Esileht Ilu Soe parka

Näitan 6 postitust - vahemik 181 kuni 186 (kokku 186 )

Teema: Soe parka

Postitas:
Kägu

Optimum, komforttemperatuur siseruumis on 21-22C.

Jah, selline oleks kõige mõnusam temperatuur. Meil on nüüd kontoris 19 ja kodus on ka mul 19, see on talutav, aga mitte mõnus. Äkki harjub ära. Suvel ma ka kodus konditsioneeri ei pannud, sest elektrihind oli jube, siis harjus 25-27 kraadiga toas täiesti ilusti ära ja ei olnud üldse palav. Äkki nüüd külmaga harjub ka kuidagi, kuigi praegu on selline nii ja naa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen sale ja teen ka palju sporti. Aga mul on koguaeg külm, sest mu jalad ja käed koguaeg külmetavad. See on vist ilmselt rauapuudusest?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Optimum, komforttemperatuur siseruumis on 21-22C.

Jah, selline oleks kõige mõnusam temperatuur. Meil on nüüd kontoris 19 ja kodus on ka mul 19, see on talutav, aga mitte mõnus. Äkki harjub ära. Suvel ma ka kodus konditsioneeri ei pannud, sest elektrihind oli jube, siis harjus 25-27 kraadiga toas täiesti ilusti ära ja ei olnud üldse palav. Äkki nüüd külmaga harjub ka kuidagi, kuigi praegu on selline nii ja naa.

Mul oli terve suvi igas toas 30.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli terve suvi igas toas 30.

Õudukas. Mul õnneks sel suvel üle 23 ei tõusnud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tellisin ära.  HH-i  ilma logode ja muu prahita minimalistlik pikk kapuutsiga parka.  Eks ma annan teada, kas oli soe või mitte.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tellisin ära. HH-i ilma logode ja muu prahita minimalistlik pikk kapuutsiga parka. Eks ma annan teada, kas oli soe või mitte.

Kindlasti on!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 181 kuni 186 (kokku 186 )


Esileht Ilu Soe parka