Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sõbrannade inetud mehed

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Sõbrannade inetud mehed

Postitas:
Kägu

RE: Sõbrannade inetud mehed

välimus ei ole oluline. ma olen kohanud oma elus päris mitut erilise iluta meest, keda kuulates olen neid hakanud Adonisena nägema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

aga kui sinu söpsudel oleks sama meeste maitse siis vbl möni lööks sult sinu mehe yle;)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle peale ütleks ma et ega tõeline armastus ei käi välimuse kaudu. 🙂

Mulle meeldib kui inimene ei ole täiuslik, muidu kisuks igavaks.

Please wait...
Postitas:
konnake

Minu sõbrannade mehed peavad meeldima neile endile, ütleme, et nede välimuses poleks midagi, mis mulle eriti imponeeriks. Pean oma meest märksa kenamaks ja loomulikult on ka vastupidi-sõbrannad peavad endi mehi kõige kenamateks :).Nii peabki olema.
Sõbranna mehed jätavad mind täiesti neutraalseks. Veidi teistmoodi suhtun ma mehe sõpradesse, neid saab vaadata tõesti naise pilguga ja neid kipun ka oma mehega võrdlema. Katsun sellest pahest vabaneda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on lühikesed mehed inetud. Alla 180cm siis on lühike minu arvates. Olgu kui kena näolapp tahes aga kui mees on selline jumbu siis pole midagi teha. Mulle pole kunagi lühikesed mehed meeldinud, nad pole üldse mehelikud.
Ise pole ma pikka ( 174cm) aga ikka meeldivad pikad mehed. Enda oma ka on 195cm.

Sõbrannade mehed on enamvähem oma välimusega. Minu arvates peab mees olema ka hoolitsetud, näiteks ei salli ma vuntse ja habet. No kena piiratud habe on ok aga kui on niisama ajamata võsa siis on öka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Newton

Algul sinu lontis kõrvad tegid nalja minule.
Hiljem sinu kurvad silmad võitsid minu südame.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu jaoks on lühikesed mehed inetud. Alla 180cm siis on lühike minu arvates. Olgu kui kena näolapp tahes aga kui mees on selline jumbu siis pole midagi teha. Mulle pole kunagi lühikesed mehed meeldinud, nad pole üldse mehelikud.
Ise pole ma pikka ( 174cm) aga ikka meeldivad pikad mehed. Enda oma ka on 195cm.

Sõbrannade mehed on enamvähem oma välimusega. Minu arvates peab mees olema ka hoolitsetud, näiteks ei salli ma vuntse ja habet. No kena piiratud habe on ok aga kui on niisama ajamata võsa siis on öka.[/tsitaat]

Tore, et maailmas valitseb tasakaal. Mulle näiteks meeldivad just lühemad mehed. Samuti ei ole mul midagi viisakate vuntside ja habemete vastu, kui mehele on korralik karvakasv antud.
Hiljuti avastasin, et mu mees on vanemast peast hakanud sarnanema Roger Tayloriga:)
http://www.google.ee/imgres?q=roger+taylor&hl=et&sa=X&biw=1024&bih=605&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=8MikGU5RbmR15M:&imgrefurl=http://eil.com/shop/moreinfo.asp%3Fcatalogid%3D510456&docid=pbK9QKDYxzp-EM&imgurl=http://991.com/newGallery/Roger-Taylor-Electric-Fire-Pos-510456.jpg&w=429&h=650&ei=sMoaT5u5DIfo-gbWg42lCg&zoom=1&iact=hc&vpx=346&vpy=219&dur=16020&hovh=276&hovw=182&tx=138&ty=301&sig=107632414474466137758&page=8&tbnh=164&tbnw=109&start=157&ndsp=23&ved=1t:429,r:13,s:157

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Minu jaoks on lühikesed mehed inetud. Alla 180cm siis on lühike minu arvates. Olgu kui kena näolapp tahes aga kui mees on selline jumbu siis pole midagi teha. Mulle pole kunagi lühikesed mehed meeldinud, nad pole üldse mehelikud.

Sõbrannade mehed on enamvähem oma välimusega. Minu arvates peab mees olema ka hoolitsetud, näiteks ei salli ma vuntse ja habet. No kena piiratud habe on ok aga kui on niisama ajamata võsa siis on öka.[/tsitaat]

sa proovi mehi vaadata teinekord kui inimesi aga mitte mehe kandidaate.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina jälle ei kannata ülikõhnu mehi, no mees peab ikka mees olema, st et naisest suurem! Ja ma ise olen sale neiu, aga kui mehe käsivars on minu omaga sama sale siis mulle tundub see haige isend olevat!

Samas teemasse, ei arva ka mina et välimus väga oluline oleks, peaasi et kaks inimest klapivad ja õnnelikud on!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle tuleb sellega meelde oma kursaõde, kellega rohkem suhtlema hakkasin ja kes hakkas juba sõbrannastaatusesse jõudma. Kuni ta mulle ütles, et minu mees on tema arust kümne palli süsteemis miinus kümme. Lihtsalt lambist ütles. Lõi ikka väga pahviks. Eipea vist mainima, et ta mu sõbrannaks ikkagi ei saanud.
Ise ei vaata kohe üldse sõbrannade mehi kas ilusad või koledad. Nad pole ju sellises staatuses minu jaoks, et see peaks oluline olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina, kui oma meest palju-palju aastaid tagasi esimest korda nägin, oli esimene reaktsioon, et issand, kui kole võib 1 inimene olla?!? Nii hästi on meeles, et ma tõesti jõllitasin talle suu sisse, et ikka ei ole võimalik. Olin siis 16.
Aastad läksid – olin igasuguste naistemagnetitega koos. Selle \”koledaga\” aga mingi suhtlus läbi ühiste sõprade jäi. Mind küll igakord üllatas, kuivõrd hea klapp meil oli, võisime öö läbi jutustada nagu parima sõbraga, hm, kui ma talle võimaluse selleks andsin. Ja siis … tabasin ma end mõtetelt, et tal tegelikult ju nii ilusad ilmekad silmad… ta on nii kaastundlik… ta on nii tark… jne. Üks hetk olin ülepeakaela armunud ja selgus, et teda polnudki nii lihtne püüda, kuid lõpuks saime kokku. Ja nüüd, kõvasti üle 30, on mul tõeliselt häbi oma tollaste mõtete pärast, ning tõsiselt jätab külmaks sõbrannade arvamus:)
Grow up![/tsitaat]

Kui mees alguses kohe liimile ei läinud siis ehk olid ise samasuguse koleda välimusega?
Kas see näitab naise lapsikust kui ta valib meest välimuse järgi? Mees peaks ikka talutava välimusega olema, muidu ongi nii, et teisel kooselu aastal märkad, et appi, missugune koll mees ja kirge pole, lapsed inetud jne.jne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mulle tuleb sellega meelde oma kursaõde, kellega rohkem suhtlema hakkasin ja kes hakkas juba sõbrannastaatusesse jõudma. Kuni ta mulle ütles, et minu mees on tema arust kümne palli süsteemis miinus kümme. Lihtsalt lambist ütles. Lõi ikka väga pahviks. Eipea vist mainima, et ta mu sõbrannaks ikkagi ei saanud.
Ise ei vaata kohe üldse sõbrannade mehi kas ilusad või koledad. Nad pole ju sellises staatuses minu jaoks, et see peaks oluline olema. [/tsitaat]

Sõbrannade meest ei pea muidugi vaatama nagu meest aga näed, missugune inimene välimuselt on.
Minu arvates oled sina imelik kui ei suutnud sõbranna arvamust taluda ja kohe põdema hakkasid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
rotsik

[tsitaat]välimus ei ole oluline. ma olen kohanud oma elus päris mitut erilise iluta meest, keda kuulates olen neid hakanud Adonisena nägema. [/tsitaat]
jep
ja on mehi, kes fotol paistaksid väga ilusad, aga kui suu lahti teevad, siis jookse või läbi seina, et kaugemale pääseda

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on siis vist vedanud. Sõbrannad on kõik kenad ja nutikad. Nägusad ja arukad on ka nende mehed. Head jutukaaslased ja toredad isad peale selle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

sa proovi mehi vaadata teinekord kui inimesi aga mitte mehe kandidaate.[/tsitaat]

ANtud teema on konkreetselt VÄLIMUSEST.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu sõbrannal on mees kole kui öö. Tal endal võttis ka natuke aega, et harjuda:) Muidu mees täitsa ok.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina jälle ei kannata ülikõhnu mehi, no mees peab ikka mees olema, st et naisest suurem! Ja ma ise olen sale neiu, aga kui mehe käsivars on minu omaga sama sale siis mulle tundub see haige isend olevat!

Samas teemasse, ei arva ka mina et välimus väga oluline oleks, peaasi et kaks inimest klapivad ja õnnelikud on![/tsitaat]

aga äkki ongi haige isend, äkki on vähk. vaat, et sa siis hoolimatult silmi ei pöörita iga sinu meelest kõlbmatu \”haige isendi\” peale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sõbrannade meest ei pea muidugi vaatama nagu meest aga näed, missugune inimene välimuselt on.
Minu arvates oled sina imelik kui ei suutnud sõbranna arvamust taluda ja kohe põdema hakkasid. [/tsitaat]

Ma ei pea sõbrannadeks inimesi, kes igal pool ja igal ajal oma arvamust avaldavad asjades, mida nagunii muuta ei saa või ei pea ning mida ma pole küsinud. Arvad, et see oli ainus asi mida ta \”arvas\”?
Teen nimekirja:
\”Sul on nõmedad jalanõud\”
\”Minul on ilusam… (üks ise tehtud asi) kui sul.\”
\”blond ei sobi sulle\”
\”mulle ei meeldi kõhnad inimesed\” (nagu mina)
jne, jne, jne.
Ma kanantasin päris kaua, aga kui ta juba mu laste kallale läks, kuigi pole neid kunagi näinudki, lõpetasin igasuguse suhtlemise. Jah, mul ei ole vaja selliseid inimesi, keeelga koos olles on koguaeg pinge, mis talle jälle ei meeldi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Varjatud kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pigem koll, kui loll ;)[/tsitaat]

Lugesin pigem loll, kui koll :D:D Mõtlesin, et mida fakki nagu :D:D

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on nii ilusad ja tegusad sõbrannad, et oleks vist kummaline, kui mehed samasugused poleks? Enda mees pole minu ideaal, kuid naistel küll ila tema peale tilgub. Pisut häiriv, kui aus olla. Mõni roniks vist keset tänavat ka püksi, kui saaks.

Please wait...
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sõbrannade inetud mehed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.