Esileht Ilu ja tervis soengut poolpikkadele juustele

Teema: soengut poolpikkadele juustele

Millised lõikused on praegu moes, mida saaks teha poolpikkadele juustele? Mul oli aastaid selline soeng (millega vahepeal iga teine käis), et tagant oli kergelt tõstetud ja külje pealt läksid juuksed natuke pikemaks. Aasta tagasi lasin lihtsalt ühepikkuseks lõigata, praegu on õlgadeni. Tukk oli ka, seda olen ise hakanud vaikselt välja kasvatama: olen lühikeseks lõiganud (ise nüsinud) vaid kõige eesmisemad juuksed, ülejäänuid kõrvale koolutades hakanud pikemaks kasvatama.
Aga kuidagi ilmetu on olemine. Vahepeal mul olid väga lahedad ja huvitavad soengud. Nüüd tundub olevat juuksuril ideed otsa saanud. Olen käinud vahepeal ka teiste juures proovimas, aga kõik küsivad: noh, mida me siis teeme?
Võib-olla siin keegi oskab panna linke headele saitidele, kust uuemaid-huvitavamaid lõikusi näha?
Juuksed on üsna paksud, mitte liiga, aga parajalt. Tahakski nad jätta sellisteks poolpikkadeks. Päris nö poisipea ei sobi mulle.

Esileht Ilu ja tervis soengut poolpikkadele juustele