Esileht Pereelu ja suhted Sõgedalt armumine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )

Teema: Sõgedalt armumine

Postitas:
Kägu

Ma too kel tööl teema:-) Ei ole sõrmust tal. Oh need pilgud ja asja tegemised- mõlemapoolselt:-)..Jaanitulele aga ei kutsutud:-(  Tuleb üle elada..

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma too kel tööl teema:-) Ei ole sõrmust tal. Oh need pilgud ja asja tegemised- mõlemapoolselt:-)..Jaanitulele aga ei kutsutud:-( Tuleb üle elada..

Jaanipäev on perepüha.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valed või mitte antud teemas, aga armukeseelu sellises vanuselises kombos kindlalt on. Töökasaslaste vahelisi afääre on peetud ajast aega.

Armukeseks olemine eeldab ju seda, et seksitakse suhtes olemise kõrvalt. Me polnud kumbki suhtes ja seksini me isegi ei jõudnud. Meeldimine või sõge armumine pole ometi võrdne armukeseks olemisega.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma too kel tööl teema:-) Ei ole sõrmust tal. Oh need pilgud ja asja tegemised- mõlemapoolselt:-)..Jaanitulele aga ei kutsutud:-( Tuleb üle elada..

Miks ise teda jaanipäevale ei kutsunud? Miks alati oodatakse midagi, aga ise ei tehta midagi?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma too kel tööl teema:-) Ei ole sõrmust tal. Oh need pilgud ja asja tegemised- mõlemapoolselt:-)..Jaanitulele aga ei kutsutud:-( Tuleb üle elada..

Kui suhtleb ainult tööl ja saadab pilke, kuhugi ei kutsu, on suhtes ja pereinimene. Või siis pole suhtes ega pereinimene, aga sa ei meeldi nii palju, et kuhugi kutsuda/end sinuga koos kusagil näidata.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armukeseks olemine eeldab ju seda, et seksitakse suhtes olemise kõrvalt. Me polnud kumbki suhtes ja seksini me isegi ei jõudnud. Meeldimine või sõge armumine pole ometi võrdne armukeseks olemisega.

Õigus, aga antud juhul käib jutt keskealistest kontorid töötavatest inimestest, kellel on nii aega lõunatamas käia väljaspool asutust, võrreldes näit laotöölise või arstiga, kui ka pere. Sinu vallaline armumine vallalisse on teine asi. Seal alles kombatakse piire ja valitakse õigete feromoonidega bioloogiliselt sobilikku paarilist. Loodus teeb oms töö.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suhtleb ainult tööl ja saadab pilke

Lühinägevus?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lühinägevus?

Mis lühinägevus?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See töökaaslasega töö juures töiselt suhtlemine on harilik meeskondlik käitumine, mille osa on ka pilkkontakt. Tõsi on, et mõned töökaaslased oskavad nii meeldivalt suhelda ja väljenduda, et võibki tekkida ühepoolne armumine. Tegu on lihtsalt väga meeldiva inimesega, kes suhtleb väga meeldivalt ja pööraks just tähelepanu sellele, kuidas talt ära õppida mõningaid temale omaseid meeldivaid suhtlusnippe, et ise ka teistele meeldivam tunduda.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lühinägevus?

Mis lühinägevus?

Kissitab silmi, ei näe kaugemale?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lühinägevus?

Mis lühinägevus?

Kissitab silmi, ei näe kaugemale?

Ma pole see kägu, aga olen midagi sarnast kogenud töö juures. Need on ikka sellised intensiivsed pilgud, mis ei jäta kahtlust. Aga samas kahtled, kas on ikka nii, sest midagi ei öelda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole see kägu, aga olen midagi sarnast kogenud töö juures. Need on ikka sellised intensiivsed pilgud, mis ei jäta kahtlust. Aga samas kahtled, kas on ikka nii, sest midagi ei öelda.

Ütlesin eelpool, et bioloogia paneb kõik paika. Oma inimesed on oma inimesed. Kuidas on enamik (% ei oska öelda, aga pakun ikka 90% ja rohkem) inimestest suhtes või vähemat hääästi lühiajaliselt vallalised? Just nii ongi, et nende vahel klikib. Võta oma tutvusringkond ette ja vaata, kes on vallaline ja kui palju või vähe neid on. Ükskõik, kuhu isiklikult mina ei läheks, igal pool ütlevad naised minu mees, мой муж tegi seda ja kolmandat.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suhtleb ainult tööl ja saadab pilke, kuhugi ei kutsu, on suhtes ja pereinimene. Või siis pole suhtes ega pereinimene, aga sa ei meeldi nii palju, et kuhugi kutsuda/end sinuga koos kusagil näidata.

Või siis on suhtes ja pereinimene ja otsib armukest nagu enamus keskealisi inimesi, kes ei otsi meest ega naist, vaid armukest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlesin eelpool, et bioloogia paneb kõik paika. Oma inimesed on oma inimesed. Kuidas on enamik (% ei oska öelda, aga pakun ikka 90% ja rohkem) inimestest suhtes või vähemat hääästi lühiajaliselt vallalised? Just nii ongi, et nende vahel klikib. Võta oma tutvusringkond ette ja vaata, kes on vallaline ja kui palju või vähe neid on. Ükskõik, kuhu isiklikult mina ei läheks, igal pool ütlevad naised minu mees, мой муж tegi seda ja kolmandat.

Ma olen naine ja tegu oli naisega. Meil ei klikkinud midagi, vähemalt mul mitte.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen naine ja tegu oli naisega. Meil ei klikkinud midagi, vähemalt mul mitte.

Seda ma lugeda ei viitsi. Ei ole nii, et ütlen, et minu initsiaalid pole M ja sina tuled pärast lõkke tegemist jälle jura ajama. Ei käi nii.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ma lugeda ei viitsi. Ei ole nii, et ütlen, et minu initsiaalid pole M ja sina tuled pärast lõkke tegemist jälle jura ajama. Ei käi nii.

Ma ei saa aru, kas see on mingi väljamõeldis või tõesti kaks teineteist tundvat inimest räägivad omavahel, aga oleks palve, et luuluta omaette või suhtle selle teisega privaatsetes kanalites, miks kõik teised peavad seda jama lugema.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ma lugeda ei viitsi. Ei ole nii, et ütlen, et minu initsiaalid pole M ja sina tuled pärast lõkke tegemist jälle jura ajama. Ei käi nii.

Ma ei saa aru, kas see on mingi väljamõeldis või tõesti kaks teineteist tundvat inimest räägivad omavahel, aga oleks palve, et luuluta omaette või suhtle selle teisega privaatsetes kanalites, miks kõik teised peavad seda jama lugema.

Ei. Minu initsiaal on S.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei. Minu initsiaal on S.

Aga mind ei huvita sinu initsiaalid vähimalgi määral. Mind huvitaks, et see jama lõppeks. Igas suvalise teema võtab üle mingi inimene, kes hakkab mingit soga ajama. Teiste jaoks ei ole see eriti huvitav lugemine, suhelge omaette, on teid siin kaks või üks.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei. Minu initsiaal on S.

Aga mind ei huvita sinu initsiaalid vähimalgi määral. Mind huvitaks, et see jama lõppeks. Igas suvalise teema võtab üle mingi inimene, kes hakkab mingit soga ajama. Teiste jaoks ei ole see eriti huvitav lugemine, suhelge omaette, on teid siin kaks või üks.

Mulle ka ei ole. Rääkisin eilsest uudisest ja sina hakkasid jälle sama jama ajama. Kui ma tahaks kedagi oma ellu, siis ma käituks js näeks teistmoodi välja. Kuna ma ei taha, siis mul kõigest sügav pohhik.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma tulevikus kshetsen, kui viimanegi kui tuttav perega mööda sõidab? Eee, meibi. Aga siis on see juba minu rokk süüa ja minu surivoodi kahetsus ja usu mind, ma ei hakka vinguma, sest ise tegin ju. Tänaseks ja homseks lõpetan nüüd.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänaseks ja homseks lõpetan nüüd.

See on vähemalt hea uudis. Saan aru, et sul on vaimse tervise probleemid, tasuks otsida abi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänaseks ja homseks lõpetan nüüd.

See on vähemalt hea uudis. Saan aru, et sul on vaimse tervise probleemid, tasuks otsida abi.

Tõenäoliselt on lihtsalt lakku täis.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma tulevikus kshetsen, kui viimanegi kui tuttav perega mööda sõidab? Eee, meibi. Aga siis on see juba minu rokk süüa ja minu surivoodi kahetsus ja usu mind, ma ei hakka vinguma, sest ise tegin ju. Tänaseks ja homseks lõpetan nüüd.

Ma olin armunud ja hoolisin M, sinust ei tea ma midagi.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

35. aastaselt. Eluviga, loodan, et enam ei saa midagi sellist kogeda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

38. Ise abielus olles ja sealjuures veel oma abikaasat armastades. Suur viga, loodan, et enam ei koge seda. Paariks kuuks sõitis katus täiesti ära, olin elu parimas vormis, särav ja sirav. Paraku pole elu silmipimestav armumine ja haiget sain, nii et siis kadus paariks kuuks suisa eluisu.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle kaks opakat möllavad siin. Kohutavalt tüütud tüübid!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja pole ma miski troll. Sinu kangelased on 47 ja 35 nüüd.

Mis segast juttu sa siin ajad? Kord on keegi 61-aastane, siis 47 ja 35. Purjus oled või?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ma lugeda ei viitsi. Ei ole nii, et ütlen, et minu initsiaalid pole M ja sina tuled pärast lõkke tegemist jälle jura ajama. Ei käi nii.

Ma ei saa aru, kas see on mingi väljamõeldis või tõesti kaks teineteist tundvat inimest räägivad omavahel, aga oleks palve, et luuluta omaette või suhtle selle teisega privaatsetes kanalites, miks kõik teised peavad seda jama lugema.

Ei, see on üks ja sama inimene, kes iseendaga siin dialooge peab.

Teema algust lugedes hoidsin hinge kinni, et see kodanik ei hakkaks siin oma jura ajama. Aga tuleb välja, et ei õnnestunud.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tööl teematajana-Olen selles suhtes rahulik. Äkki tal muud plaanid olid vms. Olen selles suhtes traditsiooniline,et mees peab huvi äratama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ma lugeda ei viitsi. Ei ole nii, et ütlen, et minu initsiaalid pole M ja sina tuled pärast lõkke tegemist jälle jura ajama. Ei käi nii.

Ma ei saa aru, kas see on mingi väljamõeldis või tõesti kaks teineteist tundvat inimest räägivad omavahel, aga oleks palve, et luuluta omaette või suhtle selle teisega privaatsetes kanalites, miks kõik teised peavad seda jama lugema.

Ei, see on üks ja sama inimene, kes iseendaga siin dialooge peab.

Teema algust lugedes hoidsin hinge kinni, et see kodanik ei hakkaks siin oma jura ajama. Aga tuleb välja, et ei õnnestunud.

Selgelt on neid vähemalt kaks inimest, mitte üks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )


Esileht Pereelu ja suhted Sõgedalt armumine