Esileht Pereelu ja suhted sõbrannal meeles vaid 1 laps

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: sõbrannal meeles vaid 1 laps

Postitas:

minu sõbranna toob külla tulles mu ühele lapsele asju. lapsed on 4 ja 6. 4a saab, ta on tüdruk. 6a poiss jääb alati ilma. ma siis pean last lohutama, seletama. mida seletada sellisel juhul lapsle?
toob mõne mänguasja, mõne riide, mõne vidina, mis tal kodus üle jäänud, shokolaadi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui toob söödava siis mina silmatorkavalt jagaks selle pooleks ja ütleks, et sellist asja ei ole, et ei jagata. ei tundu väga sõbranna moodi, kui su väikesi lapsi solvab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga ebaviisakas sõbranna igatahes, ma ei kujutaks ettegi, et lähen külla ja jätan mõne lapse ilma, vanus pole siin määrav.

Sa järgmine kord tee nii, et osta omale koju miskit varuks ja pane seniks kappi peitu kuni see sõbranna külla tuleb. Siis kui ta on pisemale miskit ära andnud siis pista sõbrannale see oma ostetud asi pihku, et ta selle su teisele lapsele annaks, ehk on sellisest käitumisest abi ja ta saab aru kui nõmedalt ta seni käitunud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah-eelmine vastus väga hea! Aga jah-isegi lelu puhul saab sama öelda-et saate sellega mõlemad mängida-kordamööda. Ja nu riide kohta saab öelda, et see tüdrukute oma ja sulle väike…Väga kummaline et ta nii käitub. Ok ju talel meeldivad väiksed tüdrukud (rohkem), aga iga üks saaks aru, et nii ei sobi teha ja et see solvab nii last kui tema vanemaid. Ma saaks aru, kui sul üks laps oleks alles beebi, ja et ta siis temale veel ei tooks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen viimasel ajal sellised võtjad/andjad sõbrannad eemale peletanud.Olen väsinud koguaeg andmast kellegile midagi…ise midagi vastu saamata.Elage oma elu ja ära kutsu endale sõbrannat külla, siis ei too/vii/anna keegi kellegile midagi ja probleem lahendatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida seletada? Ostad ise kappi mõne asja seks puhuks, kui tuuakse vaid ühele lapsele. Kingitud hobuse suhu ei vaadata, ja kui keegi heast südamest toob, siis võta vastu ja anna oma asi lapsele. Või tõesti sõbranna kätte, et see ise annaks. Võibolla pole tal aimugi, mida poisid ootavad, või peab suuremat juba suureks, kes enam ei ootagi midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanemad tõid nii mänguasju kui maiustusi (n. ühe tahvli ¨okolaadi) teadlikult – et ma õe ja vennaga jagama õpiksime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

no mina paluks sõbrannal tüdrukule mitte enam kinke tuua, kuna poiss on siis alati õnnetu.

Võibolla inimene toob pärast seda märkust kinke mõlemale või ühise kommikoti, aga kui ka midagi enam ei too, on ka ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]toob mõne mänguasja, mõne riide, mõne vidina, mis tal kodus üle jäänud, shokolaadi. [/tsitaat]
kas poiss oleks õnnelik, kui su sõbranna tooks talle oma tütrest üle jäänud nuku, kleidi või kaelakee?
¨okolaadi on alati võimalik jagada. äkki sõbranna arvab, et poiss on juba liiga suur, et mingit nänni oodata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt ei ole su sõbranna mõtetelugeja ja sina oled keerutaja. Ja ilmselgelt pole te ka mingid sõbrannad, kuna sa ei suuda temaga isegi mitte teemat selgeks rääkida, mõistlikult. Otsid mingit \”ümber nurga\” lahendust.

Aga ise sõbrannana, kui viiks maiustusi, siis jah, kõigile ja ma ei usu, et ta toob nt shokolaadi ja ütleb, et anna ainult tüdrukule. Aga kui viin mõne tüdrukute asja, siis sorry, aga ei läheks sellepoärast küll ekstra poodi, et ka poisile eraldi asja ostma hakata. Ütlesid, ju, et toob mõne vana asja kodust, eeldan, et tal endal ka tütar ja sellepärast toob, kas ta peaks hakkama nüüd eraldi veel poiste asju juurde ostma, et sina rahul ja õnnelik oleksid?

Tundud egoistlik, sõbranna tahab sul tõenäoliselt ainult head, aga sina keerutad selja taga tolmu üles. Räägi inimesega ometi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted sõbrannal meeles vaid 1 laps

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.