale vedasid sellele jaaniläbule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 00:54; 04.07 21:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Sõbranna solvus