Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sõbrapäev!

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Sõbrapäev!

Postitas:
Kristiba

Järgmine kuu siis sõbrapäev tulemas.Kuidas tähistate ja mida kingite? Mina lasen tellida koogikesi nimedega ( koogikesed muretaignaga ja martsipani kattega kus inimese nimi peal koos kaunistustega).Ise pole küpsetaja tüüpi kahjuks ja ei oska ilusaid asju küpsetada.

Please wait...
Postitas:
talent

RE: Sõbrapäev!

Äh?

Ei tee küll mitte midagi. Kommertskraam ja ma pole enam selles eas ka, et vilkuvaid südameid ja I-süda-You kirjadega mõmmisid kellelegi kinkida.

Vanainimesena hindan naistepäeva rohkem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see on Valentinipäev ehk armunute päev. pole olemas mingit sõbrapäeva, see on kaupmeeste väljamõeldis, et inimesed ikka võimalikult paljudele tuttavatele mingit mõttetut träna kokku ostaks.

Okei, su koogid on loodetavasti vähemalt söödavad, saab ära tarbida.
Aga kõik \”sõbrad\” ehk tegelikult suvalised töökaaslased ja juhututtavad, kes muidu aasta otsa ei suhtle ja ühel päeval mingite karukeste ja südametega tulevad, võivad need karukesed omale peesse pista.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis mõttes nagu? Kui ma kellelegi mingite koogikestega lähenema hakkaksin, kutsutaks mulle ilmselt hullarist auto välja. Ise pean sõbrapäeva tähistavaid täiskasvanuid ka topakateks.
Lasteaialastele sobib, las joonistavad kaarte ja kleebivaid südamekesi, selle vastu pole mul midagi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Muahahaa, karukesed ja südamed:D Ei, õnneks ei tee midagi ja ei oma ka sõbrahulluses sõpru. Veab mul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jube jama, kui keegi minu pärast midagi sellist teeks:S Oleks piinlik, sest ise ei kavatse seda päeva küll kuidagi täistada. Tunnen, et see on pigem laste teema.
Aga kellel sa neid koogikesi tellida lased?

Please wait...
Postitas:
Kristiba

Ma tellisin koogikesed ainult oma perele.ei kavatse hakkata sõpruskonnas jagama neid.ja esimest korda pean sellist päeva..:D

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eestis ei ole see püha levinud. Siin on ikka Jõulud ja Jaanipäev. Natuke värvitakse mune ka.
USAS on aga Halloween ja Valentini päev suurelt tähistatavad.
http://pinterest.com/LuxeFinds/valentines-day-ideas/

Ja koolis oli see ka meil, koridoris oli suur kast, kuhu kõik oma kaardid panid, mis laiali jagati siis jne. Kellel oli kõige rohkem sõpru, sellel oli ka kaarte..
http://pinterest.com/pin/244179611016255551/ supernunnu 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei tähista. tüdrukule pean ilmselt mingit väikest nänni ostma koolis jagamiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

lapsele miskit magusat, mehega päeval välja korraks sööma.

Please wait...
Postitas:
elke2010

kuna mul on just plaanis paar päeva pärast sõbrapäeva mehele juubeliks midagi organiseerida, siis selline väljamõeldud tähtpäev jääb küll pidamata… töökaaslastele mingi kommikarbi ehk viin- nemad on mulle parimateks sõpradeks ka ühtlasi ja rohkem kaubandusketid minult kasumit ärgu lootkugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, see pole miski eesti püha, see läheb minust kauge kaarega puutumatult mööda, tavaline päev.

Please wait...
Postitas:
Rabakana

Ma ka sõbrapäevast suurt ei pea. Pole nagu omaks saanud see püha.
Naistepäev on lahedam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänan ei, ma pole enam ammu tiinekas.

Please wait...
Postitas:
carynake

Mõtlesime korraks heade sõpradega, et võiks kuskile koos minna(välja sööma või kellegi poole). Midagi kinkima ei hakka, aga lähedaste inimestega tahaks küll koos olla;)

Please wait...
Postitas:
Kristiba

[small]carynake kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mõtlesime korraks heade sõpradega, et võiks kuskile koos minna(välja sööma või kellegi poole). Midagi kinkima ei hakka, aga lähedaste inimestega tahaks küll koos olla;)[/tsitaat]

See on küll tore mõte!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eestis ei ole see püha levinud. Siin on ikka Jõulud ja Jaanipäev. Natuke värvitakse mune ka.
USAS on aga Halloween ja Valentini päev suurelt tähistatavad.
http://pinterest.com/LuxeFinds/valentines-day-ideas/

Ja koolis oli see ka meil, koridoris oli suur kast, kuhu kõik oma kaardid panid, mis laiali jagati siis jne. Kellel oli kõige rohkem sõpru, sellel oli ka kaarte..
http://pinterest.com/pin/244179611016255551/ supernunnu :)[/tsitaat]
Ole nüüd, lihavõttepühad ja munade värvimine on ikka üsna tuntud. Kõik ei osta jah neid spetsiaalvärve aga minu vanemad pidasid küll oluliseks kasvõi sibulakoortega või heintega lihavõttemunade värvimist. Kõik vanemad sugulased tegid sama. Pluss pasha tegemine lihavõtteks.
Valentini ehk sõbrapäevast ei arva isegi mu pubekas midagi, nõme püha tema meelest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eelmisel aastal ostsin tööle kaasa Merci assortiikarbi – sealt siis jagus igaühele üks ¨okolaadipulk. Paljudele meeldis, ei olnud liiga ülepingutatud ning \”Merci\”, mis tähendab prantsuse keeles \”tänan\”, sobis ka väga hästi sellesse päeva. Arvan, et ka sel aastal pean töökaaslasi just nii meeles.
Sain siit foorumist hea mõtte, et perele teha nimelised väikesed koogikesed. Valmistaks küpsisetordikesed, mis kataksin martsipaniga – varem pole teinud, kuid tundub lihtne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

midagi ei viitsi teha. ostan poest mingit temaatilist maiustust ja siis peangi iseendaga seda:). my, myself and i:D. vbl mönele soovin ka nii rohkem moe pärast;)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Autor….Kustkohast sa tellisid neid koogikesi muretaignal?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siit ka saab- http://buduaar.ee/Turg/kuulutus/1171605

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes veel eestpoolt lugedes aru ei saanud, lugege uuesti: see on Valentinipäev ehk ARMUNUTE päev. Pole olemas mingit sõbrapäeva.
Lõpetage ära see lamedus, kus suva mutid omavahel ¨okolaadisüdameid vahetavad.

Please wait...
Postitas:
pritnispeeers

Miks te inimesele miinuseid olete ladunud? Mille eest? Mille kuradi eest? Las ta peab oma sõbrapäeva ja tellib koogikesi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kes veel eestpoolt lugedes aru ei saanud, lugege uuesti: see on Valentinipäev ehk ARMUNUTE päev. Pole olemas mingit sõbrapäeva.
Lõpetage ära see lamedus, kus suva mutid omavahel ¨okolaadisüdameid vahetavad. [/tsitaat]
Aga, miks ei või olla sõbrapäeva? Ja, kui keegi tahab seda tähistada, siis, miks ta ei või?
Ise ei pinguta jaani ega jõuluigi pärast, ei huvita mind vastlad ega lihavõtted, aga, kui teised seda teha tahavad, siis kes olen mina või kes oled sina, et öelda mida võib ja mida mitte? Pereringis ARMUNUTE päeva tähistada on ju täitsa ok, meest sa ju armastad ja lapsed on selle armastuse vili 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte midagi ei tee, mees niikuinii tööl.
VB vanema tütrega küpsetame midagi – ntx täidisega pannkooke ja ostan talle vb mingi shokolaadi, kuid see ka kõik 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Eelmisel aastal ostsin tööle kaasa Merci assortiikarbi – sealt siis jagus igaühele üks ¨okolaadipulk. Paljudele meeldis, ei olnud liiga ülepingutatud ning \”Merci\”, mis tähendab prantsuse keeles \”tänan\”, sobis ka väga hästi sellesse päeva. Arvan, et ka sel aastal pean töökaaslasi just nii meeles.
[/tsitaat]
Tänupüha peetakse minu teada novembris 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

miks peab kõigi Ameerika hullustega kaasa jooksma? see päev on tõepoolest ju armunutele. kas kõrvitsad ka panete sügiseks kasvama, jälle üks Ameerikamaa traditsioon? jäägu ikka eestlastele jaanipäev, vastlad, mardid-kadrid ja muidugi jõulud.

Please wait...
Postitas:
Kristiba

[tsitaat]Autor….Kustkohast sa tellisid neid koogikesi muretaignal? [/tsitaat]

Osta-ee-st kuid buduaaris on tal ka samad kuulutused üleval.

Please wait...
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sõbrapäev!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.