Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Kasutajaabi ja mõtted Sõgedikud möllavad

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Sõgedikud möllavad

Postitas:

Kukuuuu, moderaatorid ja arendajad! Tervisefoorumis laamendab kasutaja janek22, kes pakub müügiks Venemaalt toodud ravimeid, promob Vene ravimitööstust ja tänitab kõigi kallal, kes temaga nõus pole. Bänniks ära äkki?

Lisaks on teil muidu siinsamas kasutajaabi foorumis ka üks vist Läti spämmija sees. Ehk võiks vähe tähelepanelikumalt jälgida, mis siin foorumis toimub, selle asemel, et kustutada teemasid, kus keegi kirjutab, et Perekool on paha?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hm, tervisefoorumis juba ammu pahalased sees olnud, nagu näha…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Sõgedikud möllavad