Esileht Pereelu ja suhted Sõgedalt armumine

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Teema: Sõgedalt armumine

Postitas:
Kägu

Ja pole ma miski troll. Sinu kangelased on 47 ja 35 nüüd.

Mis segast juttu sa siin ajad? Kord on keegi 61-aastane, siis 47 ja 35. Purjus oled või?

Kuupäeva vaadates täiesti loogiline oletus.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

44-aastaselt. Täitsa pööraselt armusin… Kohtusime pimekohtingul, vestlesime kaks tundi, mees viis koju, leppis järgmiseks korraks kohtumise kokku, veetsime esimese õhtu koos ja siis tuli juba terve nädalavahetus koos. Nüüdseks ligi kaks aastat suhelnud – oleme visiitsuhtes – ja tunded lähevad järjest tugevamaks, ei hakka üldse salgama seda.

Ei oleks arvanud, et võin sedasi tunda.. . . .

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Totaalselt armunud olen elu jooksul olnud neli korda. Korra igas kümnendis.

Vaevu täisealisena armusin meeletult, see oli lausa haigettegev tunne.  Elasin selle mehega aastaid koos, aga eneselegi ootamatult armusin teise, elu järgmisel kümnendil. Vastastikune tunne, millele ei järgnenud tegusid, aga mis platooniliselt kestis kaua. Täiesti lootusetu armumine. Õrn tunne, mis oli mõeldud hääbuma, aga ei hääbunud. Lootusetu armumine seetõttu, et ma ei plaaninudki kiusatusele järele anda ega elukaaslast maha jätta. Veel järgmisel kümnendil armusin täiega uuesti, kohe pärast seda, kui mu elukaaslane oli eelistanud minule kedagi teist. See uus armumine oli selline rõõmus ning kirglik, lihtsalt kõikvõimas oli olla. Selle tunde loogiline jätk oli abielu. Veel pea 10 aastat hiljem, vanuses 40, tundsin, kuidas hakkab jälle see tuttav tunne peale tulema. Täiesti armunud, ikka liblikad, päikesepaiste ja kirg. Totakas naeratus näol. Meespoolel samuti. See armumine hetkel kestab.

Selgituseks veel nii palju, et need viimased kolm korda olen armunud ühte ja samasse mehesse.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ka kahetsen armumist, aga rohkem kahetsen selle juures seda, et see rikkus täielikult muidu toreda suhtlemise ja läbisaamise ära.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei. Minu initsiaal on S.

S nagu stalker, kohe ei taibanud.

0
-1
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Esileht Pereelu ja suhted Sõgedalt armumine