Esileht Koolilaps soe jope

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: soe jope

Postitas:

Gümnaasiumiealine kurdab, et tal on külm! Peatusesse 1 km vantsimist. Kuna pool kooli käivat Parajumpersite ja Canada Goose-dega siis ma kahtlustan siin teatavat pean-saama ihalust. Nagu telefonide puhul, ainus mõeldav bränd on muidugi iPhone. Mida soovitate? Alternatiivina Didriksons laideti maha. Mida siis talveks selga osta? Arvan, et nõutav on veekindlus ja kapuuts.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks Didriksons ei sobi, kas bränd ei sobi, soe on ju kahtlemata. Lähen oma poisiga HH laupäeval proovima. Didriksons minu poisile ei sobi kuna on väga lai. Poiss pikk ja kõhna. Õnneks meil koolis mingite brändide tagaajamist ei ole.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 11:01; 11.09 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris haige, see parajumpers parka on ju 1000 EUR 😀
Mis koolis ta käib?

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 11:51; 11.09 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

anna nii palju raha, kui sa arvad, et see maksta võiks, ja las läheb otsib ise poest või internetist.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole ei 500- ega ka 2000-pealises koolis näinud vaid üle paari üksiku Canada Goose’i või Parajumpersi kandja. Noorukil mingi kinnisidee lihtsalt, saagu üle 😀

Altitude, Helly Hansen ja Didriksons on põhilised brändid praegu. 150 euroga saab vast normaalse asja. Järelturul muidugi omakorda poole hinnaga sellest.
Mul Didriksoni Lindsey (vist kõige levinum mudel?), viimane talv sain seda ainult paar-kolm korda kanda, sest see on nii jubedalt palav mu jaoks ning ilma alla -10 kraadi nagu ei olnudki. Pluss see parka nii raske ka, et minu jaoks veits ebameeldiv. Paneks seda edaspidi selga ainult -20 kraadi ja koleda pakasega.
Põhiliselt olen kandnud Five Seasonsi Erina parkat, on tagasihoidliku disainiga, mugav ja soe. Soetasin uueväärse järelturult 50 euroga.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan lahendust, mida minu vanemad rakendasid. Kui miskit selga vaja osta, siis ütlesid summa, mis nad valmis panustama ja kui minu valitud toode sellest summast kallim, siis võisin vahe oma taskurahast maksta või valida odavama toote. Kui tal ikka seda parajumpersit vaja on, siis kogub ise taskuraha. Kui taskuraha pole valmis panustama siis järelikult nii väga polegi vaja.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Didriksons minu poisile ei sobi kuna on väga lai.

Huvitav, kas poiste/meeste mudelid on erinevad? Minul tüdruk nagu soolikas ja Didriksonsid just sobivad, kui oleks naiselikuma kehaga, siis oleks vaat et kitsas…

Teemaalgataja, kahju jah, et bränd on oluline, sest meie pere 5 liikmel on kõigil D. kohta ainult kiidusõnad, nii soojuse kui veekindluse kohta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parajumpers koolilastel? Meil üks Tallinna eliitkoole ja ühtki last pole Parajumpersis näinud. Isegi vanemaid mitte, seda küll mitte hinna pärast ilmselt, vaid seetõttu, et need on nii rasked, jäigad ja kobakad nagu plekkpurk oleks ümber.
Aga IPhone on küll pea kõigil (vast on siis ikka põhjust ka, miks see on ja PJ nt mitte).
Lased end ümber sõrme keerata?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kas poiste/meeste mudelid on erinevad? Minul tüdruk nagu soolikas ja Didriksonsid just sobivad, kui oleks naiselikuma kehaga, siis oleks vaat et kitsas…

[/quote]

Vist nii on jah. Poiss on pikk, aga kiitsakas. Laste suurused lühikesed ja meeste S nagu kott seljas. Tüdrukul on Didriksons täiesti normaalne. Äkki mingi mudel kitsam, pole peale sattunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 11:01; 11.09 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

APPI, jälle parka!

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gümnaasiumiealine kurdab, et tal on külm! Peatusesse 1 km vantsimist. Kuna pool kooli käivat Parajumpersite ja Canada Goose-dega siis ma kahtlustan siin teatavat pean-saama ihalust. Nagu telefonide puhul, ainus mõeldav bränd on muidugi iPhone. Mida soovitate? Alternatiivina Didriksons laideti maha. Mida siis talveks selga osta? Arvan, et nõutav on veekindlus ja kapuuts.

No kui tal praeguste ilmadega on vaja mingit udupeent ülisooja jopet, siis ehk läheb hoopis arsti juurde. Vihma pärast käiakse praegu voodrita kilejopega, temperatuuri pärast pusaga.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parajumpers koolilastel? Meil üks Tallinna eliitkoole ja ühtki last pole Parajumpersis näinud. Isegi vanemaid mitte, seda küll mitte hinna pärast ilmselt, vaid seetõttu, et need on nii rasked, jäigad ja kobakad nagu plekkpurk oleks ümber.

Aga IPhone on küll pea kõigil (vast on siis ikka põhjust ka, miks see on ja PJ nt mitte).

Lased end ümber sõrme keerata?

Sama siin. Lapsed kesklinnas koolis, üks on erakoolis. Ei kanna keegi nii kallist jopet 😀 Riiete osas üldse on mu lastel koguaeg olnud tagasihoidlik joon. Õnneks koolis koolivorm. Ma arvan, et mu lapsed isegi ei märkaks ise, et kellelgi on vingem jope, kui tal. Parkadest on neil siiani didriksons olnud kuigi ma ausõna ei osta seda märgi pärast, pigem on põhjuseks hea saadavus. Ei viitsi mina mööda poode lastele midagi über-erilist osta. Endale ma kunagi didrikson jopet ei ostaks, sest see on ju igal ühel. Kannan Luhta jopesid, need on tagasihoidlikud.
Meil erakoolis käival lapsel pole isegi kordagi olnud teemaks “temal on ägedam telefon, kui mul”.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 11:51; 11.09 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna pool kooli käivat Parajumpersite ja Canada Goose-dega siis ma kahtlustan siin teatavat pean-saama ihalust.

Ma kahtlustan, et pool kooli tähendab tegelikult ühte populaarset tüdrukut. Või on ta sattunud mingite eriti uhkete tõusikute klassi või kuhugi karmi kliimaga Siberi piirkonda. Tonn jope peale hakkama panna, eriti veel kui tegu on kasvava noorega, on ikkagi üsna tarbetu kulu, eriti meie kliimas, kus karmi pakast tuleb enamasti talvel maksimaalselt nädala jagu. Muidugi on noorest väga ettenägelik juba praegu talvise pakase pärast muretseda, aga pakse jopesid on odavamatel firmadel ka.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle lapsele, et kliimamuutuse tõttu neil Kanada talvi lähiajal tulemas ei ole ja saab ka Skandinaavia kliimasse sobiva jopega hakkama 🙂

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üleminekuseg. Ilmas, st. Kõik tundub külm ja tahaks kasukat.
Tubli laps, kes kõige kallimat oskab nõuda. Ehk jõuab elus kaugele. Muidu saab ka terranovast või HMst sooja jopsiku selga.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib erakoolis, aga seal pole küll “pooltel õpilastel” mingeid PJ või CG jopesid.
Ütle oma noorele, et kuna nimetatud firmade talvejoped on üldjuhul naturaalse karusnahaga, siis sellised on suht OUT praegu. Tegelikult ka.

P.S. vaatasin, et neil on nüüd ka ilma karusnahata talvemudeleid müügile tulnud. Ma usun, et see on puhtalt teie enda otsus, kas ca 500-900€ jope on teile jõukohane ja mõistlik ost.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kui tal on selline unistus, siis võiks olla valmis ka omalt poolt veidi panustama. Parajumpers jope või mantel ei pruugigi unistuseks jääda, kui lapsevanem on nõus andma näiteks Didriksoni hinna (150 nagu siin välja käidi). Võta Yoox lahti, seal on Parajumpersit terve rodu, 200-300 euroga saaks jope/mantli kätte. Meeste osas on neid ka. Canada Goose on seal ka esindatud, aga need on poole kallimad ja valik väike.

Kui neid Parajumperseid vaadata, siis ma ausaltöeldes küll ei oska aimata, miks just see firma peaks olema. Mulle paistab näiteks Dieseli parka palju lahedam. (didriksoniga sama hind) Selliseid 15-16 aastaste mõõdus on ka musti ja punaseid, siniseid.

Seal on ka üks kamuflaažmustriga Dieseli jope, mis on peaaegu umbestäpselt samasugune nagu osad Canada Goose mudelid. Üks 300-eurone parajumpers on seal childrensalonis ka 😀

Yooxist ja Childrensalonist ma olen tellinud (mitte küll mainitud firmasid, ma lihtsalt ütlen, et järeleproovitud kohad). Ostku endale Children Salonist kollane Calvin Kleini jope (70€), see on palju edevam kui mingi parajumpers. 😀

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.09 18:14; 12.09 18:16; 13.09 14:42; 15.09 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Linkida ei saanud eelmisele kõiki, siin see Calvin Klein

Sealt leiab ka ühe niisuguse Dieseli, mis on sini-must-valge, väga šikkmodern! (100€)

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.09 18:14; 12.09 18:16; 13.09 14:42; 15.09 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa nüüd aru, kas tal on praegu külm või talvel külm? Ja millise jopega ta siis praegu käib, et ikka soe ei ole? Et on seljas a la dressikas + kapuutsiga jope ja ikka külm, 10 kraadi juures?

Ma ei saanud eelmine talv oma paksu uhket mantlit kordagi selga (tegelt 1 x käisin, aga palav hakkas). Käisin terve talve oma k/s mantliga, sest miinuskraadi eriti ei olnudki. Ja ma käin jalgsi u 3 km päevas. Ei kõnni autosse ja autost tuppa. Laps käib praegu dressipluusi ja õhukese jakiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ma käin jalgsi u 3 km päevas.

Oleneb, kuskandis elada. Mõnes kohas on jube tuuline, siis mingist k/s mantlist või õhukesest jakist ei piisa, sest tuulekülm on alati suurem kui see temperatuur, mida kraadiklaas akna taga näitab.

Teemaalgataja lapse puhul aga võib oletada, et ta lihtsalt tahab endale selle konkreetse firma toodet, muidu ta ju sellele ei rõhuks, võiks ka suvalise vanaisa vammusega käia, peaasi et soe on.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.09 18:14; 12.09 18:16; 13.09 14:42; 15.09 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parajumpers koolilastel? Meil üks Tallinna eliitkoole ja ühtki last pole Parajumpersis näinud. Isegi vanemaid mitte, seda küll mitte hinna pärast ilmselt, vaid seetõttu, et need on nii rasked, jäigad ja kobakad nagu plekkpurk oleks ümber.

Aga IPhone on küll pea kõigil (vast on siis ikka põhjust ka, miks see on ja PJ nt mitte).

Lased end ümber sõrme keerata?

mina tean tuttavate hulgas mitut, kellel on tervel perel, sh ka algklassilastel PJ. kui inimestel raha jagub, miks siis mitte osta kvaliteetne ja soe jope ka lapsele?
enda lapsed käivad canada goose parkadega, ostetud humanast 20-30 euro eest, üks neist tutikas (sildidki küljes), teine vähekantud 😀 seega ei pruugi PJ või CG kandmine tähendada seda, et nende eest 1000+ välja on käidud, järelturult saab neid soodsalt. ka PJ olen järelturul 200-300 euroga näinud. Aifööni pole kummalgi, ei taha ka. firmamärke keegi meist taga ei aja, aga need parkad on lihtsalt head soojad ja hingavad ja selle, et nad on sellise hingehinnaga, avastasin ma alles pärast ostmist kodus guugeldades

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kui tal on selline unistus, siis võiks olla valmis ka omalt poolt veidi panustama. Parajumpers jope või mantel ei pruugigi unistuseks jääda, kui lapsevanem on nõus andma näiteks Didriksoni hinna (150 nagu siin välja käidi). Võta Yoox lahti, seal on Parajumpersit terve rodu, 200-300 euroga saaks jope/mantli kätte. Meeste osas on neid ka. Canada Goose on seal ka esindatud, aga need on poole kallimad ja valik väike.

Kui neid Parajumperseid vaadata, siis ma ausaltöeldes küll ei oska aimata, miks just see firma peaks olema. Mulle paistab näiteks Dieseli parka palju lahedam. (didriksoniga sama hind) Selliseid 15-16 aastaste mõõdus on ka musti ja punaseid, siniseid.

Seal on ka üks kamuflaažmustriga Dieseli jope, mis on peaaegu umbestäpselt samasugune nagu osad Canada Goose mudelid. Üks 300-eurone parajumpers on seal childrensalonis ka ????

Yooxist ja Childrensalonist ma olen tellinud (mitte küll mainitud firmasid, ma lihtsalt ütlen, et järeleproovitud kohad). Ostku endale Children Salonist kollane Calvin Kleini jope (70€), see on palju edevam kui mingi parajumpers. ????

Mina Yooxist korra võltsingu saanud. Aga noh, äkki pubeka jaoks polegi vahet.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina Yooxist korra võltsingu saanud. Aga noh, äkki pubeka jaoks polegi vahet.

Mina olen vist neli aastat sealt tellinud ja seni mingid “disainerimad” asjad on olnud koos sertifikaadiga ja mingeid ülikalleid asju ma polegi tellinud, millega kuskile logo pärast eputama minna 🙂 Blumarine’i olen Yooxist ostnud, neil on sert koodiga kaasas.

Aga ma arvan ka, et pubeka jaoks ei ole vahet.

Pigem saab ühe korra selle paljuigatsetud Parajumpersi kätte ja siis saab aru, et edaspidi (kui jälle jope ostmiseks läheb) võib käia ka mõne teise firma jopega ja ülejääva rahaga midagi muud teha. Või siis kasvõi seda, et kui rahaga pole laiata, aga tahad firma toodet, siis osta outletist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.09 18:14; 12.09 18:16; 13.09 14:42; 15.09 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parajumpers koolilastel? Meil üks Tallinna eliitkoole ja ühtki last pole Parajumpersis näinud. Isegi vanemaid mitte, seda küll mitte hinna pärast ilmselt, vaid seetõttu, et need on nii rasked, jäigad ja kobakad nagu plekkpurk oleks ümber.

Aga IPhone on küll pea kõigil (vast on siis ikka põhjust ka, miks see on ja PJ nt mitte).

Lased end ümber sõrme keerata?

Ma ei tea, aga ma ka külmavares ja parajumpers ja canadian goose ikka ongi palju soojemad kui didriksons vms. Viimased nagu rohkem spordiriided, ilmselt kui seal sees usinalt liikuda, siis pole külm.
Neid a la canadian goose’i laadseid brände on muidugi veel, ei pea takerduma vaid neisse kahte brändi.
Meie koolis pj ja cg jne kandjaid ikka omajagu laste hulgas. Ei tea, ei võta pead pöörama. Mis see mind puudutab, mis kellelgi seljas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Koolilaps soe jope