Esileht Väikelaps Sõbrapäev lasteaias

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Sõbrapäev lasteaias

Postitas:

Mida viib teie laps lasteaeda sõbrapäeval? Midagi viia kohustust ei ole, aga laps väga soovib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kleepsud või õhupallid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne tasuks uurida õpetajatelt, mis neil sel päeval plaanis on. Võib-olla meisterdab kogu rühm koos juba midagi, teevad küpsisetordi vmt. See, kui üks laps toob midagi, võib teistes tekitada tunde, aga miks tema tõi, miks mina ei saanud tuua midagi.

Meil on nii juhtunud, laps oli väga õnnetu, et rühmakaaslane tõi kõigile kommi, tema oleks ka tahtnud midagi viia, aga kuna minu teada oli õpetajatel juba ühisüritus planeeritud, siis ma olin talle kodus öelnud, et teete rühmaga koos midagi. Kui on mingi ühine peolaud olnud mõnel tähtpäeval rühmas, kuhu kõik toovad midagi, siis õpetajad annavad sellest teada ja saavad kõik viia. Sel korral nad polnud seda teinud, tegid koos küpsiseid.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on mesikäpa vahvleid, puuvilju, küpsiseid, kommi jne viinud ja mitte ainult sõbrapäeval vaid ka niisama, kui tuju olnud. Õpetajad pole keelanud,vaid leiavad, et väga tore, kui laps hoolib. Ka teised on hooti nii toonud, kui lapsel tuju.
Eelmine sõbrapäev tõi igaüks midagi, kuigi polnud kokkulepitud, aga ikka kõik tõid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea, sellepärast põdeda, et keegi tunneb end halvasti, et üks tahtis head meeldi teha. Niimoodi ei saa ju lapsi kasvatada, et jumala eest, är akunagi midagi toredat tee, sest äkki keegi tunneb end halvasti.

Meil ka aegajalt mõni laps toob niisama hommikul esimestena saabujatele kommi, üks laps toob aegajalt hunniku õhupalle aeda kaasa. Mu laps on teinud draamat selle pärast, kui palju lapsi on tema sünnipäeval vs kui palju lapsi on teiste sünnipäeval. Või et meil olid liiga igavad kommid ja teisel olid palju ägedamad. Lapsed suudavad igast sääsest elevandi teha, nt kui vend sai uued sokid, siis oli ka tüli majas, ma ei hakka sellepärast oma elu ümber korraldama, et lapsele jälle midagi ei meeldi – need asjad käivad elu juurde j alastele tuleb seletada, mitte iga hinna eest vältida konflikte.

Sõbrapäevaks sobivad õhupallid väga hästi, vastavalt laste arvule. Kui viitsib igale lapsele kaardi joonistada või mingi lillekese või südame meisterdada jne. Lapsi tuleb julgustada olema lahke ja positiivsust välja näitama ja rõõmu jagama, mitte aga kartma teiste hukkamõistu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine sõbrapäev tõi igaüks midagi, kuigi polnud kokkulepitud, aga ikka kõik tõid.

Kas tõesti lapsed sõid selle magusa uputuse ära? Ise sellist toomist/viimist ei poolda, v.a sünnipäev. Õnneks meil pole ka rühmas sellist kommet. Tehakse üheskoos torti, kanistusi võib kaasa võtta.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps viib oma sõpradele kaardid. Ma pole kuulnudki, et väga midagi muud viidaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan õpetajana ja mõned lapsed toovad küll komme või maiustusi sõbrapäevaks. Minu meelest väga armas. Kui juhtub, et maiustusi tuuakse liiga palju, siis sööme mõnel teisel või kolmandal päeval ka veidi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Sõbrapäev lasteaias