Esileht Pereelu ja suhted Sõgedalt armumine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Teema: Sõgedalt armumine

Postitas:
Kägu

Mis vanuses viimati totaalselt ära armusite?

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

50

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sõgedalt? Keskkoolis. Võibolla põhikoolis. Hiljem polegi vist tegelikult eriti armunud olnud.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eelmisel aastal umbes paariks kuuks.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

40

Ja see kestab juba pool aastat, läheb sõgedamaks järjest. Varasemast ajast ei mäletagi nii tugevaid emotsioone seoses kellegagi.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sõgedalt 25-selt, kui armusin abielumehesse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sõgedalt armusin 22-selt. See oli nii hea tunne, aga kahjuks pole rohkem seda tunnet kogenud. Hilisemad armumised olid sellised kahe jalaga maa peal armumised.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

34.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegu olen…:-)

Aga kahjuks töökaaslane,siis tulevik ses suhtes tume…naudime lihtsalt mõlemad tundub:-)

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hmm… hea küsimus. Sõgedalt v mitte, aga oma mehesse 32selt. Jube kummaline, aga polegi üle 10 aasta juba armunud, isegi mingit nn silmarõõmu pole olnud.

Siiski, tundub et loodus nn tühja kohta ei salli ja poolteist aastat tagasi hakkasin ühe noorpõlve suhtega suhtlema. Netis küll. Noh, ega sealt tema poolt mingit veduvõtmist ei ole… Temaga oli pigem totaalselt sõge kirg kui nüüd täpne olla. Ikka sõge kirg.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegu olen…:-)

Aga kahjuks töökaaslane,siis tulevik ses suhtes tume…naudime lihtsalt mõlemad tundub:-)

Miks tume tulevik? Tean nii paljusid, kes tööl tutvunud ja pikalt koos juba.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

17

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahjuks ei olegi kunagi. Ja vaevalt enamgi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahjuks ei olegi kunagi. Ja vaevalt enamgi.

Miks?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ju siis töökaaslane pole vaba, mis siin aru saada.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ju siis töökaaslane pole vaba, mis siin aru saada.

Mõlemad siis ikka ei naudi või teeksid hea meelega toda 61st meesterahvast.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõlemad siis ikka ei naudi või teeksid hea meelega toda 61st meesterahvast.

Jälle see troll trollib. Kustkohast sina tead, et see töökaaslane just mees ja 61a on?

Kas “teeksid” inimest, kellesse armunud ollakse? Iga kell “teeks”, selleks ju armunud ollaksegi.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sõgedalt armusin 12-aastaselt peale filmi vaatamist indiaanipealik Winnetousse:)

Totaalselt armusin mõni aasta hiljem ühte juhuslikult kohatud  poissi,  kes viimased 33 aastat on olnud minu abikaasa.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jälle see troll trollib. Kustkohast sina tead, et see töökaaslane just mees ja 61a on?

Kas “teeksid” inimest, kellesse armunud ollakse? Iga kell “teeks”, selleks ju armunud ollaksegi.

Väljendusin kehvalt. Teeks on antud kontekstis kordaks sama mustrit, mis tänase loo peakangelane härra, kellest ajaviitejuttudeski juttu. Et võib ka olla abielus, mida see takistab, näiteid võib pidevalt lugeda ja kuulda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja pole ma miski troll. Sinu kangelased on 47 ja 35 nüüd.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis vanuses viimati totaalselt ära armusite?

42

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja pole ma miski troll. Sinu kangelased on 47 ja 35 nüüd.

Jälle. Kustkohast sina tead, kes on kui vana?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jälle. Kustkohast sina tead, kes on kui vana?

Perekooli ajaloo põhjal on sinu tegelased 32+3 ja 44+3. Loogiline, ei? Rehnut 2019+3=2022.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

28.

Nüüd 40+, ei arva, et enam juhtuks, ei oota ega igatse ka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sõgedalt armusin 42 aastaselt. Selles mõttes sõgedalt, et nägin väga hästi, et see mees küll mitte kuskile ei kõlba. Soigus kogu aeg oma eksist, ajas lolli juttu, majanduslikult täielik käpard, ei osanud üldse oma rahaga toime tulla jne, jne. Aga ikka olin armunud.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Perekooli ajaloo põhjal on sinu tegelased 32+3 ja 44+3. Loogiline, ei? Rehnut 2019+3=2022.

See polnud mina.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See polnud mina.

Ja ka mina pole jälle too troll, kui mainisin tänast 61a päevakangelast.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

45. Tõenäolielt keskeakriis. Aga kaalunumbrile mõjus hästi ja kokkuvõttes vist enesetundele ka.

Nii et siin eespool see 40-aastane kommenteerija, kes arvas, et ei enam…iial ei tea.

Enne seda olid katus-sõidab-armumised 15- ja 22-aastaselt olnud.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiesti valed vanused, ja selle loogika järgi peaks see armumine ju veel kestma, aga ei kesta enam.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiesti valed vanused, ja selle loogika järgi peaks see armumine ju veel kestma, aga ei kesta enam.

Valed või mitte antud teemas, aga armukeseelu sellises vanuselises kombos kindlalt on. Töökasaslaste vahelisi afääre on peetud ajast aega.

+2
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Esileht Pereelu ja suhted Sõgedalt armumine