Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Ilu ja tervis soengut poolpikkadele juustele

1 postitus (kokku 1)

Teema: soengut poolpikkadele juustele

Postitas:

Millised lõikused on praegu moes, mida saaks teha poolpikkadele juustele? Mul oli aastaid selline soeng (millega vahepeal iga teine käis), et tagant oli kergelt tõstetud ja külje pealt läksid juuksed natuke pikemaks. Aasta tagasi lasin lihtsalt ühepikkuseks lõigata, praegu on õlgadeni. Tukk oli ka, seda olen ise hakanud vaikselt välja kasvatama: olen lühikeseks lõiganud (ise nüsinud) vaid kõige eesmisemad juuksed, ülejäänuid kõrvale koolutades hakanud pikemaks kasvatama.
Aga kuidagi ilmetu on olemine. Vahepeal mul olid väga lahedad ja huvitavad soengud. Nüüd tundub olevat juuksuril ideed otsa saanud. Olen käinud vahepeal ka teiste juures proovimas, aga kõik küsivad: noh, mida me siis teeme?
Võib-olla siin keegi oskab panna linke headele saitidele, kust uuemaid-huvitavamaid lõikusi näha?
Juuksed on üsna paksud, mitte liiga, aga parajalt. Tahakski nad jätta sellisteks poolpikkadeks. Päris nö poisipea ei sobi mulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
1 postitus (kokku 1)


Esileht Ilu ja tervis soengut poolpikkadele juustele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.