Esileht Pereelu ja suhted sõbrannaga ei saa enam suhelda

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: sõbrannaga ei saa enam suhelda

Postitas:

nii kahju. olime sõbrad pikki aastaid, seega olen pikalt mõelnud ja järeleandmisi teinud et seda sõprust mitte prügikasti visata.
sõbranna on muutunud ebastabiilseks, kord räägib üht kord teist, kokkuleppeid temaga sõlmida ei saa, ta ei pea neist kinni, mõtleb välja asju mida pole kunagi olnud. õigustab mingit teguviisi mida järgmisel hetkel maha teeb. iga pisema asja peale hüsteeritseb ja hakkab ultimaatumeid loopima. kulminatsiooniks oli see, et märkis mind FB-s endaga koos üritusele kus mind tegelikult polnud.
kahtlen juba ta vaimses tervises ja mõtlen et peaks rääkima ta mehega, et aru saada mis toimub.

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 14:38; 13.08 14:56; 14.08 16:06; 07.09 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

märkis mind FB-s endaga koos üritusele kus mind tegelikult polnud.

Ma olen ka seda teinud. Tegemist oli korduva üritusega, millega seoses meil sõbrannaga südamelähedane mälestus, mille meenutamiseks märkisingi teda. Oli niiöelda mõttes minuga jälle seal kaasas.
Kas FB-s märkimise või üldse liigutuste jaoks on mingi seadus, mille järgi seda ainult teha tohib?

+8
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 14:47; 13.08 15:30; 13.08 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

märkis mind FB-s endaga koos üritusele kus mind tegelikult polnud.

Ma olen ka seda teinud. Tegemist oli korduva üritusega, millega seoses meil sõbrannaga südamelähedane mälestus, mille meenutamiseks märkisingi teda. Oli niiöelda mõttes minuga jälle seal kaasas.

Kas FB-s märkimise või üldse liigutuste jaoks on mingi seadus, mille järgi seda ainult teha tohib?

ära trolli siin!
ma ei olnud kaasas ja mul polnud isegi plaani minna, samuti pole meil mingeid mälestusi üritusega. arvan küll, et võiks kooskõlastada ja küsida kas keegi tahab märgitud saada või mitte. mind üldiselt härib kui keegi teeb rõõmsalt seltskonnas pildi ja järgmisel hetkel on see avalikult üleval ja siis nurutakse et ma selle oma ajajoonele lubaks.

+11
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 14:38; 13.08 14:56; 14.08 16:06; 07.09 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvan küll, et võiks kooskõlastada ja küsida kas keegi tahab märgitud saada või mitte. mind üldiselt härib kui keegi teeb rõõmsalt seltskonnas pildi ja järgmisel hetkel on see avalikult üleval ja siis nurutakse et ma selle oma ajajoonele lubaks.

Jälle keegi, kellele tuleks FB keeld peale panna.
Sest see lihtsalt rikub nende elu piisavalt palju ära.

+14
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 15:01; 13.08 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvan küll, et võiks kooskõlastada ja küsida kas keegi tahab märgitud saada või mitte. mind üldiselt härib kui keegi teeb rõõmsalt seltskonnas pildi ja järgmisel hetkel on see avalikult üleval ja siis nurutakse et ma selle oma ajajoonele lubaks.

Vau, sulle on tõesti see, kuidas asjad Facebook’is paistavad, päriselust tähtsam.
Aga muide, seal on võimalik seadistada, et kui sind kuskil “ära märgitakse”, küsib programm enne selle avaldamist kinnitust.

Ühtlasi võiksid ära otsustada, kas
1) tahad, et enne küsitakse, kui sind märgitakse
või
2) ajab närvi, et “nurutakse” luba märkimiseks.

Praegu on häda siis kui küsib ja ka siis, kui ei küsi.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 14:47; 13.08 15:30; 13.08 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.quotemaster.org/images/q/9872/987204/i3.png

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

märkis mind FB-s endaga koos üritusele kus mind tegelikult polnud.

Ma olen ka seda teinud. Tegemist oli korduva üritusega, millega seoses meil sõbrannaga südamelähedane mälestus, mille meenutamiseks märkisingi teda. Oli niiöelda mõttes minuga jälle seal kaasas.

Kas FB-s märkimise või üldse liigutuste jaoks on mingi seadus, mille järgi seda ainult teha tohib?

Kindlasti ei ole, aga mina isiklikult meenutaks ja mälestaks reaalselt inimesega koosoldud sündmuseid. Kui see pole võimalik, siis jätaks niisugused märkimised küll ära või äärmisel juhul lisaks, et vot aastal 2010 olime Annega seal ja seal.
Minu meelest on ka veider FB kaudu pereliikmete õnnitlemine, aga tean jah, et olen ilmselgelt kui mitte ainuke, siis tugevas vähemuses. Sest “normaalne” inimene ju õnnitleb FB’s oma meest, keda ta õhtul näeb ja lapsi, kes lõuna ajal koolist tulevad.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole FB, mistõttu on nii huvitav lugeda nt sellist mõttekäiku, et keegi märkis kellegi ära mingile üritusele, kus ta tegelikult ei käinud, aga siis on tore meenutada südamelähedast mälestust mingist muust üritusest kus nad koos käisid.

Võibolla see kõik on väga loogiline.. ma lihtsalt ei tea mida see märkimine tähendab või kuidas see märkimine mingit mälestust aitab meenutada, seepärast selline lause kõlab eriti totralt.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on ka veider FB kaudu pereliikmete õnnitlemine

Minu meelest ka 🙂

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 14:47; 13.08 15:30; 13.08 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulminatsioon teeb ikka väga murelikuks… helista kiirabisse, äkki saadavad vältimatu abi ekipaazi järele ja transpordivad psüh.haiglasse, sest ilmselgelt on asi hull, kui inimene märgib FBs üritusele FB sõbra, keda seal polnudki! Täielik reaalsusest irdumine ja episood ju! Vähemalt mehele soovita, et ta ikka teaks, kuhu helistada, kui sõbranna kööginoaga kallale tuleb.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on teemaalgatajast kahju, et ta on saanud peamiselt perekooli parimaid traditsioone järgivaid vastuseid. Miks siin nii palju vihaseid ja kibestunud inimesi käib?
Mis sõbrannasse puutub, siis kui viimasel ajal on tema käitumine väga muutunud, siis võiks kõigepealt tema enda käest küsida, mis lahti on? Lähedase inimesega peaks olema võimalik ju avameelselt rääkida? Võimalikke põhjusi on palju – vaimse või füüsilise tervise probleemid, pere- vm suhteprobleemid…

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna siin õite palju segaseid (ei mõtle teema autorit). Kas jälle täiskuu?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sõbrannasse puutub, siis kui viimasel ajal on tema käitumine väga muutunud, siis võiks kõigepealt tema enda käest küsida, mis lahti on?

Võibolla sellepärast on ta saanud pk parimaid traditsioone jälgivaid vastuseid, et keegi ei viitsi enam seletada, et RÄÄGI MEHEGA või RÄÄGI SÕBRANNAGA jne.
Nad ei räägi oma lähedastega, nad ei suuda; pigem nad teevad postituse, miks see või teine kuidagi käitub.
Lähedastelt nad põhimõtteliselt mitte kunagi ei küsi.

Antud juhul veel see teema ka, et need räägivad üldse omavahel vaid FB vahendusel ja lühendatud sõnu kasutades. Ilma suurtähtede ja kirjavahemärkideta.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 15:01; 13.08 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbranna hakkas mingil ajal analoogselt käituma. Hiljem selgus, et tal on juba paar viimast aastat alkoholiprobleem olnud ja sellest siis valetamine, kokkulepete eiramine ja arusaamatud seisukohad.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu sõbrannaga võiksin isegi sõber olla, sinuga mitte, kuivik oled.

Õppige fb kasutama, kui seal kooserdate, igaüks saab lihtsa liigutusega peale panna sätte, mis küsib enne sinu luba, kui sind fotol lisada laseb.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvan küll, et võiks kooskõlastada ja küsida kas keegi tahab märgitud saada või mitte

Aga miks sa oled oma FB seaded selliseks jätnud, et igaüks saab sind igale poole märkida?
Tee seaded ümber ja vaata iga kord personaalselt üle märkimis-soovid. Meeldib, luba, ei meeldi, ära luba.
Küll inimesed on ikka saamatud.
Pseudoprobleemid.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õppige fb kasutama, kui seal kooserdate, igaüks saab lihtsa liigutusega peale panna sätte, mis küsib enne sinu luba, kui sind fotol lisada laseb.

Ei ole sellist asja. Sõbralistis olevad saab kõik märkida.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära suhtle siis, kes sind käsib suhelda?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Johhaidii, asi pole seadetes või nende puudumises, vaid selles, et sõbranna käitub imelikult. Inimesel endal võiks ka mingi filter vahel olla, mitte vajada seadeid, et mitte märkida inimesi sinna, kus teisi pole olnud. Aiad on loomadele ja neile, kel mõistust peas pole.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahtlustan salamisi alkoholismi. Minu ema muutus ideaalsest korralikust tööinimesest, pereinimesest, sõnapidamatuks, valetajaks, tujukaks ja luusi tegevaks, kui hakkas jooma. Alguses jõi salaja ning küsimuste peale krimpsutas nina, u mida te ometi mõtlete, mina ei joo!!! Lõpuks jäi ikkagi vahele (vist tahtis jääda) ning pole suutnud hoida ainumatki töökohta (proovis kahte, vallandati joomise tõttu). Lastega on tal suhted olematud, sõna otseses mõttes kui olen teda tänaval näinud, kõnnib kiirelt eest ära. Ehk siis lühidalt-sõbranna on joodik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahtlustan salamisi alkoholismi. Minu ema muutus ideaalsest korralikust tööinimesest, pereinimesest, sõnapidamatuks, valetajaks, tujukaks ja luusi tegevaks, kui hakkas jooma. Alguses jõi salaja ning küsimuste peale krimpsutas nina, u mida te ometi mõtlete, mina ei joo!!! Lõpuks jäi ikkagi vahele (vist tahtis jääda) ning pole suutnud hoida ainumatki töökohta (proovis kahte, vallandati joomise tõttu). Lastega on tal suhted olematud, sõna otseses mõttes kui olen teda tänaval näinud, kõnnib kiirelt eest ära. Ehk siis lühidalt-sõbranna on joodik.

ise kahtlustan ka salamisi sedasama. õhtune veinitamine on tal alati harjumuseks olnud, järjest kiiremini jääb purju ka. kui varem jõi ennast lõbusaks, siis nüüd läheb kapriisseks.
keegi siin soovitas temaga rääkida ja olen sedagi proovinud. loomulikult on vastus, et tal pole midagi viga ning saab selliste märkuste peale väga kurjaks.
igatsen oma endist sõbrannat, kes oli vaimukas, lõbus ja alati valmis igale poole tulema ja kõike koos tegema:(

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 14:38; 13.08 14:56; 14.08 16:06; 07.09 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägiksid nagu minu sõbrannas. Kas eesnimi on K tähega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 00:22; 22.09 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägiksid nagu minu sõbrannas. Kas eesnimi on K tähega?

on jah

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 14:38; 13.08 14:56; 14.08 16:06; 07.09 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmmm…teemaalgataja ole pai ütle mis tähega algab tema perekonnanimi kui me paneme pildi kokku et sama inimene äkki saame omavahel suhelda ja miskit ette võtta.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 00:22; 22.09 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbranna hakkas mingil ajal analoogselt käituma. Hiljem selgus, et tal on juba paar viimast aastat alkoholiprobleem olnud ja sellest siis valetamine, kokkulepete eiramine ja arusaamatud seisukohad.

Minu sõbrannaga sama lugu– valetamine, vassimine, teiste inimeste segamine enda probleemidesse ja probleemide tekitamine. Pidevalt.

Nädala sees joob regulaarselt nagunii, aga nädalalõpud lähevad eriti rajuks. Reede kella 6st on ta juba röötsakil ja omale mitu õlut sisse tõmmanud. Edasi läheb juba kangem kraam– vein, viin, konjak… Ja siis hakkab igasugu jaburusi välja mõtlema: sõidab öösel taksoga mõne sõbranna ukse taha ja teeb stseeni, helistab keset ööd, tülitab naabreid ja teeb muid trikke. Vastu hommikut vajub magama nagu nott ja teised siis järgmisel päeval koristavad tema järelt kõike seda saasta. Ise ta probleemi muidugi ei tunnista.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

//www.youtube.com/watch?v=drPMxfvIbm8

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Pereelu ja suhted sõbrannaga ei saa enam suhelda

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.