Esileht Pereelu ja suhted Sõidan homme 200km kaugusele, et vennanaisele sitasti ütelda

91 postitus (kokku 91)

Teema: Sõidan homme 200km kaugusele, et vennanaisele sitasti ütelda

Postitas:

Kui mina ise gümnaasiumi 98aastal lõpetasin, ei osanud ma üldse mõeldagi, et ma peaks kingitusi selle puhul saama. Lilli sain küll.
Lapse kohustus ongi VAID õppida ja kool läbida. Tegu ei ole millega erakordsega, et lausa kingitusi peaks saama ja kooli lõpetamist justkui premeerima. Lilled ja õnnitlused aga loomulikult.
Veidrad kujud… Ma just ütlen oma lapse vanaemale ehk siis oma ämmale, et ära too PALUN lapselapsele pidevalt kingitusi, ka mitte nipet-näpet, kuna mis väärtust sa sellega õpetad talle – pideva saamise väärtust? Vanavanemaks olemine ei peitu vaid asjade tassimises ja kingitustes! Tule mängi lapsega niisama, värvi, joonista, kleebi- 100 korda etem ja lähedasem. Säästa oma raha, mida oled raske tööga saanud. Kingituste aeg on sünnipäev, jõulud … eks ka aasta sees võib veel 2-3 kingitusi tuua aga mitte iga kord, kui lapselast näed. Oli juba olukord, kus minu 3,5a. hõikas: hurra, vanaema tuleb külla… lõpus oli siis: toob kingitusi! 🙂 No ma tõesti ei tahaks, et laps ootaks vanaema vaid asjade pärast. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
91 postitus (kokku 91)


Esileht Pereelu ja suhted Sõidan homme 200km kaugusele, et vennanaisele sitasti ütelda

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.