Esileht Tööelu, raha ja seadused. Sõiduhüvitis töötukassast.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Sõiduhüvitis töötukassast.

Postitas:

Mis kuupäeval tavaliselt tuleb üle sõidutoetus töötukassast? Ootan septembri rahasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin, et minu eelmise kuu sõidurahahüvitis on 10ndal kuupäeval laekunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaatasin, et minu eelmise kuu sõidurahahüvitis on 10ndal kuupäeval laekunud.[/tsitaat]

Kes seda saavad ,ma olen ka töötu aga sellest pole kuulnud ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.tootukassa.ee/index.php?id=13560

Sõidutoetus

Karjäärinõustamisel, tööotsingunõustamisel (tööotsingu töötuba ja tööklubi), tööturukoolitusel, kvalifikatsiooni saamise toetamisel, tööpraktikal, tööharjutusel, proovitööl, individuaalsel töölerakendamisel, nõustamisteenustel (võlanõustamine, psühholoogiline nõustamine, sõltuvusnõustamine), vabatahtlikul tööl ja talgutööl osalemise eest on registreeritud töötul võimalik taotleda sõidutoetust.

Sõidutoetuse saamiseks tuleb täita vormikohane avaldus. Toetust ei maksta nende päevade eest, mil teenusel ei osaletud.

Sõidukulude arvutamisel võetakse aluseks sõidutoetuse avaldusele märgitud lühim vahemaa teenusel osaleja elukoha ja tööturuteenuse toimumiskoha vahel. Toetust makstakse läbitud kilomeetrite alusel. Sõidutoetust ei maksta, kui vahemaa ühel suunal on alla 500 meetri, vahemaa 500 meetrit ja üle selle ümardatakse kilomeetrini.
Sõidukulud hüvitatakse 10 senti iga kilomeetri kohta.

Sõidutoetuse maksimummäär on 26 eurot ühe päeva eest, see tähendab, et sõidukulud hüvitatakse iga teenusel osalemise päeva eest määraga 10 senti kilomeetri kohta, kuid mitte rohkem kui 26 eurot ühe päeva eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tulid augusti rahad 19 sept. Ja eelmise koolituse rahad ka pigem kuu keskel või lõpu poole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Sõiduhüvitis töötukassast.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.