Esileht Väikelaps Softshell või k/s jope,mis neil vahet on.

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Softshell või k/s jope,mis neil vahet on.

Postitas:
Kägu

Softshelliga kogemus täiesti puudub ja tahakski teada ,et mis neil vahet on.Kumb jope on parem,kas softshell või k/s jope.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Softshell või k/s jope,mis neil vahet on.

softshelle on väga erinevaid veepidavuse ja paksuse poolest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Softshell on n.ö. kalipso material. Ta on pehmem. Samas on seda minu arvates halvem puhastada ja vett ei pea nii hästi kui tavaline k/s jope. Endal kogemus Po.P ja Didriksons riietega ning siiani eelistan tavalist k/s riietust. Samas suuremale/rahulikumale lapsele kes ei rooma mudas, vahet ei ole. Maitse küsimus ma ütleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Softshell peab vägagi vett, oleneb millise ostad, selge see , et kilejopet see ei asenda aga kui plaanis liguneda lausvihmas on teine riietus siiski.

Please wait...
Postitas:
Ur St

Sügisel ma ostaks pigem asjaliku softshelli kui õhukese voodriga kilejope, sest softshell on lisaks ka mõnusalt soe 🙂 Lisaks on see pehme ja hästihingav, nii et jahedamal suvepäeval on ka mõnus nt lühikese varrukaga särgi peale visata, kilejopes tekib selline kasvuhoone tunne 🙂 Mehega oleme ka oma kilejoped aja jooksul softshelli vastu välja vahetanud, kevadel ostsin vanemale poisile ka. Väiksemal on tavaline k/s jope veel praegu olemas, kui välja kasvab, eks siis saab tema ka.
Vihmaga väljaminekuks on lastele kummijoped, aga tegelikult peab softshell ka väga hästi vett, kui on kvaliteetne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen korra ostnud softshelli ja enam ei osta….ebamugav ja vastik oli. Kasutame edasi lenne k/s jopesid, mis on meil siiani lemmikud olnud 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen korra ostnud softshelli ja enam ei osta….ebamugav ja vastik oli. Kasutame edasi lenne k/s jopesid, mis on meil siiani lemmikud olnud :)[/tsitaat]

Erinevatel firmadel on väga erinevad softshellid. Palju on kapuutsita mudeleid, aga on ka kapuutsiga. Meie lemmik on Dare2b kapuutsiga softshell, mõnusast pehmest materjalist ja seest õhuke karvane vooder.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Softshell on mu meelest igati mõnus peale visata. Meil on NameIt omad olnud kasutuses ja igati rahul.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Olen korra ostnud softshelli ja enam ei osta….ebamugav ja vastik oli. Kasutame edasi lenne k/s jopesid, mis on meil siiani lemmikud olnud :)[/tsitaat]
halloo! miks te miinustate seda vastajat? kas sellepärast, et ta avaldas oma arvamust, mis ei ühti teie omaga? kõigile EI PEA softshell meeldima!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

halloo! miks te miinustate seda vastajat? kas sellepärast, et ta avaldas oma arvamust, mis ei ühti teie omaga? kõigile EI PEA softshell meeldima![/tsitaat]
Ilmselt ärritas miinustajaid see halvustav toon.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselt ärritas miinustajaid see halvustav toon. [/tsitaat]
arvan, et see halvustav toon on nende miinustajate poolt sinna lihtsalt juurde mõeldud. samamoodi võiks vabalt seda leida/juurde mõelda ka softshelli-partei kommentaaridest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

arvan, et see halvustav toon on nende miinustajate poolt sinna lihtsalt juurde mõeldud. samamoodi võiks vabalt seda leida/juurde mõelda ka softshelli-partei kommentaaridest.[/tsitaat]
Kui miski asi on vastik, siis see on üdini negatiivne. Kuidas ta siis nii vastik oli, selle oleks võinud ju lahti kirjutada, muidu on see kõige lihtsam lahmimine.
Mina ei ole parteist, aga meil on softshellid olemas ja minu jaoks on need kasutatavad kevadest-sügisesse ja need ei asenda klassialist k/s jopet, mis peab ideaalselt vett, tuult ja mida iganes veel. Suvisel ajal on softshell tõeliselt mõnus peale tõmmata ning meie peres on need kasutuses paralleelselt. Tõeliselt mõnus asi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

halloo! miks te miinustate seda vastajat? kas sellepärast, et ta avaldas oma arvamust, mis ei ühti teie omaga? kõigile EI PEA softshell meeldima![/tsitaat]

Ei miinustanud ise, aga ilmselt tegid seda teised seetõttu, et antud kontekstis oli see täiesti siutühi kuid samas halvustavas toonis kirjutatud vastus. Selge see, et kõigile ei pea softshell meeldima. Aga vastusel oleks mingi mõte, kui sellisel juhul oleks ka tootja ja konkreetsed miinused välja toodud (nagu seda on teinud mitmed kiitjad). Softshelle on äärmiselt erinevaid ja et kogu tootegrupi mahategev seisukoht tõsiseltvõtev oleks, peaks see ikkagi vähemalt mingil pisut suureml valimil ning konkreetsetel negatiivsetel (ja sealjuures ka nimetatud) omadustel põhinema.

Ebamugav ja vastik- mida see küsijale annab? Täpselt sama loogiline oleks kirjutada näiteks heade pereautode üle arutlevas teemas, et üks kord sõitis ta mingi vana ja haisva sutoloksuga, oli ebamugav ja vastik, enam tema ühtegi sellisesse kaadervärki ei istu :).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui miski asi on vastik, siis see on üdini negatiivne. Kuidas ta siis nii vastik oli, selle oleks võinud ju lahti kirjutada, muidu on see kõige lihtsam lahmimine.
Mina ei ole parteist, aga meil on softshellid olemas ja minu jaoks on need kasutatavad kevadest-sügisesse ja need ei asenda klassialist k/s jopet, mis peab ideaalselt vett, tuult ja mida iganes veel. Suvisel ajal on softshell tõeliselt mõnus peale tõmmata ning meie peres on need kasutuses paralleelselt. Tõeliselt mõnus asi.
[/tsitaat]

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma olen siis see halvustav kägu 😀

No lapsel oli jah softshell ja enam ei osta, see oli seljas kange, ebamugav ja üldse kuidagi imelik.

Mul endal oli Icepeak softshell ja kui alguses tundus mugav, siis varsti sain aru et enam hullem olla ei saaks…..oli kange, piiras liikumist(kuigi oli õiges suuruses). Kinnise lukuga pitsitas kõrile ja jope vormus nii nagu kõht oleks ees…Mehel oli oma jopega sama mure, punnitas kuidagi rinnalt ette…Kusjuures mehe jope oli pehmem softshell, aga siiski..Enam neid ei osta 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina pole ka softshelli leerist. Pole pihta saanud nendele imelistele eriomadustele lihtsalt. Softshellid on minu jaoks jäigad, kergeks jakiks liiga kobakad ja sügisesed, aga vihmakindlaks jopeks jälle nigelad… See riideese on üksiksoleerija, mida ei saa kombineerida teiste jakkidega, aga üksikult on ta kobakas, kuid mitte piisavalt vihmakindel. Ühesõnaga ei liha ega kala. Seega on meil suvisteks jakkideks hoopis veluurist ja fliisist jakid, kleidiga kampsunid, külmemal ajal aga paneme lastele dressika või fliisi peale k/s jope. Meile sobib just nii, kihiti. Softshell on selline üks jäik tükk, et kas see või mitte midagi. Eks ta ole ka paras trendikaup, et kui ollakse tüdinud muudest jakkidest-jopedest, siis on nii popp kasutada softshelli. Hädavajalik ta aga pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pigem ikka korralik k/s jope. Õhemast materjalist jope laseb hingata, samas peab vett ja tuult. Sellega on lapsel mugav liikuda ja. Softshell on kangem materjal ja ei ole lapsele nii mugav,

Please wait...
Postitas:
Kägu

Softshell on hea, kui kiirelt ei liigu või ühe koha peal istuda. Mul on Bergans softshell mantel. Peab kinni tuule ja vihma ning on soe. Väga asjalik töölkäimiseks.
Lisaks on mul softshell jope, mida kasutan rattaga sõites. Ratta seljas ei liiguta end nii hullusti. Aga muidu softshell ajab higistama kui rohkem liikuda.
Ka on mul õhemad ja hingavad softshell püksid, mida kasutan matkadel, aga ikkagi ajab higistama vaatamata sellele, et tegemist on väga hingava softshelliga.
Lastele, kes on väga liikuvad tegelased, softshelli ei osta. On ka väga mõnusaid pehmeid softhelle, kuid minu põhipoint on ikkagi see, et ajab higistama, ka kõige hingavam softshell ajab histama.

Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Väikelaps Softshell või k/s jope,mis neil vahet on.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.