Esileht Väikelaps Sõbrannat Tartus

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Sõbrannat Tartus

Postitas:

Tere. Otsin sõbrannasid Tartust, eelistatavalt annelinna/jaamamõisa piirkonnast. Olen väikese printsessi ema, seega tore oleks kärutamas/jalutamas kellegiga koos käia. Samas ka niisama kohvikus istuda vahepeal. Email – kerstin.hunt21@mail.ee

+7
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 22:20; 16.01 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli Moderaator

+22
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See “väikese printsessi ema” rikkus kõik hea ja ilusa ära :D.
Lisaks on su nimi ka veel ilusti näha.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetage ära! Nagu koolikiusamine.
Kui naisel on esimene laps, siis see ongi eriline tunne ja tema laps ongi tema jaoks printsess.

Kohutav, millised inimesed meie ümber on!
Teemaalgataja, ära tee välja, pea püsti!
Oleks ma noorem väikese beebiga, tuleksin sinuga jalutama, ning ei ela ka Tartu kandis.

+12
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millise dünastia kuninganna oled? Ja miks kuninganna ja printsess Annelinnas peavad elama? Kuningas ei võimalda paremat elukohta?

Hea teema! ????

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jalutaksin hea meelega, sest printsessid on tulenevalt oma kõrgest põlvnemisest nii viisakad. Nendega on lausa lust kohvikutes käia. Nad ei krooksu, ei tatista piima välja ja nende s*tt ei haise, vaheta neid mähkmeid (kas peaks ütlema: mässusid?) kasvõi koogitaldriku kõrval. Samamoodi viisakad on ka väikesed printsid.
Mina teemaalgataja sõbrannaks ei sobi, sest minul on kärus tavaline aguliplika Supilinnast, tema ei käitu eriti suursuguselt.

+10
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 13:39; 16.01 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teemaalgataja sõbrannaks ei sobi, sest minul on kärus tavaline aguliplika Supilinnast, tema ei käitu eriti suursuguselt.

norid lihtsalt lampi?

+1
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teemaalgataja sõbrannaks ei sobi, sest minul on kärus tavaline aguliplika Supilinnast, tema ei käitu eriti suursuguselt.

norid lihtsalt lampi?

Ei nori midagi, konstateerin fakti. Oma last ma ju ometi tunnen? Arutleda ja kaasa elada ju ometi võib, isegi kui ei kvalifitseeru.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 13:39; 16.01 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Otsin sõbrannasid Tartust, eelistatavalt annelinna/jaamamõisa piirkonnast. Olen väikese printsessi ema, seega tore oleks kärutamas/jalutamas kellegiga koos käia. Samas ka niisama kohvikus istuda vahepeal. Email – kerstin.hunt21@mail.ee

Nimi tundub ju täitsa tavaline, keda sa petad selle kuningliku seisusega?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See “väikese printsessi ema” rikkus kõik hea ja ilusa ära :D.

Lisaks on su nimi ka veel ilusti näha.

Mis siis? Inimene ei häbene enda nime (erinevalt…).
Ning millise “hea ja ilusa” ta sinu jaoks ära rikkus? Sul polnud ju nagunii plaanis kirjutada.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 14:26; 16.01 14:29; 16.01 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teemaalgataja sõbrannaks ei sobi, sest minul on kärus tavaline aguliplika Supilinnast, tema ei käitu eriti suursuguselt.

norid lihtsalt lampi?

Ei, tal on hea meel, et leidus teema, kus ta sai vabalt välja tuua oma ammuse luukere kapist – nimelt selle, et ta on agulimats, kellel on lausa mantlipärija. Tõenäoliselt on ta ka väga uhke selle üle.

0
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 14:26; 16.01 14:29; 16.01 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan Türgi seepe (jah, olengi selline madal frukt) ja seal isad alati kõnetavad oma tütreid: minu ILUS tütreke või minu ilus printsess…
Tarkus, tublidus jms ei ole kunagi oluline. No on ilusad näitlejad valitud ka.
Inetuid isad vist ei armastaks.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 14:32; 16.01 14:38; 16.01 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

#3014090:
Tere. Otsin sõbrannasid Tartust, eelistatavalt annelinna/jaamamõisa piirkonnast. Olen väikese printsessi ema, seega tore oleks kärutamas/jalutamas kellegiga koos käia. Samas ka niisama kohvikus istuda vahepeal. Email – kerstin.hunt21@mail.ee

Nimi tundub ju täitsa tavaline, keda sa petad selle kuningliku seisusega?

Karu olevat metsa kuningas, aga eks hundile ka mõni uhke tiitel jagub.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 14:32; 16.01 14:38; 16.01 16:09;
To report this post you need to login first.

Ja siis me imestame, et koolikiusamine on nii aktuaalne teema …

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan Türgi seepe (jah, olengi selline madal frukt) ja seal isad alati kõnetavad oma tütreid: minu ILUS tütreke või minu ilus printsess…

Inetuid isad vist ei armastaks.

“Sajandi valitsejannas” kutsusid emad sultaneid ja printse “minu lõvike”.

Kas ma olen õigel teel, kui arvan, et printsessiks kutsumine on rohkem tütarde teema. Keegi ju ei ütle, et “Olen väikese printsi ema…”

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan Türgi seepe (jah, olengi selline madal frukt) ja seal isad alati kõnetavad oma tütreid: minu ILUS tütreke või minu ilus printsess…

Tarkus, tublidus jms ei ole kunagi oluline. No on ilusad näitlejad valitud ka.

Inetuid isad vist ei armastaks.

Vabandust nüüd, aga kui paljud vankriimikud on targad või tublid?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 14:26; 16.01 14:29; 16.01 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurem osa on siis lollid ja hädised või?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan Türgi seepe (jah, olengi selline madal frukt) ja seal isad alati kõnetavad oma tütreid: minu ILUS tütreke või minu ilus printsess…

Inetuid isad vist ei armastaks.

“Sajandi valitsejannas” kutsusid emad sultaneid ja printse “minu lõvike”.

Kas ma olen õigel teel, kui arvan, et printsessiks kutsumine on rohkem tütarde teema. Keegi ju ei ütle, et “Olen väikese printsi ema…”

Kas seal naabrist parem saates mitte ei olnud noored kes oma poega printsiks kutsusid?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan Türgi seepe (jah, olengi selline madal frukt) ja seal isad alati kõnetavad oma tütreid: minu ILUS tütreke või minu ilus printsess…

Tarkus, tublidus jms ei ole kunagi oluline. No on ilusad näitlejad valitud ka.

Inetuid isad vist ei armastaks.

Vabandust nüüd, aga kui paljud vankriimikud on targad või tublid?

Ma ei ole üheski Türgi seebis imikuid veel näinud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 14:32; 16.01 14:38; 16.01 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et teemaalgataja võiks liituda facebookis mõne oma lapse sünnikuu grupiga. Otsinguga tuleb kindlasti välja, ehk isegi näiteks Tartu oktoobri beebid 2018 vms.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, et oma last printsessiks kutsun. Vabandust, et võtan loogiliselt – ma ei hakka supilinna inimestega 100% nii tihedalt suhtlema, kui jalutuskäigul olevad inimesed. Kuna kolisin just teisest linnaosast just annelinna, siis tean täpselt mida ma soovin, sest näen – ei suhtle nii tihedalt inimestega, kes asuvad minust kaugel. Olen nn. beebi grupiga juba liitunud ja olen ka sealt endale leidnud kärutajaid, lihtsalt tekkis idee – et äkki kõik ei ole facebookis.

Ja aitäh, et meenutate – miks ei tasu perekoolis olla. Ja miks tasub oma muredest, rõõmudest ja küsimustest kirjutada pigem facebookis, kus inimesed vastavad oma näo ja nimega.

Ma ausalt ei kujutanud ette ka, et üks mõtlev inimene teeb maha seda, kuidas üks ema oma last kutsub!!!

+6
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 22:20; 16.01 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ausalt ei kujutanud ette ka, et üks mõtlev inimene teeb maha seda, kuidas üks ema oma last kutsub!!!

Tehti maha, sest see ON nõme. Ma ausalt ei kujuta ette, et oma last printsessiks kutsuksin.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, et oma last printsessiks kutsun. Vabandust, et võtan loogiliselt – ma ei hakka supilinna inimestega 100% nii tihedalt suhtlema, kui jalutuskäigul olevad inimesed. Kuna kolisin just teisest linnaosast just annelinna, siis tean täpselt mida ma soovin, sest näen – ei suhtle nii tihedalt inimestega, kes asuvad minust kaugel. Olen nn. beebi grupiga juba liitunud ja olen ka sealt endale leidnud kärutajaid, lihtsalt tekkis idee – et äkki kõik ei ole facebookis.

Ja aitäh, et meenutate – miks ei tasu perekoolis olla. Ja miks tasub oma muredest, rõõmudest ja küsimustest kirjutada pigem facebookis, kus inimesed vastavad oma näo ja nimega.

Ma ausalt ei kujutanud ette ka, et üks mõtlev inimene teeb maha seda, kuidas üks ema oma last kutsub!!!

Ükski MÕTLEV inimene ei nimeta tutvumiskuulutuses oma last sedasi!

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on nõme täpselt sinnani, kui sa ise kirjutad sellest nii-minu printsess. kui keegi, nt su ema püüaks sulle selgeks teha, et nii kirjutada või oma tütart nimetada on nõme. küll tuleks vastused, et see pole su ema asigi ja üldse kellegi asi 🙂
ma tunnen perekooli

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see printsess on kuidagi ka Piro kunniga suguluses?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piinlik pole teemaalgatajat kiusata? Ahjaa, te mõtlete õigesti ja tema mõtleb valesti, eksole? Tundute nii hoos, äkki tahate teda kambakesi lüüa ka?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ausalt ei kujutanud ette ka, et üks mõtlev inimene teeb maha seda, kuidas üks ema oma last kutsub!!!

Tehti maha, sest see ON nõme. Ma ausalt ei kujuta ette, et oma last printsessiks kutsuksin.

Nõme on teisi kritiseerida! Kui sulle ei meeldi – kõnni lihtsalt mööda, pole sinu teema!

Näiteks minu mees on rasedusest saati (kui sugu teada saime) kutsus last oma printsessiks, nime sai alles peale sündi, ja siis ka jäi vanast harjumusest meie printsessiks. Oleme mõlemad haritud ja heal järjel, ei ela Annelinnas ega Lasnamäel, kui keegi selles midagi negatiivset näeb. Ja ei näe midagi halba selles, kui lapsevanem oma tütres printsessi näeb! Ostate ju roosasid Ted Bakeri kleidikesi, peapaelakesi ja printsessikroonikesi oma “kakapükstele”, aga avalikult minu printsessiks kutsuda on millegipärast “nõme”:))))

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Väikelaps Sõbrannat Tartus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.