Esileht Ilu Soe parka rinnakale naisele

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Soe parka rinnakale naisele

Postitas:

Enamus selliseid, et ülejäänud kehast ok aga rinnast jääb kuidagi kiskuma. Soovitage kuskohast leida ilusat, võib ka jope olla. Hind kuni 500€.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 12.02 12:22; 17.05 19:07; 17.06 15:54; 21.06 18:23; 27.07 10:07; 31.08 11:30; 28.09 14:50; 05.10 14:17; 24.11 10:26; 17.04 08:21; 23.11 19:26; 26.11 07:06; 30.01 20:57; 31.01 10:01; 27.04 20:02;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Enamus selliseid, et ülejäänud kehast ok aga rinnast jääb kuidagi kiskuma. Soovitage kuskohast leida ilusat, võib ka jope olla. Hind kuni 500€.

Ma ostan rindade järgi ometi. Tissid peavad ka ikka jope sees ju olema ja vahel on isegi talvisel ajal vaja kampsun alla panna. Didriksonsi saab ka alla 500ga kätte. Mul on Celine parka, See on väga soe, aga seda millegipärast pakutakse erinevates kohtades valgena, mis pole eriti mõistlik värv jope jaoks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 19:37; 23.11 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamus selliseid, et ülejäänud kehast ok aga rinnast jääb kuidagi kiskuma. Soovitage kuskohast leida ilusat, võib ka jope olla. Hind kuni 500€.

Ma ostan rindade järgi ometi. Tissid peavad ka ikka jope sees ju olema ja vahel on isegi talvisel ajal vaja kampsun alla panna. Didriksonsi saab ka alla 500ga kätte. Mul on Celine parka, See on väga soe, aga seda millegipärast pakutakse erinevates kohtades valgena, mis pole eriti mõistlik värv jope jaoks.

Parka eest 500, oh, ma minestan. Koledad asjandused. Ilusad joped ja pikad jopemantlid mitusada eur odavamad ja hoopis teine asi, kui peale vaadata. Ei mingit kolesaba seal taga.

+4
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 19:42; 23.11 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parka eest 500, oh, ma minestan. Koledad asjandused. Ilusad joped ja pikad jopemantlid mitusada eur odavamad ja hoopis teine asi, kui peale vaadata. Ei mingit kolesaba seal taga.

Enamik mudeleid saab ikka 200-300 vahemikus kätte, kui didriksonsist rääkida. Muud firmad on ka paljud ikka sellise või odavama hinnaga. Siin on https://www.skiwear4u.com/didriksons-celine-parka-womens-black nt 200-ga, aga ainult 1 suurust, värskematel mudelitel on ilmselt rohkem valikut.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 19:37; 23.11 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.canadagoose.com/ee/en_EE/shop/women/outerwear/parkas/

Tihti -30%. Saab korraliku asja mitte mingi ühekordse.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.canadagoose.com/ee/en_EE/shop/women/outerwear/parkas/

Tihti -30%. Saab korraliku asja mitte mingi ühekordse.

kõik siiski ei soovi end hanesulgede või loodusliku karvaga “ehtida” … tänapäeval on NII palju alternatiive pakkuda, mis ei eelda, et mõni loomake/linnuke selle nimel on pidanud oma elu loovutama … Didriksonsi 200+ grammi soojustusega parkaga elab ka külmavares meie talved edukalt üle ja hind neil õigest kohast/ajal ostes üle 200EUR ei küündi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna minul rahaga priisata polnud eelmine aasta, siis pidin ostma Didriksons Martine vms. Hetkel olen täitsa rahul selle raha eest (ta võis midagi 100 ringi äkki maksta), hoiab natuke kehasse aga samas tissid mahuvad ära. Suuremate rindade puhul mul ongi vaja, et jope oleks kas taljesse või saaks taljest kitsamaks tõmmata, muidu näen kohe kuskil 20kg suurem ja paksem välja.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.canadagoose.com/ee/en_EE/shop/women/outerwear/parkas/

Tihti -30%. Saab korraliku asja mitte mingi ühekordse.

Miks neil kõigil varrukal see plärakas on? Pool korralikkusest läheb sellega kaotsi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Altittude parka on laiem.

 

Ise ostsin nüüd Liasa poest jope ja see istub väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parka meenutab tegumoelt head vana kolhoosiaegset puhvaikat. Mis ime paneb neid kandma, kui on nii ilusaid mantleid ja jopesid, aru ei saa. Inimesed oma välimusele käega vist lõplikult läänud….

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 19:42; 23.11 22:29;
To report this post you need to login first.

Inimesed oma välimusele käega vist lõplikult läänud….

“Läänud” muidugi.
Tõmbasid oma postituse emotsioonist hetkega üles ja suurest vihast isegi kontrollida ei viitsinud?

Rahune.
Ei too need suured rinnad kellelegi õnne õue peale, ikks inimene on oluline.
Võid oma AAA-dega rahulikult ka edaspidi konkurentsis püsida. Kui hetkel nagu asi kuidagi ripakil on …. et meest pole.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks rinnakatele pikad joped ei meeldi? Kerged, ilusad ja kuna alla põlve isegi, siis teevad visuaalselt ka saledamaks. Parkade juures on hirmus just see saba. Suured rinnad, ilmselt muidu ka kogukas inimene ja siis mingi peenike saba taga rippumas. Tõesti pole ju ilus.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured rinnad, ilmselt muidu ka kogukas inimene ja siis mingi peenike saba taga rippumas. Tõesti pole ju ilus.

Mis “peenike” saba? Pole ta midagi peenike. Mul kama, kui kõrvaltvaataja jaoks ilus pole, peaasi, et mugav istuda ja astuda. Alati võtan sabast nööbi ka lahti. Muidu tiri eest luku alumist osa lahti.
See parkavastasus on mingi moeasi või? Mina su mantlit ja jopet halvustama ei tule, kuigi pooltes neist pole mitte midagi ilusat.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured rinnad, ilmselt muidu ka kogukas inimene ja siis mingi peenike saba taga rippumas. Tõesti pole ju ilus.

Mis “peenike” saba? Pole ta midagi peenike. Mul kama, kui kõrvaltvaataja jaoks ilus pole, peaasi, et mugav istuda ja astuda. Alati võtan sabast nööbi ka lahti. Muidu tiri eest luku alumist osa lahti.

See parkavastasus on mingi moeasi või? Mina su mantlit ja jopet halvustama ei tule, kuigi pooltes neist pole mitte midagi ilusat.

Ei saa samuti aru, miks kellegi üleriie teistele ette jääb. Nagu mu ainuke eesmärk hommikul riideid valides oleks see, et teistel oleks ilus vaadata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan Fjällräveni parkasi proovida. Neid müüakse matkaspordis.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 11:05; 24.11 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parka meenutab tegumoelt head vana kolhoosiaegset puhvaikat. Mis ime paneb neid kandma, kui on nii ilusaid mantleid ja jopesid, aru ei saa. Inimesed oma välimusele käega vist lõplikult läänud….

No nii rumal jutt. Ma võin selgitada miks ma pannan parkat jope asemel. Korralik parka on veekindel(meie ilmastikus ülioluline), laseb hingata, aga on väga soe. Korralik müts pähe ja soepesu ka alla, ning ma võin väljas tunde istuda.
loomulikult kui ma lähen restorani või teatrisse, ma kannan klassikalist mantlit. Päris kindlasti ma pole ennast käest lasknud, ma olen enam kui kindel, et ma hoolitsen enda eest rohkem kui sina. Ka enese keha soojas hoidmine on hoolitsemine.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 11:05; 24.11 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin oktoobris Lindexist sellise. Number XL. Ise arvasin, et see on mulle väike (olen 176 cm, kaalun 113 kilo ja enamik pekist paistab rindades olevat) ja kindlasti mingi õhuke lirakas. Tellisin netist. Ja usu või mitte, aga esiteks on see mulle SUUR. Ja teiseks on see nii paks ja soe, et ma olen seda ainult 2 korda kandnud. Piltidel pole näha, aga see on seest karvane. Maksab 129 eurot, aga praegu on mingi soodukas ka. Ise ostsin ka soodukaga, siis oli 99.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu Soe parka rinnakale naisele