Esileht Pereelu ja suhted Sõbrapäev tulemas, kes ootab abieluettepanekut?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: Sõbrapäev tulemas, kes ootab abieluettepanekut?

Postitas:

Kes midagi tahab, see teeb ka vastava ettepaneku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Megairwww, käod 😀
Lõbus on teiega.
Kujutlen, kuidas surmtõsise näoga ja endi elu ideaalseks pidades (sh oma kuiviklikke kirjutisi idealiseerides) “Kristuse pruuti” jälestate 😀 teadmata, et too naine on jummmmala õnnelik 🙂 lihtsalt loopis tühjal momendil siia paar rida, ja praegusel tühjal momendil vaatab, mis elu tema kirjutis elama on hakanud. elab 🙂 Jee!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 13:42; 09.02 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

issand mihuke infantiil 🙂 🙂 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 17:15; 08.02 13:49; 09.02 12:20; 21.02 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oota mingit abieluettepanekut.
Mees hooliv armastav, tähtpäevade tähistamised ei lähe talle korda.
Varasemalt olen ikka poodides kolanud, pisikesi kinke teinud, kuid kuna vastu pole midagi tulnud, siis on ka minu poolt sünnipäevaks musi ja suuline õnnesoov. Samamoodi ka Valentinipäevadega, nimepäevadega, mis iganes…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Megairwww, käod ????
Lõbus on teiega.
Kujutlen, kuidas surmtõsise näoga ja endi elu ideaalseks pidades (sh oma kuiviklikke kirjutisi idealiseerides) “Kristuse pruuti” jälestate ???? teadmata, et too naine on jummmmala õnnelik ???? lihtsalt loopis tühjal momendil siia paar rida, ja praegusel tühjal momendil vaatab, mis elu tema kirjutis elama on hakanud. elab ???? Jee!

Klassikaline “kasutasin väljendit, mille tähendust ei tea, aga ei taha seda tunnistada”-tekst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, kui pirtsakad naised. Mul oleks täiesti ysk6ik millal, kuidas ja mis päeval ma selle ebieluettepaneku saan. Minu jaoks tähtsam see, et mees teeb läbim6eldult ja sydamest seda, sest see näitab seda, et ta on m6elnud sellele, et just mina olen see naine, kellega ta tahab oma ylejäänud elu koos veeta. Kui mehe jaoks ideaalne teha seda kasv6i valentinipäeval, siis minu jaoks on see ideaalne, et ta teeb seda sel päeval, mida ise tähtsaks peab. Ise sain ettepaneku restoranis, Sagadi m6isas, yhel suvepäeval ja väiksel reisil. Aimasin tegelt ette, sest mu mees ei oska täielikult saladusi hoida. Talle meeldib absoluutselt k6ike minuga arutada ja ka siis tegi vahepeal väikseid vihjeid, keel täiega sygeles. Aga ma ei solvunud, et see mulle täielik yllatus ei olnud, ei pirtsutanud, ma olen vastupidi tänulik, et ta nägi vaeva ja yleyldse tahab minuga abielluda. Mul on olnud enne teda mitu nurjunud katset leida mees, kes t6esti armastab ja hoolib ning yleyldse tahab minuga t6sises suhtes olla. Nyyd, kus ma olen selle inimese leidnud, ei kavatse muretseda mingite pisidetailide pärast…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.02 17:50; 18.02 11:06; 19.02 17:04; 20.02 09:26; 20.02 13:16; 20.02 15:49; 21.02 11:15; 21.02 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootan. Koos oldud 3a ja kõik on suurepärane. Lapsi pole, elame koos teist aastat. Vanused ka 38 ja 45. Jah ma tõesti soovin abielluda, aga veel ise ei maini, enda paikapandud aeg on aasta lõpp.

Noh, tuli siis ära või ei tulnd ikka?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.02 20:11; 15.02 00:27; 20.02 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen vastupidi tänulik, et ta nägi vaeva ja yleyldse tahab minuga abielluda. Mul on olnud enne teda mitu nurjunud katset leida mees, kes t6esti armastab ja hoolib ning yleyldse tahab minuga t6sises suhtes olla.

Kõlab natuke sedamoodi, et tahtsid kangesti mehele saada ja oled tänulik esimesele, kes sind ära võttis:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.02 18:49; 15.02 10:08; 18.02 01:45; 18.02 23:42; 19.02 22:07; 20.02 12:01; 20.02 14:39; 20.02 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

yleyldse tahab minuga abielluda.

See pidi tõesti erakordne juhtum olema. Et sihukese nõiaga “yleyldse” keegi abiellu astuda tahab.
Aga kyll ta oma veast varsti aru saab ja olukorra parandab. Ehk siis lahutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab natuke sedamoodi, et tahtsid kangesti mehele saada ja oled tänulik esimesele, kes sind ära võttis:)

Mingi kiusaja või? Et kui keegi ei ole korraga tark, ilus, andekas ja osav, ning mehi ukse taga sabas kümnete viis ootamas ei ole, siis on alandav soovida peret ja lapsi? Ma olen siin perekoolis aru saanud, et kõik on kogu aeg väga alandav ja seetõttu ongi parem mitte lapsi saada ja mitte mõnusalt ühiselt laste kasvatamise vankrit vedada. Sest äkki perekooli kägu arvab, et ma ei pea endast lugu? Mina olen ka väga tänulik oma mehele, et ta kannatab ära mu isepäisuse, kohutava hajameelsuse ja veel mitu muud kooselu raskendavat tegurit ning ikka jätkuvalt tahab minuga koos olla. Kuidas see abielu pakend välja näeb, on mul küll üsna ükskõik.

PS. ma ei ole see, keda sa kommenteerisid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 19:49; 16.02 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab natuke sedamoodi, et tahtsid kangesti mehele saada ja oled tänulik esimesele, kes sind ära võttis:)

Mingi kiusaja või? Et kui keegi ei ole korraga tark, ilus, andekas ja osav, ning mehi ukse taga sabas kümnete viis ootamas ei ole, siis on alandav soovida peret ja lapsi? Ma olen siin perekoolis aru saanud, et kõik on kogu aeg väga alandav ja seetõttu ongi parem mitte lapsi saada ja mitte mõnusalt ühiselt laste kasvatamise vankrit vedada. Sest äkki perekooli kägu arvab, et ma ei pea endast lugu? Mina olen ka väga tänulik oma mehele, et ta kannatab ära mu isepäisuse, kohutava hajameelsuse ja veel mitu muud kooselu raskendavat tegurit ning ikka jätkuvalt tahab minuga koos olla. Kuidas see abielu pakend välja näeb, on mul küll üsna ükskõik.

PS. ma ei ole see, keda sa kommenteerisid.

Miks kiusaja?

Loomulikult ei ole alandav soovida endale peret ja lapsi. Samas aga on minu meelest vägagi ennast alandav see, kui keegi (antud juhul siis minu poolt tsiteeritud naine) on tänulik mehele seetõttu, et see üldse temaga tõsises suhtes olla ja üleüldse temaga abielluda tahtis … Kui madal peab ühe naise enesehinnang küll sellise “tänulikkuse” ülesnäitamiseks olema? Koosolemine ja abiellumine on võrdsete partnerite omavahelise suhte loogiline jätk, mitte nii, et naispool mehe suhtes äravõtmise eest mingit alandlikkust ja pidevat tänutunnet tundma peab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.02 18:49; 15.02 10:08; 18.02 01:45; 18.02 23:42; 19.02 22:07; 20.02 12:01; 20.02 14:39; 20.02 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootan. Koos oldud 3a ja kõik on suurepärane. Lapsi pole, elame koos teist aastat. Vanused ka 38 ja 45. Jah ma tõesti soovin abielluda, aga veel ise ei maini, enda paikapandud aeg on aasta lõpp.

Noh, tuli siis ära või ei tulnd ikka?

Väga tõenäoliselt ei tulnud siin kellelgi midagi. Muidu oleks teema uhkeid kilkeid täis. Kahju, iseenesest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 22:55; 18.02 02:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootan. Koos oldud 3a ja kõik on suurepärane. Lapsi pole, elame koos teist aastat. Vanused ka 38 ja 45. Jah ma tõesti soovin abielluda, aga veel ise ei maini, enda paikapandud aeg on aasta lõpp.

Appi, nii vana ja nii lapsik??

Mind vist suisa ehmataks, kui mees valiks mingi sisselaenatud võõrpüha meie elu üheks olulisemaks hetkeks. Fuhh!
Abielluma peaks siis vist tänupühal koos kalkuniga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 07:09; 18.02 07:11; 18.02 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui soov olemas, siis tuleb mehele seda ääri-veeri väljendada, neil pole enamasti oskust ridade vahelt lugeda

Miks ääri-veeri? Mis sajandis meil naised veel elavad, et teatud asjad veel tabud on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 07:09; 18.02 07:11; 18.02 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et ei ole tabud, aga kui otse küsid, siis võid vastuseks ka saada vaikimise või “ei” – mis võib väga haiget teha. Järelikult ei pane end sellisesse olukorda – ja ootad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et ei ole tabud, aga kui otse küsid, siis võid vastuseks ka saada vaikimise või “ei” – mis võib väga haiget teha. Järelikult ei pane end sellisesse olukorda – ja ootad.

Kas meestele ei tee haiget, kui nad eitava vastuse saavad?
Kindlasti teeks. Aga kas naised mõtlevad selle peale?

Mu meelest oodata on veel jaburam. Täiskasvanud inimene võiks oma sisemuses kaks stsenaariumit läbi mängida, ehk siis saan/ ei saa mehele, ja mitte “saada haiget” iga äraütlemise peale.
Päriselt saab keegi haiget, kui temaga ei abielluta (küll aga elatakse juba aastaid rõõmsalt koos)?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 07:09; 18.02 07:11; 18.02 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootan. Koos oldud 3a ja kõik on suurepärane. Lapsi pole, elame koos teist aastat. Vanused ka 38 ja 45. Jah ma tõesti soovin abielluda, aga veel ise ei maini, enda paikapandud aeg on aasta lõpp.

Appi, nii vana ja nii lapsik??

Mind vist suisa ehmataks, kui mees valiks mingi sisselaenatud võõrpüha meie elu üheks olulisemaks hetkeks. Fuhh!
Abielluma peaks siis vist tänupühal koos kalkuniga?

Tänupyhal peax abielluma kalkuniga, kui Santa Clausi ei jaxa ära oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen vastupidi tänulik, et ta nägi vaeva ja yleyldse tahab minuga abielluda. Mul on olnud enne teda mitu nurjunud katset leida mees, kes t6esti armastab ja hoolib ning yleyldse tahab minuga t6sises suhtes olla.

Kõlab natuke sedamoodi, et tahtsid kangesti mehele saada ja oled tänulik esimesele, kes sind ära võttis:)

Appi, kui loll jutt. Paraku tegu mu teise abieluga ja olen juba 30ndates ja seega oskan paremini hinnata seda, mis mul on. Mul on 1 halb suhe v6rdluseks olemas ja sinna vahepeale jääb mitu katset leida normaalne mees, mitte, et ma paaniliselt kedagi otsinud oleksin, aga vallalise elu juurde käib paraku see, et tutvutakse inimestega, armutakse, luuakse suhe jne. Kui oleksin esimese ettejuhtuvaga paari heitnud, v6i isegi teisega, siis poleks ma praegu enda mehega koos. Ära ole kade, kadedus on yks kole asi. Paraku meist keegi pole ideaalne. Ja justnimelt nii ongi, et vaatamata mu ohtratele vigadele (minu enda arust, mees nii ei arva muidugi), leidub yks selline normaalne mees, kes minuga oma ylejäänud elu veeta tahab. Mitte, et ma nyyd käin ja tänulikkust välja näitan, taldu lakun. Ma ei ole pigem selline kodukana, kes käib ja jumaldab ja ymmardab meest, aga olen sisimas selle yle t6esti väga tänulik, et mul on keegi. Vaadates yksikuid s6brannasid, kes samuti 30ndates, ja nähes nende tuska, et nad yksi on…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.02 17:50; 18.02 11:06; 19.02 17:04; 20.02 09:26; 20.02 13:16; 20.02 15:49; 21.02 11:15; 21.02 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära ole kade, kadedus on yks kole asi.

Usu mind, ma tõesti ei ole kade mitme mehe juurest läbi käinud naisele, kes siiamaani abieluettepanekut ootab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.02 18:49; 15.02 10:08; 18.02 01:45; 18.02 23:42; 19.02 22:07; 20.02 12:01; 20.02 14:39; 20.02 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootan kõigilt sõpradelt, aga sain vaid 17. Kooliaeg tuleb meelde, kus sain 13aastasena vaid 18 sõbrapäeva kaarti, nüüd abieluettepanekutega läheb veel kehvemini 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära ole kade, kadedus on yks kole asi.

Usu mind, ma tõesti ei ole kade mitme mehe juurest läbi käinud naisele, kes siiamaani abieluettepanekut ootab.

Kes ootab oma abieluettepanekut? Kui on 30ndate teine pool käimas, siis kaks kooselu on täiesti normaalne. Ära kunagi h6iska enne 6htut. Karma is a bitch!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.02 17:50; 18.02 11:06; 19.02 17:04; 20.02 09:26; 20.02 13:16; 20.02 15:49; 21.02 11:15; 21.02 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära ole kade, kadedus on yks kole asi.

Usu mind, ma tõesti ei ole kade mitme mehe juurest läbi käinud naisele, kes siiamaani abieluettepanekut ootab.

Kes ootab oma abieluettepanekut? Kui on 30ndate teine pool käimas, siis kaks kooselu on täiesti normaalne. Ära kunagi h6iska enne 6htut. Karma is a bitch!

Nädal tagasi kirjutasid, et sul on mitu nurjunud katset leida mees. Tore siis, et see jutt nüüd ainult kahe kooselu peale taandus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.02 18:49; 15.02 10:08; 18.02 01:45; 18.02 23:42; 19.02 22:07; 20.02 12:01; 20.02 14:39; 20.02 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära ole kade, kadedus on yks kole asi.

Usu mind, ma tõesti ei ole kade mitme mehe juurest läbi käinud naisele, kes siiamaani abieluettepanekut ootab.

Kes ootab oma abieluettepanekut? Kui on 30ndate teine pool käimas, siis kaks kooselu on täiesti normaalne. Ära kunagi h6iska enne 6htut. Karma is a bitch!

Nädal tagasi kirjutasid, et sul on mitu nurjunud katset leida mees. Tore siis, et see jutt nüüd ainult kahe kooselu peale taandus.

Sul on lugemisoskusega probleeme. Loe uuesti mu esimene postitus, kus ma kirjeldan, kuidas sain abieluettepaneku ja kuidas kahe pikema suhte vahele on jäänud pikem vallalise periood, kuhu jäid ka need “katsed”. V6i oled sa selline, kes nopib välja midagi, mille kallal norida, ahhaaaa, vot ma talle ylten, ja muu teksti filtreerib kenasti ära? Nii Perekooli käö moodi.

On täiesti normaalne, et kui ollakse vallaline, siis tuleb ette armumisi, aga ega ma iga inimesega koos elama ei pea hakkama, kes mulle ei sobi. Paraku mul on meestele natuke suuremad n6udmised. Kahe k6rva vahel peab midagi olema, lisaks kenale välimusele muidugi. K6ik kenad mehed ei ole paraku seda sorti, kellega tahaks abielluda. Väike suveromanss ja sellega asi piirdub, sest paari kuuga saab juba selgeks, mis inimesega tegu. Seda mina nimetangi katseks leida NORMAALNE mees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.02 17:50; 18.02 11:06; 19.02 17:04; 20.02 09:26; 20.02 13:16; 20.02 15:49; 21.02 11:15; 21.02 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on lugemisoskusega probleeme. Loe uuesti mu esimene postitus, kus ma kirjeldan, kuidas sain abieluettepaneku ja kuidas kahe pikema suhte vahele on jäänud pikem vallalise periood, kuhu jäid ka need “katsed”. V6i oled sa selline, kes nopib välja midagi, mille kallal norida, ahhaaaa, vot ma talle ylten, ja muu teksti filtreerib kenasti ära? Nii Perekooli käö moodi.

Loe ise oma esimest kommentaari, kus kirjutad:
Mul on olnud enne teda mitu nurjunud katset leida mees, kes t6esti armastab ja hoolib ning yleyldse tahab minuga t6sises suhtes olla.

Nädal hiljem oma teises kommentaaris ajasid juba teist juttu, selleks ajaks oli su suhete arv jah kahe peale kahanenud.

Mis puudutab su”natuke suuremaid nõudmisi” mehe osas, siis see nõretav tänulikkus su esimeses kommentaaris selle jutuga kohe kuidagi ei klapi. Aga su hüsteerilist stiili arvestades tundub, et oledki pisut ebastabiilne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.02 18:49; 15.02 10:08; 18.02 01:45; 18.02 23:42; 19.02 22:07; 20.02 12:01; 20.02 14:39; 20.02 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on lugemisoskusega probleeme. Loe uuesti mu esimene postitus, kus ma kirjeldan, kuidas sain abieluettepaneku ja kuidas kahe pikema suhte vahele on jäänud pikem vallalise periood, kuhu jäid ka need “katsed”. V6i oled sa selline, kes nopib välja midagi, mille kallal norida, ahhaaaa, vot ma talle ylten, ja muu teksti filtreerib kenasti ära? Nii Perekooli käö moodi.

Loe ise oma esimest kommentaari, kus kirjutad:
Mul on olnud enne teda mitu nurjunud katset leida mees, kes t6esti armastab ja hoolib ning yleyldse tahab minuga t6sises suhtes olla.

Nädal hiljem oma teises kommentaaris ajasid juba teist juttu, selleks ajaks oli su suhete arv jah kahe peale kahanenud.

Mis puudutab su”natuke suuremaid nõudmisi” mehe osas, siis see nõretav tänulikkus su esimeses kommentaaris selle jutuga kohe kuidagi ei klapi. Aga su hüsteerilist stiili arvestades tundub, et oledki pisut ebastabiilne.

Kuule, haige Kägu, ma ei pea siin sulle aru andma. Enne praegust suhet oli t6esti mitu lyhemat paarikuust suhet. Praeguse mehega koos elanud u 7 a. Esimese mehega elasin 5 a. Mis selles imelikku on, et ma vahepeal olin u 5 a vaba ja vallaline ja ette tuli ka lyhemaid suhteid? Olengi väga tänulik saatusele, et mul on normaalne mees. Mis selles imelikku on? Ise ma muidugi selle normaalse mehe endale valisin ja v6tsin, vältisin teadlikuklt teatud tyypi mehi, seega ei jäänud see ainult suveromansiks, nagu eelnevate suhete puhul. Ja olen ysna kindel, et rääkisin kahest kooselust, mitte kahest suhtest, aga ei viitsi hakata siin yle kontrollima, jäägu se sulle, sest sind nii väga torgib. Minu m6te jääb samaks, vahet ei ole, millal ja kus see abieluettepanek tuleb. Seda tahtsin ma edasi anda, mitte siin minu suhetest rääkida. Sinu suhted mind yldse ei huvita. Niikuinii oled yks 6nnetu ja kibestunud inimene.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.02 17:50; 18.02 11:06; 19.02 17:04; 20.02 09:26; 20.02 13:16; 20.02 15:49; 21.02 11:15; 21.02 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, haige Kägu, ma ei pea siin sulle aru andma.

Rahune nüüd, ma polegi palunud sul aru anda. Sulle piisab ju vaid ühe lause kirjutamisest ja kohe kribad sellele lehekülje jagu vahtu otsa. Sinu suhe/suhted ja tänutunne äravõtmise eest mind tegelikult ei huvita, aga sry, lollikesi on mõnikord lihtsalt tore natuke narrida. Eriti selliseid, kes mingil põhjusel kogu ihust ja hingest oma suurt õnne võhivõõrastele kinnitada püüavad:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.02 18:49; 15.02 10:08; 18.02 01:45; 18.02 23:42; 19.02 22:07; 20.02 12:01; 20.02 14:39; 20.02 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, haige Kägu, ma ei pea siin sulle aru andma.

Rahune nüüd, ma polegi palunud sul aru anda. Sulle piisab ju vaid ühe lause kirjutamisest ja kohe kribad sellele lehekülje jagu vahtu otsa. Sinu suhe/suhted ja tänutunne äravõtmise eest mind tegelikult ei huvita, aga sry, lollikesi on mõnikord lihtsalt tore natuke narrida. Eriti selliseid, kes mingil põhjusel kogu ihust ja hingest oma suurt õnne võhivõõrastele kinnitada püüavad:)

Sinu esimene kommentaar ytles sinu kohta k6ik, sa ei pea siin rohkem enam seletama. Mida rohkem sa siia kirjutad, seda 6nnelikumana ma ennast tunnen ja julgen seda ka välja näidata /sellest rääkida. Hea teada, et mul on stabiilne ja 6nnelik pereelu hea mehega, ja ma ei pea suurest kibestumisest kuskil foorumis teisi solvamas ja alandamas käima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.02 17:50; 18.02 11:06; 19.02 17:04; 20.02 09:26; 20.02 13:16; 20.02 15:49; 21.02 11:15; 21.02 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, haige Kägu, ma ei pea siin sulle aru andma.

Rahune nüüd, ma polegi palunud sul aru anda. Sulle piisab ju vaid ühe lause kirjutamisest ja kohe kribad sellele lehekülje jagu vahtu otsa. Sinu suhe/suhted ja tänutunne äravõtmise eest mind tegelikult ei huvita, aga sry, lollikesi on mõnikord lihtsalt tore natuke narrida. Eriti selliseid, kes mingil põhjusel kogu ihust ja hingest oma suurt õnne võhivõõrastele kinnitada püüavad:)

Sinu esimene kommentaar ytles sinu kohta k6ik, sa ei pea siin rohkem enam seletama. Mida rohkem sa siia kirjutad, seda 6nnelikumana ma ennast tunnen ja julgen seda ka välja näidata /sellest rääkida. Hea teada, et mul on stabiilne ja 6nnelik pereelu hea mehega, ja ma ei pea suurest kibestumisest kuskil foorumis teisi solvamas ja alandamas käima.

Solvanud ja alandanud pole sind küll keegi, ära end märtriks ka mõtle. Loomulikult ole uhke ja naudi seda, et keegi sind üldse tahtis:) Su ohtratest selgitustest paistab, et sinu puhul oli see tõesti uskumatu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.02 18:49; 15.02 10:08; 18.02 01:45; 18.02 23:42; 19.02 22:07; 20.02 12:01; 20.02 14:39; 20.02 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootan. Koos oldud 3a ja kõik on suurepärane. Lapsi pole, elame koos teist aastat. Vanused ka 38 ja 45. Jah ma tõesti soovin abielluda, aga veel ise ei maini, enda paikapandud aeg on aasta lõpp.

Noh, tuli siis ära või ei tulnd ikka?

Väga tõenäoliselt ei tulnud siin kellelgi midagi. Muidu oleks teema uhkeid kilkeid täis. Kahju, iseenesest.

Huvitav, kuidas teemaalgatajal läheb? Pakib kohvreid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.02 20:11; 15.02 00:27; 20.02 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, haige Kägu, ma ei pea siin sulle aru andma.

Rahune nüüd, ma polegi palunud sul aru anda. Sulle piisab ju vaid ühe lause kirjutamisest ja kohe kribad sellele lehekülje jagu vahtu otsa. Sinu suhe/suhted ja tänutunne äravõtmise eest mind tegelikult ei huvita, aga sry, lollikesi on mõnikord lihtsalt tore natuke narrida. Eriti selliseid, kes mingil põhjusel kogu ihust ja hingest oma suurt õnne võhivõõrastele kinnitada püüavad:)

Sinu esimene kommentaar ytles sinu kohta k6ik, sa ei pea siin rohkem enam seletama. Mida rohkem sa siia kirjutad, seda 6nnelikumana ma ennast tunnen ja julgen seda ka välja näidata /sellest rääkida. Hea teada, et mul on stabiilne ja 6nnelik pereelu hea mehega, ja ma ei pea suurest kibestumisest kuskil foorumis teisi solvamas ja alandamas käima.

Solvanud ja alandanud pole sind küll keegi, ära end märtriks ka mõtle. Loomulikult ole uhke ja naudi seda, et keegi sind üldse tahtis:) Su ohtratest selgitustest paistab, et sinu puhul oli see tõesti uskumatu.

Mina t6esti nii kergelt ei solvu, aga olen 100% kindel, et käid siin oma “tarkusi” iga päev jagamas, ja mingi 1 postituse p6hjal hakkad enda enesehinnangut upitama teisi maha tehes. Sina kohe tead milline ma olen ja proovid seda mulle igatepidi selgeks teha. Proovid igas postituses mind maha teha, et end paremini tunda. How sick is that? Ma tavaliselt ytlen selliste inimestega kokku puutudes, et kahju lausa sellistest, aga nagu sa tähele paned, ma pole seda kordagi sulle öelnud – mul ei ole t6esti kahju, et sa selline oled. Tundub, et oled oma kurva saatuse ära teeninud. Ilmselt sind kiusati koolis ja elad nyyd siin oma rasket lapsep6lve teiste peal välja. Mis teha, elu on selline. Loodan, et sellistel inimestel ei ole lapsi. Meest niikuinii ei ole, see on kindel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.02 17:50; 18.02 11:06; 19.02 17:04; 20.02 09:26; 20.02 13:16; 20.02 15:49; 21.02 11:15; 21.02 11:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Sõbrapäev tulemas, kes ootab abieluettepanekut?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.