Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sõbrannade inetud mehed

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Teema: Sõbrannade inetud mehed

Postitas:
Kägu

Välimusest rääkides siis milline mees teie arvates on inetu? Kas teile meeldivad oma sõbrannade mehed välimuselt?
Mulle tundub küll, et minu enamus sõbrannasid on omale paraja kolli kõrvale leidnud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Sõbrannade inetud mehed

Mõnedel on päris kenad jah.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tavaliselt valitakse mees iseloomu järgi endale, vähemalt pikemaks ajaks..no eks siis oskasid need kollid su sõbrannasid siis võluda.
Ka kolli omanik juba 13 aastat jakahe lapsega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

\”ütle, kes on su sôbrad ja ma ütlen, kes oled sa ise\”
perekooli versioon vôiks olla: \”ütle, millised mehed on su sôbrannadel ja ma ütlen, milline on sinu mees\”

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Varjatud

Pigem koll, kui loll 😉

Please wait...
Postitas:
maiiii

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tavaliselt valitakse mees iseloomu järgi endale, vähemalt pikemaks ajaks..no eks siis oskasid need kollid su sõbrannasid siis võluda.
Ka kolli omanik juba 13 aastat jakahe lapsega.[/tsitaat]
Tundub, et ikka nii õnnelik elu pole, kui oma mehe kohta nii ütled.

Please wait...
Postitas:
Jarka

Ei ole minu maitse järgi mehed, õnneks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu mees ei ole ilus, mõned ehmusid natuke ära, kui 8a tagasi meid koos nägid (ei pidavat olema minu maitse). Enne teda oli piltilus mees, ke svahtis tihti end peeglist ning tegi muid trikke – mulle see ei meeldinud. Võtsin teadlikult endale keskmise välimusega mehe, kelle iseloom ja tarkus võlub mind siiani. Abielus 5a juba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ole õnnelik, et sulle sõbrannade mehed ei meeldi. mulle ka ei meeldi- no selles mõttes, et nad pole minu jaoks seksuaalselt atraktiivsed ja sellest on ainult rõõmu, usu mind! ma ei oska välja mõelda midagi madalamat ega labasemat, kui sõbranna mehe himustamine!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pole ühtki sõbranna meest vaadanud, et kas ilus või kole. Kui neile sobib, siis palju õnne neile:) Kuidas sa lähed ja ütled oma sõbrannale, et sul on koll mees ja mulle üldse ei meeldi. Tegelt välimus mängib ainult esimesel kohtumisel rolli, edasi loeb juba sisemus. Mõni piltilus võib ikka väga sisutühi olla ja siis ei loe see nägu enam midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen vaadanud, et need ilueedikute paarid (ehk siis naine üleslöödud tibi ja mees musklis machomees, silutud ja lakutud mõlemad) panevad kõrvalt niiet maa mühiseb. Kõik ei ole kuld, mis hiilgab.
Oma sõbrannade meeste välimusest on suht suva. Peaasi, et sõbranna rahul on!

Please wait...
Postitas:
antimode

[small]maiiii kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tundub, et ikka nii õnnelik elu pole, kui oma mehe kohta nii ütled.[/tsitaat]

Ega asjadele realistlikult vaatamine ei välista õnnelik olemist. Näiteks filmitähtede jt. järgi võib küll õhata, kuid õnneliku elu tõenäosus koos nendega oleks ikka väga ebatõenäoline.

Please wait...
Postitas:
maiiii

[small]antimode kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]maiiii kirjutas:[/small]

Ega asjadele realistlikult vaatamine ei välista õnnelik olemist. Näiteks filmitähtede jt. järgi võib küll õhata, kuid õnneliku elu tõenäosus koos nendega oleks ikka väga ebatõenäoline.[/tsitaat]
No ma ei tea, päris koll oma armsama kohta öelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen asjale alati sellest küljest lähenenud, et sõbranna ei võtnud meest minu silmailuks, vaid ikka endale. Kui ta ise on rahul ja õnnelik, olen ka mina 🙂 Mul on 3 lähedast sõbrannat ning ausalt öeldes on meil nii palju tegemist ja ühiseid huvitavaid teemasid, et igava \”mees, lapsed ja kodu\” juttudeks aega ei jää. Teise pereelu siseasjad ning meeste-laste välimus ei ole midagi sellist, mille üle pead vaevata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ilusad mehed on mu sõbrannadel. üks suisa mulle armukeseks.

Please wait...
Postitas:
pärnakas29

Sõbranna mees on hirmus koll
Teemaalgataja mõistus päris loll..
Kui kollikene end veidi kasib ja välimust muudab
siis lollikene oma arukest iialgi muuta ei suuda…
Koll- mees on õnnelik,sest teda hindab oma naine
Loll-Kägu end veel lollimaks tegi ja rikkus maine..

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]maiiii kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]antimode kirjutas:[/small]

No ma ei tea, päris koll oma armsama kohta öelda.[/tsitaat]

no tead, ma ütlen oma mehe kohta ka vanamees tihti, koll ja kui vihane olen siis tõhk…ehk siis pole me sellised õrnad tüübid. aga õnneks see ei sega meid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega asjadele realistlikult vaatamine ei välista õnnelik olemist. Näiteks filmitähtede jt. järgi võib küll õhata, kuid õnneliku elu tõenäosus koos nendega oleks ikka väga ebatõenäoline.[/tsitaat]

Tähendab võtsid kolli meheks kuna paremat polnud võtta? Kindlasti tunned veel häbi ka kui koos kuskil käite või varjad teda kodus?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma õnneks ei pea juurdlema sõbrannade meeste ilu üle; parimatel sõbrannadel polegi mehi 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õnneks ei ole minu maitse järgi, ma ei kujuta ette kui oleksid, mis siis saaks, aga see on üliväike võimalus, sest mu maitse pole igapäevane.
Minu mees meeldib päris paljudele naistele, mitte välimuse järgi, kuigi on suur tugev mees, vaid ta kohe oskab iga naise end mugavalt tundma panna ta leiab iga naisega kergesti kontakti, või on see vastupidi. Suuline andekus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no tead, ma ütlen oma mehe kohta ka vanamees tihti, koll ja kui vihane olen siis tõhk…ehk siis pole me sellised õrnad tüübid. aga õnneks see ei sega meid.[/tsitaat]

Inetu mees, ei pese ka ennast. Miks te küll sellistega koos olete kas rahakoti pärast? Ja lapsed veel sellistega teha? Siin polegi imestada, et seksida ei taheta oma meestega, pesemata kollidega.

Please wait...
Postitas:
antimode

Teemaalgatus oli veel nii ja naa aga teemalgataja järnevad mõtteavaldused näitavad, et teda kohe väga närib midagi. 😛

Kas said \”kolli\” asemel \”lolli\” ja nüüd selgus, et \”loll aga ilus\” ei toimi pikemalt isegi voodis ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Inetu mees, ei pese ka ennast. Miks te küll sellistega koos olete kas rahakoti pärast? Ja lapsed veel sellistega teha? Siin polegi imestada, et seksida ei taheta oma meestega, pesemata kollidega.[/tsitaat]

oh jumal seda aru natukest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Teemaalgatus oli veel nii ja naa aga teemalgataja järnevad mõtteavaldused näitavad, et teda kohe väga närib midagi. 😛

Kas said \”kolli\” asemel \”lolli\” ja nüüd selgus, et \”loll aga ilus\” ei toimi pikemalt isegi voodis ?[/tsitaat]

Pean sulle pettumuse valmistama. Olen vallaline ja seetõttu, et ühtegi kolli ma enda kõrvale ei taha ja eestist normaalset meest on raske leida. Enamus on paksud, karvased, lühikesed vms.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

selle kohta ütleks otse: mis see sinu perse torgib, kes kellega elab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]selle kohta ütleks otse: mis see sinu perse torgib, kes kellega elab?

[/tsitaat]

Ajaviite jutud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

mehed on neil ok, kenad ja viksid, aga pole minu maitse.

mis puutub kollidesse, siis ma mütlen ja ma ausalt olen oma pika elu jooksul näinud võibolla paari kolli välimusega isast…

Please wait...
Postitas:
Alfonss

[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]

Ajaviite jutud?[/tsitaat]

kas ma ei väljendanud oma arvamust piisavalt selgelt? mis arusaamatuks/ebaselgeks jäi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Välimusest rääkides siis milline mees teie arvates on inetu? Kas teile meeldivad oma sõbrannade mehed välimuselt?
Mulle tundub küll, et minu enamus sõbrannasid on omale paraja kolli kõrvale leidnud.[/tsitaat]

tundud labane, pealispinnaline ja edvistav tädi. minu kaastunne su sõbrannadele, et nad sellise õõnestaja on saanud.
arvatavasti viskad igal võimalusel neile nina peale ka, millise kärsaga nad koos elavad ja üritad neid ka igal muul võimalusel üle trumbata.

häbene inimene, et sa oled nagu sa oled!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina, kui oma meest palju-palju aastaid tagasi esimest korda nägin, oli esimene reaktsioon, et issand, kui kole võib 1 inimene olla?!? Nii hästi on meeles, et ma tõesti jõllitasin talle suu sisse, et ikka ei ole võimalik. Olin siis 16.
Aastad läksid – olin igasuguste naistemagnetitega koos. Selle \”koledaga\” aga mingi suhtlus läbi ühiste sõprade jäi. Mind küll igakord üllatas, kuivõrd hea klapp meil oli, võisime öö läbi jutustada nagu parima sõbraga, hm, kui ma talle võimaluse selleks andsin. Ja siis … tabasin ma end mõtetelt, et tal tegelikult ju nii ilusad ilmekad silmad… ta on nii kaastundlik… ta on nii tark… jne. Üks hetk olin ülepeakaela armunud ja selgus, et teda polnudki nii lihtne püüda, kuid lõpuks saime kokku. Ja nüüd, kõvasti üle 30, on mul tõeliselt häbi oma tollaste mõtete pärast, ning tõsiselt jätab külmaks sõbrannade arvamus:)
Grow up!

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sõbrannade inetud mehed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.