Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Ilu ja tervis Soengumuutus – lõikus õhukestele juustele?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Soengumuutus – lõikus õhukestele juustele?

Postitas:

Sooviksin soengumuutust. Mul on väga halvad juuksed ja olen sellest tüdinenud.
Esiteks on mul ümar nägu. Hetkel on juuksed veidike pikemad kui õlgadeni. Juuksed on hästi õhukesed, sirged ja peadligi. Vahest teen endale lokke.
Õhukeste juuste puhul soovitatakse lühemat lõikust. Samas ümarale näole soovitatakse pikemaid soenguid.
Olen mõelnud lõigata kas siis pikem bob (eesmised juuksed õlgadeni) või ühtlane lõikus õlgadeni. Millist lõikust teie soovitaksite? Kuidas saada juuksed kohevamaks? Kas värvidest peaks eelistama mingeid kindlaid toone? Hetkel kartulikoore värvi. Mõtlesin pruunikas-punaseks värvida.
Suured tänud nõuannete eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oleks piklik nägu, ütleksin kohe, et “short pixie” aga ümaraga on tõesti keeruline – siis tuleb ikkagi hommikuti juukseid modelleerida ning fiksaatoreid kasutada (pea pealt kohevamaks, tukk ette).

Keemiline töötlus (värvimine, nn volüümilokk”) aitab juuste käitumist parandada küll kuid pärast seda peab neid väga hoidma – muutuvad hapraks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis Soengumuutus – lõikus õhukestele juustele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.