Esileht Ilu Soe parka

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 186 )

Teema: Soe parka

Postitas:
Kägu

Itaalia pigem. Need kõige kallimad karvaga parkad tulid just sealt, kui oli nende moe kõrgaeg nii 6-7 või isegi enam aastat tagasi. Minu oma tuli Inglismaalt. Slaavi parkabrände ei tea.

Jah, aga praegu ei ole see moes, miks sa võrdled praegust aega mingi 10 aasta taguse ajaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma kährikuga näed äärmiselt haritud ja peen välja v?

Mis kährikuga? Tavaline on naarits või nülitud rebane.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seest lõikad karusnahkse voodri ka ära? Pagan, jope maksab 1200 eurot, ei ole mõtekas. Ei ole vaja oma rumalust avalikult demonstreerida.

Et siis ikkagi lõikad? Rahast kahju pole?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ikka täielik maitselageduse tipp kanda praegusel ajal kährikut riide küljes, tänapäevaste hoiakutega kuidagi ei haaku. Kuskil Läänes vaadataks sind ikka väga põlglikult ja peetaks venelaseks. Aga noh, eks siin pooled ongi Ida-Euroopa mentaliteediga.

Idaeurooplane olla on päris tore, erinevalt nt täiega idioodistunud Lääne-Euroopa poolharimatust ja pehmitatud ajudega lihtrahvast.

Hästi paned, kährik!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Itaalia pigem. Need kõige kallimad karvaga parkad tulid just sealt, kui oli nende moe kõrgaeg nii 6-7 või isegi enam aastat tagasi. Minu oma tuli Inglismaalt. Slaavi parkabrände ei tea.

Jah, aga praegu ei ole see moes, miks sa võrdled praegust aega mingi 10 aasta taguse ajaga.

Kuule, keegi ei viska oma naturaalset karusnahka sellepärast minema ja ei jookse didriksoni ostma, et mingid ajupestud usuvad, et jube “roheline” oleks naftatooteid kanda. Nafta on pealegi defitsiitseks muutumas, nii et ole ettevaatlik 😀

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga milline on soe ja vettpidav. Meil on ju kliima ngu on, ma tahaks näiteks aastaläbi rattaga poes käia ja tööle  sõita, mingi peensus või naarits ei ole üldse teema.  Tore oleks muidugi kui natuke hea ka välja näeks

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, keegi ei viska oma naturaalset karusnahka sellepärast minema ja ei jookse didriksoni ostma, et mingid ajupestud usuvad, et jube “roheline” oleks naftatooteid kanda. Nafta on pealegi defitsiitseks muutumas, nii et ole ettevaatlik ????

Ma ei jookse ka oma Parajumpersi parkat minema viskama, selle ostsin mõned aastad tagasi ja oli naturaalne karv küljes. Aga ma ei kanna seda karvaga (saab eemaldada), sest praegu ei ole see enam moodne ega haaku tänapäevaste hoiakutega. Samas sellest ma saan aru, et kantakse oma vanu karusnahkseid asju, kuna need on ju juba olemas ja raiskamine oleks need minema visata. Küll aga ei hakka ma praegusel ajal elu sees ostama naturaalkarvaga parkat ja need firmad, mida ma ostan, ei teegi enam neid, sest aeg on muutunud. Aga sinusugune slaavi mõtlemisega isik laseb ikka edasi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka parajumpers, ostetud peaaegu 4 aastat tagasi ja karvaga, ise kannan koos karvaga seda, sest mu meelest sobib sinna, aga uued nüüd kõik parajumpersi ja canada goosei joped/parkad ilma karvata ja enam ise ka ei ostaks. Vaikselt on küll juba piinlik käia karvaga, sest tõesti ei sobi tänapäevasesse maailma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, keegi ei viska oma naturaalset karusnahka sellepärast minema ja ei jookse didriksoni ostma, et mingid ajupestud usuvad, et jube “roheline” oleks naftatooteid kanda. Nafta on pealegi defitsiitseks muutumas, nii et ole ettevaatlik ????

Ma ei jookse ka oma Parajumpersi parkat minema viskama, selle ostsin mõned aastad tagasi ja oli naturaalne karv küljes. Aga ma ei kanna seda karvaga (saab eemaldada), sest praegu ei ole see enam moodne ega haaku tänapäevaste hoiakutega. Samas sellest ma saan aru, et kantakse oma vanu karusnahkseid asju, kuna need on ju juba olemas ja raiskamine oleks need minema visata. Küll aga ei hakka ma praegusel ajal elu sees ostama naturaalkarvaga parkat ja need firmad, mida ma ostan, ei teegi enam neid, sest aeg on muutunud. Aga sinusugune slaavi mõtlemisega isik laseb ikka edasi.

Ära muretse, mina ei otsi enam üldse mingeid parkasid, karvaga ega karvata, sest see mood on ammu möödas.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära muretse, mina ei otsi enam üldse mingeid parkasid, karvaga ega karvata, sest see mood on ammu möödas.

Parka pole ometi mingi moeasi, vaid praktiline riietusese vabaaja tegevuste jaoks. See ei lähe iialgi moest välja. Täiesti rumal jutt.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära muretse, mina ei otsi enam üldse mingeid parkasid, karvaga ega karvata, sest see mood on ammu möödas.

Parka pole ometi mingi moeasi, vaid praktiline riietusese vabaaja tegevuste jaoks. See ei lähe iialgi moest välja. Täiesti rumal jutt.

Kõik asjad käivad aeg-ajalt moes ja siis jäävad jälle tagaplaanile mõneks ajaks.
Parka OLI moeasi 6 aastat tagasi. Mõni sai siis alles teada, et selline asi üldse olemas on ja ei saa siiamaani sellest välja. Perekoolis on see endiselt kuum teema.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik asjad käivad aeg-ajalt moes ja siis jäävad jälle tagaplaanile mõneks ajaks. Parka OLI moeasi 6 aastat tagasi.

kui käid parkaga Viru keskuses, siis jah on vast moeteema.

Aga kui sa sellega igapäevaseid koeratiire teed 10km iga ilmaga, siis pole mingit moodi, puhas mugavus ja elujäämisasi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik asjad käivad aeg-ajalt moes ja siis jäävad jälle tagaplaanile mõneks ajaks. Parka OLI moeasi 6 aastat tagasi. Mõni sai siis alles teada, et selline asi üldse olemas on ja ei saa siiamaani sellest välja. Perekoolis on see endiselt kuum teema.

Ära seleta rumalat juttu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik asjad käivad aeg-ajalt moes ja siis jäävad jälle tagaplaanile mõneks ajaks. Parka OLI moeasi 6 aastat tagasi.

kui käid parkaga Viru keskuses, siis jah on vast moeteema.

Aga kui sa sellega igapäevaseid koeratiire teed 10km iga ilmaga, siis pole mingit moodi, puhas mugavus ja elujäämisasi.

Just. Ja koer ilmselt ei küsi ka, kas karusnahk su kapuutsi ääres või voodriks on ehe või kunst. Otsusta ära, millest sa räägid – mugavusest, trendidest, loomakaitsest, soojusest või millestki viiendast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära muretse, mina ei otsi enam üldse mingeid parkasid, karvaga ega karvata, sest see mood on ammu möödas.

Parka pole ometi mingi moeasi, vaid praktiline riietusese vabaaja tegevuste jaoks. See ei lähe iialgi moest välja. Täiesti rumal jutt.

Kõik asjad käivad aeg-ajalt moes ja siis jäävad jälle tagaplaanile mõneks ajaks.

Parka OLI moeasi 6 aastat tagasi. Mõni sai siis alles teada, et selline asi üldse olemas on ja ei saa siiamaani sellest välja. Perekoolis on see endiselt kuum teema.

Eesti ilm ei ole moeasi. Samas, mul on naabripoiss, kes pani kartulit maha valges fake versace kampsunis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas, mul on naabripoiss, kes pani kartulit maha valges fake versace kampsunis.

Paljud ei teagi kaubamärkidest midagi, ilmselt ostis suvalise ilusa valge pusa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Karusnahk meie kliimas on absoluutselt õigustatud.

Ei ole absoluutselt õigustatud, sest saadaval on palju alternatiive, mis külma eest kaitsevad ning see karv seal kapuutsi servas ei anna küll mitte midagi sellist juurde, mida ilma selleta ei saaks.

Kusjuures vägagi annab. Ära võta sõna, kui ei kasuta ise ja pole kogenud. Kapuutsi pähe pannes tekitab karv näo ümber sooja tsooni, ei külmeta. Kogu pea ja kael on soe.

See ongi naturaalse karusnaha fenomen.

Loomad on ju käreda pakasega talvel metsas ja ei külmeta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jätke see naaritsanaha selga vedamine. Esiteks näete vanaf välja, teiseks vulgaarne, kolmandaks, neljandaks ja viiendaks.

Ja ma olen piisavalt elukogenud ja küps, et ammu juba mitte huvituda sellest, mida teised minust arvavad:)

Sinu sapp sööb vaid sind ennast, nooreke.

Mina käin oma 5 km ringe külmal ajal koertega just ainult maani naaritsakasukas, sest see on kõige soojem asi üldse.

Ja sealjuures mind ei huvita, mida teised arvavad. Kas mitte teised ei peaks omi asju ajama?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ma olen piisavalt elukogenud ja küps, et ammu juba mitte huvituda sellest, mida teised minust arvavad:) Sinu sapp sööb vaid sind ennast, nooreke. Mina käin oma 5 km ringe külmal ajal koertega just ainult maani naaritsakasukas, sest see on kõige soojem asi üldse. Ja sealjuures mind ei huvita, mida teised arvavad. Kas mitte teised ei peaks omi asju ajama?

Koer ei saa isegi sinuga mängida, sest sul on pikk soolikas seljas. Karusnahafanattidele vaatan altkulmu, aga ega ma sind kaikaga lööma ei tule ja matslikult solvama ei kuku, kõnnin edasi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja muide, see on probleem, kui keha ei hoia soojust ja ainult karusnahk aitab. See viitab verevarustusehäiretele, mis kahjuks ei küsi sinu kaalunumbrit. Ilmselgelt oled väga sale.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See viitab verevarustusehäiretele, mis kahjuks ei küsi sinu kaalunumbrit

Mis loll jutt see on, muidugi küsib kaalunumbrit. Kui oled priskem, siis nii külm ei ole, aga see muutub ka vanusega. Meil kontoris keerati temperatuur 19 kraadi peale ja kõige suuremad külmetajad on vanemad mutid ja ülikõhnad mittesportlikud tibid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käin oma 5 km ringe külmal ajal koertega just ainult maani naaritsakasukas, sest see on kõige soojem asi üldse.

Juba oktoobris vihma ja tuulega paned naaritsa selga? Vihmaga istute koeraga kodus? Tahaks näha sind selle vettinud naaritsaga koeraga jalutamas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja muide, see on probleem, kui keha ei hoia soojust ja ainult karusnahk aitab. See viitab verevarustusehäiretele, mis kahjuks ei küsi sinu kaalunumbrit. Ilmselgelt oled väga sale.

Päeva nali 😀 😀 😀

Sa oled üsna rumal, kui ei tea, et just naturaalsed materjalid ja kiud on need, mis sooja hoiavad. Vill, suled, naturaalne nahk (jalanõud), karusnahk.

Mis verevarustusse puutub, siis meie kontoris on just pehmekesed need kõige suuremad lõdisejad. Rasvakiht küll verevarustust ei paranda. Seda teeb trenn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil kontoris keerati temperatuur 19 kraadi peale ja kõige suuremad külmetajad on vanemad mutid ja ülikõhnad mittesportlikud tibid.

Külmetavad need, kes ennast ei liiguta. Vanus või paksus/kõhnus ei ole siin oluline.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanus või paksus/kõhnus ei ole siin oluline.

On ikka küll, paksemana pole nii külm. Tean seda väga hästi, sest olen paks olnud, siis mul külm üldsegi ei olnud, nüüd on küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Külmetavad need, kes ennast ei liiguta. Vanus või paksus/kõhnus ei ole siin oluline.

On olulised küll, priskemad mittesportlikud tibid ei külmeta mitte üks raas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanus või paksus/kõhnus ei ole siin oluline.

On ikka küll, paksemana pole nii külm. Tean seda väga hästi, sest olen paks olnud, siis mul külm üldsegi ei olnud, nüüd on küll.

Küllap siin mängib rolli ikka miski muu. Ma ei ole kunagi paks olnud ja külm on mul väga harva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Optimum, komforttemperatuur siseruumis on 21-22C. Kooli bioloogiast mäletan, et adipoosne kude hoiab sooja paremini, õpik on kuskil mitmekümne õpiku all peidus, ei saa vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen paks ja olen olnud ka normkaalus, soojem on paksuna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küllap siin mängib rolli ikka miski muu. Ma ei ole kunagi paks olnud ja külm on mul väga harva.

Eks erinevad asjad mängivad rolli: vanus, harjumus, sportlikkus jne, aga paksemana on siiski soojem. Sinul võib olla oleks siis paksuna lausa palav pidevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 186 )


Esileht Ilu Soe parka